90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jankabambulka
21. sep 2010

tak ja som kedysi mala 59kg a teraz po pôrode ako som písala 76 niekedy 77 ale na pôrod keď som šla som mala 75 tak a tým , že som tak nebrala mám opäť problémy zo všetkým - kríže, ženské,astma...,. najhoršie , že o tom viem a neviem s tým zabojovať .... slabá pevná vôľa ..
čo sa týka pohybu - tak mne dvojčatá od malička nespávali ani v noci ani cez deň. kto prišiel ku nám sa divil ako je to možné , aby deti spali napr. cez deň 10-1ťmin.... no bolo to obdobie - UF , ke´d boli väčší tak behanie okolo dvoch a tak hyperaktívnych je ťažké, zložité , náročné - veď to poznáte - máte deťušky tiež. najhoršie , že mne nemal kto pomôcť- chlap robí profesionál.potápača a je stále preč a niekedy aj na 2tt, rodičia preč svokrovci tiež a naviac-svokra ťažko choráa sme radi ak príde na návštevu a vníma ....takže pohybu mám až až a nehovoriac že razu tt hrám volejbal a občas zájdem na tanečný airobik ale ja som taká , že ke´d mám stres tak nejem ale žerem 😝 a teraz sme mali ísť z miškom na magnetickú rezonanciu hlavičky ale bol chorý tak ideme až 2.11. tak nervy ešte len budú. ale zaujímavé je že ke´d mu v januári operovali očká tak za tie 3dni som okrem vody nezjedla absolutne nič "!!!!! asi mám teraz málo nervov keď žerem ????
ale kašlať na negatívum - len na veselúä nôtu až nás to povzbudí
od rána som, zjedla 4 jablká - bleee hambí sa ale bola som hladná a tak som si dala radšej jablko ako polystyrén
do 14 musím rýchlo upratať kuchyňu -umývam poháre, prehadzujem veci , mením papier ... a potom bežím po deťušky do škôlky (konečne sú tam obaja)to je úľava - hoci milujem ich nadovšetko ale už som potrebovala oddych od nich (popri materskej som ťahala svoju prácu, rozbiehali sme svoju firmu-výrobu, dokončila som druhú školu) a teraz ke´d nie sú doma tak si prídem taká opustená.......

jankabambulka
21. sep 2010

akosi som sa moooc rozpísala tak už len v skratke . čo varíte ??? ja budem mať vajko , syr a zeleninu - ja totiž mäsko až tak nemusím 🙂

jankabambulka
21. sep 2010

@kubkovka ja ju držím teraz druhý krát a aj to len 1deň . v marci som vydržala skoro mesiac, ale prestala som lebo išlo dolu len 4kg a to len za prých 10 dní

juli71
21. sep 2010

dievcata a aka je ta dieta vdaka

soso
21. sep 2010

@jankabambulka, tak to mas teda toho poriadne vela, tych starosti a stresov ☹
ja som dnes robila len narychlo lososa so zemiakmi petrzlenovymi, obed hotovy za pol hodinku aj s pripravou. Ja som to ale jedla so zeleninovym salatom.
Dufam, ze ok a teraz som si dala obycajne orechy vyluskane..to sa moze v blielkovynovy den?

gabika38
21. sep 2010

ahojte chudulky, dnes som videla po prvýkrát predávat gastany, tie ja milujem. neviete mi povedat v aky den ich mozem papat? 😝 😝 😝

lulupopo
21. sep 2010

@kubkovka dakujeeem veelmi peknee 🙂

lulupopo
21. sep 2010

@jankabambulka daaakujeme

lulupopo
21. sep 2010

takze od 1.10 zacinam

yanni
21. sep 2010

@lulupopo a nechcela by si zacat uz od 27.09.? bude nas viac na jeden termin a bude nam veselsie 😉 A koncime este pred vianocami. Tiez sme chceli od 01.10. ale to by sme koncili cez vianoce a to je eeeeeee na tie vselijake dobrotky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

No tak babule ja som sa po tomto obzerstve dnes odvazila a musim vam povedat, tato dieta ma asi fakt nieco do seba. Ono to asi fakt zmeni totalne metabolizmus, ja som nepribrala ani gram. uz to drzim takmer dva mesiace ako posledny den diety. Magiiiiii ja sa taaaaaaaaaaaaak vytesujeeeeeeeeeeeem. NOrmalka som si dnes rano vstavalo s malou dusickou na tu vahu. a prekvapko totalne pozitivne. No ty vestica, ty si to vedela 😀 Nevolas sa ty nahodou sybila??? 😀 😀 😀

