90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
20. nov 2010

@ingridka22 no ty by si mala ist so mnou na ten opusteny ostrov, tam by sme asi museli vydrzat.....ale nie, zvladneme to, ja dnes tiez nejake prehresky, ale nevadi.....zajtra ideme asi k svokrovcom, takze UH nehrozia, dam si bud bielkoviny alebo skroby....aspon aby som nepribrala a nenarusila si teda organizmus, ked uz si zvyka takto oddelene....no a fakt rozmyslam, ze kam pojdem v utorok, lebo ak budem cely den doma, to nezvladnem.....mozno kym pride muz z prace a potom sa vyberieme niekam do obchodov, len nie do potravin....

ingridka22
20. nov 2010

@kubkovka, presne tak, buď ísť na ten ostrov alebo byť hocikde, len nie doma. ja som doma stále, denne varím pre tých mojich, pretože aj syn aj manžel chodia domov na obedy 😠 a je to niekedy katastrofa, jesť iné ako oni... zvlášť, keď ja mám kadejaké chute a v poslednom čase by som jedla práve to, čo nesmiem 😠 😝 nejak mi to začína fungovať naopak 😲 čo dodržiavam, sú len tie ovocné raňajky alebo žiadne raňajky 😖 mne ráno nechutí jesť, zato večer by som aj koňa zožrala 😝 a toto je môj večný problém ☹ a už ani piť mi nechutí, ešte tak káva a nejaký čaj, ale tá voda do mňa nechce ísť 😝 no v lete, to áno, to mám smäd a voda mi chutí najviac, ale teraz sa vyslovene nútim do pitia 😒 jáááj, čo len s nami bude 😀 😉

lubikaf
20. nov 2010

@kubkovka ja som sa pomylila, uhlohydraty som mala dnes, nie skroby 😉 zemiaciky som vcera papala 😉

zibi
20. nov 2010

@adamko05 no adamko ta vyvediem z omylu..ja tam tiez chodim len teraz...lebo manzel je na pol roka prec..iank sme tam velmi az tak na obedy nechodili
ale mm jej asi nakazal..bo siel na misiu a dojde az v marci..tak a ona vela vari tak rpeto ma vola...vies...
nie je zla ale ma prudku povahu a mne to nevyhovuje velmi ale co narobim :D

kubkovka
21. nov 2010

@zibi no ja mam fajn svokru, ale este stara skola, zena ma doma robit, o deti sa starat, nikam nechodit a ked, tak s detmi, takze tiez nie moja krvna skupina, ale co nevedia, neboli ich 😀

@ingridka22 no presne si to vystihla....moj pripad si, skoda, ze nebyvame blizko, mohli sme chodit poobedia na prechadzky

adamko05
21. nov 2010

ahojte
dnes škroby... upečiem si zemiaky a udusím k nim kapustu.. mnááám 😝 😝
ale inak varím vyvar a perkelt... milujem.. ale mam smolu... 😒
@ingridka22 počuj.. šak skus varit tak, aby si mala aspon čast toho, čo rodinka... ja viem, nie vždy to vychadza, ale da sa to zvačša tak varit... lebo ja tiež varím stále, MM nechodí na obedy, si do práca bráva... aj stále pečiem, u nas ob den dáky kolač... no čo narobím s nami, maju radi...
teraz pečiem medovníčky, čo sme včera povykrajovali... už mi ich dobu a mne iba vonaju 😒

kavičku som si dala, vodu a čajík pijem, teším sa na obed....

musím sa dokopat cvičit brušáky, z pupka mi šlo akosi malo.. lebo gate su mi na zadku volne, aj stehnach, ale na pase ešte niektore tlačia 😒 😠 😠 😠

adamko05
21. nov 2010

@kubkovka to čo maš za svokru... že maš doma sediet??? 😕 😕
moja zas postraži, ked chcem, nehrnia sa, že by ich sama chcela (ešte staršieho, lebo s tym neni "žiadna práca" už)... za to moja mama od leta už si občas aj maleho vezme na dva dni, že nech som ja so starším... alebo aj oboch... že nech mame par hodím len s MM pre seba 😉 ... ale je to v rámci normy, lebo keby to bolo často, by mi chybali a ešte by sme si zvykli 😀 😀 😀 😀

adamko05
21. nov 2010

a mama od leta preto, lebo dovtedy som ja nechcela ani za nič, lebo sa mi zdal maličky 😵

ingridka22
21. nov 2010

ahojte 🙂 @kubkovka, veru, by sme sa prechádzali od nevidím do nevidím 😉 len aby sme doma neboli a nejedli 😀 prechádzky s kočíkom som milovala, teraz už sme väčšinou bez kočíka, ale keď potrebujem ísť na väčší nákup alebo sa musím rýchle premiestniť, tak beriem kočík a to sa krpatá vyžíva, keď sedí v kočiari, kofa jedna 😉 🙂 @adamko05, s tým varením je to tak: niekedy sa mi podarí variť to, čo môžem aj ja, niekedy je to presne naopak - napr. dnes majú fašírky a zemiaky, a ja ešte neviem čo ... 😒 ale čo s tými mojimi chuťami? a s tým večerným jedením? tu je pes zakopaný 😠 😀 ja ešte aj spávať chodím neskoro, okolo polnoci, tak ten deň, hlavne večer mám extra dlhý a len špekulujem čo ukradnúť 😔 a medovníčky cítiť až sem 😀 😀 😀 ja milujem to cesto, mňam 😉

