90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
8. jan 2012

@1lubika som rada ze ti to prislo na prvy krat 😵 😵 😵 😵

ak budes presne dodrziavat, myslim ze za tie 3 tyzden das aj 6kg dole

cessy
8. jan 2012

a tu som to nasla aj ako to dat do kopy

Falošná jaternica.

Šálka uvarenej šošovice, šálka uvarenej ryže,1 cibuľa, 1 lyžica oleja,čierne mleté korenie
paprika,majoránka,soľ
Na oleji upražíme nadrobno pokájanú cibuľku, prehrejeme na nej uvarenú šošovicu, pridáme ryžu, koreniny a ešte spolu trochu popražíme, aby sa chute spojili (Koreniny si môžeme pridať podľa chuti, ako do jaternice). Podávame so šalátom podľa sezóny alebo s kyslou kapustou.

cessy
8. jan 2012

no obed za mnou a co vecer?? kocku cokoladky, na to myslim uz od rana a rano sme s malym piekli muffinky, lebo dnes pride babina s dedinkom gratulovat malemu k meninkam, tak si dam asi 2 muffinky. myslite ze je to vela?? mala by som len jednu?? 🤐. dam si dve a hotovo 😎 😀

veronka2008
8. jan 2012

ahojte takže moj ovocničkovy den prebehol aj zo zeleninkou, svokra varila sviečkovu a neodolala som ale len tročky omačky som si dala zo zeleninou ktoru som si vybrala z polievky a pooobede sme boli malu učiť lyžovať zase na vzduchu vytravilo a tak zase banan, mandarinka brokolica a orechy neviete si ani prestaviť ako ma laka sviečkova ale odolaaaaam 😖 😖 😖 😖 😖 😖
zajtra konečne bielkoviny už sa tešim

martina_uk
8. jan 2012

Ahojte baby, mozem sa k vam pripojit? Od 05.01.2012 drzim 90 dnovku.. chcela by som sa spytat ci sa v 4den moze iba ovocie alebo aj napr zeleninovy salat a kedy sa moze banan? lebo vsade je napisane ze rano ho nesmiem.. moze sa teda len 4den? zatial som v tych surovinach trocha stratena a tak skor hladujem ako jem :D ale hlad necitim..a moze sa v bielkovinovy den kysla kapusta? priatel ma chut na kura na kapuste a tak uvazujem ci si zajtra mozem dat iba kura alebo aj kapustu. cvicite pocas diety?

cessy
8. jan 2012

@veronka2008 takze vitaminovy den zvladnuty??? 😉 😉 😉

@martina_uk jasne ze sa mozes pridat 😵 😵 😵

martina020202
8. jan 2012

@cessy cauko no fliacky na obed som riadne prepeprila 🙂ale aj tak som sa najedla fajne no a na veceru som mala 4 kolaciky ale bez cokolady lebo boli medzi nimi aj suhajdy ale poviem vam mam sladko az dade dole tak rada by som si zakusila mäsa🙂 zajtra najtazsi den ovocny ☹

cessy
8. jan 2012

@martina020202 ahojky, ja som si na obed pochutila, robila som s kyslou kapustou no a na veceru som si dala kococku cokoladky horkej a 2 muffinky kakaove s tvarohom. a vela vela vody a caju cely den 😝

cessy
8. jan 2012

@martina020202 a zajtra aj neaky salatik chystas??? ja nemam skoro ziadne ovocko doma len madarinky , jablka a kysle pomarance. 😝 😝 😝

alebo ze by som si spravila pecene jablcka???

