90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanka28
22. jún 2010

dala som to uvodzoviek... chcela som len poradit.
Inak, nejedzte ovocie vecer....

helenkasabinka
22. jún 2010

yanka to viem,ze ovocie obsahuje cukry a tie su na vecer tazko stravitelne a za to je lepsie si dat na vecer bielkoviny,ktore telo lahko stravi 😉

yanka28
22. jún 2010

@helenkasabinka
Tak to je fajn ze to viete... velmi malo ludi vie...

bea44
22. jún 2010

akurat som dopila nechtikovy caj a nevidim tam ziadne usadeniny 😕 😕 😕
alebo zeby z harmancekoveho ??? 😖 urobim si, ked dojdem domov a skontrolijem hrncek 😀 😀

helenka - pri jednotivych dnoch sa nemaju miesat dovolene potraviny, takze pri bielkovinach, ked masko, tak masko. ked ryba tak ryba a ked mliecne a syry tak len to. a nie masko so syrom. to eeeeeee. 😉

bea44
22. jún 2010

yanka 28 tato tema ma nazov " ze 90 dnova dieta".
mne sa zda ze si mimo nas 😠 troska bokom 😕

helenkasabinka
22. jún 2010

bea hej? uf no pekne ale moja svagrina tiez takto papa a chudne ☹

helenkasabinka
22. jún 2010

zajtra mam strukovinovy-zeleninovy den tak co vlastne mozem 😕 😕

helenkasabinka
22. jún 2010

alebo si uvarim uvarim gulas ale len zo zemiakov,papriky a korenia bez masa 🙂

bea44
22. jún 2010

ja nehovorim ze neschudnes aj tak, ale menej a pomalsie 😖 . viem to podla seba. 🤐 tiez sem tam miesam 😝
a ten gulas moze byt. hocaka varena zelenina a k tomu zemiaky, alebo ryza. 😉

helenkasabinka
22. jún 2010

juj super tak nieco vymyslim,no teraz som sklamana,ze som to zmiesala a to som vazne netusila ☹ ze sa to nema ☹

yanni
22. jún 2010

Caute kocky, ani vam nesiel kon? No ja uz som sa bala ze mi aj kona blokli v robote. FB je uz zablokovane, nemam ani s kym kecat. No pokym pojde kon, tak vas budem otravovat 😕

Bei no ty nemas usadeniny, ty nemusis stavat. A tri decka tiez nenosis v sebe, tak nemas koho usadzovat 😀 😀 😀 😀

Ozaj baby ked sme uz pri tych usadeninach a kohutikovej vode. Pozor na tu z vodovodu aby vam creva nezhrdzaveli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To taka hrdza je tazsie odstranit ako vodny kamen 😀 😀 😀 😀 😀

No ja som uz davno taku srandu nezazila ako dnes 😀

Helenka, ja tiez obcas pomiesam. Snazim sa sice ale obcas si dam na obed mäsko a vecer mi uz to nechuti ale pride chut na jogurtik, tak si dam ten. Az take hrozne to zas nebude.

A to ovocie na veceru. No ja neviem, kedy veceriate. Ja to mam tak medzi 5-6 vecer. A je to rozne. Ani zelenina by sa vecer nemala, hlavne salat. Je tazko travitelny. Takze baby ponaucenie, neostava nam nic ine len ten caj. Z neho su usadeniny, tie naplnia zaludok 😀 😀 😀

helenkasabinka
22. jún 2010

yanni ani nam nesiel kon volaco s nim robili,super si ma potesila ...ja si dam na veceru to co aj na obed,este z toho zostalo ale uz bez stavy len ciste masko a zajtra urobim bud ten gulas alebo krstkovu polievku 🙂

yanni
22. jún 2010

Helenka ja mam dnes tiez bielkoviny, ale dnes bez mäsa, nechcelo sa mi vcera vyvarat. Mala som mozzarellu, chlebik, redkovky, rano banan, este jogurt, no pozrala som toho dnes hodne 😠 Inak ja toho vela nepojem, väcsinou ostanem na ovoci a zelenine a detskej vyzive. Zajtra budem mat leco, samozrejme bez vajca, len zeleninku a idem varit k tomu zemiaky, len tak na kocky nakrajane. Nie bohvie co ale ked ma clovek hlad, zje vsetko. A ja uz do kanclu nic nevlacim, to co si donesiem to musim zjest, viac nemam. A kupit do kantiny nepojdem, luto mi je tych prachov a zase bude dieta v kely.