adamko05
21. nov 2010

@ingridka22 ja tiež byvam hore do cca 23, aj dlhšie... aj ked som mala vodu, spanok o 20tej sa nekonal, maly nechcel zaspat, zaspala som po 22...
no ked su chute.... skus si dat žuvačku, alebo oriešky....
a dnes maš aky den???

zibi
21. nov 2010

no baby svokry to je fajn tema....kazda ma dajake problemy so svokrou si myslim xi 😀

zibi
21. nov 2010

no baby tak som sa vazila 70kg..cize to kg dole cize asi 6 ale mi to kolise..dobre bude ked budem mat 69 kg a ked mi to bude kolisat na 70..tak dufam ze sa pomaly dokopem k tym 67 😀 do vianoce.. 😀
som si kupila rifle a sa muism pochvalit ez som sa vopchalal do 29 cisla rifly tak som hrda na seba 😀
inak dojde segra na navstevu na vianoce a ostane aj cely januar tak sme si povedali ze od januara zaciname zasa s dietkou..nech schudnem este do marca 🙂

claudica
21. nov 2010

Ahojte chuduľky, už som tu dlhšie nebola... včera sme mali takú menšiu rodinnú oslavu, nebolo času na pc... Včera som mala UH, mala som špagety s olivami a cesnakom, to bolo fajné... Potom na tej oslave tortu, to som mohla, takže včerajšok v pohode. Dnes vitamíny, to vnímam dnes ako trest - strašné chute ma obchádzajú... už som mala aj oriešky, nepomohlo... Hádam vydržím dozajtra...
@adamko05, si super, vydržala si vodový deň, blahoželám...
Prajem všetkým pekný zvyšok nedele 🙂

ingridka22
21. nov 2010

@adamko05, dnes mám UH, zatiaľ som neporušila... ale celý večer je predo mnou, takže neviem neviem 😉 zajtra vitamíny 😝 a v utorok voda 😝 😝 bojím bojím 😀 😀 ááále čo, sranda musí byť, nejako bolo, nejako bude 😉 veď podám hlásenie ako na tom som 😉

kubkovka
21. nov 2010

@adamko05 no ja som sama s manzelom skoro nikde nebola, za prve su svokrovci daleko a za druhe, su stara skolo, ze len robit a robit, plahocit na zahrade, potom zas zavarat, a o deti sa starat....dovolenka? peniaze treba setrit, to uz clovek ich myslenie nezmeni a ani sa o to nesnazim....
inak dnes dobre, u svokrovcov len maso.....zeleninu som si domyslela.........a tak ma nasr.... svagrina 😠 , ze mi ani uz nic nechuti, ale dala som si zakusok, na nervy 😀

kubkovka
21. nov 2010

@ingridka22 no veru, mne aspon uz tie chute presli, aspon na dnes, mne by stacilo, aby ma navecer vzdy niekto nasr.... a bolo by to bez prehreskov, ja som ten typ, ked mam nervy, tak do seba nic nedostanem....
inak dnes som mala mat aj ja UH, ale kedze som vedela, ze u svokry to nebude, dala som si na obed bielkoviny, aspon nech nepriberiem.....a teraz mi aj tak je z toho rozculenia este zle, take tiche nervicky, ked nemoze clovek nic povedat, ak nechce hriechy narobit, je to najhorsie pre mna, ja si radsej vsetko vydiskutujem a je pokoj, ale tak oni su ina vychova.....

adamko05
21. nov 2010

idem vas podporit... ja dnes zas nie naplno.. ochutnala som dva medovníky a v meste MM ma nahovoril na arašidy.. ale nie len take, v čokolade, že šak oriešky môžem mi povedal... a že čokolady malo 😀 😀 .. tak som si troška dala.. ale inak v pohode... nevadí, cez tyžden to isto pôjde lepšie.. 😉

tak zajtra hor sa na 100%dní 😉

važím sa v piatok, pred zabíjačkou.... 😀 😀 (nie mojou)

adamko05
21. nov 2010

idem vas podporit... ja dnes zas nie naplno.. ochutnala som dva medovníky a v meste MM ma nahovoril na arašidy.. ale nie len take, v čokolade, že šak oriešky môžem mi povedal... a že čokolady malo 😀 😀 .. tak som si troška dala.. ale inak v pohode... nevadí, cez tyžden to isto pôjde lepšie.. 😉

tak zajtra hor sa na 100%dní 😉

važím sa v piatok, pred zabíjačkou.... 😀 😀 (nie mojou)

adamko05
21. nov 2010

neviem prečo, dvakrat mi pridalo ten isty prispevok

kubkovka
21. nov 2010

@adamko05 no ja zajtra vitaminy, ci to bude na 100% netusim, ale budem sa snazit.....a v utorok voda, dufam, ze budem taka dobra ako ty

kubkovka
22. nov 2010

Ahojte dievčatá, tak dnes vitamíny.........a ešte je vonku aj tak pochmurne hnusne tmavo.....no neviem, keby môžem, zaleziem do postele a vyleziem až keď bude slnko svietiť alebo bude vonku krásne bielo a snežiť, veľmi by som chcela aby na vianočné sviatky snežilo, ale už roky sa to nesplnilo, snáď tento rok.....

claudica
22. nov 2010

Dobré ránko, včerajšie vitamíny som nezvládla... doobeda nemám problém... ešte aj na obed v pohode, okolo pol druhej som si dala ananás...ale zase večer - dojedala sa torta zo soboty a dala som si 😝 ... Ale štve ma to, ako si to dávam....som sa pristihla, že sa schovávam...muž šiel von so psom, decká boli pri telke a ja som si potajomky šupla tortu...nechápem sa, veď samú seba klamem, načo sa schovávam...no hrúza so mnou... 😲 No nezabijem sa kvôli tomu, dnes bielkoviny, to nie je problém zvládnuť /hádam... 😀 /
...a aby som nezabudla - váha stojí. Trošku možno sklamaná, ale zas môžem byť rada, že pri týchto mojich nájazdoch som nepribrala... 🙂 Ale nenechám sa odradiť, idem ďalej ako viem... 🤐

adamko05
22. nov 2010

dobre rano
ja som sklamana.. som povedala, že sa neodvažim a odvažila som sa... a kilo naviac... tak mi treba, ked jem, čo nemam 😠 😠 😠 😠 .... dnes budem prísna... doobedie o vode a čaji... na obed cestoviny s makom.. a na večru neviem, že by jeden medovník 😀 😀 😀
@claudica super, tebe vaha aspon stojí, ja mam naviac 😠
@kubkovka počasie otrasne, maš pravdu... jeee, a biele Vianoce by som chcela pre deti, ale aj pre seba.... to by bolo krááásneeee 😵 😵 😵

adamko05
22. nov 2010

idem si urobit aspon kavu 😒

juli71
22. nov 2010

zdravim dievcata tak ako bojujete
@kubkovka preco, ja som bola na zabijacke tak som jedla 2 dni iba maso, maso , skvarky , co ja neodolam tak dnes som si dala pitny den, uvidim do kedy vidrzim ....a ty ako dari sa ? 😵

kubkovka
22. nov 2010

@adamko05 ja ani nemam odvahu sa odvazit, a ty si z toho nic nerob, odvaz sa max. raz za tyzden, a vzdy rano....lebo telo dokaze klamat, nejdes dva dni poriadne na velku a mas dve kila navyse
@claudica no veru tak nejako, klameme same seba, ale tak polepsime sa
@juli71 no zatial v pohode, zajtra nas caka vodovy den, tak neviem, ci vydrzim, dnes vitaminy.....ale kedze este stale som dost nasr.... zo vcera, tak mi ani nic nejde na chut

lubikaf
22. nov 2010

ahojte baby, ja akurat obedujem syr s mrkvou a celozrnnou zemlou 😉 a na veceru si dam iba acidko a ked budem mooc hladna, tak tam mam este jednu mrkvu, tak ju schrumem 😉
inak vcera vitaminy nula bodov, a @adamko05 ja mam tiez dnes kilo navyse 😠 😠 takze dnes som preto odhodlana ist na 200% 😀

claudica
22. nov 2010

Ja som už zbaštila mäsko - mala som kuracie prsko na prírodno, dobré bolo. Vývar som nemala... väčšinou si ho dám len keď mi bielkoviny pripadnú na víkend, do roboty to nenosím...možno to robím zle. A bujóny nerobím, tie mi nechutia...Na večeru bude tiež acidko. Joj len večer čo už vymyslím... Kúpim si leukoplast a urobím si toto - 🤐 .
Aby som nežrala.... 😀 😀 😀

kubkovka
22. nov 2010

no ja dnes zatial bez prehresku, MM som piekla klobasky, dala by som si, ma mataju chute, snad to ustojim

adamko05
22. nov 2010

@kubkovka šikulka
ja zas nič moc... som mala malo špagiet.. (bude je ich priveľa alebo malo, nemam na cestoviny odhad 😠 😠 ).. tak som si dala medovník a aby nebolo malo, aj fidorku.... čo už.. nezabijem sa... 😒
ale hanbím sa.... ☹.. sme boli vonku, malo som pila a takto to dopadlo 😠

kubkovka
22. nov 2010

@adamko05 no nevadi, ale ved dnes mas UH, ze? tak to vsetko mozes, len si si to dala trosku skor, 😀