@martina020202 daj neaky dobry typ

martina020202
8. jan 2012

@cessy no ja na zajtra ovocie doobeda a poobede si urobim tu zeleninovu polievku ziaden extra typ lebo uz idem do prace a vela nenaspekullujem 🙂

martina020202
8. jan 2012

@cessy aky mas pocit po tych dalsich 4 dnoch ze si isla dole s kileckami? ja po dnesnom dni ani nie citim sa syta a mam pocit ze vsetko mam spät ☹

cessy
8. jan 2012

@martina020202 no ja sa stale citim taka velka, myslim ze pricina bude aj moje dni ale tiez po dnesku som si neni ista ci tie 2kg niesu naspat ☹ ☹ ☹

cessy
8. jan 2012

@martina020202 ale dufam ze kila aj tak idu pomaly dole. ozaj a este som si dala jedneho lineckeho macka pooh 🤐

cessy
8. jan 2012
rebeka1977
8. jan 2012

no dnesok za nami....uvidime co bude zajtra rano....priznavam, ze dnesok som na vecer pokazila.....mala som neskutocne krce v bruchu, neviem z coho, ale pri pohlade na ovcie, dzus, vodu ma natahovalo...tak som to zajedla....nie ze by mi bolo extra lepsie, takze, kto vie, ci to nepojde aj von 😖 .....cosi tu v okoli bezi, daka brusna pliaga.....

1lubika
8. jan 2012

akurát som si dorobila odporúčané fliačky s kyslou kapustou. 😝 Manžel ich už okúsil a chválil, že je to fajn. Takže mám na zajtra postarané. 😖 Ostalo mi trošku hrozna a mandarínka - to sú ranajky a večer ... no uvidím. 😠 😠 Ešte máme pár kúskov koláčikov - rožky a medovníky od vianoc - tak budem mať na večeru. 😝 Mám veľa roboty v práci, takže nebudem mať čas vymýšľať nad obedom alebo nejakým mlsaním. 😀 Idem pomaly spat, aby som náhodou neokúsila tie cestovinky. 😔

veronka2008
8. jan 2012

@cessy no jasne nie na 100% ale zvladnuty

cessy
8. jan 2012

@veronka2008 a co si si dala??

cessy
8. jan 2012

@veronka2008 ake ovocne variacie?? 😀 😀 😀 😀

veronka2008
8. jan 2012

@cessy kde si kupila vykrajovačku????

veronka2008
8. jan 2012

@cessy urob si brokolicovu polievku ta ajj zasyti

veronka2008
8. jan 2012

@cessy miesto ovocia dnes cely den zelenina na ronajky ovocko, na obed varena zelenina z polievky, na olovrant mandarinka a banan a večera zeleninový šalat

cessy
8. jan 2012

@veronka2008 hladam tu vykrajovacku, ale neviem ju najst, kupola som ju v www.cukrarskepotreby.eu ale teraz ju tam nemaju

martina020202
8. jan 2012

@cessy jeeeej ty su nadherny sikovnica jedna musim sa od teba vela ucit to mas na nich nejaku speci formu?

cessy
8. jan 2012

@martina020202 ano hladam ju na nete, momentik, dam link

martina020202
8. jan 2012

v tych cukrarenskych eshopoch hej? ani som nevedela ze to mozem aj vyuzit v praxi uz som ich niekede zazrela ale nevenovala som tomu nejak extra pozornost ale malej do skolky by som to mohla veru niekedy vykuzlit ak ma naucis carovat 🙂

cessy
8. jan 2012

@martina020202 ano v tych cukrarskych, len asi to je teraz vypredane a pekne to vyzera aj ked to otlacas na potahovku na torticku, mam to kupene presne na to, ale este som ich tak nepouzila 😵

veronka2008
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cessy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1lubika
9. jan 2012

Tak už mám za sebou 0,5 l vody s citrónom - to už nejako ide automaticky, ako vstanem a prebudím sa. 😵 Raňajky 1 mandarínka, trošku hrozna. A môžme pracovať s plným nasadením 😅 , aby som nerozmýšlala nad jedlom. Za takú hodinku kávička a potom už len obed. 😀 😀 Takže ďalší deň pred nami. 😵 🙂