90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
8. mar 2011

ja si musím domov zasa od babiek zasoby kyslej kapusty urobit... tu vo vitamíny ja môžem, aj ked by sa moc nemalo kombinovat, je problem len na ovocí pre mna vydržat každy 4 den, ked je kapustička, karfiol, tak to prežívam celkom OK

adamko05
8. mar 2011

ten vyvar z kocky mi celkom chuti

suezana
8. mar 2011

@adamko05 aj mne chutí - najlepšie knorr zeleninový 😉 a robíš mi chute 😝

adamko05
8. mar 2011

@suezana dnes maš vitamíny??? čo si mala dobre???

ja som si pospala... juuuj, ako fajn mi padlo, teraz si idem dať kafčo so svojim každodennym prehreškom (aj ked som zmenišla množstvo) mliečkom a pôjdeme von

adamko05
8. mar 2011

@suezana a ved zeleninovy si daj, aj ked maš vitamíny, ked maš chut... to neni hriech si myslim

mimika4408
8. mar 2011

@suezana nebolo sa v com obmedzovat 😉 tam si vobec nemala chut na jedlo ...len pit, pit a pit 😀 , maximalne sa to odporuca 3mesiace v kude a potom pauza...teraz na ciernom trhu stoja 68 e za 100 tabl. ale da sa vraj objednat menej

mimika4408
8. mar 2011

@adamko05 aj ja mam denny prehresok kavu s mliekom a kila idu napriek tomu dole 🙂 akurat si davam umele sladidlo namiesto cukru 😉

adamko05
8. mar 2011

@mimika4408 to som napísala iba tak, pred par rokmi som tiež davala mlieko do kavy každy den a schudla som 7 kg 😉

konečne ideme von, občas sa s tými mojimi vychystať je dost na dlho 😀

suezana
8. mar 2011

Ahojte 🙂 tak som dnes oprášila korčule 😎 ale uši ma boleli - ešte je zima 😖 Práve sme prišli, dala som našim teplú polievku zeleninovú a dojedla som ju po vaneske 🙄 neskutočne krásne voňala ☹
@adamko05 obedovala som brusnice a banány a chcela som vydržať do večera 😲 len som nečakala, že zbaštím bez rozmýšľania polievku 😲 No a ten vývar...neviem - keď neni napísaný v knihe... ja to beriem, že toto mám byť taký očisťujúci deň - a bujón je mastný 😒 Ale ak budem mať dnes krízu, tak si urobím 😉

suezana
8. mar 2011

Aj ja pijem kávu s mliečkom - smotanou. Najprv som nepila, ale neskôr áno a kilá išli tiež dole, tak som to prestala riešiť.

jajka82
8. mar 2011

Ahojte, chcem sa opýtať podla vás kde by ste zaradili Alfa bio nátierku, Do škobou? lebo ja sama neviem

jajka82
8. mar 2011

@ozujskova ahoj, ako sa ti darí? ja som dnes na 8 dni a celkom sa to dá, takže sa neboj , ani sa nenazdáme a budeme mať 1 vodný deň za sebou.

adamko05
8. mar 2011

@suezana ved zeleninovy bujon 😉
ano, v knižke neni napísane... ale tam neni ani puding, či špenat, parene buchty, či langoše 😀

mimika4408
8. mar 2011

@adamko05 aj ja som dnes bola s malym na prechadzke vonku, potrebovala som ist seky poplatit 😉 , takze prijemne s uzitocnym som spojila. no a potom som skocila este k nasim, mamke mdz vinsovat 🙂 kupila som jej gastanky v cokolade to ona zboznuje, tak hned 5cokoladiek nech to ma ako kyticku 😉 😀

mimika4408
8. mar 2011

@suezana dnes som sa u nasich odvazila a 81kg 🙂 ...zase kilecko dole 😀 , tak som si aj tu vahu doniesla, zajtra vitaminy a vo stvrtok voda, takze v piatok rano potrebujem este pred kavickou zaznam 😉

ozujskova
8. mar 2011

@jajka82 ja sa musim pochvalit som ukazkova...rano som mala zhon tak som zjedla dva pomarance...obed som mala za pochodu tak som zjedla tuniaka a paradajky a zemlicku a bujon...vecera bola tuniak s paradajkami...3l vody a caju...no zajtra zemiakujeme...

