90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
28. jún 2011

@akika722 hej augustovka 😀 ja som schdula počas diety 10kg,ale mala som občas prehrešky,možno bez nich by to bolo viacej.ale zo mna to šlo ťažko dolu,nie ako písali iné kočky,ale som spokojná,lebo oblečiem čo som nosila pred tehotenstvom.a po skončení diety,držala som ju tých 90dní...som ešte dala dolu 2kg.asi dva týždne kým som si zvykla na jedlo 3krát denne a telo si nepýtalo viacej🙂))hlavne to doobeda bolo umorné iba o ovocí....to bolo najťažšie si zvyknuť.

akika722
28. jún 2011

@dajna11 už som tam 😵 ďakujem

dajna11
28. jún 2011

@akika722 aj ja si študujem teraz čo by som si urobila......

borabora666
28. jún 2011

@dajna11 dajni a pre mna boli tazke zo zaciatku ovocne dni..teraz uz ho beriem v pohode,telo si zvyklo ze ma taky vetsi post ako ine dny kedy zatazuje zaludok inymi jedlami..teraz mi ani netreba vela ovocie...zo zaciatku mi bolo vsetko malo....

akika722
28. jún 2011

@dajna11 jeeej to je pekne 10kg 🙂 ja by som sa chcela zbaviť 20 🙄 tolko mi ostalo po detoch

dajna11
28. jún 2011

@borabora666 no kolko krát ked niečo vybavujem ani nakoniec to ovocie nemám,iba ráno čaj,kafe.....potom až obed....a veru ani mi už vela krát ani nevchutí to ovocie ráno.....ešteže začali melony 😀 😀

akika722
28. jún 2011

@dajna11 a do obeda ješ ovocie len na ranajky?kolko toho asi?

dajna11
28. jún 2011

@akika722 no men tiež po každom ostalo 10 na viac,ale tak aspon tých posledných 10 po malom som dala dolu,to že by to bolo viacej ani nedúfam už 😢 😢 ....to by som už bola moc krásna 😀 😀 😀 ..no ovocie,mala by si tuším dva kusy nejakého.....ja som si dávala jablko a banán väčšinou lebo to som mala doma koli deťom,ale možeš aj výživku ovocnu,alebo kompot.

borabora666
28. jún 2011

@dajna11 presne presne....nekedy si dam len pohar dzusu a niekedy az obed.....ale melony a ananasy mozem..aj zajtra mam ovocko o takemto zlozeni.....😀
@akika722 ano,maly by sa dva kusy nejakeho ovocka,alebo pohar drobneho ovocka ako su rybezle ceresne atd.... alebo pohar dzusu ,aj to sa bere ako porce jedla
@dajna11 ja som dokonca pred prvou vodou mala ovocko zlozene len z dzusov a potom isla voda,cize dva tekute dni 😀

dajna11
28. jún 2011

@borabora666 no to malo wc záber od teba🙂)))ja som si nakonci robila na vitaminový den na obed hustu zeleninovú polievku a to ma super zasýtilo....

borabora666
28. jún 2011

@dajna11 me po prvej dcerke ostalo 33 😅 ale do dvoch rokov som dala dole 39.... 😀 boze ked to pisem,tak to je neskutocne....po druhom mi ostalo 17,ale chcem este dat 10 pod moju klasicku vahu....do tej mojej klasickej mi uz chybaju len 4 kilecka,cize este 14 kilo 😀

dajna11
28. jún 2011

@borabora666 tak to máš super,ach jaj keby som ja tak dala dolu to aby som bola ako za slobodna...váhou,nie rozumom 😀 😀 😀 😀

akika722
28. jún 2011

@borabora666 a to si ako urobila? 😲 😲 😲

@dajna11
@borabora666 baby a mohla by som sa k vam pridať a občas popisať aby ma neopustila motivacia? 😅

dajna11
28. jún 2011

@akika722 ja už síce nedržím,ale stravujem sa stále v tom zmysle,takže ja si sem chodím po inšpirácie a podporu,lebo nezdravé veci číhaju stále na nás 😎 ...ako dnes že hranolky 😒 😒 😒

akika722
28. jún 2011

@dajna11 😀 😀 😀 dufam že pridu dni ked aj ja dam dole to čo chcem ☹

borabora666
28. jún 2011

@akika722 aki to je blba otazka...jasne ze tu ostan,to velmi pomaha aj mne,ked viem,ze tu niesom sama a drzime to viacere 😀
no tenkrat som nemala ziadne az take diety co su popisane,vynechala som chleba a krmila som sa zvetsia kapustovym salatom a k tomu nieco,syr masko,ale stale ten salat...pak som ho dlhu dobu nemohla ani citit ale...lebo som koza,mala som si robit ako teraz rozne salatiky a experimentovat....vela som pila a pila som kombuchovy napoj....ten som teraz zacala znova robit

