90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
31. okt 2011

@elizabeth453 to je pekny ubytok,tak prajem nech ti to ide zas tak dobre ako pri prvom pokuse....no ja bysom gastany zariadila medzi oriesky,cize do ovocneho dna.....ale nemozes ich vela....ale tiez to drzim ako ty....bez vseliakeho chleba a vyvary,len ked nezabudnem..cize mozno tak dvakrat do mesiaca ten vyvar ozaj mam 😀 ale sladkosti ak mam chut,dam si na UHT.bez toho by som tri mesiace neprezila

elizabeth453
31. okt 2011

tak je, bola som este mlada,,,z roboty na zabavy to sa v pohode dalo 🙂))) ale teraz...juuuj, este len 7den a ja uz kolabujem 🙂) som doma na predlznemej mat. tak viac myslim na jedlo ako na cokolvek ine...dufam, ze to prejde...ale mam min. 3skrine veci, co som si priniesla este z angl. a su tak asi na moju polovicu...ALE MUSIM DO NICH SCHUDNUT...ale ked si predstavim ze este 30kg...no neviem ,neviem..viem, nemala som dovolit tolko nabrat naspat,,,len ja ked som nervozna tak "zerem" .... a to som skoro stale...: 🙄 😠 tak sladkosti ja moc nemusim, som skor chipsova , arasidky , pistacie a take tie slanosti...🙂

borabora666
31. okt 2011

@elizabeth453 ako bysom pocuvala sama seba...ja som pri prvej priblrala 33kg pri druhom 27..tiez to nejde ako volakedy....tiez mam plnu skrinu uzasnych veci,a radsej schudnem,nez bysom mala menit satnik 😀 tiez ked som nervozna tak zeriem.....ale teraz som totalka rozhodnuta,lebo chcem schudnut pod moju klasicku vahu a chcem prestat potom fajcit...cize mne uz nejake kilco a pol chyba do mojej vahy....a potom idem uste na 70tku cize 12kg este dole...dokopy teda 13,5 ale som len na nejakom 11.dni myslim...v stredu do bude dva tyzdne.....drzim tuto dietu na xty pokus ale uz to chcem zvladnut cele konecne..v januari som este mala 97 no teraz 83,4 a citim sa skvelo,ale este mi treba.....😀

elizabeth453
31. okt 2011

haha🙂 s fajcenim tiez chcem prestat, ale to uz by som asi umrela uplne 🙂) bez cigarety a kavy/aj 5 za den/ by som neprezila 🙂 tak ja som na tom horsie ovellllllllaaaaaaaa...mala som 108kg, teraz mam cca 103..a mala som 60-65-70 to som cely zivot kolisala medzi tymito vahami...🙂)) takze mam co zhadzovat,,,a tie moje c´veci ...max velkost tam je 44---ostok tak 38-42-- tak myslim, ze neije o com...manzelovi to nejak neprekaza,,,,/aspon mi to nedava najavo/ ale viem, ze keby som bola taka ako predtym pacila by som sa mu viac 🙂)) len ja uz ked sa pozriem do zrkadla mi je akosi navracanie.... 🤐 takze vydrzimmmmmmmmmmmmmmm

claudica
31. okt 2011

Ahojte, tak ja mám dnes zas ovocníčkov, zatiaľ sa držím. Ráno som mala banán a teraz na obed mandarinku, na večeru bude asi jablko...
Včera sme teda boli na tej "pozabíjačkovej" návšteve, odolala som!!! Nič som neochutnala... Ale nám zabalili kopu dobrôt, tam to žmurká na mňa z chladničky... Zajtra mám mäso, tak niečo ochutnám, aj keď to nebude práve diétne... ale aspoň kúsilinček si musím dať. Inak som so sebou spokojná, lebo som zatiaľ nezhrešila a aj som v pohode... No ešte stále som sa nevážila a po týždni nejak ani necítim na gatiach nič ☹
Moja méta je 60 kg, takže takých desať kíl minimálne ma od toho delí... ale keďže som sa neodvážila, tak presné číslo ani neviem... Ešte počkám tak dva týždne a potom donesiem z pivnice váhu (za trest išla do vyhnanstva)

elizabeth453
31. okt 2011

ja som mala dnes UH, spravila som si super celozrnny posuch,,,so saltikom, tak som sa napraskala 😲 ...podarilo sa mi z neho spravit 2vacsie placky, tak jenu som supla do mraznicky...🙂 zajtra ovocie...to si robim zapekanu misu, lebo keby si dam len jedno jablko tak by som to nevydrzala...inak ten vodny den mam kazdy tyzden, ale lepsie vydrzim ako ten ovocny...po ovociach som nejak hladna fuuurt 😅 😒

borabora666
31. okt 2011

@claudica tak to gratulka ze si odolala a chudavaha ona sa to vobec nemoze predsa 😀 😀 😀 😀 😀

