90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

paula80
16. aug 2011

@borabora666
@llumka baby tak ja teraz válčím zároveň s vami,tak dnes škroby 🙂

borabora666
16. aug 2011

@paula80 jasneeee,pojd na to s nami..ja mam ryzu co vcera ostala,a robim si ktomu cerstve leco.... 😀

womankc
16. aug 2011

Ďakujem , keď budem mať trošku času, tak na to kuknem, chcem to vyskúšať , ešte raz dík za ochotu

borabora666
16. aug 2011

@womankc to je pohodeee,jen to moc neodkladaj,neni tam moc citani.....su tam recepty na kazdy den,ale to mas len pro inspiraci,nedrz sa toho zbytocne

mana85
16. aug 2011

@borabora666 v pohode už dom sa zapisala 😉

mango
16. aug 2011

@paula80 drzim vsetky palce 🙂 Urcite to zvladnes 🙂
Dnes idem manzelovi chystat na vecer prekvapko... este sme neoslavili jeho narodky, tak sa chystam upiect jeho oblubeny pernik a bude aj jeho oblubena vecera...
musim si potom z pernika odlozit na stvrok 😀

maricenka1
16. aug 2011

Ahojte pripajam sa k vam uz mam 23 den za sebou a nesmiernu chut na sladke... este stastie ze dnes vecer mozem.

karolinka25
16. aug 2011

@mango no pod stromcek z nas budu take koceny ze az 😀

karolinka25
16. aug 2011

@mango a co si sa docitala?

mango
16. aug 2011

@karolinka25 ja sa uz prvej vody neviem dockat 😀 😀 😀
Myslis, co som sa docitala o tej udrziavacke?
No praveze neviem co to je.. len kocky tam pisali, ze po 90dnovke drzia udrziavacku a niektore chcu po nej znova zacat 90dnovku, lebo este chceli par kil schudnut...
Snazila som sa o tom nieco zistit, ale nikto mi neodpisal 😒

mango
16. aug 2011

zajtra si robim zemiacky a grilovanu zeleninu v rure... mam to rada, mnam... sa tesiiiiiiiiiiiim 🙂

mango
16. aug 2011

@karolinka25 ako sa ti inak dari? alebo sa radsej nevazis?

kaul
16. aug 2011

ahojte, ja som dnes na 16 dni... a este som sa nevazila, ale dnes sme mali navstevu a vrajsom pochudla 🙂 Nuz dufam, ze to nehovorili ibe pre to, aby vypili 🙂 Ale je to desne. dnes som mala ovocny den, tak som radsej ani velmi nejedla... uz mi to ovocie lezie krkom hore . a to som ovocie predtym milovala.

mango
16. aug 2011

@kaul tak to ti zavidim... mna by tiez potesilo, keby mi uz niekto povedal, ze som pochudla... 😔
Este si na to budem musiet pockat 😒
A aku si mala pociatocnu vahu?

borabora666
17. aug 2011

@mango udrziavacka???existuje dalsia kniha 90dni pote,ci ako....ze v skratke co o tom viem ja,dalsich 90 dni drzis to,ze ranajkujes len ovoce a obed a veceru uz mozes mat iny,povedzme,obed skroby a vecera bielkoviny,ale nemiesas piate cez deviatej stale..je to dalsie tri mesiace,lebo po 90dnovce,by mala byt aspon trojmesacna pauza.....inak u tejto diety ide o zmenu metabolismus a ked sa ti vraj podari schudnut aj v druhych troch mesiacoch na ujdrziavacke,mas vyhrano,lebo tvoj metabolismus sa zmenil,ak to zas nedoseres 🙂 🙂 🙂 no baby niektore tu knihu druhu maju,ale ja som si ju este nepytala,este som nevYdrzela tri mesiace,teraz som rozhodnuta vydrzat,tak uvidime,ale ked budes chcet,viem od koho ju pytat

kaul
17. aug 2011

@mango Joj, presne to som ti chcela napisat. Ono je rozdiel s akou vahou zacinas. Ja som sa v tehotenstve dojedla takmer do sto kil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po porode som ostala vysiet na vahe 87 a teraz s tym bojujem zubami nechtami. Bolo mi to treba? Ale tych 9 mesiacov bez obmedzeni, to bolu zuuuuuuuuzo 🙂 Nikdy som chuda nebola, ale povodna vaha pod 70 kil by potesila.

