90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

juli71
4. okt 2010

dievcata nepozerali ste vcera zmenaren tam bola tiez kocka , ktora dost schudla ...a pozerala som nejaku relaciu kde bola p.doktorka ktora chovorila presne o takejto diete ako my mame a vysledky sa dostavia le si musi organizmus naviknut citovala tam chudnutie=jedenie a to je v mojom pripade , ja mam pociz, ze viac jem tak si drzme palce a musi to ist dole , ci je stavba taka alebo onaka 😠 😵 😵

anka72
4. okt 2010

@mexx no teda, ako by si hovorila o mne. Ja by som mohla vážiť aj 50 kg a stále by som nevyzerala štíhla 😠 . Tá moja zadnica je jednoducho širšia ako by mala byť 😠 . Ale je to v pohode, dôležitá je vnútorná rovnováha, naučila som sa tým žiť 😅

mexx
4. okt 2010

Ja myslim, ze u mna skor naopak, aj keby som schudla a vyzerala stihlo, stale budem tazka. 😅 Preto radsej nikdy nehovorim, kolko vazim, aby ludia neboli zhrozeni... 😅

lulupopo
4. okt 2010

@mexx mexx ty si moj clovek ja mam skoro 100 kg /huh teraz som schudla, 2KG, /, ale vyzeram tak na 85, ale aj tak som velka, akurat som kukala fotky z pred 4 rokov, skoro som sa rozplakala, no vyzeram desne teraz....hlavne s tymi kilami vyzeram ovela ovela starsia

lulupopo
4. okt 2010

@sisa2 veru baby, 2 kg,su dole a to vsetci tvrdili ako to ide dole, al eja dakujem a j za tie 2 kilecka, bohuzial vcera som mala normalny obed /maso a zemiaky/, lebo sme boli na navsteve a nechcela som hostitelke robit stresy, s tym, ze preco nechcem jest a nech mi priprvi nieco ine... ale dnes pokracujem normalne, mam ovocie... hadam sa svet nezruti... i ked taketo prehresky si nesmiem dovolovat...

lulupopo
4. okt 2010

@agika1982 ty si z TT?

ingridka22
4. okt 2010

ahojte 😀 😀
dievčatá, blahoželám k prvým zhodeným kilečkám, veď 2 kg za 7 dní je super! u mňa je to horšie, len - 0,9 kg, ale po víkendových prehreškoch je to dobré, hlavne, že sa váha pohla smerom dolu, aj keď málo 😖 . ale pomaly ďalej zájdeš, a ak to bude 4-5 kg za mesiac, bude to super 😀 . musím byť asi prísnejšia na seba, nesmiem vyjedať medzi jedlami a uvidíme, čo bude ďalej 😉 . tak si teda držme palce a "jedeme dál" 😀 😀 😀

agika1982
4. okt 2010

@lulupopo nie...zo serede, ale byvam v TT s priatelom...hned vedla jednoty v centre.....

agika1982
4. okt 2010

@lulupopo to aj ja....sto kil minus dve..a tiez si pripadam starsie....jaaaj
@ingridka22 priznam sa, teraz porusim dnesny den, bo mam desne bolesti hlavy....a strasnu chut na cestoviny....

zuzula25
4. okt 2010

ahojte
ja som sa vazila pred 3 dnami u svokry(doma vahu nemame) a bolo minus 1,5kila tak som spokojna..
takze bojujeme dalej 🙂

agika1982
4. okt 2010

@juli71 zmenaren este chodi? ja som si myslela ze to zrusili....nevravela za aku dobu kolko zhodila??

ingridka22
4. okt 2010

@agika1982, ja som už aj porušila 😝 . uvarila som si na dnes karfiol, ale keď som kŕmila malú, zjedla som z jej taniera asi 3 lyžice tarhone... ale mäsa som sa nedotkla 😉 . dúfam, že do večera už nepokazím nič 😲

agika1982
4. okt 2010

@ingridka22 mna bolieva hlava....ale da sa to vydrzat-....aj ked ked zacne boliet tak to stoji za to...mam pocit, ze je to z tej diety...bo odkedy ju drzim ma bolieva a dokonca vecsinou ked je ovocny den...neviem ci to moze byt pre to, ze nic normalne jejem..a akonahle si nieco dam, prejde to

ingridka22
4. okt 2010

@agika1982, mňa hlava nebolieva, našťastie, ja som len rozožratá a môj žalúdok sa stále nestiahol 😀 . tak preto tie prehrešky... už to tu odznelo - a piješ dosť tekutín? ja sa skúsim polepšiť v jedení a ty sleduj, či ťa bolí hlava od hladu alebo od smädu 😉. musíme to nejako zvládnuť 🙂 🙂

agika1982
4. okt 2010

@ingridka22 noo tym tekutinam moc nedavam tiez....ale ja som malo pila aj predtym a nic mi nebolo...

