90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kitaka
16. jún 2008

aniel..aj ja

aniel
16. jún 2008

ten kostým ,čo som mala na birmovke sa mi zdá ,že mi bol trochu vonejší ,tak asi som niečo schudla 😀 Y

aniel
16. jún 2008

aby držte mi palce nech dnes vydržím a potom som za vodou ,keď sa naštartujem 😲

blumchen
16. jún 2008

aniel, ja tiez vobec nemam pevnu volu, a stale bojujem.... 🙂)) minuly tyzden som 4 dni po sebe mala riadne prehresky !!! Potom som si dala vodovy den, ten to znormalizoval, a zase fungujem v pohode. Len sa netreba vzdat, aj ked to porusime....

aniel
16. jún 2008

ja sa k vodovemu horko tažko dostanem ☹

blumchen
16. jún 2008

preco? aj ja som si to myslela, a v sobotu budem mat prvy oficialny!!! Ten ktory som mala, bol za trest po tych prehreskoch, namiesto ovocneho som si dala vodovy.

aniel
16. jún 2008

no veď uvidíme, odteraz sa budem snažiť 🙂

lucxy
16. jún 2008

ahojte baby, len tak zbezne som si vas precitala...prajem vam dobru chut, ja si akurat varim spagety+ omacku so zeleninkou
kitaka mne kupil muz orbitrek, pretoze som strassne chcela, ja ho mam z exisportu povodne stal okolo 8500 a bol zlacneny na 6000 a je vyborny, staci mi 20minut a som taka spotena ze mam dost no a plus ties robim brusaky / je tam znacka exifit biloxi www. exifit. com/ skus si dat stranku
tak krasny den 🙂 a doschudnutia 😀

kitaka
16. jún 2008

lucxy...dakujem za tip

lucxy
16. jún 2008

kitaka, nemas za co...mne to pomaha 🙂

lucxy
16. jún 2008

inak je to lepsie o 1000 krat ako bicykel

aniel
16. jún 2008

aj ja by som ho chcela,ale nám sa do bytu nezmestí ☹

lucxy
16. jún 2008

aniel my mame 1 izbovy byt no rozlohou ako dvoj. a mam ho doma

aniel
16. jún 2008

no ,ale nás je 6 plus pes ☹

lucxy
16. jún 2008

no uz chapem 🙂 a byvate v kolko izbovom

kitaka
16. jún 2008

lucxy,,no práve,ja bicykel mám a to ma vôbec ani nebaví!!!!

lucxy
16. jún 2008

kitaka, no ja sa ovela viac spotim na orbitreku no vazne..a inak ako sa volas menom

kitaka
16. jún 2008

katarína a ty?Ale neznášam ,ked mi niekto povie Katarína,radšej Kata,Katka

lucxy
16. jún 2008

ja som Lucia 🙂 idem si asi spravit kavu,lebo zaspim

gucz
16. jún 2008

čaute baby aj ja mám doma orbitrek, cvičila som na ňom pred tehu, ale teraz je to skôr vešiak na handry. Mám olpran a začal mi nejak vŕzgať, ale ani ma to na ňom bohvieako nebaví, len mi v byte zavadzia 😖. A spotila som sa na ňom možno prvé tri razy a potom už nikdy... tak neviem kde je chyba

gucz
16. jún 2008

ozaj a som strašne prejedená.... dá sa toto povedať pri nejakej inej diéte?.... spapala som pizzu, pretlak som zabudla kúpiť, tak som si tam dala kečup, do neho aj čili omáčku a pálivú pastu z papričiek. Samozrejme len trošičku, ale aj tak bola hodne pikantná!!!!
Asi prasknem, ešteže je zajtra to ovocie. Nemám ten deň moc rada, ale myslím že teraz mi dobre padne 🙂 ,
budem papať aj slivky, mali krásne, no nekúpte to 😀

erikas
16. jún 2008

ahojte,ako sa darí chuduľky? ja dnes bielkovinový deň zvládam bez prehreškov( je môj obľúbený),ale zato včerajšie ovocie som totálne nezvládla,pojedla som akože na ochutnanie mletý rezeň so syrom a večer s kolegyňou v práci som sprášila 3 obložené chlebíky,čo už keď Let´s Dance bolo napínavé 😵 😎 😀

blumchen
16. jún 2008

ahoj erikas, bielkovinovy je aj mooooj oblubeny 😀 A presne to iste som zazila aj ja pri ovocnom min.tyzden 😅 , veeela prehreskov. Ale dnes mam dalsi ovocny, a zatial pohoda, jaaaj, sa tesim!

miresta
16. jún 2008

ahojte kočky, tak ja som dnes mala tiež pizzu, ako gucz, ale takisto som sa prejedla, 😝 po včerajšom zeleninkovom špíze je to zaberák, už od jednej le odfukujem, 😝 myslím, že si nedá ani zákusok,čo mám dnes dovolené, možno niejaký vodový ovocný nanuk. Ja sa na zajtrajší ovocný teším,vtedy som taká prázdna, je mi tak ľahko. 🙂

gucz
16. jún 2008

halóóóóó zasa som tu sama?

miresta
16. jún 2008

čaute babenky, tak dnes sa vám veľmi nechce!!!!!!!! 😒

tinaa - kde si, ako sa máš? a čo prehrešky, dúfam, že si neprestala

gucz - ako sa cítiš? ja od kedy som zjedla tu pizzu, ta mi je tak ťažko 😝 , nabudúce si dám len moje super cestovinky, tie sú ľahké

aniel - a čo ty, ako?

anaret - dúfam, že sa ti darí

Inač kočky, nechcela som sa vážiť, ale maminka ma prinútila, lebo že vidno, že som zhodila, tak nech vie, že koľko som dala dole, tak je to ZA 10 DNÍ - 4 kg, celkom fajn!!!!!! Ja som pre začiatok spokojná, už som si kúpila aj pernamentku na plaváreň, takže pôjdu dúfam kilečká dole. 🙂

kitaka
16. jún 2008

ahoj...ja som sa práve začítala do tej tukožrutskej polievky

gucz
16. jún 2008

🙂 🙂 🙂 , miresta bola som sa s malou poprechádzať a ten pohyb mi asi pomohol. Ešte si cítim brucho, ale už je to oveľa lepšie. Asi si nabudúce tiež dám radšej špagetky. čouž keď som taká pažravá. Ja som taká blbá, že buď všetko a veľa alebo nič.

anaret
16. jún 2008

ahojky, ja mám ovocný deň a zvládla som ho lepšie ako minule. Nemala som žiadny prehrešok - ale už som taká hladná, že zajtra doobeda asi odpadnem. Som na seba pyšná!!!!

Prosím radu: zajtra bielkovinový - chcela by som dať na obed tvaroh + graham rožtek + malý jogurtík... a na večeru niečo z toho - asi jogurt a zapiť mliekom. Môžem aj čokoládový alebo ovocný jogurt????

anaret
16. jún 2008

nik tu nie je a nemá mi kto poradiť. Tak asi pôjdem spať, lebo som hladná ako vlk...dnes som pojedla všetko ovocko, zostal mi len grep a starý pomaranč na raňajky...je to bieda, musím zajtra niečo kúpiť...