90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
28. máj 2014

no a prave kolegovia vyzieraju chipsy a ja mam byt 100% na? ale kaslem aj na nich nedam si ...
musim schudnut este 8kg aj keby neviem co bolo 😅

zebatox
28. máj 2014

Ahojte ja dnes uh na obed ovsene vlocky a z toho lievanceno moje deti sa dojest nevedeli ze jake dobre a to som ani lyzicky medu nedala 😀
@lovacka tak ked tu budes sa ukaz 🙂 aj ked ja by som to neriskovala mna kamoska na bike vola uz dlho len odvah mi chyba... a trosku aj to co s detmi... zajtra ideme vyberat mandle nosnne starsiemu tak trosku mam stres z toho

catherrine
28. máj 2014

@zebatox ahojky mozem sa opytat ako presne si tie lievance robila?dakujem

tiffanytheo
28. máj 2014

@7danielka77
@lydka84 Ano ano,stale drzim... Taak blizi sa mi druha voda a moja vaha je zatial - 15 kg...no priznam sa ze som neposluchala a viac krat som porusila.. ale aj tak som na seba hrda...z 90 kg mam 75 kg...aeste 3 kila a som taka ako pred detmi...moje potesenie bude ked vaha ukaze 69 😉 este je mesiac predomnou s velkou vyzvou

zebatox
28. máj 2014

@catherrine uz som davala recept ak do knihy co tu je ja lem vlocky namocim do vody dam trosku soli ked chcem sladsie trosku medu alebo skoricu a jablko nastruham (niekedy dam aj banan a hrozienka) a s ponornym rozmixujem no a ked treba ze je velmi riedke dosypem blocky al celozrnu muku a peciem na kvapke oleja vyskusaj chutne to je 😉

zebatox
28. máj 2014

@tiffanytheo tak to si pekne schudla super ja sa nejaknneviem pod 87 dostat a to som z 99 isla 😒 ale vahu som uz odlozila nech ma to nestopne

lovacka
28. máj 2014

@tiffanytheo wau to si asi rekorderka 🙂 15kg za dva mesiace to nic nejes ?

@zebatox no idem ja asi na korcule som zvedava kam ma dnes zavedu 😀

dievcata ja netusim co si na zajtra urobit na obed 😅 mam bielkoviny....nieco by som si asi zapekane urobila netusim alebo omeletu 😕 maso nemam ani vybrate ani rozmrazene cize to n 😕 epripada do uvahy 😀
takze len syr alebo vajicka

tiffanytheo
28. máj 2014

@lovacka coby...sem tam mi nechutilo...tak som si dala vecer iba zeleninu...aj ja som z toho prekvapena ze to ide tak dole a dufam sa mi to nevrati 2* 🙂 ale stale chcem dat viac a viac dole...

lydka84
28. máj 2014

ahojte ja dnes UH a na veceru som si pomaskrtila na monte cherry mnam mnam mnam 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
28. máj 2014

@tiffanytheo krasne ti to ide 😉

lydka84
28. máj 2014

@matamisi ahoj ty si dost casto na svk ze ???

lydka84
28. máj 2014

@zebatox veru dobre si urobila, to nase vazenie je najviac demotivujuce

matamisi
28. máj 2014

@lydka84 snazim sa kazdy druhy mesiac,len teraz som prisla kvoly dnu deti,lebo tu byva cesta rozprakovim lesom a to je velmi pekne 😵

lovacka
28. máj 2014

varim si brokolicu a netusim co knej 😝

lydka84
28. máj 2014

@lovacka syrovu omacku?

matamisi
28. máj 2014

Ahojte...ja zatial stale bez prehresku 😵

lydka84
28. máj 2014

@matamisi supeeeeeer a co zajtra budes papat? inspiruj ma niecim so si mam urobit na obed

zebatox
28. máj 2014

@lovacka nastruhaj k brokolici syr keby si mala nivu a daj zapiect mnam 🙂

zebatox
28. máj 2014

@lydka84 ked ja mam pocit ze sa to uz nepohne dole :/ ako odveci mi je z toho lebo uz skoro mesiac na vahe stojim... ale prestat asi nechcem a ani nemozem lebo potom budem mat vsetko co som dala dole spat

lydka84
28. máj 2014

@zebatox ono su take obdobia ked si telo zvyka na novu vahu a normalizuje s takze pri chutdnuti treba vydrzat aj take obdobia a nevzdavaj sa lebo dopadnes ako ja .... a uplne zbytocne .-....

matamisi
28. máj 2014

@lydka84 nemam sajnu...cely vecer rozmyslam co by mi zajtra chutilo,ale na nic som neprisla....idem pomaly spat nech to dnes nepokaslem 😀 dobru noc 😉

lydka84
28. máj 2014

@matamisi tak ja asi ostanem na ovoci len....sladke sny 😉

zebatox
28. máj 2014

@lydka84 a ty si ako dopadla?

lydka84
28. máj 2014

@zebatox no ze som pribrala spat .. da sa povedat ze ze tukovo som zisla za tych 90 dni z 92 na 79,5 ... dva mesiace jedenia vsetkeho + do toho velka noc svadba a par oslav a vaha ukazala 85 ...dnes nastastie uz "len" 83 ...takze pribrala som na tuku za 2 mesiace 3-5 kg .... no des

nasa.zuzka
28. máj 2014

ahojte kocky. som tu nova, nikdy som nedrzala dietu a chcem zacat. mam navyse po druhom porode 10kg. naokolo mi vsetci hovoria ako som pribrala,to mi sice az tak nevadi, ale vadi to mne. neobleciem sa do mojej konf. velkosti a dokonca aj topanky si musim kupovat o cislo vacsie. vieto mi to v skratke prosim vysvetlit tuto dietu,alebo sa mam luskat diskusiou? resp. zacal niekto niekedy teraz posledne dni, ze by ste boli mojou inspiraciou, co varit atd. diky 🙂

lydka84
28. máj 2014

@nasa.zuzka ahoj takze vitaj medzi nami ... odporucam precitat prvy prispevok odomna na strane 1700 , tam najdes rozdelenie co sa kedy papa a co ktore dni mozes 🙂 a hlavne kedy

nasa.zuzka
28. máj 2014

dakujem velmi pekne, idem na to 🙂

lydka84
28. máj 2014

@nasa.zuzka
pointa je asi taka ze mas 4 dni, bielkoviny, skroby, uhlohydraty a vitaminy a tie v takomto poradi striedas dookola 28 dni a 29 den pijes len vodu ...a to sa opakuje 3 krat az nedosiahnes 91 dni dietky 🙂
to co kedy mozes papat a ako kombinovat je rozpisane v prvom prispevku odomna na strane 1700 + su tam linky na zaujimave stranky nase tabulky ....ak by ta nieco zaujalo alebo ti nebolo jasne pytaj sa, podarime vysvetlime 😉
🙂
a tu si davame recepty, je to nasa kucharska kniha ktora sluzi na inspiraciu ale aj presne postupy co si ako pripravit
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

lydka84
28. máj 2014

@misena741 a ty si sa nam kam stratila??

nasa.zuzka
28. máj 2014

@lydka84 dakujem velmi pekne, aj za tie recepty..