ingridka22
4. okt 2010

@agika1982, možno to sú tie starosti s úverom a bytíkom 😉 . a keď všetko dobre dopadne a odklepnú ten úver, pošlú peniažky na účet a vy kúpite ten byt a presťahujete sa, hneď ťa hlavička prestane bolieť 🙂 🙂 . aj takéto starosti a nerváky robia svoje...

agika1982
4. okt 2010

@ingridka22 ani nehovor.....to cakanie mi strasne berie silu.....

monkula
4. okt 2010

Ahoj... ta kzase ten náš nenávidený ovocný deň... 😀
ja som mala na obed fenikel, dusený s cibuľkou a paradajkami, mňam... a ostalo mi aj na zajtra k mäsku 😵
A kočky, ako ste na tom s pleťou? Mne sa veľmi zlepšila, odkedy držím diétu a viac pijem 🙂

st2
4. okt 2010

@monkula a ako chuti fenykel?? lebo sa obavam ze mne by to nechutilo
a inak plet co ja viem zatial tak isto

linda.v
4. okt 2010

ahojte 🙂 Tak ja hlasim, ze zatial som nic neporusila, ale ved je to len prvy den 😀 Este som sa nedostala k obedu od rana som na 2 jablkach a okolo 12.00 som zjedla jeden banan. Ale uz sa mi dovara obed-vecera 🙂 Tak sa idem najest, lebo uz poriadne ani nevidim 😅 Dufam ze po tyzdni budem moct tiez napisat aspon -2 kila 🙂

monkula
4. okt 2010

@st2 chuť sa nejako špecifikovať nedá, ale fenikel sa dáva aj do Marína keksov 😀
Ale mne to chutilo, ako príloha k mäsu to musí byť fantastické, veď zajtra vyskúšam 😀

st2
4. okt 2010

@monkula to vazne do marina keksov, no tie mi chutili vzdy 😀 tak mozno aj ten fenykel vyskusam

monkula
4. okt 2010

@st2 hej, fenikel, či to je aníz? 😕 😅 nevadí, chutí to podobne 😀
ja som po tejto zeleninke pokukovala už dávno, no dva kusy stoja okolo 2€ a teraz boli v Bille zlacnené na 1€, no tak nekúp na skúšku... takto viem ,že mi to chutí, tak už dám a jtie dve éčka, keď bude treba. Ale prekvapil ma vzhľad, myslela som si ,že bude vyzerať vovnútri ako kaleráb, proste hutný, ale keĎ to nakrájaš, vyzerá to ako cibuľa 😀

duja
4. okt 2010

Babyyy tak ja dneska voda..Mam hrooznu krizu :( ale este som nezhresila..Drzim sa co sa da 🙂).Este paar hodiiin 🙂
Drzte saaa

zibi
4. okt 2010

@duja no vydrz uz pojdes spat o malu chvilocku..a zajtra sa najes xi 😉

zibi
4. okt 2010

@monkula ja ti povem ze aj mne..ale ja som zacala pit zihlavovy a praslickovy caj..a sami vyhladila pokozkka 🙂
tak fajn
😉

zibi
4. okt 2010

@st2 ono podla mna ten cerstvy fenikel chuti inak ako ten co je suseny co sa dava do mariny alebo cajov.. podla mna je viac druhov..
lebo je velmi aromaticky ten duseny
ja som rano namiesto ovocia zjedla vyzivu..sla k dokotrovi ale po ceste som si musela kupit dva babany a celozrnu zemlu lebo som bola strasne hladna ale to uz oblo pol dvanastej..takze to ovocie obsahuje asi ine cukry a zasyti viac
no ja ked to zhrniem som schudla tak 3kg hore dole a enviem kolko v objeme..ale sa mi zda ze aj tak lebo mam chudsie ruky a aj veci su mi volnejsie a hlavne na bokoch nemyslim stehna ale boky hore..ako ladviny su tam som maala tuk si myslim ze som z tade schudla a aj zo zaludka...tka som zvedava co to bude po 90dnoch..xi

monkula
4. okt 2010

@zibi jasné ,že chutí inak, všetko čerstvé chutí lepšie, aj zázvor 😉 😉

zibi
4. okt 2010

xi no hej hi..zazvor poriadne stipe ja si robim cajik z neho
a ty @monkula si uz schudla ako sa ti dari v dietke
a fakt co si varis ked mas uhlohydraty ?lebo ja len tie cestoviny a uz mam po krk ich 🙂

monkula
4. okt 2010

@zibi ja milujem sušený zázvor, vždy nadávam, lebo ma to páli ako šľak ,ale proste ako si k tom usadnem, musím zožrať všetko, čo mám.. ej jedno, či mám 50 g, alebo 150 😝 Chiara tá mi stále ocucáva ten cukor z toho, tak mi tú štipľavosť ani nemá čo dorovnať 😀 😀
Ja som schudla zatiaľ asi dve kilá, zajtra sa odvážim nalačno, lebo som na t odnes zabudla, ani so msa ešte nemerala... 😝 Ale zatiaľ nič necítim ani na veciach, ani nikde, tak asi mám pokazenú váhu... 😝