90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
5. máj 2011

@cessy kludne aj polovicu.....aspon ma nebude dráždiť 😀

dajna11
5. máj 2011

@cessy aj ja som sa bála a teraz také kysnuté cesto robím ako lusk.....krásne narastie,super sa s ním robí,manžel je rád lebo to miluje také koláčiky.....len tá knedla....to mám obavy.

cessy
5. máj 2011

@dajna11 ozaj vcera som si piekla tieto susienky
http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=33&t=1408 takze nieco sladke si doprajem, krasne vonali ked sa piekli, ale neochutnala som ich zatial, mamina ich skusila a ze su celkom dobre

cessy
5. máj 2011

@dajna11 ja radsej spravim maffinky. aleko akykolvek zakusok ale to kysnute nieeeee, hadam sa raz odhodlam.

dajna11
5. máj 2011

@cessy no tie robieva mja teta. ja som sa tiež roky bála skušať kysnuté.....ale teraz najradšej z toho robím,na slano,na sladko....a včera som robila muffinky...som mala nové formy tak som skušala....hviezdičky a veveričky.

kika25
5. máj 2011

@suezana ten vodovy den som mala mat este 29.4.... 😖

cessy
5. máj 2011

@dajna11 a z kade si objednavala hviezdicky??? posli link uz dlhsie ich hladam

cessy
5. máj 2011

@dajna11 prave dorabam obedik uz sa na to tesim jak to voniaaaaaa 😉 😉 😉 , ty uz si po???

dajna11
5. máj 2011

@cessy to som na mimibazari na aukciách dostala takú sadu...pozri sem. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3343475

dajna11
5. máj 2011

@cessy ja už som po.....bolo to mooooooooooc dobre a na večer mi ostalo iba máličko.....škoda.....budem si musieť aspon zeleniny k tomu nakrájať...ale mne by sa k tomu hodilo acidko...juj ale nedá sa 😒

cessy
5. máj 2011

@dajna11 ty mas taketo silikonove??? ja som chcela papierove, lebo take som raz videla a neviem ich zohnat

cessy
5. máj 2011

@dajna11 mnam tie zemiaky su super, kapusticka, manm manm. ta slaninka co som robila muzikovi na halusky by tiez na to isla 😀 😀 😀 😀 😀 ale nedam si 🤐

dajna11
5. máj 2011

@cessy jaj....nie,silikonové mám a včera som vdiela u nás takú sadu červenu že 9 silikonových formičiek na muffins srdiečkových a väčšie srdce napr.na tortu či koláčik v tvare srdca.

dajna11
5. máj 2011

@cessy no tá slaninka by to uplne doladila.....ja som si tak robievala zapekané so slaninou a kapustou...no teraz sme potrestane bez slaniny...

cessy
5. máj 2011

@dajna11 tie srdieckove som videla aj u nas, len mne sa to paci ze to ostane v tom papierovom kosicku a vyberies si to az pred papanim 😉

cessy
5. máj 2011

@dajna11 jaaaj ani nehovor o slaninke, radsej som ju dala do chladnicky....
a toto je ake syte jedlo, jedla som asi polovicu z taniera a mam dost 🙄 neaka som plna, ale ja si k tomu davam aj hlavkovy salatik 😅

suezana
5. máj 2011

ŽENY, pre pána 😠 vy že chudnete 🙄
😀 😀 😀 😀 😀

cessy
5. máj 2011

@suezana snazime sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
5. máj 2011

@kika25 no, ja by som to na tvojom mieste teraz nedávala 😉 neskôr...treba sa rozbehnúť...

suezana
5. máj 2011

@cessy vidím 🙄 že sacher torta ☹ jahody v čokoláde, bryndzové halušky so slaninkou....chýba mi tu slintajúci smajlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
5. máj 2011

@suezana noo ale ved to nepapame 😝 😝 😝 😝 😝 , dnes na obed zas dietne jedlo 😔 😔 😔

lanczi
5. máj 2011

ahoj baby,mozem sa spytat co jedavate vo vitaminovy den? lebo som postrehla ze jete aj zeleninu,nema sa jest len cisto ovocie? dakujem za odpoved

dajna11
5. máj 2011

@cessy no bolo by to super,ja som také papierové nevidela. mávam okruhle,všelijaké farebné...a tak robím do toho. ked chce malá do školy na desiatu.

dajna11
5. máj 2011

@cessy ja som si k tomu nedala nič,lebo som mala vedla seba drobca a ten na mna pozeral akoby som ho hladom týrala. pri nom sa nedá jesť,až mi ho je luto. ale ten šalátik by som si dala,aj mám v chladničke,ale nenapadlo ma ho si dať....v takom náleve...mnamk.

dajna11
5. máj 2011

@lanczi ovocie a zeleninka sa može jesť.

cessy
5. máj 2011

@dajna11 nie, nie ziadny nalevik ☹ , tam ide cukor, ja lubim aj len taky bez nalevu. nooo ale s malevom 😔 taky len raz za cas

dajna11
5. máj 2011

@suezana ale ved to je len v hlave zatial...aspon tá torta...ked bude na stole to bude horšie..potom vás podráždim fotočkou.

cessy
5. máj 2011

@lanczi v knizke pisu ze sa moze aj zelenina

dajna11
5. máj 2011

@cessy no aj moj mm chrume čistý....ja mám rada nálev..rpiznávam,ked je taký rozmočený šalát 😉 ale minule som chrumala len samotný...

cessy
5. máj 2011

@dajna11 ja robim tiez casto mufinky, maly to lubi a tie hviezdickove by sa mi pacili spravit mu na oslavu, pre deticky, bolo by to pre nich pekne 😵