90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
2. jan 2012

@cessy ozaj tebe som ešte zabudla napísať na tú sennu - no také kŕče a búrku som mala v črevách, že dobrovoľne to nechcem viac zažiť, ale to som si aj pred polrokom povedala a vidíš 😅 😅 😅 😅

cessy
2. jan 2012

@martina020202 ahoooj 😵 😵 😵
@suezana dakujem za rady 😉

janettan
3. jan 2012

@rebeka1977 @suezana ďakujem za odpovede - dnes začínam na raňajky s ovocím, ja musím začať s diétou pomaličky, lebo mám po vianociach veľmi roztiahnutý žalúdok ☹ mám doma aj knihu na túto tému - skúsim sa k vámpostupne pridať, len si to musím v hlave dobre nadstaviť 😉

suezana
3. jan 2012

@janettan áno aj to je dôležité - hlavne dlhodobo si to treba nastaviť - pošli návod 😀 😀 😀
lebo aj táto moja hlava to väčšinou nechce pochopiť 😲 😉
tak držím vám dnes palce, nech to dáme na 100% 🙂 🙂 🙂

martina020202
3. jan 2012

@cessy ahoj ahoj tak ako pripravená na dnešný boj s hladom?🙂 mne už škvrka v bruchu ale na rade je kávička 🙂 raňajky boli grep a mandarinka 🙂

1lubika
3. jan 2012

ahojte 😀 , čítam vaše príspevky a som rada, že sa to takto rozbehlo. Ja som začala v novembri, ale bolo nás pár. ☹ Ale aj tak som sa držala, no samozrejme len mesiac - lebo začali vianočné prípravy - vypekanie medovníkov, rožkov atď. 😝 Takže nech som robila čokolvek - nezvládla som to. Ale som zhodila tak 2,50 kg. Na váhe ani nie ale na stehnách - podľa nohavíc. Treba sa odmerať pred touto diétou a budete vidieť ten dobrý výsledok 😲 😅 . Škoda vianoc - ale to doma, potom chata, potom návštevy v rodine a Silvester - no a nejedz potom, ked ťa všade ponúkajú 😝 - dalo by sa odolať, ale..... 😢 Ešte nás čaká v piatok menšia oslava a potom začnem na tvrdo. 🤐 Páčilo sa mi to, a nebola som hladná. To si potom žalúdok zvykol. Takže začnem o nejaký ten deň neskôr a budeme sa takto kontrolovať. Vážiť sa nebudem, až po nejakých 12 dňoch, aby som bola viac prekvapená. 🙂 🙂 . Držte sa a chudnite zatiaľ len vy zdravo. Tak sobotu ..... Čauko 😢 😢

shakes
3. jan 2012

Ahojte babeny tak ako som sľúbila dnes som začala. Na raňajky najprv pol litravody s trochou citrónu je to oveľa lepšie ako čistá voda a jednu veľkú hrušku s ktorom mi trošku malý pomohol ale už som plná no uvidíme dokedy. Na obed som robila pečené stehná so zeleninovým šalátom(cibula, uhorka, paradajky, paprika, redkovka a kukurica) naozaj je výborný. No a malému k tomu spravím ryžu a nejakú polievku a hotovo. Inak ja ten vývar nikdy nepijem mne to nechutí a aj tak už nevládzem. Môj problém je večer vtedy by som zožrala aj celý pekáč s tým mám najväčší problém.

zibi
3. jan 2012

ahojte baby , rozmyslam ze idem znova do toho..casom som ju drzala uz tu dietu ..schudla som cca 9-10 kg ale mam pocit ze som to aj znova nabrala aj ked nie tolko asi 5 kg hore dole..tak rozmyslam ci vobec je to trvale a ci to ma vyznam drzat ked clovek znova naberie..ale tak znova by osm chcela zhodit do jari ...nebudu uz ziadne sviatky tak hadam sa mi podari plus cvicenie nieco zhodit..
vy ste na tom ako? 🙂

zibi
3. jan 2012

@martina020202 ty ako dlho drzis uz dietu? kolko si schudla?

martina020202
3. jan 2012

@zibi ja len od včera takže ešte asi nič 🙂 a ty? ale pred dvoma rokmi keď som ju striktne držala som za mesiac a pol dala dole 12 kíl 🙂 tak sa utešujem aj teraz 🙂

zibi
3. jan 2012

@martina020202 ty tak to je super...a potom si to nenabrala?
no ja len od dnes som si povedala ze musim...lebo mam pocit ze nmic uz nezapnem 😀

martina020202
3. jan 2012

@zibi no veru že nabrala ale asi je to tým že vôbec som si neosvojila zdrave stravovacie navyky a taktiez som neodolala navalom hladu vecer ☹

rebeka1977
3. jan 2012

ahojte, az teraz som sa sem dostala, no dnesok zatial 100%, ,musim to vydrzat a nevyzierat!!!! Ono fakt staci aspon dva cykly vydrzat a potom to uz ide. Inak ja som dnes ranajky nestihala, musela som rychlo deti nachystat a zaviest k svokre a utekala som do nemocnice na kontrolu, tam som sa dost dlho zdrzala, deti sa nastatsie najedli u babky, tak dom som rychlo uvarila spaldove cestoviny a na to Panzani omacka - rajcinky, bazalka a co ja viem co este tam je...ale je chutna. Vecer dam asi vlocky s mlieckom - mnam.

