90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
28. mar 2014

@matamisi ze tolko vladzes mas moj obdiv...ja som mala dnes vitaminy ale nedala som na 100% , za obet padol 1 platok sunky a asi 5 krekrov 😠 😠 😠 😠 😠

lovacka
28. mar 2014

@lydka84 ano krkovicka v syrovej omacke 😅 zla kombinacia?
ale na veceru som mala varenu kuracinku z polievocky 😝
odcvicene mam a uz len cakam na mm kedy pride z nocneho zatahu 😨

mirkapramukova
28. mar 2014

@lydka84 Ahoj ,citam tu ze v stredu si davas vodu.To je posledny den dietky.Minule som tu pisala ,ze ci si mozem presunut vodu alebo ci mam posunut dietku este o dalsie 4 dni,lebo mame zajtra grilovacku a rada by som si dala nieco dobre a kedze nam podla dietky vychadzal bielkoviny tak by to bolo aj v pohode.takze nic sa nedeje ked si tu vodu presuniem?? 😕 😕

lydka84
28. mar 2014

@lovacka bielkoviny sa miesat nesmu, cize bud maso, alebo ryby, alebo vajicka, alebo tofu, alebo morske potvory alebo mliecne vyrobky: (mlieko,syr, drozdie , smotana, jogurt - jedine mliecne vyrobky mozes medzi sebou miesat v ramci bielkovin ) 😉

lovacka
28. mar 2014

@lydka84 joj moja ale ved ja somomacku v podstate ani nemala kedze nemam ryzu k tomu 😝 cize som jedlamasko a hubky a zeleninku z polievocky

lydka84
28. mar 2014

@mirkapramukova jasne ze nie urobis to iste co mnohe z nas ....presunies vodu o jeden cyklus neskor ....len treba dodrziavat to ze po vitaminoch idu bielkoviny a neprehadzovat dni medzi sebou ....ale ak prelozis vodu tak je to v pohode len musi ist po vitaminoch ....a ja prekladam lebo cez vikend by som vodu nedala poznam sa streda bude lepsia a presne posledny 91 den dietky 😀

mirkapramukova
28. mar 2014

@lydka84 tak fajn.To som velmi rada.lebo rada by som si na grilovacke nieco fajnucke dala. 😉 a v stredu zaverecna vodicka 🙂

lydka84
28. mar 2014

@mirkapramukova v pohode ja aj tak nechapem preco voda nie je 91 den ..... a co dalej???

lydka84
28. mar 2014

@lovacka sak v pohode ja ti len pisem ako to je v knihe .... aby ta nenapadlo zapiect niekedy rezen so sunkou a syrom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
28. mar 2014

@lydka84 joj nie to nie tosomlen mala zvysny bambino tak som ho supla do 😀 😀 omacky

lydka84
28. mar 2014

@lovacka zaklad ze chutiloooo 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
28. mar 2014

@lydka84 vies co akurat tento tyzden sme v praci citali dietu podlakrvnych skupin. Ja somA cko a mne nerobi dobre ine maso ako kuracie resp ziadne maso....a ono toje celkompravda....mne moc bravcove nechuti a vyvar uz vobec nie...zajtra bude basmati rizoto ale ani ryzu moc nemusim a tej vraj mozem na kila ale zase ja mam radsej zemiaky a vraj skroby mi nerobia dobre no cisty gulas mam 😝

mirkapramukova
28. mar 2014

@lydka84 No co dalej ani sama neviem.Idem asi s vami na udrziavacku ale ci ju dam... 😒 tak to u neviem.Uz teraz dost casto porusujem.Aj ked nie tazkymi jedlami ale predsa.Dnes som mala ovocie a hotova katastrofa...poobednajsia prechadzka skoncila s dvoma kopcekmi zmrzlinky
☹ ja ju proste milujem a odolat neviem

lydka84
28. mar 2014

@lovacka vies co, ja som AB a dokopy nemozem nic a hlavne vraj nesmiem pomarance ... a tie milujeeeeeeeeem 😝 😝 😝 😝

lydka84
28. mar 2014

@mirkapramukova udrziavacka je super v tom ze vecer uz mozes chlieb ale aj uplne neico ine ako obed dokonca z ineho dna podla mna bude omnoho jednoduchsie ju drzat .... aj bojujem so sebou teraz ci zacnem udrziavacku hend v stvrtok alebo este do velkej noci potiahnem toto tu

lydka84
28. mar 2014

@mirkapramukova obedy mozes pomalinky miesat skroby s bielkovinami , alebo si spravit zeleninovu pizzu s mozarellou takze podla mna udrzioavacku dame 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
28. mar 2014

