• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
@suezana ja nemám rada také knihy kde je v serii 10častí :grinning: :grinning: :grinning: ....a teraz vobec nemám čas čítať....aj mám knihy požičané z knižnic :grinning: a nestíham ich ani otvoriť.
15. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy odporučujem všetkými desiatimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som už dopredu vedela, že nemôžem čakať od filmu nič moc :wink: veď skús z knižnice, aby si nebola sklamaná....
15. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no a tieto sú novinky, takže to musím vrátiť do dvoch týždňov a veru 700 strán :zipper_mouth: budem mať čo robiť, ešte som ani nezačala :sweat_smile: a to sme doma s malou, lebo mala ruku v sadre, v piatok jej dali dole a som sa tešila, že pôjde do škôlky a veru nie ešte, lebo to nemá nakomplet zrastené, takže musíme dávať ešte väšší pozor, keďže už nemá sadru, nemá to čo chrániť....ale zas je dobré s ňou už hýbať...no skrátka ďalší týždeň doma a bez kolobežky, bicykla, korčúl, preliezok :sweat_smile: :astonished: ale dnes večer asi začnem :wink: len asi už stárnem, ešte pred rokom som dokázala knihu čítať aj do 2-3v noci, teraz zaspávam ....ležím na bruchu v posteli a zobudím sa, že som zaspala a podotýkam - s hlavou vo vzduchu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. máj 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no čítať v posteli je moja uspávanka....nezaspím pri telke nikdy...ale kniha?zabijak.
15. máj 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 no ja v poslednom čase to isté :confused: :sweat_smile:
15. máj 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana starneme:slight_smile:))
15. máj 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 nejak rýchlo, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ako ja sa stále cítim na 20,ale tak ked skušame s malý chodiť tak sa po minute neviem postaviť...takže asi straneme.... :grinning: :grinning:
15. máj 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 to ja mám nb na konf. stolíku v obyvke a raz sedím na gauči, raz sa naskladám pod stôl a keď chcem ísť na wc napr. tak idem ako stará babka, nedajbože vystrieť chrbát, nohy naširoko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no :zipper_mouth: pohľad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ako ja teraz....krmila som maleho a sedela som na zemi pri nom...postaviť sa ....bože ako ma bolia kolená,smejem sa mužovi že cchela by som byť svižná ako srnka vyskočiť...ale žial....nejde to,ledva sa narovnám..
15. máj 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babuľky, včera som začala tú štvorku upírov - zhltla som večer 270 strán.....nooo celkom dobré....tri knihy žiadny sex, teraz konečne v štvorke je, ale štýlom - začnú a už je ráno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nič neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: takúto knihu som ešte nečítala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem neviem, čo to tá autorka...či neni panna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to napínavé....nevedela som sa od toho odtrhnúť....nečakané ...väčšinou sa knihy dajú predvídať, čo bude asi nasledovať....toto je ..... :zipper_mouth: šok :zipper_mouth: hneď by som vám všetko vykecala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale nemôžem :zipper_mouth: :wink:
16. máj 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana kludne čo sa mna týka,možeš,ja to určite nebude m čítať :wink: :wink: :wink: :wink: ......som rada ak prelistujem časopis,neni času....ach jo...
16. máj 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana normalne si ma navnadila na tie knizky, ja som ich uplne zavrhla, ked som pozerala ten filam, jednoducho sa mi to nepacilo :zipper_mouth:
16. máj 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 si tu ??? dobre ranko
16. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy dobré aj vám...som tu,listujem časopisy....pozerám panelák....malý pomaly zspáva....žujem jablko :grinning:
16. máj 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja uz mam banan za sebou.......
16. máj 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy a teším sa na obedík.....budem mať tuniačika v paradajkách a konečne po dlehj dobe dnes nič nevarím....moji si vraj večer ugriluju špekačky :wink:
16. máj 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja budem robit k obedu rezniky, tak si jeden dam, samozrejme bez chlebika, ved struhanka tam je a vela vela salatu, uz sa tesim :sweat_smile:
16. máj 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja som mala včera zlý den.ako nejedla som skoro nič,ale to málo rozhodne nebolo ovocie :wink: :wink:
16. máj 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja som sice jedla ovocie, ale veeelmi vela ovocia. melon, hrozno, jahody...hruza, jedno cez druhe :zipper_mouth:
16. máj 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ovocia mam po krk, dnes som ten banan zjedla, ale nic mc...... :unamused:
16. máj 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja už som preovocinovaná....nejde mi to už do úst.
16. máj 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no ja tak 2-3 dni potrebujem pokoj a potom zas zjem kopu, kopu.....ja ovocie milujem, zeleninu ani nemusim, ale dobry melonik.......hadam aj teraz by som si kusok dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ako aj ja milujem ovocie...ale tak po skoro 3mes.čo ho tlačím do seba....
16. máj 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kolkomas do konca dietky???? :confused:
16. máj 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy dva týždne.
16. máj 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy a to ešte aj pos končení by som mala do obeda mať ovocie...no to už budu aj čerešne,hrášok...to je síce zelenina ale nech.....už bude na výber
16. máj 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 fiha, uz len 2 tyzdene???? super......

schudla si co si chcela??? :fearful:
16. máj 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no chcela som 10.....mám dolu 8.....som celkom spokojná,možno ešte niečo dolu pojde.
16. máj 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ano, mlada zeleninka.....aj taku jarnu polievku by som si dala z jarnej mladej zeleninky
16. máj 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok