90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
13. mar 2013

@sisab ako ze des??? Kolko este by si podla toho mala dat dolu??? Neboj spolu to dame!!! Az do ciela!!! Ja som si upravila kolotoc dni ze vynechavam jeden UH den takze napr. po dnesnych skroboch mam zajtra vitaminky. Takto mi vzdy na vikend vychadzaju v sobotu skroby a nedelu UH. Co je pre mna idealne!!! 😀

dzantica
13. mar 2013

@lucky14 neboj, ono to pôjde..aj keď už pomalšie, ale pôjde..musíme sa snažiť a veriť 🙂 ja som si naschvál predvčerom pozerala v zdravotnej karte koľko som vážila na mojej poslednej preventívnej prehliadke..a výsledok? 12.júla 2007 (v deň mojich 17tich narodenín) som mala 61 kg..od kedy chodím s priateľom (od 16.03.2007), tak to šlo so mnou dole vodou čo sa kíl týka.. 🙂stále mu hovorím že ma vykŕmil 😀 lebo kebab, pizza, hranolky a už to šlo pomaly až na tú váhu 83 kg kedy som si povedala už dosť.. Teraz mám 62 kg, tak ešte jedno kilečko a budem mať váhu ako keď som mala 17..ale už vtedy som sa cítila tučno..teraz som šťastná, že som takú váhu opäť dosiahla..to je taký ten paradox 🙂

sisab
13. mar 2013

@lucky14 no este 14kg, aby som sa dostala na normalne BMI 😖
a vyhovuje ti to takto, resp. citis, ze chudnes aj napriek tymto skratenym cyklom? ja mam dilemu, ze v sobotu mam stretko s kamosmi a mam mat vitaminy, tak rozmyslam, ako tie dni pomixovat...alebo sa zatnem a zvladnem to 😎

@dzantica no ved ty mas uzasnu vahu uz, 😉

lucky14
13. mar 2013

@sisab isto chudnem aj takto. Ved predsa vynechavam den v ktorom sa spapa najviac kalorii a je to takto pre mna osobne lahsie dodrzatelne. A aj komenty okolia su coraz castejsie. Tak to ma tesi. 😉 Neboj 14kil mas do 3-4mesiacov dolu a budes hviezdit. Vypocitala si si to spravne? Medzi 20-25 je normalne BMI. Tam sa berie aj ohlad na velkost kostry. 😉

lucky14
13. mar 2013

@dzantica mas uz fantasticku vahu. Klobuk dolu ako si sa znovu zatala a ides na 100% po tak dlhej dobe. Smiem sa spytat kolko merias? 😉

adamko05
13. mar 2013

@sisab ja by kľudne vynechala, alebo si dala to, na čo by bola chuť a išla potom další den dalej... 😉 .. ale je fakt, že na taky riadny prešlap sa chystám už dlhšie 😀 , ale šak nie je príležitosť... v sobotu mám UH a chcela som robiť bryndzové halušky... a že dám si aj ja... ale neviem, či budeme doma.... tak uvidím, čo ešte ako víkend... na nedelu vychádzajú vitamíny.. a jáááj 😝
no nič, idem ešte perník upiecť, kým si ho budme môcť dať, už isto nebude 😀

dzantica
13. mar 2013

@sisab ďakujem.. v podstate už mám..20.marca to bude už 7 mesiacov čo držím túto diétu a od začiatku sa snažím poctivo cvičiť..tak chvála bohu,že som tam kde som..ale ešte chcem dať 7kg dole, aby som mala 55 kg..a potom keď už budem po diéte, tak budem úplne spokojná keď sa mi bude váha pohybovať medzi 55kg-60kg..ale budem si to kontrolovať aj naďalej a nad 60 si váhu už nepustím..

sisab
13. mar 2013

@lucky14 tak potom 11,5kg, vtedy bude 25 🙂 nevadi, v principe nehladujem a nenicim si zdravie vselijakymi experimentalnymi detoxami, skor sa citim lepsie, takze kludne este chvilu vydrzim, stale mi rezonuje, ako mi jeden lekar povedal, ze cim budem starsia, tym tazsie pojdu kila dole, aby som sa ich zbavila co najskor...tak uz ked som sa zatala, tak snad potiahnem, a vy mi tu velmi pomahate 😵

sisab
13. mar 2013

@adamko05 ved uvidim, co vymyslim...inak tretia voda mi vychadza dokonca na nedelu, to je uz aky brutus 😀

adamko05
13. mar 2013

@sisab aj mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucky14
13. mar 2013

@sisab ved ja tiez nachadzam v tomto fore uzasnu podporu a motivaciu. Som zan velmi vdacna. 🙂

dzantica
13. mar 2013

@lucky14 167 cm mám.. 🙂 čo ti poviem, nič moc 🙂 a priateľ má 197 cm tak aby som sa pri ňom necítila ako trpaslík, riešim to opätkami 😀

lucky14
13. mar 2013

@dzantica ved to mas fajn vysku. Ja mam 170cm a myslim ze je to tak akurat. Priemer. 😉 Ja neviem a nenavidim chodit v podpatkoch. Max 5cm je idealna vyska viac nie. Ked vidim niektore baby ako sa kopcu alebo sa im nohy vykrucaju je mi z toho smiesne. 😉

lucky14
13. mar 2013

@adamko05 inak kocena Tebe to ide podozrivo dobre!?!?!? Ako to robis ze tak krasne drzis!?!?!?!? 🙂

dzantica
13. mar 2013

@lucky14 inak fakt je to super, keď sa tu môžeš podeliť o skúsenosti, poradiť sa s ľuďmi, ktorí tiež práve bojujú s kilami..a podporovať sa navzájom..ja som o tomto fóre vôbec nevedela a na koníka som chodila v podstate aj predtým denne..sem som sa úplnou náhodou dopracovala len pred nejakým mesiacom..a som veľmi rada,že som tu..

lucky14
13. mar 2013

@dzantica ved ja som tiez rada ze si tu ved si nasa inspiracia. Uz to skvele tahas nejaky ten piatok a mas skvele skusenosti a motivaciu. Si nam prikladom. 😀

dzantica
13. mar 2013

@lucky14 ja milujem športovú obuv - botasky..ale nejak som si pri Miňovi zvykla už aj na opätky..ja sa pri ňom fakt cítim ako krpec..buď on je taký veľký, alebo ja taká malá 😀 šak je o vyše hlavy odomňa vyšší.. Ale tak môžem byť na druhej strane rada, že to nie je naopak 😀

lucky14
13. mar 2013

@dzantica presne stale bude pri Tebe vyzerat ako chlap. Ci uz mas 55kg alebo 80kg. 😉

adamko05
13. mar 2013

@lucky14 dakujem, ale nečítala si to o tej čokoláde? 😀 😀 😀

lucky14
13. mar 2013

@adamko05 aaale ved to bol len kusocek!!! To sa nepocita!!! 😀

adamko05
13. mar 2013

a perník už je v rúre, o chvíľku to tu bude rozvoniavááát 😝

lucky14
13. mar 2013

@adamko05 a Ty isto odolas!!! 😀 😀 😀

dzantica
13. mar 2013

no to máš pravdu 🙂 o nejaké dva-tri roky by sme chceli už aj bábo..tak je dosť možné,že opäť skončím na tejto diéte po pôrode, ak sa mi kilá vyšvihnú v tehotenstve..teda ak sa nám pošťastí byť rodičmi..do 30tky by som chcela stihnúť dve detičky.. 🙂

adamko05
13. mar 2013

@lucky14 ale to ano... dnes isto, lebo bude horúci a do zajtra, kým prídem z práce, počítam, že moc nebude 😉

zuzu1104
13. mar 2013

Ahojte kočky, tak ja som po dlhšej odmlke späť. Nejedla som tak ako som mala a hlavne som sa občas večer prepchávala. Dnes som dala ovocie na 100%, to sa mi už dlho nestalo a aj som cvičila. Takže od dnes som si opäť povedala, že chcem ísť podľa 90DD, dokonca sa mi podarilo zlanáriť aj sestru, tak chudne so mnou 😀. Sa teším a môj cieľ je jasný 5 kg musím zhodiť. Pokračovačka je fajn, ale asi upúšťa moju pevnú vôľu.
Keď mám čas, tak Vás čítam a vidím, že Vám to všetkým krásne ide. Ste proste herečky🙂

zuzanat
13. mar 2013

@adamko05 vstavala sa mi ohromne, celu noc som nespala, lebo som sa bala, ze zaspim 😀 rano o 5.45 vsade tma a prsalo, davno som neisla tak skoro do prace 😅 Unavena som ako pes 😝 8hodin v kuse som len stala, nohy si necitim. Prestavku mali uz o 10h, takze som mala velmi skory obed a vecera az o 18h,skor som nestihla, ale vydrzala som konecne aj dnes na 100%, som rada. na zajtra mam uz nachystane rizoto, ale na vecer si spravim zemiaky s cibulkou, mam na ne velku chut. a neviem co s tym skolenim co budem mat v pondelok a utorok, ako sa tam prestravujem 😔
Dnes som ani necvicila, som fakt nemala kedy 😖

ja som sa bavila s jednou kamoskou, ktora tuto dietu drzala minuly rok v maji, ona za prvy mesiac neschudla vobec nic, az druhy a treti, dokopy 8kg, a teraz vyzera uplne vychrtnuto a to vraj kilo pribrala...

@dzantica ja som prave dnes posielal spat jedny nadherne lodicky, lebo mali 9cm a teda na bezne nosenie neboli, ale boli krasne! Ja mam velmi rada podpatky, aj ked 5rokov na materskej som ich teda moc nenosila.

dnika2
13. mar 2013

@dzantica kukam ze mame rovnaku vysku a moj priatel ma tiez vela 194 cm 😀 aj vahu som mala 83 😀 teraz 75,5 a tiez by som rada mala aspon 58 no budem rada ak 66aspon zatial no cosi spolocne mame hehe var aj vaha bude taka aka tvoja 😀

dzantica
14. mar 2013

Ahojte dievčatá..Keďže mám dnes vodu, tak som sa ráno vážila a merala, tu sú moje výsledky:
Váha na začiatku diéty: 83 kg. Teraz: 61 kg.
Obvod pása predtým: 103 cm. Teraz: 86 cm.
Obvod bokov predtým: 111 cm. Teraz: 93 cm.
Obvod hrudníka predtým: 110 cm. Teraz: 95 cm.
Obvod nadlaktia predtým: 39 cm. Teraz: 28 cm.
Obvod stehien predtým: 67 cm. Teraz: 54 cm..

Ráno som bola zaviesť kamošku k zverolekárke s jej mačkov, bo jej ochorela a obliekla som si rifle, ktoré som už asi mesiac nemala na sebe..a zistila som,že musia ísť bokom..nič iné som nerobila, len popravovala, čo mi aj napriek opasku tak už padali..Takže niekedy v najbližšej dobe musím ísť opäť na rifle do obchodu..Už sa tešííííím..Toto sa mi páči 😀

@dnika2 neboj dočkáš sa aj ty svojej vysnívanej váhy..len to chce trošku času, ale ono to pôjde.. 🙂

dnika2
14. mar 2013

@dzantica vau ty si super aj aj uz ccheeem jedine co mam mensie je asi pas 😀 tam mam 79

dzantica
14. mar 2013

@dnika2 ja s pásom už asi veľa toho nespravím..možno ešte tých 6 cm dám dole, ale brucho mi už ani tak nevykúka..trošku ešte hej, ale nič strašné..ja mám asi kostru takú širšiu..neviem..ale číslo ešte strašné 😀 ale ja som s tým už dávno zmierená, že modelkovské miery z môjho tela nikdy nebudú 😀