90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
30. apr 2011

@tutifruti my sice asi dovolenku nebudeme tento rok mat, ale musim schudnut, lebo sa necitim dobre, stale som v takom strese, ked sa ideme kupat, saunovat, tak sa hambim, lebo viem ze som za posledny pol rok vela pribrala, tak aj preto a samozrejme mi budu aj sukne z minuleho roku male... 😠 😠 😠

tutifruti
30. apr 2011

@cessy No mi hovor.... Nič neoblečiem.... a ja sa kúpat ani nechodím práve preto....a o koľko radostí sa ukracujem.... 😠

cessy
30. apr 2011

@tutifruti toto som myslela, nerobila si ich este???ja budem tiez robit ryzu muzikovi a malemu, tak este uvidim 😉

cessy
30. apr 2011

http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=32&t=211

jej ved som zabudla dat link 😵

suezana
30. apr 2011

@tutifruti no vcelku áno - ukážkovo 😀 až na tie oslavy a vynechanie jedného ovocného dňa ... určite nie na 100%, ale ja som bola stále v štádiu priberania - tak si myslím, že moje kilá neboli až také zažraté 😅 alebo - preto mi to išlo tak pekne dole, že naposledy som diétu držala v 17.rokoch a dnes mám takmer 31 😉 (a ja som strašne veľa jedla po večeroch a zrazu 20.00 a koniec - len čaj) + som cvičila doma - stacionárny, asi 2x som bola plávať...

cessy
30. apr 2011

@tutifruti a kam sa chystate na dovolenku??

tutifruti
30. apr 2011

@cessy nerobila, ale dala si mi dobrý tip.... vyzera to fajn... daj vedieť ako chutili

tutifruti
30. apr 2011

@suezana ja sa chystám každý večer cvičiť... ale akosi mi nevychádza krok 😀
@cessy ideme do Chorvátska na Rab na 16 dní.... sa strašne teším 🙂

cessy
30. apr 2011

@suezana tak to si sa pekne drzala....a este ked si aj cvicila, tak to islo pekne dole 😉

cessy
30. apr 2011

@tutifruti tak tam pojdes pekna 😅 😅 😅 a urcite si ju uzijes 😵 😵 😵

tutifruti
30. apr 2011

@cessy to dúfam... nech mám konečne aj fotku v plavkách 😀

cessy
30. apr 2011

@tutifruti tesim sa...... 😨 😵 😎

cessy
30. apr 2011

aj ja sa stale chystam cvicit, ale jednoducho sa mi nechce....no co narobim 😀 😕 😠

suezana
30. apr 2011

@cessy ty si sa pýtala, či mám zajtra škroby - no už áno (ja už som po diéte, ja si dávam, ako chcem) 😉
@tutifruti super - krásnu dovolenku 😵 aj ja by som hrozne chcela ísť...

suezana
30. apr 2011

ja som bola dohodnutá teraz na behanie od stredy, ale malá si na veľký piatok zlomila ruku, a teraz ju nemám, kde nechať, lebo do škôlky ju nechcú, tak sme doma 😒 a tie baby chodia behávať ráno.... inak s ňou sa už dá - chodíme sa korčuľovať, behať, bicyklovať - len teraz nie 😔

tutifruti
30. apr 2011

@suezana a teraz ako držíš.... striedaš dni ako chceš, ale stále dodržiavaš +- dietu?

cessy
30. apr 2011

@suezana myslela som ze este drzis dietku 🙂

Dobru noc, idem za muzikom pozerat tv, lebo jak tu pozeram tie recepty, tak sa mi slinky zbiehaju
papa

suezana
30. apr 2011

@cessy dobrú
@tutifruti doobeda ovocie, potom, čo príde - chcela by som dodržiavať, ale nedarí sa mi, keď už nemusím 😒 a dosť sladkosti jem.....aj keď každý deň som odhodlaná 😒 a ovocko si dám vždy na nov a spln....zatiaľ som ešte ani jedno nemala od diéty poctivé 🤐

llumka
1. máj 2011

ahojte,konecne som sa sem dostala, ja pred vcerom velmi zle,plnila som tortu a lizala som parizsky krem a jedla som vsetko mozne 😠 😠 😠
vcera takisto s prehreskami, neviem co je so mnou ze to neviem dodrzat
co uz idem dalej
vcera som vazila isla 300g dolu,taka som bola sklamana, viem ze som nemala vazit
uz budem vazit po 2-3 vitam.dni

@cessy dobre ze si zabudla vazit, ja uz budem vazit po 2-3 vitam.dni
@mimika4408 dik za link, objednala som knihu

borabora666
1. máj 2011

babulky znova opet po neuspesnych zaciatkoch sa pridavam......drzte mi palce....

ivella
1. máj 2011

@llumka ak to je ta torta na fb,tak stala za to 😀

cessy
1. máj 2011

ahojte

@suezana a nejde ti vaha hore???drzi sa ti to ????

@llumka ja som mala podobne stavy nad karamelovo/salkovou plnkou, ale udrzala som sa, chvala bohu. parizska somnou uz nic nerobi, lebo tu robim stale 😅

cessy
1. máj 2011

@llumka hod sem fotku nech sa mozeme pokochat, aku si robila???

dorothy77
1. máj 2011

ahojte, chcem sa vás spýtať či dodržiavate aj ten vodný deň, lebo to sa mi zdá brutalita 😎 🙂

tutifruti
1. máj 2011

@cessy robila si tie placky, aké sú?
Baby ja mám dnes od rána brutálnu chut na sladké.... ☹
@dorothy77 no to som aj ja zvedavá... ako vydržím.... som pozerala, že mi to vychádza na pondelok, tak si tam nejdem nič plánovať... .lebo nie že niekde odpadnem.... 😕

suezana
1. máj 2011

@cessy no, po veľkej noci a veľkých prehreškoch som ostala prekvapená - nič som nepribrala a teraz sa bojím odvážiť 🤐
práve som pokazila ryžový deň - zjedla som keksíky - veľa 😲
@dorothy77
@tutifruti pre mňa veľké prekvapenie - vodový deň sa dá zvládnuť v pohode - ja som ho teda vôbec neplánovala, že len skúsim, koľko vydržím - a vydržala som 😉 len žiaľ u mňa na druhý deň kríza - a pocit, že musím všetko dohnať 😝

dajna11
1. máj 2011

a ja som si dala na večeru keksík..... 😒 😒 😒 😒 mám dnes UHT,ved namiesto toho zákuska či zmrzlinky.

suezana
1. máj 2011

@dajna11 keby to bol u mňa jeden, tak som šťastná 😢 😢 😢 😢 🤐

dajna11
1. máj 2011

@suezana no bola to mila.....takže nie nejaký drobučký keksík 😉 😉

suezana
1. máj 2011

@dajna11 tak ja som zjedla asi 3 mily teda 🤐 😲 😲 😲 😲 😲