helenkasabinka
22. jún 2010

yanni presne tak ,aj ja vravim,ze ked sa dostanem do obchodu a zbadam to vonave pecivo tak je po diete lenze ja mam strasne zlu pevnu volu-teda ju ani nemam ☹ 😢

yanni
22. jún 2010

Pevna vola? A to je co? No tu nas je viac takych. Kolko krat som to tu uz chcela zabalit. A to mam v sobotu len druhu vodu. A este potom mesiac vydrzat. A mozno aj viac, ked nebude dostatok kil dole. o urcite nebude, lebo ja to dost flakam. Sice nie take prehresky ze sladke alebo podobne, ale presne ze 2 kusy ovoci, 3 kusy mäsa, od ranajok do obeda nic, no to nehrozi. ja si dam aj doobeda nieco. Jabko, susene ovocie, detsku vyzivu a tak. ako kedy. Dakedy nic, jed mam vela roboty, ale ked len vysedavam tak vymyslam. Ale do kancla nosim len zdrave veci a dovolene na ten ktory den, tak ma aspon nic nedrazdi. Akurat len ked kolegyni nieco fajnove rozvoniava. Vdaka bohu ma tento tyzden dovolenku, tak hadam sa mi tento tyzden podari aspon na 99 %.

helenkasabinka
22. jún 2010

yanni krasne ze uz druhu vodu vau,tak to si dobra vazne ,no ja som zatial hladna neni,masko ma zasitilo 😉 ale mala by som mat aj veceru 😅

a kolko si zatial schudla? ak smiem vediet 🙂

yanni
22. jún 2010

Helenka no to nie je nic, tu su ine macherky, vsak babenky? 😉

No u mna vecera nebude, uvarila som si pol litra bylinkoveho caju, tak ten vychlipem a zase ma pokusaju oriesky, no po prstoch mi naklast, Nic enbude, uz mi bolo raz z nich tak zle ze hlava do zachodu 😠

A ja ti ani neviem kolko som schudla, v nedelu budu 3 tyzdne co som sa riadne nevazila. Posledne to boli 4 kg dole, zda sa ti asi malo, tu baby hadzu ine cisla, ale ja sa nikde neponahlam a ani nemam co velmi zhadzovat, len par kil by som sa chcela zbavit. A mala som navstevu a som jedla vsetko, dieta ostala bokom. ale minulu nedelu som len tak hopla na vahu a mala o 200 g menej, co som sa bala ze za ten tyzden, co tu bola kamoska som pribrala. Ale to nebolo take riadne vazenie, komplet oblecena a v strede dna, to je clovek tazsi ako ked sa rano na lacno odvazi. No uvidime po sobotnajsej vode. Hodim potom cisla.

A ty by si kolko chcela zhodit? Vcera sme tu hadzali nase BMI, to bola sranda, Daj si aj ty vypocitat, kukni link zu vcerajska, tak 2-3 strany do zadu. To je tiez riadny blud. Ze vraj takmer podvyzivena ale v pase mas nadvahu 😀 😀 😀 😀 😀 No ja som fakt nemohla.

helenkasabinka
22. jún 2010

zajtra budem varit ten gulas bez masa-zemiaky,zelena paprika,rajciny,cibula koreniny proste tak isto ako gulas ale bez maska 😉

yanni
22. jún 2010

helenka ja musim len pevne papanicko do roboty. Dala vby som si aj polievku, varila som uz aj z kyslej kapusty so zemiakmi, to bola fajnotka. ale to by sa mi cestou do roboty rozkydalo a nechcem byt zase cely den len na ovoci a zelenine. Potrebujem aj nieco teple do seba. A vecer nestiham, mam sport a pridem neskoro, cize to uz jet nebudem.