@elizabeth453 eli aj ja som mala ked som isla rodit 113kg,po porode som sa z porodnice vratila 108kg a do dvoch let som dala dole na 75kg.....s malym som rodila 103kg asi....a teraz ma maly rok a mam 83,5kg...ale tiez mam veci ze 38-42 odlozene....ale uz pomali sa zacinam do nich vpratavat...ale ako by si ozaj pisala o mne ani mojmu to nevadi,no vidim ale na nom,ze ked chudnem ma na mne ovela vetsiu chut a viac sa mu pacim a aj sama sebe a za ten pocit to stoji chudnu,takze ja tiez vydrzim
akurat som dotetovala,tak varim teprve teraz na obed leco s vajickom,uz to tu rozvonava...mnamky

elizabeth453
31. okt 2011

no tak to moje pomaly je este dalekoooo, aby som do nich vliezla.. 😢 a to teraz ako naschval same oslavy...:((( juj 😅 ...a to nehovoriac o vianociach..ja ked sa pustim do jedenia , nie a nie sa nastartovat znova na dietu...tak bud vynecham oslavy a u nas nebudu vianoce asi 😀 😀

fnukkacikk
31. okt 2011

@llumka a aj si to nabrala naspat,ci si drzis vahu???ja si ten vodny den asi nedam,lebo este kojim a bojim sa,co to so mnou spravi...
@elizabeth453 ja si myslim,ze vitaminovy den ich mozes kludne jest...

llumka
31. okt 2011

@fnukkacikk nabrala som spat,ale je to moja vina, ja som nejedla ale som zrala

claudica
1. nov 2011

Včerajší ovocný deň za mnou...chvalabohu! Už som sa len-len držala, išla som skorej spať, lebo mi tak
škrkalo 😅 ! Dnes mám bielkoviny, tak to sa dá... nejaké mäsko alebo syr, nakrájam papriku, rajčinu...
@elizabeth453 - máš pravdu. Ja som tiež predtým jednoduchšie zvládla vodový deň ako ovocný. Ja keď si dám jablko, o hodinu by som zožrala aj stôl v práci 😀 😀 😀

elizabeth453
1. nov 2011

😕 ja si davam po kazdom ovocnom dni vodovy...nielen raz do mesiaci...🙂 😒 ale tak mi idu kg rychlejsie...claudica...jj, ale aspon chodis do prace...to sa myslim da zvladnut lepsie , ako ked som doma a len "ziram" na tu chladnicku a "ziram" a viem ze nemozem :(((( ja tak strasne milujem "zrat" 😝 😀 llumka to presne ako keby som pisala ja...nejedla som , ale ja som "zrala" ...po porode sa zo mna stal strasne nervozny clovek a ked som nervozna tak len chladnicku rabujem

claudica
1. nov 2011

@elizabeth453 Presne tak. V robote zjem iba čo si zbalím, no keď som doma, je to oveľa - oveľa horšie... Jednak všetko žrádlo "poruke" a jednak varím trom chlapom a iba zíram ako to rýchlo zjedia ☹ a ja chrúmem napríklad uhorku so syrom a tvárim sa blažene 😀 😀 😀
Ja mám podobný problém s tým jedením....strašne rada varím a pečiem a žeriem... 😢
Ale zato mám aj iné záľuby, neplašte sa 😅

borabora666
1. nov 2011

no babulky super tema...myslim,ze sme na tom tak vsetky,ked mame kila navyse¨
ja tiez stale hovorim,ja milujem jedlo......opravdu milujem....niesom vyberavy clovek,takze ja zjem skoro vsetko(jedine co nemusim je tvaroh naslano,surova cibula a hrozienka,ale aj to ked sme napriklad na navsteve zjem,nevyberam ich,ale nepochutnam si) inak zjem fakt vsetko....
ale ja som sa uz dostala v tejto diete zas do takeho stadia,ze ma bavi chudnut...aj dneska som sa pozerala v zrkadle a uz mam prsa vpredsie ako brusko.....som na seba pysna....ale este kusisko cesty predomnou🙂

