90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
14. jan 2014

@andrea1516
zaujimavy clanok ale treba si precitat aj nase rozdelenie dni v 90 DD diete kde sa pise vo vitaminovy den sa konzumuje ovocie v minimalne 2 hodinovych intervaloch ..... a ak vam ovocie nechuti mozete ho striedat so zeleninou .....cize ak niekto ma rad ovocie moze si ho dat o 12:00,14:30, 17:00, 19:30 a nic tym nepokazi 😎 😎 😎 😎 😎

lydka84
14. jan 2014

@misena741 pol roka ??? wou to uz tolko drzis ,??????? skveleeeeee

misena741
14. jan 2014

@lydka84 ano bude to uz pol roka. odvažim sa a napisem kolko je to presne -kg.mne uz to ani nepride, strasne ma to zacalo bavit, ked ta niekto pochvali, vypytuje sa ...ved to poznas. super pocit,akurat mi znamy povedal,ze naco držim dietu 🙂 ,dalsia babicka v ambulancii,ze som ako dievcatko a pod .komplimenty. super pocit. 🙂 🙂

lydka84
14. jan 2014

@misena741 to veriiim skvele..... takze si na tych dalsich 90 DD ci si si dala 180 dni podla prvej knihy?

andrea1516
14. jan 2014

@lydka84 ano mam knihu a citala som ju ale myslim a viem ze sa ja snazim riadit aj podla mojich lekarov ved uz zopar transplantovanich ludi zachranili :Pale kazdy podla svojho uvazenie vsak lydka ako aj kukirica ci soja :D kazdy sa sam rozhodne

lydka84
14. jan 2014

@andrea1516
ako jasne ze kady podla zdravotneho stavu , ale ak sa bavime o 90 DD tak je dovolene ovocie jest vecer 😉

andrea1516
14. jan 2014

@lydka84 ano je to pisane ze vitaminovy den ale presne ked uz chudneme robme to aj zdravo moj osobny nazor je ze ten kto potrebuje a chce schudnut viac nech to ovocje je len opcas a ten kto menej moze cely den 🙂 a mame to vyriesee 🙂

lydka84
14. jan 2014

@andrea1516 hej vitaminovy som myslela

andrea1516
14. jan 2014

@lydka84 a co si jedla dneska?mne iac vaha velmi kolica tich 0,80deka raz hore raz dole uz by sa to mohlo poriadne rozbehnut lebo aj zeby pisu na fb ze po 9dni uz 4kila dole

lydka84
14. jan 2014

@andrea1516
mala som hovadzuiu nozinu uvarenu v polievke a k tomu zelerove hranolkya na zajtra netusim co este urobim a ty ???
ja kramujem takze sa nevazim lebo som naliata .... tak mozno sa po odvazim

andrea1516
14. jan 2014

@lydka84 mne vcera dosla asteva s ruska mozno preto som maala aj viac dneska ..my sme boli na cine dneska tak som mala kung pau s kapustov ako priloha a na veceru jedno vajicko a zelenina raajky som nemala nebolo kedy rano...zajtra mam tu basmaty ryzu a fazulove struky dusene a vo štvrtok konecne spenatove cestoviny..dneska som si kupila pšeno kam to mam zaradit uh však?este som to nehladala na nete som varila a s malou sa ucime

lydka84
14. jan 2014

@andrea1516
ano pseno je UH kedz eje to obilnina 😉

andrea1516
14. jan 2014

@lydka84 dneska my doktorka poradila tak skusim na veceru dako na sladko mas daky recept?videla som jeden tam bol s makom ale neviem ako musim pohladat

lydka84
14. jan 2014

@andrea1516 daj mi hodinku dopozeram film a napisem ti vsetky co mam ....inak ja mam pseno na stole, beriem ho kolegynke do prace 😉

2momo2
14. jan 2014

@lydka84 @andrea1516 aj ja mám doma pšeno - už dosť dlho a ešte som sa neodhodlala ho použiť, takže za prípadne recepty budem rada - i keď ja by som prijala aj nejaký typ na slano

andrea1516
14. jan 2014

@2momo2 kuala som macingovu ona ma recept hodim to medzi recepty?

andrea1516
14. jan 2014

@lydka84 to slivkove som aj ja robila aj som nan zabudla to je mamka a jeden som aj dala k receptom 🙂

lydka84
14. jan 2014

@andrea1516
mna pseno nenadchlo, ja som si osobne zamilovala pohankove vlocky

lenka1408
14. jan 2014

@andrea1516
@2momo2
@andrea1516
Ahojte kočky,
pridala som do knihy 2 recepty na pšeno, ale ešte som ich ja nerobila, ale vyzerá to celkom zaujímavé, hlavne s tými orechami a hrozienkami, tak to niekedy skúsim. Ja rozmýšľam, že si zajtra spravím zemiakovo-šošovicový prívarok. Inak dnes som mala na obed a večeru vaječnú omeletu so zeleninou a bolo to super, hrozne som sa tým zasýtila.

lenka1408
14. jan 2014

@lydka84
Ahoj moja, a tie vločky na aký spôsob robíš?

lydka84
14. jan 2014

@lenka1408
pohankove? zalejem ich sojovym mliekom v prasku ( 3PL +2,5 dcl horucej vody) a nastruham do nich jablko a nasypem hrozienka .... ja to davam na UH den ( vlocky tam patria )

lydka84
14. jan 2014

@lenka1408
a zabudla som napisat ze ich najprv celu noc namacam vo vode a rano zlejem na sitko ... odtecene dam do misky, k nim nastruham jablko, tak zalejem mliekom, pridam hrozienka dochutim skoricou .... moze sa dochutit aj medom ale mne tam med nechyba, skor naopak vadiiiiiiiiii .....

2momo2
14. jan 2014

@lenka1408 @lydka84 ďakujem za tie typy na pšeno, niečo určite vyskúšam

lydka84
14. jan 2014

@2momo2
skuste uvidite ci vas zaujme a zachutiiii ja mozno este skusim to na sladko 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zazulkaa
14. jan 2014

@2momo2 Ahoj, tak čo ako to s priateľom zvládate? 🙂 My zatiaľ v pohode, dnes sme si zase spravili posúch, veľmi nám zachutil ale boli sme z neho tak najedení, že sme si dali na večeru len koláčiky a ešte nás čaká čokolááda, mimochodom som na ňu zabudla, až teraz som si spomenula keď píšem 🙂

2momo2
14. jan 2014

@zazulkaa Ahoj, musím zaklopať, zvládame to celkom dobre. Priateľovi robím malé úlavy -napr. v UH deň, ktorý sme mali aj dnes, jedáva priateľ na večeru to isté aj na obed, ale dá si aj zákusok. A na VIT deň by mne osobne stačilo iba ovocie, zelenina, ale kvôli nemu robíme zeleninové polievky - v sobotu to bola tekvicová polievka (jedol iba on) a na zajtra máme brokolicovú polievku. Už ste sa vážili? Ja nie,ale priateľ bol nedočkavý a už má dole asi 1,5 kg, možno aj viac

zazulkaa
14. jan 2014

@2momo2 No ten vitamínový deň robí problém trošku aj nám..Ja som tiež rada ak si môžem dať aspoň jedlo teplé jedlo za deň tak to tiež riešim polievkou, sme mali tiež minule Brokolicovú. Na zajtra ešte nemáme nič, tak uvidíme 🙂 Vážili sme sa asi po dvoch dňoch, kde sme mali na váhe tiež o to kilo menej, ale tak pripisujem to odvodneniu. Od vtedy sme sa nevážili, čudujem sa, že som to vydržala, som totiž typ čo sa dokáže vážiť aj 3 x za deň :D Ale najneskôr v nedeľu by som sa na váhu určite chcela postaviť

zuzka3
14. jan 2014

Ahojte 🙂 ja dnes vitaminy za sebou, na obed som mala polievku zeleninovu a potom jablko a par sliviek susenych. A pohar vina :-/ ale tak co uz. Beriem to ako uspesny den 😀

2momo2
14. jan 2014

@zuzka3 musela som ti dať "Páči sa mi" , pretože to vínko, by som si dala aj ja 😀