rebeka1977
3. jan 2012

jeej a zabudla som dopisat....som straasne hladna!!!!!

martina020202
3. jan 2012

Baby píšte aký ste mali deň či bielkoviny škroby uhlohydraty a pripíšte aj čo fajné ste v ten deň jedli a tým inšpirujete aj nás ostatné 🙂

cessy
3. jan 2012

@martina020202 ahojky, nemohla som skor odpisat, doobeda sme si s malym a muzikom spravili mensiu turu, este taku povianocnu, dobre som sa zadychala 😀 😀 😀 no a na ranajky boli 3 mandarinky a na obed ryza so zeleninou. taka som bola hladnaaaaaaaaa.
muzikovi som zakazala niekde na pizze zastavovat, lebo by som urcite nevydrzala 😕 . doma som si pekne navarila 😵

@suezana dnes som si dala aj vyvar a normalne som si pochutila, ale len taky z kocky 😵

suezana
3. jan 2012

ahojte -- tak ja dnes škroby - ráno hrozno, obed zemiaky a karfiol a kapustička , vývar som nezmestila absolútne a večera to isté ..... ale neodolalal som - pohár šampusu s návštevou 😒 😒 😒

llumka
3. jan 2012

ja dnes skroby
R- jablko a hrozno
O- falosna jaternica a cinska kapusta, vyvar
V- detto 1/2

co si date zajtra? ja este neviem

martina020202
3. jan 2012

ja som si pred chvilou fajne pochutila na dusenych zemiačkoch som si kupila mrazene trošku posolila posypala červenou paprikou a manželikovi pridala ešte syr a večera ako lusk takže dnešný deň zvládnutý opäť na 98% lebo poobede som bola taka hladná že som si medzi jedlami musela dať vývar 🙂 zajtra uhlohydráty na raňajky si chystám postrúhané jablko mrkva citron.šťava a škorica na obed našla som mrazenú pizzu s pretlakom bez všetkého tak som si kúpila a manželíkovi opäť na ňu niečo prihodím a na večeru mňááááááám koláčiky z vianoc 🙂 a čo vy?ake máte plány na zajtra?

martina020202
3. jan 2012

@cessy v pohodke dobre že si odolala ja neviem ako sa zachovám o chvíľku mám narodky a tie lákadla torta alkohol asi obídu známy na sucho hehe 🙂

rebeka1977
3. jan 2012

tak dnesok za mnou, v podstate celkom ok, akurat som mala cely den taky vlci hlad, ze som zobla aj mimo termin, veceru som mala dukatove buchty ....zajtra ma caka ovcko a zeleninka

veronka2008
3. jan 2012

ahojte tak dnešok zvladnuty na 98 % ranajky banan a hruška, obed pizza a večera cestoviny s olivami pitny režim dodržany na 100% uvidime ako zajtra čaka ma ovocko a zeleninka dufam že vydržim baby využivate pri diete aj maces ja ano zachutil mi tak ho použivam miesto chleba a aj mala ho sem tam so mnou papa

suezana
4. jan 2012

@veronka2008 maces je výborný keď má dieťa hnačku a iné takéto problémy - nám to raz na pohotovosti poradila - že žiadne tyčinky ani piškóty, ale toto - takže odporúčam - ja sa však tej jednej kaiserky 2x za 4 dni nevzdááám 😉 😉 😉

suezana
4. jan 2012

ja som včera večer pokazila, dnes chcem opekané rezance z pandy zo zeleninou na obed - UHT - večer neviem, ale to nebude problém 🙂

martina020202
4. jan 2012

no kočky ďalší deň skúšky pevnej vôli pred nami ja dnes raňajky klasika grep a mandrarinka na obed pizza mňam a na večeru pásik čokolády tvarohový koláčik mňamky až sa bojím že budem mať výčitky z takého dobrého jedálnička 🙂 tak držím vám palce

cessy
4. jan 2012

ahojte ja dnes na ranajky pomelo
na obed kalerabove fliacky
vecera asi slane pracliky, este neviem podla chuti 😵

cessy
4. jan 2012

@llumka aku falosnu jaternicu si to robievas na škrobovy den????? 😕 😕 😕 este som o tom nepocula 😕 😕 😕

cessy
4. jan 2012

dievcata, ked si davatena obed pizzu kolko znej spapate??? ale 2 kusky???? 😕

rebeka1977
4. jan 2012

ahojte....dnes mam ovocny den, rano bola hruska a banan a citronova voda, tu vlastne popijam stale, nachystane mam aj slnecnicove zrniecka, orechy.....na obed dam tiez ovocko, a poobede uz len zeleninku, mam aj nakladany karfiol....joooj bude to dnes tazke....zaludok sa stahuje pomalicky, chute su vseliake, najma ked deti su doma, skolka este nie je, musim varit ☹

martina020202
4. jan 2012

@cessy ahoj ahoj 🙂zeleninovu alebo len s pretlakom a hlavne bez syra sa má zjesť celá ale tá najmenšia aspoň v knižke to tak píše 🙂