@lydka84 ja nemozem ako Acko banany a tiemilujem

mirkapramukova
28. mar 2014

@lydka84 mne nerobi problem drzat to tak ako to je aj teraz,ale mne strasne chybaju normalne ranajky.nejake cerealie s mlieckom alebo chlebik zo sunkou a take...tak ja len koli tomu.Uz mam ovocie hore krkom 😢

lydka84
28. mar 2014

@lovacka doobeda kludne a najzdravsie su tie s hnedymi bodkami na supke ...musis na sebe odsledovat co ti robi dobre a co naopak .... sak nie sme naklonovany ze to plati 100% na kazdeho

lovacka
28. mar 2014

@lydka84 ale ryzu mozem a tu nemusim zemiaky nemozem a tiemilujem no nepochopim 😕 to

lydka84
28. mar 2014

@mirkapramukova chapem, ja som si preto pred 2 tyzdnami dala na ranajky chlieb s rybacou natierkou + zeleninu ..... ako ja ranajky este zvladam som plna energie z nich pohoda ale vitaminove dni mi robia problemy uz .... aspon ze v udrziavackke su uz kazdy 6 den ....
teraz vydrz a pri udrziavacke si vyber 1 den ked budes mat na ranajky ceralie alebo chlieb ... a mozno tak doplnis deficit chute a pojde to lahsie .... a potom pojdes po case zase cisto na ovocie ..... treba telu dopriat ked si pyta ....

lydka84
28. mar 2014

@lovacka podla mna su to bludyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 clovek ma jest vsetko aby to bolo vyvazene ( myslime z prirody vsetko, nie E a cukry a umeliny, polotovary a tak toto treba obmedzit na minimum ..... )

mirkapramukova
28. mar 2014

@lydka84 No aspon to je potesujuce, ze kazdy 6 den je ovocie 🙂 A momentalne si telo pyta a velmi tie ranajky.No co uz, vymakam to vo fitku 😉 Ale aj tak som spokojna s tym co som dosiahla.Aj ked vaha stoji ale cm idu dole...aspon si myslim.Nemeriam sa, ale citim na veciach.Odmeriam sa az v 91 den.A ja by som sla na udrziavacku hned vo stvrtok.Kaslem na celu velku noc,ved to je iba jeden jediny den.Neriesim ho.

lydka84
28. mar 2014

@mirkapramukova ako velka noc juuuj uz sa tesim na tie dobroty velkonocne tam ide dietka bokom ...ja rozmyslma ze do 18-steho este potiahnem 90-tku cize striedanie 4 dni, velky piatok si dam vodu a velka noc je mimo diety, a po velkej noci hura udrziavacka.....

mirkapramukova
28. mar 2014

@lydka84 Ved ten jeden den mozes porusit aj v udrziavacke 😉 Idem spat uz som unavena.tak prajem este pekny vecer.Pa

lydka84
28. mar 2014

@mirkapramukova a to iste co ty pises vaha stoji ako po druhej vode ale maturitny kostim som sice po 2 vode zapla ale bol nenositelny brucho mi trcalo von ako mafin a napraskane mi boli ale teraz su super uz ich mozem nosit ..... proste kila stoja ale cm klesaju co je pre mna strasne motivujuce ist dalej 😉

lydka84
28. mar 2014

@mirkapramukova dobru noc

jeinabe
29. mar 2014

No včera som celkom v pohode vydržala vitamínový deň a to som išla ešte do nočnej, tak som si kúpila slnečnicu, ale dnes ráno už by som "zjedla aj vola" 😀 , ale dala som si banán a pomaranč, teraz som musela jablko a už sa teším na 12:00....môj vysnívaný cottage s pažítkou a s chlebíkom, mäso by ma asi viac zasýtilo, ale nechcem...a na večeru bude fáááájny šalátik so syrom a zeleninkou........ 😉
Radšej si ešte ani nepredstavujem vodný deň a to ešte po VITAMÍNOCH.... 😲

lydka84
29. mar 2014

posledne bielkoviny, kedze dnes je uz 87 den dietky, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takze to vyhrala moja srdcovka, losos opeceny na masle a k tomu zeleninovy salat + horcicovo - balzamicova zalievka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

matamisi
29. mar 2014

@lydka84 to mas dobru mnamku...dobru chut 😵 ja som to asi trosku dokaslala ,ale neva...o 11.00 som si dala polku rohlika so slaninkou a horcicou a kedze dnes budeme cely den na vylete vo wiedni zak som si dve jablka,dve mandarinky a banan nakrajala a to by som chcela pocas dna jest a vecer ma caka v chladnicke kacacia rolada so salatikom 😵 vsetkym vam prajem krasnu slnecnu sobotu.... ja este chvilu musim sediet v aute,lebo mi starsia dcera zaspala povas jazdy a teraz nie a nie vstat 😔