helenkasabinka
22. jún 2010

no ja by som chcela 10 urcite dat dole 😔

yanni
22. jún 2010

no to budes mat rychlo dole. ja som chcela len tak 5-6 kg, takze to by som teraz tak zhruba aj mala, ale to tie dobre vysledky zenu dopredu, tak hadam to aj ja potiahnem na tych 10 ak to este pojde dole

janula_nz
22. jún 2010

helen a ako ti usiel prvy den dietky? ja som uz asi trenovana, hlad necitim. ani vecerat nebudem, co som neni hladna. ale ako citam, tak som to tiez poplietla na obed 😝 robila som si zeleninovy salatik, do neho par kuskov kuracich prs a posypala aidamom. ale uz viem, ze nemam miesat maso a syr 😅 a zajtra by som si chcela urobit zemiaky zapecene s kyslou kapustou. len neviem, ci je to dobra kombinacia. tak kto poradi 🙂

bea44
22. jún 2010

takze kon streckoval, vlastne osol streckuje 😀 a sem tam moj MAX 😀 😀

ja dnes vcelku v pohode, ak nepocitam tu srandu na koni 😀 😀 urcite som z toho rehotu pribrala 😕
este ze som v kancli sama 🤐 inac by na mna hladeli jak na ..... postihnutú 😉

helenka, neboj po dvoch tyzdnoch ti to pojde same 😉

este idem vypit ten ohundrany caj. a uz mi ide ordinácia 😝
tak cawte

janula_nz
22. jún 2010

a to pojete nejaky specialny caj vsetky ci ako? 😨

janula_nz
22. jún 2010

nie pojete ale pijete tam malo byt 😀

yanni
22. jún 2010

Bei z rehotu sa pribera? Ze som to nevedela. TAk ziadne hefty sa uz pisat nebudu 🙄

No ja som sa aj rehotala az mi slzy tiekli. Este ze som tiez sama v kancli, kolegyna ma dovosku. Ale akurat vbehol kolega ku mne a normalne zastal vo dverach totalne zarazeny ze co sa stale ze co revem. A ja este väcsi rehot ked som ho uvidela a este viac slz. A potom mi az do 4 chodil klopkat na dvere a zlostil ma.

Janulik zemiaciky s kapustickou si mozes dat, to ja mam tiez rada. A niektore piju smradlavy zatuchnuty pu-ehr caj, vraj na chudnutie je to. Nepoznam len som o tom caji citala nejaku studiu a vraj to je len reklamny trik ze na chudnutie. Ale niektorym vraj chuti a je to bylinkovy tak hadam by sa aj mohol. No ja pijem obyckovy ovocny a tieb bylinkove vselijakeho druhu, miesane a tak. Nic do cajov nedavam len tak na cisto, obcas do ovocneho trosku medu ked mi pride na chut. NEmalo by sa ale co vsetko sa nemoze a porosujeme 😕

yanni
22. jún 2010

stale=stalo

claudee
22. jún 2010

ja nepijem žiadny špeciálny čaj, aj tak sa z nich nechudne 🙄 bohužial 😅 😅 inak by som sa nalievala jedna radosť 😀
pijem raz denne šálku zeleného čaju, hned ráno..

jáááj, som dnes zase plná odhodlania vyliezla na eliptical, vydržala som o minútu dlhšie ako včera 😀 už to bolo 13min..
ale na druhýkrát podľa mňa nie zlé, či? 😅
potom som si oddýchla pri Wimbledone v telke, a nasledovalo dalšia trinásťminútovka potenia 😝
som písala včera, že čakám dnes svalovku po tom prvom tréningu, a kupodivu vôbec nic necítim..ani ruky, ani nohy 🙂
ešteže tak, plánujem vydržať totiž pri tomto cvičení, dúfam, že postupne budem schopná aj lepších výkonov 😅

helenkasabinka
22. jún 2010

@yanni kiez by si mala pravdu 😔
@bea44 no len aby a ordinaciu mam aj ja rada 😉
@janula_nz prvy den mi usiel super az na to,ze som spravila prehresok,lebo som skombinovala pecene maso kuracie s nivou ☹ ale ranajky som dodrzala ovocne 🙂

helenkasabinka
22. jún 2010

ozaj a mozem si dat na ranajky napriklad zavarane jahody??? nejaku zavaraninu? 😕