90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
29. máj 2011

fíha....to ste mali normálne voliéru? práve mi sem vyskočil môj chrumo, tiež chce asi pozrieť.... zaujímavé zvieratko...také som ešte nevidela...

cessy
29. máj 2011

@suezana
@dajna11
ja sa len cudujem.....aky zverinec....

cessy
29. máj 2011

som zvedava kedy aj na nas pride a maly sa bude dozadovat zvieratka 😀

dajna11
29. máj 2011

@cessy no ved veverka musí vela skákať...potrebuje priestor....ja viem,je to len malý hlodavec...ale fakt mi je smutno........bol taký milený...ako robil somariny.ako si stlal brloh...a zrazu bol natiahnutý ako špagát......maličký....takže pozor na zvery.....dcera je naozaj mimo moja....mala ho tak rada,tak sa s ním pýšila.

suezana
29. máj 2011

@dajna11 a ty kto? čo tu chceš? 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 normálne nemám slov 😅 😅 😅 čo to za kočka... 😉

suezana
29. máj 2011

@cessy no ja mám prvý krát zvieratko a najväčší problém má s ním mm 🙄 ale zvyká si.... 😉 som mu už vykričala, že 11 rokov bolo po jeho - žiadne zviera a ja som to tolerovala a teraz bude 11 rokov po mojom 😎 😎 😎 😀 😀 😀

dajna11
29. máj 2011

@suezana no zachcelo sa mi trošku farby🙂))

suezana
29. máj 2011

no a práve teraz môj milovaný zajko z gauča potiahol zo stola letáky a s nimi stiahol aj tanier, na ktorom boli zákusky (našťastie už iba omrvinky 😅 ) a všetko tresklo na zem 😀 😀 😀 😀

cessy
29. máj 2011

@dajna11 jejooo jaka pekna fotka, co fotka........... ty si pekna, na tej cierno bielej si vyzerala neako starsie 😕

tutifruti
29. máj 2011

Caute... tak som sa práve vrátila z prechádzky.... normálne asi aj svalovica bude, taký rýchly som mala krok 😀

@suezana len neviem co by susedia povedali na kona na balkóne/lebo tam ho chcela naša Dorotka umiestniť/

dajna11
29. máj 2011

@cessy dakujem.......chcela som sem dať s malým čo ma fotila dcerka,ale nebralo mi ju...tak som šupla túto

cessy
29. máj 2011

@suezana prave teraz pozeram, ze si zo ZM, ja som sa tam narodila 😕

dajna11
29. máj 2011

@suezana no tak ja už takéto somarinky nezažijem s čipkom.....nech mu je zem lahká 😢 aj kríž sme mu urobili

suezana
29. máj 2011

@tutifruti aj pipi dlhá pančucha mala koňa na balkóne 😀 😀 😀 😀 či na verande 😅

dajna11
29. máj 2011

@tutifruti ja som chcela mať kona v garaži...auto prežije aj vonku🙂

suezana
29. máj 2011

@cessy ja som z Novej Bane, tu som sa vydala 😉 a chodíš sem občas?

cessy
29. máj 2011

@dajna11 normalne bol aj smutocny pochod????? 😨

cessy
29. máj 2011

@suezana ano, obcas mame tam rodinu

cessy
29. máj 2011

@tutifruti ja som sa tiez dnes nachodila.....boli sme na predcasnom Dni deti a nachodila som tam kilometre....dufam ze aspom nieco schudnem 😀

dajna11
29. máj 2011

@cessy no zakopali sme ho do záhonu medzi šípové ruže..... 😀

cessy
29. máj 2011

@dajna11 😀 😀 😕 😢 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

suezana
29. máj 2011

@dajna11 tak to je najkrajšie miesto posledného odpočinku, aké si len mohol želať 😵 😵 😵

suezana
29. máj 2011

môžme len ticho závidieť 😔

tutifruti
29. máj 2011

@suezana No to by bolo fakt super, vyberala by som vstupné za kona.... a v lete by sme mali na dovolenku 😀
@cessy no jasné, však preto chodím 😀

dajna11
29. máj 2011

@suezana bude mu to tam aspon vždy voňať. a malá ked šla okolo vždy sa vrátila s plačom.tak som pozerala po stromoch že ako by sa mu po nich behalo......ach jo.

cessy
29. máj 2011

Dievcata lucim sa......idem si lazkat k TV....
juuuuj ale som hladna.....škvrka mi 🤐 🤐 🤐 v bruchu 🤐 🤐 🤐

dajna11
29. máj 2011

@cessy krásne lenošenie,mne sa vybíja baterka na notebooku,tak končím aj ja....pappppaaaa,idem poplakať do vankuša

suezana
29. máj 2011

dobrú noc, dievčence 😉 a neplačte, život je občas krutý 😔

ludkaol
29. máj 2011

Ahojte tak ja som sa dnes večer odvážila a kedže odzajtra začínam dietovať tak jasné že som celý vikend žrala 😀 😀 😀 Takže som sa teraz postavila na váhu a ukázala mi 88 kg,čiže zajtra začííínam,,držte mi palce a podržte ked budem hladná 😉

dajna11
30. máj 2011

@ludkaol podržíme neboj sa.....my sme skoro každý večer hladné 😀 😀