akika722
28. jún 2011

@borabora666 😵 ďakujem 😵
ja mam za sebou už asi všetke diety čo existuju..pred prvym tehu som nosila velkosť 38 S/M a teraz 😔 dnes som si kupila tenke nohavice a ta hrozna velkosť 44 😔
asi v živote som taku velkosť nenosila a ani som nedufala že raz nosiť budem 😔

borabora666
28. jún 2011

@akika722 isto das dole len treba vytrvat,ja tuto dietu drzim uz druhy pokus,v januari som drzala mesiac a dala som dole nieco pod 9 kg....😀teraz uz mam vyse mesiaca za sebou,len prve dvy tyzdne som nechudla...uz som to pisala,mala som zlu antikoncepciu,z ktorej som nemala menstruaciu,opuchali mi nohy a priberala som aj zo zeleniny,po vysadeni za dalsie dva tyzdne do prvej vody dole 6 kg

dajna11
28. jún 2011

@akika722 jasné že pojdu kilečká dolu,nemal boja,je to dosť redukcia stravy....a hlavne rozlišuješ čo možeš a čo nie,a inak s tou velkosťou oblečk sme na tom rovnako 😀 😀 ...za slobodna som nosila dokonca aj najväčšie dievčenské číslo,natiahla som to na seba.....no to je dáááááávna minulsoť

akika722
28. jún 2011

@borabora666
@dajna11 jaaaaj baby ste zlate....dnes večer preštudujem knihu/ked deti zaspia a ja dožehlim tu kopu 😖 a zajtra idem nato...
mam doma nektarinky a kupila som kapustu+mrkvu a olivovy olej 😀
ale neviem čo budem jesť 😅 aky je prvy deň?bielkoviny?

dajna11
28. jún 2011

@akika722 hej bielkoviny,tie som mala najradšej lebo som nemusela sebe zvlásť variť,nejaké mäsko som si zobla a bolo....a mne začalo nenormálne chutiť domáca mamina čalamáda zaváraná.....každý večer by som spráskala jeden pohár 😀 😀 😀

borabora666
28. jún 2011

ja ani neviem aku som nosila ale ked som isla rodit lilithku tak som mala 113kg a z porodnice som isla 108 😒 mne nebolo nic dobre,len tehotenske nohavice.....teraz mi je tesna 42..tu som nosila aj klasicky a nekdy 40tku...no dufam,ze sa po diete a mojej vysnivanej vahe zmestim aj do 38cky...ale me ja velkost celkom fuk,lebo aj tak vsade cisluju inak,aj ked by to malo byt vsade rovnake....hlavne,ze budem vyzerat lepsie ako teraz😀

akika722
28. jún 2011

@dajna11 a keby som v deň bielkovin nejedla mäso ale zeleninovu polievku?to sa može nie? 😀 mam doma kopu zeleninky zo zahradky..a večer? tiež polievku? 😀

borabora666
28. jún 2011

@dajna11 ja som tiez nebola nikdy na zeleninu a ted je zo mna maniak..musim spravit aj zasoby na zimu,leco calamadu a tak....😀 toto som rada,ze ma tato dieta naucila.jest vela zeleninky

dajna11
28. jún 2011

@akika722 može sa to,jasné......len nie so slížikmi,cestovinou a tak....teda to možeš ked budu UHT ale nie na bielkoviny.

dajna11
28. jún 2011

@akika722 alebo si urob zeleninový šalát so syrom na bielkoviny.

akika722
28. jún 2011

@borabora666 jeeej zaujimave mena maju tvoje detičky 😵
mne tiež ide o to aby som sa citila lepšie lebo ked sa pozriem do zrkadla hned sa mi pokazi cely deň ☹

dajna11
28. jún 2011

@borabora666 inak aj ja,pred tým som tomu vela nedala....mimo sezony už vonkoncom. a tiež že už nesladím,aj tomu sa teším.

akika722
28. jún 2011

@dajna11 a sa mi zda že v knihe bolo že to čo na obed to aj na večeru.či to bola ina dieta? 😕 😅 keby som si na obed dala polievku a na večer šalat s kapusty+mrkvy a dam tam syr?to tiež možem? 😅
či musim to iste na obed a večer? 😨

dajna11
28. jún 2011

@akika722 ale no tak,zasa také hrozné to isto nieje......su ludia na tom aj horšiie🙂)).....ja sa teším že som to vydržala do konca lebo kamoška šla na nejaký kurz chudnutia,zaplatila za to,urobili jej jedálniček a povedala že to sa nedá tak stravovať a vykašlala sa na to.....ja somvydržala...jupíííí