90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
31. júl 2012

@kacena24
@suezana
@matchgame
@lilian365
@momoyka
@mpartlova
@poki10
No koceny pridajme sa do tabulky pre motivaciu co vy na to??? Ked uz sme dostali pozvanie. 😉
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

mijadave
31. júl 2012

@miskakyska dakujeeeeem 😉 moja, tak svokra ma neprekvapi 😖 aj ked obcas este vie, no nie zrovna v dobrom... 😖
@ketrinn ahoooooj 😉
@poki10 vitaj, kludne sa pridaj a ak chces, tu je tabulka, zapis sa 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... ja som inak tiez nejedla chlebik, len sem tam 😉 sojove kocky mozes na skrobovy den na obed, ja som si davala spolu so zemiackami 😉 a kukurica je tiez na skroby 😉
a tu je moja zmena image, blondina je tatam 😉

lucky14
31. júl 2012

@mijadave No aka kocka je z Teba, farba Ti ozaj pristane a aj strih je smrncovny....co na to manzel a deturence? Je to velka krasna zmena. 😉
Moja ja to nechapem ved na tej stranke co si nam na nu dala link pisu ze sojove kocky su bielkoviny a ze len boby (fazule) a vlocky su skroby. 😒

mijadave
31. júl 2012

@lucky14 dakujem, mm ma este nevidel, pride az zajtra a deti tiez nie su doma, takze ma uvidia az vo stvrtok... moji rodicia a bracho ked ma videli, ze vraj "ty kokso, aka super zmena, ze aka kocka a bola si aj na operacii bola?" lebo vraj chudsie vyzeram 😀 aj sused ked ma zbadal, ze vraj mam o 10 rokov menej 😉 s tou sojou, ja fakt neviem, ja som si ju dala na skroby, urobila som si raz rizoto a raz so zemiackami 😉 nevadi, kila sli dole... ale daj si to asi na bielkoviny 😉

lucky14
31. júl 2012

@mijadave A to ani nehovorim o tom aka si stihla....takze muzicek ma doma novu zienku ....znovu sa zamiluje....aaaaa ved zajtra je streda a co vtedy treba??? 😉

lucky14
31. júl 2012

@ketrinn Ako si zvladla vodicku??? 😉

suezana
31. júl 2012

ahojteeee
zas som tu - zas moja večerná kríza - pomooooooooc 😖 😖 😖

lucky14
31. júl 2012

@miskakyska Ahojky. Ako sa dnes dari??? ......ako na vode??? 😉

lucky14
31. júl 2012

@suezana Ahoj. No ja som prave zliezla z bicykla. Spotena ako kon chcem trosku vychladnut a potom sup do sprchy. No poviem Ti vecer je aj moj najhorsi cas ked uz malinky buvka ja som mala utok na chladnicku....ale kdeze teraz som rada ze dycham a nie ze jest...ak nic ine nezaberie ....liter vody a tak....skus si dat 20 repov a 20 skokov a uvidis. .... 😉 Inak ako si zvladla den?...a do tabulky si sa uz zapisala 🙂?

kacena24
31. júl 2012

@suezana hladná si? bo ja ako vlk 😠 ešte ma aj hlava boli, v bruchu mi škvŕka....

kacena24
31. júl 2012

@mijadave veľmi pekné 😉

suezana
31. júl 2012

@lucky14 zatiaľ nejdem do tabuľky, ak nemusím, ok? 😅

dnes som .....noooo - mala som ľadovú kávu neplánovane - ale nedala som si zákusky 😉 (boli sme v cukrárni) ráno banán, obed vlastne tá káva a podvečer kelovo zemiaková polievka - trochu melónu a hrozna - toť môj celý deň - nie je to moc ideálne, zajtra sa posnažím zdravšie - čo papáte na UHT?

suezana
31. júl 2012

@lucky14 tofu syr sú bielkoviny - nie?

elenka.k
31. júl 2012

baby prepáčte, nechce sa mi čítať tu všetko, len sa chcem opýtať: ako diétujete, to nijak necvíčite??? alebo popri tomu aj.?

suezana
31. júl 2012

@kacena24 nie som hladná vôbec, ja len vymýšľam ☹ ☹ sprostý zvyk večerný

elenka.k
31. júl 2012

Ja som sa rozhodla, že od zajtra zmiernim moje jedenie - "prežieranie sa" dúfam, že budem mať silu, už som to raz začala, no nevydržala som 😢

suezana
31. júl 2012

@elenka.k moja známa išla dole zo 109 na 85 a vôbec necvičila - takže ide to aj bez toho - ja som pred rokom cvičila - lákalo ma to - rýchlosť výsledkov - takže je len na tebe 😉 😉 😉

elenka.k
31. júl 2012

ináč u mňa je problém, že ak som nervózna tak doslova sa prejedám, a nervy mám v poslednom čase kopu.

miskakyska
31. júl 2012

JANKA...aj ja chceeeem také krásne hááro,waau..tak toto Ti riadne sekne,blondínu nechaj pekne krásne tatam! Vrrrr,zas mi nejde označovanie..šľak aby to trafil! LUCKA v voda pohodeee :o)

elenka.k
31. júl 2012

@suezana ale chcem vedieť toto, či sa mi fakt spevnia svaly - hlavne brucho - želatina ☹

lucky14
31. júl 2012

@suezana Samozrejme ze nemusis. Ved aj ked sa tam napises jedneho dna ked sa rozhodnes vzdy sa to da vymazat 😉 ...... inak dnes si toho moc nepojedla moja...preto si hladna. 😒 tofu bielkoviny aj sojove kusky a platky .....na UH zajtra sa uz tesim lebo si idem urobit na obed tarhonove rizotko so zeleninkou a na veceru krupicovu kasicku s grankom. Zajtra je ten den ked si vecer mozeme trosku zamaskrtit....potom nasleduje ovocny den. ....na ten si isto kupim cerveny melon a budem ten vyjedat. 😉

suezana
31. júl 2012

@elenka.k ja som tu odvčera - samej to nejde 😒 😒

kacena24
31. júl 2012

@elenka.k aj ja som po porode pekne schudla a bez cvicenia...teraz som s dietkou este len zacala,ale na nejake efektivne cvicenie to nevidim,aj ked nevravim,ze ak ma to chyti nesadnem za bicykel 🙂

suezana
31. júl 2012

@lucky14 ja som nem hladná 😀 😀 kačena je hladná 😉 😉 😉

tina1711
31. júl 2012

Baby len tak sa pytam kolko ste uz pochudli???

elenka.k
31. júl 2012

@mijadave juj, aké super vlasy ja som si teraz všimla!!! dobra voľba!

kacena24
31. júl 2012

@suezana joj aspoň že nie si hladná,ja veru som a riadne 😖

suezana
31. júl 2012

@elenka.k bez cvičenia? neviem ti povedať 😒 😒 ja som dala dole 10 kíl a celá som sa nejak stiahla 😕 😕 tvár, ramená, brucho, boky...... tak scucnutá som vyzerala 😵 😵 😵 😵 už som zas ako v 7. mesiaci 🙄 🙄 😉

elenka.k
31. júl 2012

@suezana tak, tak, keby so mnou ešte niekto bol poblíž , ja myslím ako to cvičenie, trošku spevniť svaly....

suezana
31. júl 2012

@kacena24 ja tak v pohode...... keby tu s vami nepíšem, tak už sa napchávam 😒 😒 na milión%..... len aby net nevypadol 😅 😅 😅