• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
ja chcem natvrdo zacat buduci tyzden,ale ked chces,mozme aj dneska uz zacat..ja len mam problemy s antikoncepci co beriem,zadrzujem vodu as neviem schudnut...ale manzel nedelu odchadza do anglicka na 6 tyzdnov,tak ju vysadim a pojde to ako v januari....pak nasadim inu,ale ako chces...mozme od dneska,ja som okrem kavy este nic do pusy nedala....vlastne troska melounu...tot vsjo:grinning:
23. máj 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no ja som už dnes mixovala, takže zajtra by to šlo.
23. máj 2011 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...zajtra zaciname teda
23. máj 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......
@dajna11 dnes pocitam dni a ja mam zajtra prvy vodovy.....ako to vydrzim, ked dnes len ovocko...a zajtra nic????, :confounded:
23. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 dohodnuté :wink:
23. máj 2011 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ja ti nev iem ako to zvládneš....lebo ja som to nezvládla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...takže asi tak....rady ti dať neviem....ja viem že je to nad moje sily iba vodu... :unamused: :unamused: nuž držím palce moja
23. máj 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy neboj zvládneš :wink: len sa sleduj a neboj a keby bolo zle, vždy si môžeš niečo dať :sunglasses:
23. máj 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11
@suezana
no dakujem vam...uz dnes mi to ovocie nestaci :confused: , ale samozrejme budem sa snazit, no a stredu sa budem vazit, ale poviem vam, nemam dobry pocit zo seba :confounded:
23. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ty mas dnes tiez ovocko, ci si si davala?????

@suezana ty mas aky den???
23. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja som si dala ovocko, lebo včera večer a v noci som totál pokazila bielkoviny :frowning2:
23. máj 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy inak aj ja som mala taký pocit pri vodovom dni...ale zajtra budeš mať stiahnutý žalúdok, nie je to ťažké....sama uvidíš, že je to v hlave, ale ak mám byť teda úprimná, ja som zvládla dva vodové dni a potom som si povedala, že to viac nebudem robiť - nevyhovuje mi to, že po nich som sa nevedela dojesť - čiže celá tá snaha stratila zmysel :wink:
23. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ja som vcera tiez dost pokazila...... :unamused: , ale co uz.....dufam ze mi pojde aspom 4 kg dole.....ved za mesiac by mohlo aj 6 ale......u mna asi nie
23. máj 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ja som si dala jeden banán a nektarinku ráno,na obed grep a jeden nanuk :grinning: :grinning: :grinning: ,....čo narobím???a tak ja si z toho velkú hlavu nerobím....treba mysleiť pozitívne a nie sa tým stresovať....si myslím ja :grinning: :grinning: ...takže neboj,odváž sa určite bude dosť toho dolu.....u mna boli asi 4kg,ale u teba isto viacej.verím ti. a čo si dnes mala ty na ovocko?
23. máj 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Nedala som si...
23. máj 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja mam zatiaľ šiesty deň a dole 2,6kg tak to zacina fungovat...
23. máj 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrinkaj gratulujem

@dajna11 nanuk??? mnaaaaam len provokuj :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 dnes mame aj "ano sefe"....to uz nemozem ani pozerat, lebo slintam jak bernardin.........
23. máj 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no taký maličký.....a ked som bola poobede na zmrzku s dcerkou tak ja som si nedala.... :grinning: :grinning:
23. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 zmrzlinu to nemusim, toho sa bojim, ale nanuk by som si dala aj teraz :frowning2:
23. máj 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy to bola strojová,to maju málokde....je skvela.
23. máj 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 poznam to...... aj tu maju take :sweat_smile:

deti ti uz spia??
23. máj 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy už konečne ano...dcera nevedela matiku,horor.
23. máj 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudica
@borabora666 baby idem s vami ja potrebujem aby ma niekto tahal sama sa na to nedam ešte som žiadnu dietu nedržala ale rokmi pribudaju deti :grinning: a s detmi aj kila :grinning: nemam ich vela ne sebe ale vadi mi to.tak rano si dam ovko a na obed mi poradite?rano kuknem či ste tu zatial papa idem si ju naštudovat :unamused:
23. máj 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miruska15 No super, teším sa... Takže dnes 1. deň - bielkoviny. Na raňajky si dám jablko, na obed som si do roboty pripravila prsíčko podusené a k tomu uhorkový šalát. Dnes bez polievky, to som akosi zanedbala... A poobede keď prídem z práce, niečo vymyslím.
24. máj 2011 o 06:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.....dnes ako????teplo..dáme len vodu?:slight_smile:
24. máj 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 vitaj......
@claudica tak babule...ja dnes na ranajky:jablko ,banan,jablcny ocot a obed sopsky salat s balkanskym syrom a k tomu kusok mozzarely na veceru uz len salat.....
24. máj 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 tak ja som mala na ranajky kavu.........a idem dat nejake ovocko
24. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja jsem snedla ovocko po ceste z obchodu,jsem dnesxka doplnila zasoby,ale za chvilu ceresne na strome,to budou ovocne dni
24. máj 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no ja som zjedla banan, lebo uz ho nemal kto a bolo teda treba a pijem cistu vodu.........
24. máj 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez vodu a kavu....tu som este nestihla dopit a maly ma nervaci...idem mu dat caj nech zaspi...ked teda zaspi...dneska ani nevarim...muzovi som kupila domacu udenu sunku.....tak mu to upeciem s volskyma okama a bude mu třo po chuti istotne viac ako privarok,ktory som na dneska planovala
24. máj 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok