90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
5. máj 2011

@cessy no hlavné je to zdravie a to si opakujem každý den,mať zdravé deti to je dar a som rada že nám bol dopriaty

mimika4408
5. máj 2011

@suezana ale ved to je prirodzena cesta , ze chce viac...lebo len tak sa dopredu posuva 😉

dajna11
5. máj 2011

@mimika4408 neviem ako ty,ale ja pekná som a aj svojim sposobom štíhla 😀 😀 😀 😀 koniec koncov su aj pevnejšie ženské na svete 😀 😀 ...a to že mám mm a detičky tak to som ozaj a úprimne happy a nemenila by som......

cessy
5. máj 2011

@mimika4408 ja sa neuspokojujem tym ze mam deti a manzela, vzdy som ich chcela a som najradsej na svete ze ich mam. a ked trochu schudnem, budem rada, ale nieje to priorita mojho zivota

cessy
5. máj 2011

@dajna11 inak ani ja sa necitim neaka nepekna....

dajna11
5. máj 2011

my máme takú kočku v rodine. sama,bez detí,je síce štíhla,nevyzerá na svoj vek,má peniaze,kupi si čo cche,ide na dovolenku....ale ani tam už pomaly nemám s kým ísť. a skoro každý den je u nás...kde su deti,kde je život.lebo čo sama v dome?nemá s kým slovka prehodiť...a ani komu odovzdať to čo si sporí tak krvopotne celý život.

suezana
5. máj 2011

presne babuľky - dôležité je,aby sme boli šťastní - akokoľvek - ja viem pochopiť aj ženu, ktorá netúži mať deti...že môže byť šťastná a spokojná 🙂 každý sme iný...

cessy
5. máj 2011

@dajna11 idem si prave varit zemiacky k obedu, budem si robit to co si vcera pisala s tou kapustickou, davas tam aj neake korenie????

dajna11
5. máj 2011

@suezana veru hej. my máme kopu dlhov,kopec problémov ako každý človek...ale sme na to dvaja partneri a podporujeme sa...a budem rada ak mi deti raz povedia že mali krásne detstvo.

dajna11
5. máj 2011

@cessy ja som si to práve dokončila,ešte cibulku opražiť... 😀 😀 ,nedávam tam korenie,ale teraz ma trklo že som mohla trošku vegety...v kapuste kvasenej je kkorenie...tak som nedala.

cessy
5. máj 2011

a kapustu mam kolko asi dusit???

dajna11
5. máj 2011

@cessy no ja som asi tak 15,min. aby mala takú trošku hnedú farbu....mnam ja nevydržím do obeda...je to taaaaaaké dobré...kapustička...

cessy
5. máj 2011

@dajna11 dikes, a tu cibulku dam az na hotove jedlo na vrch?????

cessy
5. máj 2011

@cessy pytam sa jak hotentot ale fakt neviem..

dajna11
5. máj 2011

@cessy veru tak....ja mám rada aj zemiakové pyré len s takou cibulkou osmaženou.....

dajna11
5. máj 2011

@cessy a ved v pohode.....len sa pýtaj....ja budem na buduci týžden robiť dcere tortu k meninám......to zasa bue olizovania ☹

cessy
5. máj 2011

@dajna11 zemiacky sa varia idem na kapustu, medzi tym peciem opkam slaninku na halusky pre muza ale to tu voniaaaaa, hned by som si dala

cessy
5. máj 2011

@dajna11 a aku ides robit torticku????aku plnku, cesticko????

dajna11
5. máj 2011

@cessy no to by som si dala také bryndzovky 😉 😉 .....ja dnes nerobím nič,mm príde až večer a to už nič neje....

dajna11
5. máj 2011

@cessy juj plnku by som si dala takú karamelovú...alebo urobím ovocno tvarohovu...lebo tortičku cchem s jahodami,takže asi tu ovocnu plnku. a cesto neviem,asi nejaké čokoládové,ako na sacher tortičku. obložím ju čokoládou s čokotransferom....a na vrch dám jahodky obliate čokoládou.

cessy
5. máj 2011

@dajna11 mnaaaaam take veru mozem
ako sa ti robi s cokotransferom, to som este na tortu nedavala len na zakusky

cessy
5. máj 2011

@dajna11 halusky mi priniesla mamina, takze ja robim len slaninku a bryndzu a mam navarene 😉

dajna11
5. máj 2011

@cessy aj ja len na zákusky....ale toto cchem urobiť také boky z toho....nastihám si ho na potrebne pásy...na to čokoládu a nechám ztuhnuť.....potom to nacapnem na boky torty.....previažem stužkou...snád sa bude páčiť

dajna11
5. máj 2011

@cessy no super,mne nemá kto čo priniesť.občas mám toho dosť variť mne,malemu,a ostatným zvlášť

cessy
5. máj 2011

@dajna11 uz sa tesim na foto, budes aj neake postavicky na to davat??? alebo bude len cokoladovo cokoladova????

cessy
5. máj 2011

@dajna11 dnes mi mamina prisla k malemu, tak mi nakupila a spravila rano halusky, tak spravila viac aj pre mna,
ja by som asi halusky ani spravit nevedela 😅 lebo vzdy mi ich nosi ona 😅

dajna11
5. máj 2011

@cessy nie....nebudem robiť postavičky.toto bude iba taká ovocná s čokoládou. dcera sice cchela jing-jang tortu,ale mne sa necche robiť poťahovaná...urobím takúto.....nejaké čoko ozdoby porobím,popichám do toho....no držte palce

dajna11
5. máj 2011

@cessy halušky som robila minulý týžden,to mi nerobí problém...skor knedlu som nikdy nerobila,toho sa bojím,to mi vždy urobí mama 😉

cessy
5. máj 2011

@dajna11 tak sa tesim na foto, urcite sa ti podari 🙂 potom mi kusocek posli cez IP 😀 😀 😀

cessy
5. máj 2011

@dajna11 ja som ich este nerobila, ale myslim ze to nieje az take tazke.....no a s kvasnicami som este vobec nerobila, takze ani kysnute kolaciky. taketo dobrotky mi nosi vzdy mamina 😉 , tiez sa toho bojim