• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
fíha....to ste mali normálne voliéru? práve mi sem vyskočil môj chrumo, tiež chce asi pozrieť.... zaujímavé zvieratko...také som ešte nevidela...
29. máj 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana
@dajna11
ja sa len cudujem.....aky zverinec....
29. máj 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava kedy aj na nas pride a maly sa bude dozadovat zvieratka :grinning:
29. máj 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ved veverka musí vela skákať...potrebuje priestor....ja viem,je to len malý hlodavec...ale fakt mi je smutno........bol taký milený...ako robil somariny.ako si stlal brloh...a zrazu bol natiahnutý ako špagát......maličký....takže pozor na zvery.....dcera je naozaj mimo moja....mala ho tak rada,tak sa s ním pýšila.
29. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a ty kto? čo tu chceš? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normálne nemám slov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: čo to za kočka... :wink:
29. máj 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ja mám prvý krát zvieratko a najväčší problém má s ním mm :rolling_eyes: ale zvyká si.... :wink: som mu už vykričala, že 11 rokov bolo po jeho - žiadne zviera a ja som to tolerovala a teraz bude 11 rokov po mojom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no zachcelo sa mi trošku farby:slight_smile:))
29. máj 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a práve teraz môj milovaný zajko z gauča potiahol zo stola letáky a s nimi stiahol aj tanier, na ktorom boli zákusky (našťastie už iba omrvinky :sweat_smile: ) a všetko tresklo na zem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jejooo jaka pekna fotka, co fotka........... ty si pekna, na tej cierno bielej si vyzerala neako starsie :confused:
29. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute... tak som sa práve vrátila z prechádzky.... normálne asi aj svalovica bude, taký rýchly som mala krok :grinning:

@suezana len neviem co by susedia povedali na kona na balkóne/lebo tam ho chcela naša Dorotka umiestniť/
29. máj 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy dakujem.......chcela som sem dať s malým čo ma fotila dcerka,ale nebralo mi ju...tak som šupla túto
29. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana prave teraz pozeram, ze si zo ZM, ja som sa tam narodila :confused:
29. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no tak ja už takéto somarinky nezažijem s čipkom.....nech mu je zem lahká :cry: aj kríž sme mu urobili
29. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tutifruti aj pipi dlhá pančucha mala koňa na balkóne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: či na verande :sweat_smile:
29. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti ja som chcela mať kona v garaži...auto prežije aj vonku:slight_smile:
@cessy ja som z Novej Bane, tu som sa vydala :wink: a chodíš sem občas?
@dajna11 normalne bol aj smutocny pochod????? :fearful:
@suezana ano, obcas mame tam rodinu
29. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti ja som sa tiez dnes nachodila.....boli sme na predcasnom Dni deti a nachodila som tam kilometre....dufam ze aspom nieco schudnem :grinning:
29. máj 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no zakopali sme ho do záhonu medzi šípové ruže..... :grinning:
29. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tak to je najkrajšie miesto posledného odpočinku, aké si len mohol želať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžme len ticho závidieť :pensive:
29. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana No to by bolo fakt super, vyberala by som vstupné za kona.... a v lete by sme mali na dovolenku :grinning:
@cessy no jasné, však preto chodím :grinning:
29. máj 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana bude mu to tam aspon vždy voňať. a malá ked šla okolo vždy sa vrátila s plačom.tak som pozerala po stromoch že ako by sa mu po nich behalo......ach jo.
29. máj 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata lucim sa......idem si lazkat k TV....
juuuuj ale som hladna.....škvrka mi :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: v bruchu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy krásne lenošenie,mne sa vybíja baterka na notebooku,tak končím aj ja....pappppaaaa,idem poplakať do vankuša
29. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc, dievčence :wink: a neplačte, život je občas krutý :pensive:
29. máj 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja som sa dnes večer odvážila a kedže odzajtra začínam dietovať tak jasné že som celý vikend žrala :grinning: :grinning: :grinning: Takže som sa teraz postavila na váhu a ukázala mi 88 kg,čiže zajtra začííínam,,držte mi palce a podržte ked budem hladná :wink:
29. máj 2011 o 22:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkaol podržíme neboj sa.....my sme skoro každý večer hladné :grinning: :grinning:
30. máj 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok