90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
4. apr 2014

@lovacka a tie sampinoby boli plnene cim ???

lovacka
4. apr 2014

@lydka84 radsej ani nechci vediet 🤐 syrovou plnkou a nozickami so sampionov...ale nezjedla som zase neviem kolko...somsi dobla ...neodolala som a to som odolala masku na grilovacke dnes ach jo

lydka84
4. apr 2014

@lovacka hod to potom do kucharskej knihy pod bielkoviny pls 😉

lydka84
4. apr 2014

@lovacka ja som nasla vela takych inspiracii ale ja hubova nie som tam som neskusala a ani nepridavala, nakolko sa snazim pridavat take recepty co mam vyskusane ze je to aj jedle 😝 😝 😝

lovacka
4. apr 2014

@lydka84 ja si sampiony davam vsade 😅

lydka84
4. apr 2014

@lovacka ja som schopna ich zjest jedine polozene na ceste a zapecene v rure inak mi to strasne nechuti ale vyprazanu jedlu bedlu milujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
4. apr 2014

davam do pozornosti 2 knihu - dalsich 90 dni .... su tam velmi fajn recepty , hodnotim ju co sa tyka receptov 100x lepsie ako 1 knihu - 90 dnova rozlisovacia dieta
http://www.martinus.sk/?uItem=100363

matamisi
4. apr 2014

Ja uz mam odcvicene....dnes som mala zemiakovu polievku,ale na zajtra vobec neviem co ....ach jaj ....
@lydka84 o dva zyzdne budem na sk tak ak nezabudnem urcite si ju kupim 😉

lydka84
4. apr 2014

@matamisi odporucam fakt skvele receptiky 😉 uz sa na ne tesiiiim 😝 😝 😝 😝
inak ani ja neviem co zajtra urobit, rozmyslam nad tymi jablkovymi lievancami .....

matamisi
4. apr 2014

@lydka84 to su ake jablkove lievance?

lydka84
4. apr 2014

@matamisi vyzera to byt fajn, len mozno miesto ovsenych vlociek dam cleozrnu muku ....

lovacka
4. apr 2014

tak ja mam docvicene 😀

lovacka
4. apr 2014

@lydka84 hod nejake recepty nech sa inspirujeme aj my co nemame knihu 😀

lydka84
4. apr 2014

@lovacka no to je pre tych co su po 90-tke nakolko ty mas pizzu so zeleninou a s mozzarelou este zakazanu ale my uz mozeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
4. apr 2014

@lydka84 vyzera to dobre,len s cim mam vlocky pomlet?

lovacka
4. apr 2014

@lydka84 tak to veru nic tu nedavaj 😝

lovacka
4. apr 2014

@lovacka ja rozmyslam ze ci po 90 dnovke ked si na udrziavacke to este klesa vaha ci len udrziavas uz tu co mas?

lydka84
4. apr 2014

@matamisi do mixera daj, ten ti to rozmelie na prasok .... alebo normalne tam daj muku ... a neries vlocky 😉

lydka84
4. apr 2014

@lovacka za udrziavacku by si mala dat dole este minimlane 3 kila ... ale ak budes cvicit urcite das aj viac ..... a je to dobre nech si telo odychne a zase zmeni navyk

lovacka
4. apr 2014

@lydka84 ja mam strach ze za druhy mesiac nic nedam dole :( uz je polka zamnou a ja mam rovnaku vahu ako poprvom mesiaci

lydka84
4. apr 2014

@lovacka neboj ja som na tom bola podone rozbehla som sa az v tretom tyzdni ....

lovacka
4. apr 2014

@lydka84 ach tak len dufam...dnes som mala v praci take nohavice a tricko s vestou a okulea...no akmi 10 ludi nepovedalo, ze som ako pani ucitelka ta ani jeden 😀 dokonca jedna pani sa marano pytala..ze vy ste schudla? 😀 😀 😀 tak jej vravim no trosku ano 😀

lydka84
5. apr 2014

@lovacka no vidisss tak to je super, dolezite je to, co vidi okolie ze cm klesaju a nie to co ukazuje vaha 😉

lydka84
5. apr 2014

@briketa kuk 😉

2momo2
5. apr 2014

Tak už aj ja mám za sebou 3. vodu - okrem dvoch káv (bez mlieka a cukru) , úplne bez chybičky (narozdiel od 3.mesiaca 😀 ) úbytok po 2.vode je iba 0,6 kg, ale aj tak som spokojná, pretože spolu mám dolu -12kg, cítim sa dobre a včera ma dokonca 3 ľudia čo ma dlho nevideli pochválili, že vidieť výsledky! takže s odhodlaním idem ďalej 😵

lydka84
5. apr 2014

@2momo2 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 si sikulka 😉

lydka84
5. apr 2014

@2momo2 a co teraz dalej ???????

2momo2
5. apr 2014

@lydka84 do utorka mám ešte 90-dňovku. A ďalej samozrejme pokračovacia dieta , teda ďalších 90 dní. Mám v pláne usilovne cvičiť s Jill a keď bude ustálené pekné počasie tak veľa veľa bicyklovať vonku - takže ďalej len úbytky dúfam 😀

lydka84
5. apr 2014

@2momo2 tak nejako ako aj ja, ale ja mam este do velkej noci este 90-tku ...a udrziavacku zacnem az po velkej noci .... a samozrejme spolu s Jill