adamko05
8. mar 2011

inak, ja som sa tiež dnes odvažila, vlastne po tyždni a že 65,6, celkom dobre, to sa mi ale len čereva vyprazdnili, čo boli vždy preplnene... to mi je jasne, až budem dačo na oblečku citit, tak to potom bude to prave orechove
včerala som jogurt.. na maso chut nebola...
a na zajtra sa mi miesia buchty, takže idem ešte parene buchty robit... to bude zaberak, odolat 😝 , ale MUSIM

adamko05
8. mar 2011

kde steeeeeeee??
práve som doparila buchty.... krásne sa mi vydarili 😀 , tak snad budu chlapom chutiť, ked mne nemôžu.. ja popijam čajík s "prehreškom", dala som si do neho lyžičku medu 😒

perla200
8. mar 2011

@suezana ja si sem tam dávam zeleninovú polievku na ovocný den....no a ? ved to je čistá voda so zeleninou mrazenou.... a polku bujonu tam dávam - to robím malej takú polievku, ja proste musím mat sem tam teplé jedlo do žalúdka.... inak dnes som ukážková po dlhej dobe to asi za tú čokoládu čo som mala na večeru - UHT den....zajtra ovocko tesím sa hurá konečne....

adamko05
8. mar 2011

@perla200 ja som na tom podobne, ja na obed jednoducho musim "varu" ako sa hovorí, varene, teple... preto aj ta kapusta varena, dusena, pečená, karfiol.. niečo teple... alebo aj to jablkove pyre občas... ale viac mi ide k obedu na chut zelenina...

ivella
8. mar 2011

caute,

@adamko05 stara znama 😉

@mimika4408 jeej my mame uplne rovnake dni,tak vo stvrtok sa tesim,ze nebudem sama 😉

adamko05
8. mar 2011

@ivella mlada znama, nieee?? 😉
ale jasne..
ako ti to ide??

zuzana1710
8. mar 2011

ahojte..tak ja mam dnes 10ty den a uz aj prvy prehresok...vypila som 0,4dcl coca coly..mala som taku chut na nu,ze som skoro zabazala..jednoducho som neodolala. 😅 😅 😅 zajtra UH.asi cestoviny s brokolicou a neviem cim 😖 😖 inak leti to jak dive..ved teraz som este len zacala a uz 10ty den za mnou...ani sa nenazdam a bude tu 80ty den 😀 😀 😀

adamko05
8. mar 2011

MM dorazil z práce, končím s konštatovaním - keby neni lyžička medu, je to 100% den 😉
zajtra sa snad ozvem.. pa

adamko05
8. mar 2011

@zuzana1710 to vycikáš 😅 - skoro všetko 😉

ivella
8. mar 2011

@adamko05 tak vo stvrtok mam druhu vodu,potom uvidim...
prvy mesiac 6.5..tusim dole,potom som straaaasne polavila,tri dni som zrala jak diva,,,tri kila hore ☹
takto sa trapim stale,dam tri dole,dve hore,zase dole...

@zuzana1710 netrap,ide sa dalej,no stacia aj 2dcl nabuduce 😉

zuzana1710
8. mar 2011

@adamko05 ano vycikam,ale cukrok zostava v tele 😅 😅 🙄 🙄

@ivella nabuduce hadam nic take nebude...colu nekupujeme..toto bola nahoda,ze bola doma a nedala mi pokoj 😀 😀

zuzkakach
9. mar 2011

dobre rsno koceny tak kde ste vsetky!!!!! 🙂 No ja po vcerajsej vode celkom ok tu prvu som zvladla na 100% tu druhu s malymi prehreskami pila som aj caj a dala si jabko a paradajku. Ale nemam vobec vycitky, kedze som mala aj dost pohybu. No rano som sa odvazila a som celkom spokojna 61,60 kg takze -12,3 ale do 55 je to este hodne :( a mam uz iba mesiac

mimi1111
9. mar 2011

ahojte zacala som s dietou len by som vas chcela poprosit o nejake recepty keby ste boli take dobre dakujem 😉

ozujskova
9. mar 2011

@mimi1111 posli mi adresu na mail a zaslem ti 😵