• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@akika722 nie mojka...na obed aj ked si das kopcovity hlboky tanier tak na obed polovicku z toho...medzitym nic,ale ked nevydrzis daj si ovocko alebo zeleninu,furt lepsi ako krajec chleba sa maslo a suknou a syrom a tak.....ale tam su tusim u bielkovin 4 hodinoy interval,ten byy sa mal dodrzat kvoli traveniu.....asi tie prve dni budou take pomatene,ale telo si zvykne a pak uz ti to ani neprijde
29. jún 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 tak ten čas sa si predlži :grinning: o 15tej idem pre krpca do školky/do vtedy :zipper_mouth: / radšej si urobim zeleny čas..a domov prideme okolo 18tej tak potom si dam večeru..najhorši bude večer..mm na nočnej....
he he asi pridem na kona :grinning:
dnes som bola v obchode,nakupila som kooopu ovocia a zeleniny.cely košik bol "zdravy" :grinning:
zajtra je deň UH :fearful: čo mam jesť? :sweat_smile: :confused:
29. jún 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no to su minimalne intervaly..... nie presne
tak si urob cestoviny s paradajkovou omackou,alebo leco s cestovinou..langose,s cesnakom a kecupom....je toho vela len popremyslat
29. jún 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 jaaaj Uh je totooo..a škroby zemiaky,ryža...tak?sa priznam..som ešte neštudovala poriadne tu knihu :sweat_smile:
a som sa chystala že urobim cuketovu faširku niekedy..ale neviem ktory deň možem-aj keby som niečo vylučila :unamused: ale asi bielkovinovy...ked tam idu vajička a syr a šunka-možem dať všetko????či niečo vynechať???aj muka ide ale tu ja nedavam...
nevypraza sa to ale dava sa to do plechu..miluje to cela rodina..to možem so šalatom??? :unamused:
29. jún 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 tie cestoviny s paradajkovou,prip.paradajkovu polievku-to je :hearts: mojho syna :grinning: tak asi bude to a bude rad aj on :dizzy_face:
kedže mm bude mať segedin-a ten ma doma rad len on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no nemala by si kombinovať syr a šunka....iný druh belkoviny.....ale inak ok...a ešte ked tam ide vajíčko......nemalo by sa to.lebo aj palacinky by mali byť bez vajíčka....
29. jún 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ahaaaaa..a keby som dala len cuketu a vajičko-inač to nebude držať tvar :sweat_smile: a pre farbu tam nastruham mrkvu-aj tak to asi budem robiť len pre seba a deti-urobim ked mm bude v praci..hmmm??to by mohlo?cuketa+mrkva+vajičko+sol+korenie...a priloha...šalat nejaky,napr.rajčinovy
29. jún 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam za sebou už aj večeru-už som bola poriadne hladna :sweat_smile:
ale nezjedla som niiiič navyše :sunglasses:
29. jún 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja zajtra zacnem tak uvidim ako bude...nebudem sa kazdy den vazit lebo viem ze by to bolo zle a len by ma to hnevalo...asi bude stacit kazdy tyzden raz
29. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to je v pohode...
29. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusiik ja sa nevažim vobec..ved uvidim na šatach..keby som šla na vahu tak pride panikaaaa z toho čisla :sweat_smile:
29. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak na vahu tiez nerada lebo hned mam depku ztoho cisla :slight_smile: to mas pravdu na šatach by som mala zistit keby nieco islo dole z vahy lebo uz pomaly budem musiet vymenit šatnik ak sa nieco nepohne dole z kilami :cry:
29. jún 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusiik ja mam za sebou prvy deň a som na seba normalne hrda :grinning: v bruchu žaby ale nevadi..len si nato zvyknuť...
29. jún 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja zajtra zacinam tak som uz zvedava :slight_smile: musim to zvladnut, urcite bude to tazke prve dni ale ked si to zvykneme tak bude to v pohode...
29. jún 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusiik neboooj,zvladneme :sunglasses: kolko by si chcela dať dole?