mango
17. aug 2011

@borabora666 jeeeeeeeeeej, dakujem 🙂 Tak uz budem vediet, co to je 😉 Ale viacere pisali, ze na tej udrziavacke az tak neschudli... a taktiez, ze pocas 90dnovky sa najviac schudne prvy mesiac... druhy uz menej a treti este menej... zrejme si uz telo postupne zvykne na mensi prisun jedla 😉

mango
17. aug 2011

Inak ja sa aj tak budem musiet obmedzovat uz stale... na mna sa kila rychlo lepia. Najviac to vidiet na stehnach a bokoch. Keby tak cici chceli pribrat 😀 😀 😀

mango
17. aug 2011

@kaul ja som tiez pocas tehu pribrala az az, ale aj potom po porode... a praveze ja som bola stale stihla, tak si vies predstavit, ako to teraz berie okolie, ked ma vidiiiiiiiii...
Ale dost bolo reci, vyhovoriek a lutosti preco sme tak pribrali... chudneme, tak do boja dievcataaaaaaaaaaa 😵

paula80
17. aug 2011

ahojte dievčatá,chcela by som sa vás spýtať,či na UHT jete iba celozrnné cestoviny a keď si niečo chystáte, či používate bielu,alebo celozrnnú múku,lebo ja som si dnes na obed spravila nekysnutý posúch,ale z bielej múky,lebo celozrnnú nemám kúpenú,išla som poďla receptu z knižky a musím povedať,že je celkom chutný.Len neviem, či k tomu možem ešte zeleninu,alebo len ten a celkovo,či sa na obed UHT može aj zelenina,resp.šalát,budem rada,ak mi poradíte.

paula80
17. aug 2011

@mango čo sa váhy týka,ja som pred starším synom mala 63 kg,počas každého tehotenstva som pribrala cez 20 kg a z každého mi ostalo cez 10 kg,takže pred rokom som vážila 88 kg a vtedy som už neobliekla nič a povedala som si dosť a začala držať delenú stravu,vydržala som to asi pol roka do vianoc a schudla som cca.15 kg a od januára som začala už len cvičiť a jedla normálne a nepribrala som to spať, ale schudla ešte 3 kg ,takže za rok dokopy išlo dole 18 kg.No zastavilo sa to a ešte stále mám kilá navyše, išla som na 90 -dňovku a dúfam,že pár kilečiek zhodím a hlavne to vydržím,lebo táto dieta je omnoho náročnejšia ako delená strava,pri nej som jedla omnoho viac a chudla,dúfam,že nevadí, že som sa tak rozpísala,to len pre inšpiráciu,že so sebazaprením som to dokázala ja a to som 6 rokov bojovala s kilami,takže baby,dúfam,že to spolu vydržíme,hlavne teda ja 🙂 😉

borabora666
17. aug 2011

@paula80 pauli aj ja som drzala delenu stravu,tiez som schudla za mesiac 12kg a nabrala nazpet len dva a to bolo este v 17rokoch,potom som si drzala vahu az do tehotenstva s malou....pribrala som 33KG A do dvoch rokoch som dala dole 39kg,ale ted po malom sa ma tie kila volako drzia......ale tato dieta sa mi zda lepsia ako delena strava....len si treba na nu zvyknut....
na uht mozes zeleninu a zeleninove salaty....vlastne ju mozes na bielkoviny skroby aj uht.....a najlepe velaaaaaa
ja neriesium celozrnnu muku,robim vse z normalne.....

llumka
17. aug 2011

ahojte babenky,idem vas docitat
ja som vcera dala navyse 2 banany a mrkvu
a dnes
ranajky - 2 nektarinky
obed - pizza vegetarianska
navyse zmrzlina akoze olovrant
a vecera kolac a slane dokopy 😅

llumka
17. aug 2011

@maricenka1 uz 23 den,super. dufam ze aj ja to zvladnem dlho vydrzat. uz viem kolko mas dole ci este nie?
@paula80 ja pouzivam obycajnu muku

babenky ako vidim, vy pekne drzite a ja mam vzdy nieco navyse-prehresok, neviem odolat boze som hroznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

borabora666
17. aug 2011

@llumka LUMIIIII nie si,ja som dnes na veceru sladke,ale asi nejak vic nez bych mela 😅 😅 😅 😅 neviem,aspon se tak citim,ze precpana.....
zajtra ovoce a pre,to nam vyhladne,takze nejake zasoby musi byt :D

kaul
17. aug 2011

...mne nejako prestalo chutit, dnes som mala dve vajicka na obed plus paradajku a na veceru jedno vajicko plus uhorku.... To asi tiez nie je bohvie co, ked budem jest takto malo, ze?

mango
17. aug 2011

Tak dnes som mala na obed zemiaky s grilovanu zeleninu, ale na veceru som si dala chlebik s avokadovou pomazankou... neodolala som 😒 Zboznujem avokadovu pomazanku... mnamky 😅
Takze dnes nic moc... zajtra cestovinky s kapustou.

mango
17. aug 2011

Zajtra ideme zase trosku porobit na zahradku, tak nebudem mat cas mysliet na jedlo 😎

@llumka, @borabora666, @paula80 drzim zajtra pocas ovocneho dna palce 🙂

borabora666
18. aug 2011

@mango dikeeees,ja si jdu dneska svesit hrozno ze stromu.... 😀 😀 😀 roste nam na jabloni,neviem kde sa vzalo.... 😀 😀 😀 😀 hodim vam sem fotku cez den😀

paula80
18. aug 2011

@kaul no to si dobrá,že si vydržala na tejto troške jedla,mohla si si dať na obed ešte krajec celozrnného chleba...