elizabeth453
1. nov 2011

@borabora666 toto bolo dobre... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze prsia vpredsie ako brusko 😀 😀 😀

elizabeth453
1. nov 2011

a este k tomu mam strasne "netypicku" postavu...stehna , zadok nikde a len chrbat jak slon, brucho jak "svinusa" a pas samozrejme nemam 😠 😠 😠 to ma tak sere,,,ked vydim, tie kocandy s tymi presnymi formami a viem, ze aj ked schudnem na 40 nikdy taku postavu mat nebudem....mam kamaratku, ktora zje ak "kona" a nepriberie.. 😠 ja zjem len "misicku" a hop 2kg hore.... 😠 😠 😠
inak mam jednu znamu,,,je taka 40tnicka a schudla 65kg za 1rok...podla toho madarskeho Norbiho...neviem kto to je, ale zevraj on bol tiez volakedy taky velikansky chlap...ma aj knihu v madarcine,,,len neviem po mad. citat...ale je z nej uuuuuplne iny clovek , vyzera na 20 a poslusne chodi do fitka a ma aj svojho trenera... 😵 len ja fitko... 😅 nie sme velky kamarati..neznasam cvicenie...to si radsej pustim hudbu a tancujem...mam aj spolocnicku-moju malu, ta tiez miluje hudbu

borabora666
1. nov 2011

ty si cela jaaaaaaa...presne s tou postavou...som chlapsky typ,siroky chrbat a brucho jak pneu.....

claudica
1. nov 2011

@elizabeth453 Inak tá kniha je aj v slovenčine a je tu aj diskusia, kde baby tiež chudnú, bola som tam aj ja, chcela som to skúsiť, lebo vraj aj to zaberá... Lenže ja potrebujem presné mantinely. Mne keď napíšu že doobeda hocičo, tak ja budem žrať hocičo... Podstata je v tom, že doobeda môžeš fakt takmer hocičo - do dvanástej. Ryžu, zemiaky a podobné len do tretej myslím a od tretej už len bielkoviny a zeleninu.... niečo v tomto zmysle to je, netvrdím, že presne takto... A potom majú sieť obchodov "up date", kde sú pagáčiky, zákusky a kadečo pripravené na zdravší spôsob, majú špeciálnu múku a ingrediencie... Majú tam aj denné menu - od raňajok až po večeru, len finančne je to dosť "zaujímavé"...

elizabeth453
1. nov 2011

@borabora666 super...a co s takou postavou 😠 znova sa narodit , asi 😀 😀
@claudica ved to , ze financne je to strasne drahe...ona je stara dievka, nejak dr. tak moc nema kam davat peniaze,,,, ale je to super tolko schudnut za jeden rok, je z nej uplne ina zena, ako som ju poznala......a dalsia vec kam chodi , ..v NR je nejake zdravotne centrum, kde ti pomocou nejakeho zazracenho pasu vyformuju telo a paluju tuky...neviem presne co to je, ani som sa o tom viac neinformovala, ked mi povedali, ze to stoji okolo 600eur... 😲 😲 😲

elizabeth453
1. nov 2011

no spat na 90dnovku...dnes mam ovocie...idem si pravit nejaku zapeknu misu, lebo uz mi oci klipkaju od hladu... 😀 😀 😀

llumka
1. nov 2011

ahojte, ja som presny opak velky zadok,siroke boky,stehna,brucho pneu a chrbat uzky.
dnes mam bielkoviny,uz som urobila leco s vajcom a cakaaam o jednej budem jest 😀
potom musim vypadnut z domu aby som nemyslela na jedlo asi pojdem do ikeii
presne aj ja potrebujem presne pravidla co mozem a co nie,ked povedia hocico tak zereeem

elizabeth453
1. nov 2011

@llumka ja osobne by som mala radsej tento typ postavy 😉 to by som sa ani nesnazila chudnut...ale ked si ja kupim nohavice a na zadku a stehnat mi visia a pas nezapnem..no slak ma triafa, tak to ja radsej aladinky a elastaky 😀 😀
inak zumba prave zamnou...predychavam 😲 sice len pol hodka, lebo viac akosi nevladzem, vecer dam dalsiu polhodinku a este ma caka cintorin /samozrejem peso/
vy ako cvicite?

borabora666
1. nov 2011

@elizabeth453 no ja rada pilates,potom eliptical,ale poriadne som este ani nezacala....ale dnes chystam zaciatok,ked mi deti zaspia

claudica
2. nov 2011

@elizabeth453 Ja tiež cvičím pilates s loptou... Kedysi som chodila cvičiť s kamoškami, ale v poslednom čase som nestíhala sledovať kroky a hrozne ma to deptalo, nemala som z toho cvičenia dobrý pocit, preto cvičím doma 😉 A snažím sa všade chodiť pešo, 1,5 km do práce, z práce, von so psom atď...
O mojej postave - tak to je sen! 😀 Ja keď priberám, tak mohutniem všade. Teraz mám chrbát aj ramená jak vyhadzovač 😀 😀 na bruchu tri zimné pneu... proste na mne sa to všade chytá... Kolegyňa keď priberá, tak len na zadok a na stehná, tak ju utešujem, že aspoň keď sedí za stolom, tak vyzerá štíhlo... 😀 😀

borabora666
2. nov 2011

@claudica tak to s tou kolegynou ma dostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elizabeth453
2. nov 2011

@claudica 😀 😀 😀 prave preto by som mala radsej ten typ postavy 😀 😀 😀
dnes po ovocnom mam vodny...uz tri kavy zamnou a este ziadna voda...asi ho budem volat kavovy den...ale ja ked cez den nevypijem aspon 4-5kav som mrtva...a pijem normalne s mliekom, bez cukru, nikdy som kavu necukrila, mne to pride potom jak kakao... 🙂
ozaj , nema niekto skusenosti s kangoo jumps...pomaha to? chcem si ho kupit,,,teda manzelovi som povedala, nech mi ich kupi na narodky v decembri 😀 😀 😀 ...len akosi sa bojim, ze pod mojou maxi vahodou sa nejak dolamu 😅 😅 😅

claudica
2. nov 2011

Dnes mám škroby, takže na raňajky bolo jablko, káva. Obed mám práve za sebou - zemiaky som uvarila v šupke, pretlačila cez mriežku a opiekla do chrumkava, takto som si to doniesla do práce + uhorka, paprika.
Na večeru bude pravdepodobne to isté... nemám chuť vymýšľať a ani nebudem mať čas...
Kávu pijem inak aj ja bez cukru, samozrejme aj všetky čaje... V práci vypijem 2 litre zeleného čaju, poobede si doma robím čaj pu-erh /nie je moc chutný/ a večer roibos, ten je mňamkový 😉 A medzitým čistú vodu... 😅

elizabeth453
2. nov 2011

mne ten zeleny caj vooobec nechuti 🤐 akosi mi je z neho zle...najradsej mam tiez ten roibos, alebo caj na chudnutie, ten je super..cez den stale voda s citronom, cistu voku tiez moc nemusim 😝
tak, ale co sa mi hned rano stalo..... mm skoro zabil...ze on chce DRUHE DIEŤA 😨 😨 😨 az som onemela netusim co sa mu snivalo...ze preco ho napadlo prave teraz, ked ja "silno chudnem" 😒 asi nechce aby som schudla 😀 😀 😀 takze asi sa prestahujem zo spalne do hostovskej , 😀 😀 😀

claudica
2. nov 2011

@elizabeth453 😀 No mne aspoň toto už nehrozí... dietky už sú relatívne odrastené... 😉 Ale bola som na tom podobne. Po prvom pôrode som síce nemala na sebe veľa, ale už keď som bola so sebou ako-tak spokojná, tak som otehotnela druhýkrát a priberať som začala asi tak rok-dva po pôrode, takže odvtedy s väčšími-menšími prestávkami bojujem s kilami a väčšinou nie som víťazom ja... 😢 No teraz by som už mooooc chcela! 😅

haslerka31
4. nov 2011

Ahojte.Pridavam sa k vam🙂))Pisem si s babami z fb,tiez drzim tuto dietu druhykrat.Zacala som 13.10 ,ale neschudla som az tolko ,
kolko druhe kočky za takyto cas:(Ale nevzdavam sa🙂