29. jún 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 juuj ja vela potrebujem schudnut..minimalne takych 17-20 kg...po porode som velmi pribrala za styri mesiace....odkial si ked sa mozem opytat? vidim ze okr. Trebisov mas v profile
29. jún 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusiik aj ja chcem dať 20kg :sweat_smile: ano som priamo z Tv ,ty si tiež z vychodu?
29. jún 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mame co robit aby sme tie kilecka daly dole :slight_smile: ano ja som z slovenske nove mesto nedaleko od trebisova
29. jún 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusiik he he nedaleko mam svokru :sweat_smile:
29. jún 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak to nie je daleko od mesta
29. jún 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusiik ano viem,chodim cez mesto často :grinning:
29. jún 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tu tiez rodicov a odialto pochadzam
29. jún 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja som dnes zistila že po bielkovinach nie su UH ale škroby :sweat_smile: ale ešte som nevarila tak som nič nepokazila...kedže doma mam požičanu knihu 90dnovku-ale som si všimla že 2časť,tu udržiavačku,dnes som si bola kupiť prvu časť :sunglasses:
a na obed budu zemiačky na pare a zeleinovy šalatik-bude mať aj drobec :dizzy_face:
30. jún 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte....tak ja som dnes zhrešila....uplne,ale tak treba občas asi no nie????potešte ma :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja ta potesim,ja idem zhresit zajtra:grinning: idem ku kamoske co rada vari a pece a uz mi tyzden oznamuje ze stopro u nej dieta nehrozi,....som sa branila,no nie dlho:grinning:
30. jún 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no aspon že tak,ja som dnes bola u našich bo mla končila školu,tak som trčala na ukončení a potom hladná od rána,tak som si dala tekvicový prívarok,čo by nebolo zle,len tam boli špekačky:( a na ranajky na rychlo som si kupila po ceste v obchode orechový piroh.(
30. jún 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@dajna11 bud v klidu dajni...ja som myslela,ze si toho pojedla neurekom.....to je este pekne a ty mas po dietce....tak raz za cas si to tvoje telo uasluzi a ty tiez....
no ja sa zajtrajska obavam,este aj dneska som sa dost prejedla...teda aspon to tak citim....:frowning2:ale co uz...tak potom na ovocko len dzusiky buduuuuuuuuu a nejak to dozenem...:grinning:
30. jún 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no veru,ale teraz večer som pudingu odolala........radšej som sa napila.....ja viem že asi by som už nemusela tak stresovať,ale tak ked som rada že som schudla :grinning: :grinning:
30. jún 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ahoj,to je myslim ešte v pohode...ved si sa nenapchavala cely deň niečim :wink: myslim že je nemožne za 90 dni nezhrešiť 2-3x :sweat_smile:

my sme mali navštevu a odolala som všetkemu :grinning: lebo som sa dnes videla v ooobrovskom zrkadle a bolo mi na grc :confounded:
tak druhy uspešny deň za mnou :sweat_smile: :sunglasses:

baby?ked su UH a večer ten kolačik/zmrzlina-to musim?čim to možem nahradiť?tam myslim piše že možem aj to čo bolo na obed...hmmm???
aaaaaaa tablička čoko povinne.to je kocka či pasik??? :sweat_smile:
zajtra mam tie UH chcela by som ejake cestoviny-mam doma paradajky,cukinu,aj mrazenu zeleninu :unamused: neviete nejaky dobry recept?
30. jún 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nemusíš koláčik večer,možeš aj to z obeda,zajtra aj ja budem robiť cestoviny,čo som si robievala....osmažím na troške oleja cibulku,cesnak,nastuham mrkvu,chery paradajky,papriku....v podstate čo doma máš,može byť aj mrazee....aj huby....chvilu to spolu smažíš,potom podlievam zeleninovým bujonom,prilejem trošku pretlaku,koreniny,bazalku.....podl chuti,sojovú omáčku....mala som také ázijske omáčky z lidla,boli super,musím dokupiť....dávala som si tam chilli cesnakovu,trošku prehriala a do toho dala uvarene špagety alebonejaké cestoviny....spolu prehrejem a premiešam....boli skvele,dcera ich zbožnuje....
30. jún 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok