90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
25. apr 2012

@1lubika ahoj..Tebe sa ako darí?..váha stojí?S tým ovocím to máš pravdu,to je tiež základ diéty..aj po skončení odporúčajú ovocie stále na raňajky...lenže im sa to odporúča,keď nedržia diétu,všakže?

sajmonkaf
25. apr 2012

Tak do zajtra sa majte,idem sa chystat na koncert,snad aspon kilečko vyskáčem,ale zajtra som tu! 😀 😀 😀

miskakyska
25. apr 2012

@sajmonkaf len dávaj pozor,až tam k nejakému úrazu pri tom skákaní neprídeš! To ideš na aký koncert?

zoya1
25. apr 2012

@1lubika Šak hej, od zajtra sľubujem zlepšenie - aspoň pol jablčka si dám 🙂 Koľko si schudla???? Teraz sa stravuješ normálne, alebo eše dodržiavaš pravidlá????? Motivuj nás 😎 😎 😎

1lubika
25. apr 2012

@miskakyska dík za opýtanie. Už nedržím dietu, ale neprejedám sa, jem dooobeda ovocie, a obed a večeru sa snažím mať to isté. No nie je to pravidlo. Váhu mám rovnakú a to už od Veľkej noci - tá mi dala zabrať - doslova som sa obžrala. Fuj.... ☹ ☹ Ale mi bolo potom patrične ťažko. Asi žalúdok si zvykol nemiešať potraviny a ešte k tomu aj nejaké to vínko. 😝 Za ten čas diety skoro žiaden alkohol nemala, len výnimočne. A to bol potom asi šok pre organizmus. Takže - ponaučenie - pomaličky zas privykať. Ale mne to takáto strava vyhovuje. Aj koláčom sa už nevyhýbam - za tie 3 mesiace som jedla len vtedy, ked som mala povinne. Dúfam, že to takto aj ďalej zostane. 🙂 🙂 Ale dám si nejakú pauzu a okolo 10-15. mája chcem znovu nabehnúť na dietu, lebo ešte by mi bolo treba dať dole takých 5 kg a ved ide leto a pôjdeme do plaviek nie??? . Tak aby sme tie naše šunky trošku upravili, kým ich ukážeme svetu. 😀 😀 Ja mám dole len 7 kg ale na cm je to dosť - som spokojná a veľmi rada, že som to tu objavila. Ale určite mi k tomu pomohlo aj táto debata a pomoc kočiek, čo tiež držali som mnou. Už tu asi nie je ani jedna. Sem tam sa niektorá ozve. Tak Pá

1lubika
25. apr 2012

@zoya1 akurát som písala, ked si aj ty odpovedala. 😵 😵 Ale okolie si to všimlo, lebo ja som mala boky a zadok väčší. A dovtedy som nikdy nedal z toho dole aj som cvičila, aj iné diety držala. Až teraz sa mi to podarilo ísť z bokov dole.

sajmonkaf
25. apr 2012

@miskakyska Michal David 😵 😵 😵 😵 😵

ketrinn
25. apr 2012

@zoya1 moja skus si dat vyzivu namiesto ovocia 🙂mozno tu skor dostanes do seba alebo susene ovocie ,marhule atak.
@sajmonkaf dobra je prazenicka z karfiolom mas toho vela aje to site🙂
@miskakyska hahahah ,dnes som prisla neskoro xixi ale dozeniem xixi
@kacenka1983007 no už som doletela a prve bolo pustit notebook xiix

ketrinn
25. apr 2012

bola som svagrinej bavit malu ,sla zo starsim k lekarke🙂 dosla som pred chvilkou a prve k netu xi,riad este ani nedotknuty a obed neuvareny ale nevadi mala je ladovy salat a dala som si aj ja som zvedava ci mi to pomoze alebo uskodi 😉 na obed som si dala sladku pletenku a cajik co mala doma to som zjedla a teraz dam na veceru zas vlocky z mliekom ,ale idem z vahou dole aj ked nedietujem podla nasich pravidiel🙂 rano jem suchy chleba z cajom 🙂ovocie tabu a zeleninku hm...teraz som skusila ten ladovy salat uvidime co to somnou urobi🙂

miskakyska
25. apr 2012

Baby nemáte niektorá dobrý,vyskúšaný recept na venčeky z odpalovaneho cesta?

kacenka1983007
25. apr 2012

@zoya1 nič si z toho nerob ja tiež niekedy ani neraňajkujem,hlavne pi vela tekutiny aby sa ti tie toxiny vyplavily 😉 🙂

miskakyska
25. apr 2012

@ketrinn Kati,čo si tu mala tu sacherovu tortu od tej kočky,tá má na MMB aj sacherku s parížsku šľahačku,tú si neskúšala?..a ty nemáš recept na venčeky z odpaľovaného cesta?

ketrinn
25. apr 2012

@miskakyska moja nemam tiez niekedy skusam vyskusat 🙂 idem kuknut na mmb

ketrinn
25. apr 2012

@miskakyska na ktorej strane na str 7? ak miskis tu tak to je ona ta co som robila len bez slahacky🙂 ci? ma tam este daku? napis na ktorej strane

ketrinn
25. apr 2012

@miskakyska aha uz som nasla nie neskusala som ale ma tam zaujimave recepty🙂
😎

miskakyska
25. apr 2012

@ketrinn že?..som si odpísala,možno si ho čítala,ten špíz z tofu a šampionov..ostatne sa ešte chystam poštudovať

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska ja som tam odkukla hocico a tie venceky skus na vareche kuknut tam tiez su fajn recepty 🙂 ja som stade robila trojfarebnu babovku minule ,nedas muku len 3 rozne pudinky🙂 bola fajna.,idem urobit cajik a vlocky z medom a na obed asi krupicu a na vecer hm.....este neviem asi dam zas vlocky .

zoya1
26. apr 2012

Dobré ránko, tak dnes som raňajkovala - 1 pomaranč 😉 nie je to bohvie čo, necítim sa po tom ovocí dobre. A to zajtra mám vitamínový deň 😝 . Čiže dnes uhľohydráty - pizza s paprikou a večer asi marlenka - lebo syn predvčerom kúpil a my na ňu tak túžobne už 2 dni pozeráme. Tak dnes by sme hádam aj mohli nie????
@ketrinn Kati poraď, kedy by som mohla rožtek s medom???? Je to moje najoblúbenejšie jedlo. Alebo taký pribináčik piškótik - toto by som si už fakt dala 😀

ketrinn
26. apr 2012

@zoya1 jasne ze marlenku mozes v uhlohydraty🙂 a rozok z medom tiez v uhlohydraty namiesto zakuska by som si to dala🙂 jogurty hm ...je tam cukor ale raz za cas by si hadam mohla v bielkovinove dni ,alebo aj v uhlohydrat by som si smelo dala namiesto tych zakuskou (ved vnich sa nachadza vsetko tuk,mlieko,vajcia atd) takze dala by som si v uhlohyd den z rozkom na veceru.

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn a ten karfiola mam pridat do hotovej,alebo miešat spolu s vajičkami?

ketrinn
26. apr 2012

@sajmonkaf ja som udusila cibulku a potom som pridala karfiol+ vajicka a dochutila nakoniec mozes pridat aj zelenu petrzlenovu vnatku,karfiol si predom uvar vo vode do mekka ako ked ides obalovat (ja si pridam do tej vody aj vegetu je potom este chutnejsi🙂

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn
@zoya1 dobre vediet,lebo už aj ja by som si jogurtík dala 😉 a musi to byt celozrnné pečivo?

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn mňam,mňam 🙂

ketrinn
26. apr 2012

@sajmonkaf najlepsie j celozrnne ale ked zhresis aj obycajnym nevidim v tom rozdiel v uhlohydratovy den na veceru kedze tie zakusky obsahuju vsetko od bielkovyn --az po uhloh 🙂 aj muku bielu,vajicka ,mlieko atd. 😉 ked budes mat po obede ozvi sa ako ti chutilo 😵

miskakyska
26. apr 2012

Pekné ránko babuľky! @sajmonkaf ako po koncerte?...babyyy veď raz za čas môžte spapať aj na čo máte chuť..veď nejde o život..kilá pôjdu aj tak dolu..ja už ani nechcem aby išli tak dole a furt idú..nóóó kg ani tak nie,ako cm..už mi polovička povedala,že sa mu neľúbim..no zabiť ho je málo :o))

ketrinn
26. apr 2012

zenicky ja sa troska podliecim a uvarim si brokolicu zo syrom mnam🙂bielkovinovy den.vcera som skusala ladovy salatik na to moje brusko ale nic sa nestalo ani som sa necitila horsie takze uz viem ze ladovy salatik mozem ,aj vyzivu🙂ale len bananovu uz sa to zlepsuje sliznica neprotestuje 😀

sajmonkaf
26. apr 2012

baby,ja som si teda riadne dala včera do tela! 😀 Skákala som jak taka 15-tka,ale snad to bude mat efekt,bola som mokrá ako myš.Boli sme s partiou na tom koncerte a stáli sme hned v prvom rade,tak sme mali Davida jak na dlani,no super to bolo,už dávno som sa tak nevybláznila a aj som sa odreagovala.Ani som včera nevečerala,mala som vitaminy,tak som to oželela,bola len voda.A mam fajnu svalovku. 😝 😝 😝

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska joj chlapi nevedia co by chceli ,vzdy chcu to co nemaju a co maju tak si nevazia🙂,este ze tento moj nieje taky 🙂 ani si nevsimol ze som schudla xixi iba ze cici schudli 😀 😀

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn no ved to,ved aj pizza je z bielej muky,a kolače tiež 🙂

ketrinn
26. apr 2012

@sajmonkaf no super!!! bude kilo dole urcite🙂 😵 ,ved hej niekedy si protirecia v tej knihe xixi