• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

22. marca 2017 
@mango ďakujeme,dnes ten zákerný ovocný deň,ja ho prekonávam iba vdaka melónom,inak by som asi nevydržala,ale mám v zásobe aj nektarinky a jablká :wink:
18. aug 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja o chvilu odchadzam makat :wink:
Ja sa vcelku tesim na zajtra, tiez mam ovocny den... mam pocit, ze po nom je najvacsi ubytok vahy...
Kedy sa budete vazit?? Radsej az po prvej vode?
Ja urcite az po vode... asi nie je dobre vazit sa kazdu chvilu...
Majte saaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mango ale jaska ze som nevydrzala, ale pri mne je to zatial len kvapka v mori....ale ide to,uvidime pri prvej vode...zacinam si to celkom zvykat, uz nemam take zachvaty hladu.....vcera vecer som vobec nebola hladna
18. aug 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja dnes zle,zle,zleeeeeeeee
drzte sa
18. aug 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka no ja tiež :frowning2:((((
18. aug 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....ja okrem toho ze som dala do ust omacku co som varila aby som zjistila ci treba dochutit sa drzim a snad to tak bude az do zajtra :grinning:

18. aug 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak ja mam dnes hrozny den... a to je este len pol dna za mnou...
Nezvladla som situaciu.... Myslela som si, ze si uz nic nerobim z reci druhych, ale bohuzial nie je to tak... Nielenze mi dnes najblizsi dali dnes najavo ze som riadne pribrala, ale skoncilo to aj rozoberanim mojich zacinajucich krcovych zil... ze vraj z tej vahy...
Tak som si dala pecivo a cokoladu na nervy a teraz ma z toho ide porazit :cry: :cry: :cry:
18. aug 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si dat caj a nieco porobit...
18. aug 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mango ahoj no tak to si mala teda den :confused: s takych ludi si nič nerob a nehovori sa mi lahko ! ja ešte ani deti nemam a mam hrozne nohy + moja vaha :wink: brala som hormony aby som mohla otehotniet tak som dost pribrala a ver že by som vzala aj tvoje kg. ak by to pomohlo k otehotneniu ale naopak teraz zase musim veela chudnuť . Ty si už vyhrala maš 2 anjelikov :wink: a určite schudneš hlavne vtedy ked Ti nebude zaležať na rečiach druhych ale ked to len Ty sama budeš chcieť .......
18. aug 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mango no to poznam, ked cela rodina riesi moje kila ide ma z toho porazit...ale treba to hodit za hlavu, musime mysliet pozitivne :slight_smile: nenechaj sa znechutit....ale medzi nami dievcatami, tu cokosku ti zavidim :slight_smile:
18. aug 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule.....styri kila su dole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bodaj by to takto aj dalej islo. Zajtra mam na veceru kolacik. uz ho mam v chladnicke a chodim sa na neho pozerat :grinning: Jake trhnute, ze? :slight_smile:
18. aug 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaul gratulujem a po kolkych dnoch?
18. aug 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka25 po 18 dnoch. Zacala som prveho augusta. Neviem ci je to vela al. malo, ale brutal ma to potesilo
18. aug 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mana85 dakujem :zipper_mouth:
@karolinka25 nemas co zavidiet, ja som kvoli nej mala vycitky :unamused:
@kaul supeeeeeeeeeeer, blahozelaaaaaaam !!! podla mna je to dost, kazdy zhadzuje svojim tempom... hlavne, ze idu kila dole :dizzy_face:
18. aug 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka25 pripravena na zajtra? caka nas ovocny den :wink:
18. aug 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne nebyt dlho v kuchyni a rano si uvarit hektolitre caju :grinning:
18. aug 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som mala dnes ovocny den,ale som hladna ako pes.Este,ze existuju susene slivky..........
19. aug 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demkova ahoj, ktory den dnes mas za sebou?
Dnes som tiez mala ovocny den... snazila som sa vela pit, ale nejak mi to neslo... idem si uvarit caj :wink:
19. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kde ste sa stratili? :unamused: Dufam, ze ste to nevzdali :confounded:
Na zajtra mam uz vybrane masko a rano si idem kupit kyslu kapustu, mam chut na kapustovu polievku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karolinka25 ako sa ti dnes darilo?
co si varis zajtra? :wink:
19. aug 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mango
ja len stvrty.Ale uz som ju drzala cca 3 mesiace dozadu.Drzala som ju len 3 tyzdne a schudla som cca 5 kg ale mne islo hlavne o brucho a v pase som schudla 9cm,tak som bola rada.A teraz mam tiez v plane take 3 tyzdne.Zacala som cvicit,tak uvidime.Take 4kg by este potesili.
Po porode mi ostalo 10kg.Tak takto som si to rozdelilo aby to tak nebolelo. :slight_smile:
A ty ju kolko drzis?
19. aug 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok budu dva tyzdne, ale tento tyzden som mala dva dni "nepodarky"... vies si predstavit, ako ma to stve... :angry:
19. aug 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale bojujem dalej, snazim sa :wink: Akurat clovek musi varit na dva krat a obed jem dost neskoro... az kym sa deti najedia a niekedy az ked spia :confused:
19. aug 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som robila zeleninove rizoto a malemu chutilo a dokonca nechcel ani syr,tak sucitil s maminkou :slight_smile:
19. aug 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nevadi tie prehresky,hlavne ze si to nevzdala uplne a kolko by si chcela zhodit???
19. aug 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demkova No urcite aspon 15kg, ale kazde zhodene kilo by ma potesilo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Skoda, ze nemam momentalne cas chodit cvicit. :unamused: :unamused: :unamused: islo by to rychlejsie...
20. aug 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,no ja so smútkom oznamujem,že som to vzdala,nedokázala som to vydžať,ale pevne vám držím palce,aby ste to zvládali tak super ako doteraz a vydržali celé 3 mesiace,držte sa :slight_smile:
20. aug 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paula80 tak to ma mrzi :frowning2:
Pokracujem dalej a nech tu nerozpravam sama so sebou, tak sa ozvem po prvej vode :wink:
Snad niekto novy naberie inspiraciu a dufam, ze aspon karolinka25 tiez vydrzi a ozve sa, ako sa jej dari :wink:
21. aug 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mango ahoj, ja som sem chodila od januára do asi mája, teraz nemám moc čas, ale neboj, neni si v tom sama, je tu viac kočiek, čo diétujú.... ak budeš potrebovať "kopnúť" tak sa ozvi :wink: držím palce
21. aug 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som po pôrode krásne schudla (neuveeriteľných 59kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ) ale ako som prestala kojiť, behávať za malou - váha išla hore na 74 kg v januári :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: mňa najviac vytáčalo, že sa mi každý na brucho pozeral a že: jéééé budeme mať bábätko? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja: niéééé, žerieme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ja som diétu ani neplánovala držať, ale náhodou som natrafila na toto fórum a po nevinnej otázke ma baby vtiahli a išlo to :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ktovie, kde by som už bola, keby nie ich :wink:
21. aug 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok