90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anaret
14. sep 2008

ahojte, držím Vám všetkým palce, aby to od zajtra šlo tak ako predpokladáte, uvidím, ako sa ja budem"udržiavať" a či tiež po čase nebudem musieť prejsť k Vám... nebolo to zlé, len mi nechutilo jesť to isté na večeru, čo bolo na obed... teraz sa mi to lepšie páči, len sa bojím, aby som sa veľmi nerozbehla...

a miresta kde si, stále na chate?

anaret
14. sep 2008

ozaj, včera som mala vystúpenie orientálny tanec - bolo super - 5 minút slávy a bolo po všetkom...ale tešili sme sa ako malé deti...

simka9122008
14. sep 2008

Ahojte baby ja mám 90 dňovku už dávno za sebou v poslednej dobe to dosť flákam a už sa to odzrkadlilo mám 3 kilá naspäť takže od zajtra sa pridávam k vám ak môžem.

simka9122008
14. sep 2008

Ale ja začnem s ovocím potrebujem mať po tých prehreškoch očistný deň.

aniel
14. sep 2008

baby ja som taká prejedená,že od zajtra sa budem snažiť .Už mám tých osláv plné zuby.Zajtra keďsa postavím na váhu ,tak sa asi zľaknem.

simka9122008,super,že dsa pridávaš .čím viac nás bude ,tým lepšie .Mohla by si začať s nami ten istý deň ,ale keď sa ti nedá ,tak nevadí 😉

simka9122008
14. sep 2008

Anjel Ja s vami začínam zajtra len nebudem mať bielkoviny ale ovocie

gucz
14. sep 2008

čauko baby tak dnes posledný deň obžerstva a zajtra hor sa do chudnutia. Musím dnes večer dojesť ten turecký med 😉 , nem mi tam potom oči nekole. No ale stále mám dilemu čo budem zajtra papať, asi to bude rybka. Mám pangasiusa i lososa s kožou v mrazáku. Robili ste niektorá lososa? Kúpil ho MM, tak neviem ako ho mám pripraviť, ak by som ho predsa len robila

gucz
14. sep 2008

simka ak chceš začať s ovocným dňom tak potom jeden deň vynecháš aby si bola s nami narovnako či nie? Budeš o deň po nás?

simka9122008
14. sep 2008

Gucz vieš ja som mala toľko prehreškov že keď zajtra s vami začnem tak ja začnem ovocím a potom normal pokračujem tými 4 dňami.

gucz
14. sep 2008

ok 😉

lucxy
14. sep 2008

gucz tak uz si prichystana a medik je zjedeny? 🙂

gucz
14. sep 2008

ja som naň aj zabudla ako tu behám po nete 😒 , ale nevadí, však to nejak prežijem

lucxy
15. sep 2008

dobre ranko zienky, tak ako ste naladene a pripravene na ranne ovocicko????akurat si robim kavu a cajik
u nas prsi tak to bude super den 🙂 doschudnutia

aniel
15. sep 2008

dobré ránko,tak začíname.
lucxy-tak ja som vypila tan carnitín a neskôr pôjdem cvičiť.Ešta sa musím zvážiť a asi sa aj odfotím,keď nájdem baterky do foťáka.Trošku si to tu preštudujem .ZAčíNAš DNES S NAMI ALEBO POKRAčUJEš.

gucz ,twins,tinaa.miresta.alka.simka a ešte mi niekto chýba ,len si neviem spomenúť ,kto to chcel začať.Dúfam,že ste si to nerozmysleli.

baby a vy ostatné ako to ide? 😵

jesika -ideš do toho?

lucxy
15. sep 2008

aniel idem do toho 🙂

lucxy
15. sep 2008

idem sa aj ja zmerat

aniel
15. sep 2008

Aj ja sa idem zmerať a baby aj vy ostatné .Na konci dietky si to môžeme porovnať a potom musím skovať váhu.

lucxy
15. sep 2008

aniel s tou vahou ja vobec nemam problem 🙂 hihi

gucz aj ja mam v mraziaku tu rybku, naposledy som ju robila tak ze som dala maslo do zapekacej misy okorenila rybu a navrh som dala mrazene zeleninku a dala som to zapiect bolo to dobre,,,,viem ze je recept na lososa taky ze tam este pridas smotanu ak chces ti ho napisem len ho mam u mami a nabuduce si ho mozes spravit 🙂

aniel
15. sep 2008

istím,že to neubúda,tak nejako sa prepne psychyka a potom to už ide veľmi ťažko 😉

simka9122008
15. sep 2008

ahojte baby tak čo pripravené začíname, ja teraz pijem kafe, prajem pekný dník.

aniel
15. sep 2008

tak ja som pila čajík a ešte mám uvarený asi za liter ,aby som nezabúdala piť 😉

aniel
15. sep 2008

tak baby ,kde ste všetky? 🙂

simka9122008
15. sep 2008

Ja som tu len nahodím moje aktuálne foto aj váhu aby som potom vedela porovnať.

aniel
15. sep 2008

Idem niečo robiť ,keď tu nik nie je,zatial pa pa 🙂

simka9122008
15. sep 2008

Tak foto je pridané kuk do albumu a moja aktuálna váha je 68,5

lucxy
15. sep 2008

simka videla som foto vobec nie si tucna, ako vazne, potom aj ja pridam ok? pojdem ku mame nech ma odfoti

simka9122008
15. sep 2008

Čo máte dnes baby na obed ja mám tofu na zelenine. 😉

lucxy
15. sep 2008

ja mam toho pangiunusa z lidla ci ako sa vola ta rybka,,,na masle s brokolicou a zeleninou a ostatnym som ktomu spravila cestovinku 🙂

aniel
15. sep 2008

ja si robím kebab,taký falošný.Na sucho opražené kuracie prsiia do žemle so zeleninkou,ale dám si to až okolo tretej,aby som už nemusela večerať.To si dám len nejaké ovocko okolo siedmej 😉

miresta
15. sep 2008

Ahojte baby, tak som tu po strašne dlhej dobe, aj keď to sú asi 10 dní, ale týždeň som bola na chate, ešte že nám vyšlo počasie, bolo super, až sa tie 33 ° C nedali vydržať, ale aj som sa na koniec leta ešte opálila. A minulý týždeň som zavárala ešte od pondelka do štvrtku, takže som mala dosť. Nemám už ani jednu fľašu a skrine plné, ak niekto nemáte zaváreniny ozvite sa v zime. 😀 😀
No a počas tých dni som jedla všetko úplne. Behá mi ako každej z nás tak kilo až dva, ale myslím, že je to aj s tým, že sa telo zavodní so sladkosťami a ostatným jedlom. Takže to pojde hneď po troch dňoch dole.
Dnes mám na obed kurča na kyslej kapuste.
Nečítala som všetko, len ak ste niečo mne písali, ale nebolo tam nič na odpovedanie.
Teší ma že sa k nám pridávajú stále nové aj staré tváre, že sa ukázali.........VITAJ TINAA.

Takže baby od dnes odznova a dôfam, že nám nebude nič stáť v ceste, čo by nám to prekazilo.

Fotky doložím neskôr. pekný deň, pa