90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

carrera
8. máj 2011

Suezana Ďakujem, no vyzera to dost drasticky....

cessy
8. máj 2011

@suezana aj ja by som chcela pokracovanie, posles aj mne??????? 😨

cessy
8. máj 2011

dobre ranko, dnes rano som sa vazila 😕 😅 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -3kg, juuuuj sa tesiiiiiiiiim. a vcera som male ten prvy maly prehresok 🤐

dajna11
8. máj 2011

@cessy no vidíš,krásne..gratulujem.ja som mala po týždni dolu 2kg. a prvý mesiac som to držala zubami nechtami bez prehrešku...teraz už ne 😉 ...myslím že občasne malé porušenie je lepšie ko velké a začínanie nanovo 😉 none?

dajna11
8. máj 2011

tak,a je po obede,som plná....dala som si aj halušky....tak mi treba.....dnes už iba ovocie 😒

cessy
8. máj 2011

@dajna11 nooo ja som velmi rada tym 3 kilam, dufam ze to pojde pomaly dole a cez leto dam aj plavky 😕

dajna11
8. máj 2011

@cessy podla fotky si ved ok......neverím že by si nedala na seba plavky,že by to až také hrozné bolo.

cessy
8. máj 2011

@dajna11 ja som nakoniec robila hovadziu rostenku, lebo som z mrazaka vybrala nieco ine, ako som chcela 😨 , ale bola vyborna, muzik mal k tomu ryzu a ja polovicku slnecnicoveho chlebika a hlavkovy salatik. vyvar som uz nedavala, lebo mne to neako nechuti, keby o bolo pred maskom, tak si ho dam, ale po tom.... 😝 to nie, uz som mala dost

cessy
8. máj 2011

@dajna11 to vidis len hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
8. máj 2011

@dajna11 ale jasne ze dam....my sa casto chodime s malym kade-tade kupat....ale stale len mam taky zly pocit pre moje brucho....dufam ze pojde trosku dole 😒

dajna11
8. máj 2011

@cessy ja som robila n smotane hlivu...a domáce žemličky...ale nakonec som si dala k tomu halušky ako ostatní.....no a už som pokazila🙂ale neva,už dnes iba striedmo

dajna11
8. máj 2011

@cessy to brucho vadí aj mne,nejako po porode sa nechce vrátiť do aspon u časti povodneho stavu 😕

cessy
8. máj 2011

@dajna11 pisala si, ze uz len ovocie..a to sa moze???? neje sa ovocko len na ranajky???? som v tomto este zaciatocnik, preto sa pytam 😕

cessy
8. máj 2011

@dajna11 ake zemlicky??? ako prilohu?? alebo ako pecivko????

cessy
8. máj 2011

@dajna11 brucho.....ach jo......

dajna11
8. máj 2011

@cessy no malo by sa na večer to čo na obed....ale kedže som zhrešila budem na seba tvrdá 😀 😀...a ked by ťa behom da chytil velký hlad tak možeš nejaké to jablčko alebo mrkvičku hodiť......

dajna11
8. máj 2011

@cessy no cchela som si to dať ako prílohu ja...ako to pečivo k obedu čo sa može....ale nedala som si...ale s super,mm už tri zjedol 😀 😀 že nedelný obed...a zajtra urobim malej do školy obloženu.

cessy
8. máj 2011

@dajna11 aha, takze take lahsie budes papat 🙂

cessy
8. máj 2011

@dajna11 robila si ich v pekarni?? alebo normalne v trube???

dajna11
8. máj 2011

@cessy normálne v trube....nabuduce skusim bagetky....a také slané pečivko v muffinkovom plechu 😉

cessy
8. máj 2011

@dajna11 ved daj recept, hadam skusim 😉

dajna11
8. máj 2011

@cessy je to kysnuté cesto 😀 😀 😀 😀 odvážiš sa?

cessy
8. máj 2011

@dajna11 a su dobre???narocne???
ved raz to uz skusit musim 😒 😅

dajna11
8. máj 2011

@cessy inak toto je recept že použiť sušene droždie....ale ja som robila kvások.nieje to náročné....200gpolohrubej a 200g hladkej múky-zmiešať,pridať čajovú lyžičku soli,čajovú l.mleteho korenia,sekaného rozmarínu,ten som nemala tak nedala,polievková lyžica oleja a vodu,vlažnú.vidíš toto si možeme urobiť aj ked budeme mať UHT 😀 ..je to cesto bez vajca 😀 .necháš urobiť kvások-mlieko,štipka soli,štipka cukru,kvasnice...na teple vykysne...kydneš do múky,pridáš ostatne a hnetieš kým to nemáš také vláčne bez hrudiek...anecháš nakysnúť na tepllom mieste.no a potom c 😀sto dáš na dosku,odrthávaš malé bochníky a dáš na pomstený plech...v strede urobíš opakom noža čiaru,c cez stred....necháš ešte podkysnuť...potrieš žltkom,posypeš hrubou solou alebo kminom,ja som dala lanové semienka.

jajka82
8. máj 2011

Ahojte bambuľky, kde je tabuľka? nech sa nakopnem ked si pozriem kto koľko schudol. Po tých mojich úbohých 2 kg za mesiac som to vzdala , ale chcem z nova začať. Včera som stretla známu po 9 rokoch a tá ma nespoznala lebo vtedy som mala o 20 kg menej, tak to ma motivuje zase zabojovať.

dajna11
8. máj 2011

@cessy tu je foto....v časopise boli krajšie...ale chutia skvelo

suezana
8. máj 2011

https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t...

@jajka82 tak hor sa do toho 😉 bodaj by aj mňa už nakoplo dačo 😔

cessy
8. máj 2011

@dajna11 dakujem za recept, uz ho mam opisany. ale myslela som ze to bude na zemlicky z celozrnej muky, aby som ich teraz mohla papat 😨 a to su z bielej muky 😕 , neskusala si pridat spaldovu muku alebo neaku taku???

cessy
8. máj 2011

@dajna11 a ako si sa drzala do vecera???? ja celkom fain, na veceru kusok maska a salat.....potom uz len cajik

borabora666
9. máj 2011

ahojte babulky,tak cez vikend som opet nemala totalka cas na vas,ale stale sa drzim s tou delenou stravou....mrcha mi konecne konci,ale na to,ze som ju dostala az po 4 mesiacoch celkom uleva a dufam,ze teraz sa moje telo da konecne doporiadku a cykly budu pravidelne.....a kila pekne budu odchadzat...vy?ako sa mi drzite?