90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
29. máj 2011

@dajna11 jejda super, tak zas sme na tom rovnako,myslim rovnaky den...... len ty uz nie dietne 😅

cessy
29. máj 2011

@tutifruti jedaaaaaa ze 8 kg, krasne....len tak dalej, ja som sa nevazila ale dufam ze 6tka bude dole 😀 , teda veeeelmi by som bola rada, ale nevazim sa......este pockam, lebo ked viac schudnem, tak ma to viac tesi

dajna11
29. máj 2011

@cessy no už nie,ale tak vlastne stravovanie ostáva,takže ako keby som dietovala🙂))...skapala nám dnes veverička.....sme moc smutné....moc.

tutifruti
29. máj 2011

@cessy Ty si dobrá, si sa ešte nevážila? A koľký máš den...
@dajna11 No nám nedávno zdochla agama.... to bolo hrozne... deti sa nevedeli ukludnit, tak sme truhlu vyrábali, srdiečka robili a pohreb mali ☹

cessy
29. máj 2011

@dajna11 vevericka??? to ste chovali????

dajna11
29. máj 2011

@tutifruti no ani som si nemyslela že aj mna to tak dostane...to malé telíčko tam vidieť bez pohybu ked ešte včera skákal ako divý...ja neviem čo mu uškodilo....zlatko naše....a dcera aká je nešťastná.

cessy
29. máj 2011

@tutifruti uz mam po prvom vodovom a mala som dole 5,6kg....teraz mam asi tyzdem po vodovom, ale vazim sa tak raz za tyzden, neako nestiham rano sa vazit, alebo zabudnem a tak....

dajna11
29. máj 2011

@cessy no burunduka páskového...zlatko,mali sme ho dva roky....už bol na nás zvyknutý.bral si z ruky jesť....miláčik.....škoda ho.

cessy
29. máj 2011

@tutifruti
@dajna11
ja sa v takychto zvieratkach vobec nevyznam.....ja poznam maximalne rybycky a skrecka 😎 ...ale myslim ze ked nas maly bude vacsi, tak skor take budeme mat

dajna11
29. máj 2011

@cessy
@cessy no máme aj rybyčky....škrečka som necchela,toto sa mi moc páčilo,nesmrdí to,je to denne zviera tak v noci spinkalo a nerobila rámus...aj na to treba mysleiť....a bola s ním zábava...už len sledovať ho ako si robí pelech,ako si robí zásoby,ako sa hrá a skáče....nuž je po tom a kedže je to drahé tak druhý asi nebdue.

cessy
29. máj 2011

@dajna11 co to asi stoji???nemam ani predstavu... 😕

dajna11
29. máj 2011

@cessy 40eu...dosť na hlodavca 😀 😀 s neistým životom🙂

cessy
29. máj 2011

@dajna11 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a kolko ste ho mali???? aspom ste si ho uzili???? viem si predstavit aka je dcerka smutna 😔 😔 😔 😔

dajna11
29. máj 2011

@cessy no 2roky.....dostala ho na meniny,trepali sme sa po neho až do komárna.tolko sme sa ho snažili skrotiť...a ked sa to podarí tak sa stane toto....fnuk

tutifruti
29. máj 2011

My sme uz mali skrecky /nikdy viac/... v noci to robilo príšerný rámus... No a teraz agamu, je to druh jašterice, papá cvrčky a zeleninu.... baby ho majú rady.... Nemôžeme nič chlpaté a baby nechceli rybičky, lebo tie sa nedajú chytiť do ruky... alebo dajú, ale len raz.....

suezana
29. máj 2011

@tutifruti agama? a to chytáte do ruky? ☹ ja by som sa bála 😅

dajna11
29. máj 2011

@tutifruti no aj moja malá teraz pokukovala po jaštericiach v obchodoch,lebo je blázon do dinosaurov....ale tak povedala som nie...kolegyna sa chcela zbaviť gekona,tak i ho nukala....ale nie...to zasa ja ked už,tak ilé chlpkaté..chela som činčilu ale tá je nočná a v noci robí rámus....to by nemohla mať v izbe..toto bolo ideálne...trochu rozhadzoval z klietky von ked hrabal.....ale tak dalo sa...

tutifruti
29. máj 2011

@suezana no jasné že chytáme.... je to veľmi pokojné zvieratko, nechá sa hladkať, sedí na ruke, pleci... 🙂
@dajna11 no naše baby pokukovali po všetkom možnom.... to by sme mali doma inú ZOO 😀 Minule sme išli po meste a normálne splašený kôn oproti nám utekal.... neviem kde sa tam zobral... no a naše baby už ho išli zachranovať.... a doteraz majú na mna tažké srdce, že sme ho nechytili, ved bol "potulný" /ako povedala naša Dorotka/, tak sme ho mali zobrať chúdatko domov 😀

dajna11
29. máj 2011

@tutifruti no to poznám,túto spasitelsku povahu....a ja som bola s bratom taká istá,tolko psov čo sme mali doma a celá rodina bola zásobovana od nás......všetky sme nosili domov...

suezana
29. máj 2011

@tutifruti 😀 😀 😀 😀 😀 mala si toho potulného koňa veru zobrať, vieš koľko peňazí si zaňho mohla mať? 😀 😀 😀

dajna11
29. máj 2011

@suezana nohla praktizovať agroturistiku....ja by som sa hlasila...

dajna11
29. máj 2011

čipo pochovaný.......fnuk.....

suezana
29. máj 2011

@dajna11 úprimnú sústrasť 😔 😔 😔

dajna11
29. máj 2011

@suezana dakujeme....hlboko nás to ranilo...jazva na celý život

suezana
29. máj 2011

@dajna11 noo, nejaKú emotikonu si mohla k príspevku dať, lebo neviem....to fakt? zle to znášajú deti? 😔 to mi je ľúto....ja mám zajaca.....ale vaneska vždy v meste, keď vidí malé zajačiky, tak kúpme, kúpme, hovorím a čo chrumo, veď by sa nezmestili, malú klietku máme 😒 a ona: daj chruma Mate (moja sestra) 😲 😲 😲 😲 a my si kúpme malinkého 😅

dajna11
29. máj 2011

@suezana
@suezana ale jasné že tam malo nieč o byť,nejaký ikoonoš 😉 😉 ...no tak mali sme ho dva roky,to už je trošku ako člen rodiny....bol mládatko ked sme si ho doniesli,len bol zalezený ako sa bál...no a teraz už bol krotký,zvyknutý...a teda nie každý sa dá skrotiť,takže ma to hnevá,zvlášť ked neviem čo sa prihodilo.či sme niečo my nepototo......a tak malá má na nič náladu...fnuká...ale snád to prejde,teraz máme mačiatko,ešte ho kočka odchováva,má 2týždne....

suezana
29. máj 2011

@dajna11 veď hoď nejakú foto 😢 😢 😢

dajna11
29. máj 2011

tu

cessy
29. máj 2011

ahojte
@dajna11 uprimnu sustrast 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😕 😕

dajna11
29. máj 2011

@cessy dakujem......malá má z toho normálne chorobu,už dávno spí,plakala....moja malá.