Ozaj aby som nezabudla, brasko ma dnes 48.den a 9 kg dole. Tuky mu klesli z 33 % na 28%. Vam poviem, mna to asi viac tesi ako jeho. Povedal ze by chcel tuky este aspon na 25% znizit. Inak baby, hresit nie je zle, asi to to telo obcas potrebuje. On teraz na dovci dost porusil, lebo sa to vzdy nedalo. Aj parok zjedol, ak kolacik aj dost chleba aj pivco si dal.Len sladke on takmer vobec neje. Jeho cokolada alebo podobne maskrty vobec netankuju. Kolac si dal len preto, ze chcel ochutnat aky ho upiekla ta talianska domaca 😀 a akurat to vyslo na uh takze aj mohol. ale ja som mu zatajila, ze on moze na UH sladke. on to doteraz neviem, lebo dietu necital, spoliaha sa na mna. normalne som mu musela na intrak napisat do kalendara do konca diety rozpis na kazdy den co ma varit. a tie kolaciky a zmrzlinky som zase zatajila 😀 😀 😀 😀 😀 som ja ale svina seeeeegra co??? 😀 😀 😀 😀

magimary
21. sep 2010

@yanni 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja som to jednoducho VEDELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
podľa seba...
keď už som nepribrala ja, tak už potom nikto 😅 😀 😀 😀
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!

a, veru, lulu, začni s nami...je to oveľa lepšie 😉 ja nahováram aj moju maminu...
ona chcela tiež od prvého, tak ju ukecávam na 27-eho 😉 🙂
bude nám spolu lepšie...

sisa2
21. sep 2010

ahojte babule, mozem sa aj ja pridat? potrebujem niekoho, kto ma potiahne, inak je so mnou zle nedobre 😀 😅
dietku som uz pred par rokmi drzala a celkom pekne schudla, len by som chcela znova 🙂

magimary
21. sep 2010

@sisa2 tak začni... 😉 🙂
toho 27-eho 😉 , čo ty na to?

lulupopo
21. sep 2010

@magimary no baby teda ..ukecali ste ma, predsa len vianoce su vianoce 😉 , este musim komplexne kuknut co to vsetko obnasa, lebo som to este nestihla vsetko prejst, a budem rada, ked aj vy mi date nejake typy a nejake rady...ako postupovat, lebo mam 95 kg 😒 a to som si drzala dlhe roky stabilnu vahu medzi 68-75kg a posledne dva roky to ide so mnou dole vodou....alebo hore vahou? a to som zhodila uz vsetky nabrate kila, co som nabrala pocas tehu....vazim presne tolko, ako pred otehotnenim...ale aj tak je ma dost, bozenku co by som dala za taku konfekcnu velkost 40, ach

magimary
21. sep 2010

@lulupopo , neboj tebe to pôjde dolu jedna radoooooosť!!! 😉 😅
uvidíš, ako ťa to bude posúvať a motivovať dopredu 😉
vidím to veľmi optimisticky...v tvojom prípade... 😉 😎
viem, o čom hovorím 😉
ale musíš sa snažiť... aspoň tak, ako my...čo teda nie je až tak moc, ale predsa... 😅 😀

lulupopo
21. sep 2010

veru budem sa snazit, lebo vyzeram ako bravco chodiace... bude trosku komlikovane, kedze moj drobec mi dvaa zabrat, ale musim si najst cas, jest podla toho...a nie ze cely den behat okolo drobca ani sa poriadne nenajest a potom vecer ked zaspi vykradnut chladnicku, to musi skoncit...este sice kojim, ale uz aj prikrmujem a ta strava je pestra, tak to hadam, bude oki aj pre tvorbu mlieka

sisa2
21. sep 2010

@magimary - jasne, takze 27.09. sa pridavam aj ja. kolko nas bude?

@lulupopo - doverne to poznam, ja mam 100 kg 😔 sice 180 cm, ale aj tak to je min.20 kg nadvaha 😅

lulupopo
21. sep 2010

haha, tak to si oproti mne stihla lan, ja mam 166cm:(((((((((((((((((((((((, chodiaca gula, do prcic, mozno by ma to az tak netankovalo, v podstate som vyrozumena s mojim telom, len ked kuknem do zrkadla, a vidim tam uplne niekoho ineho.. no to sa neda....

sisa2
21. sep 2010

@lulupopo 😀 😀 😀 hehe, som sa dobre pobavila na tej stihlej lani 😀 😀 😀
ja dtto, videla som teraz svoje fotky v plavkach z dovolenky a povedala som dost. na vianoce chcem byt pekna 😵 a potom sa mozno aj druhe babo zadari.

soso
21. sep 2010

@lulupopo aj ja som chodiaca gulicka...mam len 160...uf a kil poriadne vela

@magimary a ty si vydrzala tych 90 dni? a s akym uspechom...este pred letom som sem malicko pisala, vtedy si bola tusim tak cca po mesiaci, ale neviem, kde najdem tvoje uspechy. Daj vediet, nech mam o com snivat 😉

magimary
21. sep 2010

@soso júúúj, neviem, kde to tu približne je... 😅
ale hej, vydržala som celých 90 dní...
a nielen ja, viaceré tu 😉 😎
a schudla som 17kíl...
dostala som sa z BMI 36 (=obezita) na tuším 23 , ale to som si neni úplne istá (=normálna váha)...
aj keď ešte stále normálna nie som...
teda myslím váhovo 😅 😀

sisa2
21. sep 2010

@magimary - wooooow! 😕 uzasne! moc moc gratulujem!!! tomuto sa hovori inspiracia 😉

magimary
21. sep 2010

@sisa2 ja tu mám niekde aj presne čísla aj fotky... 😉 😅
takže "dôkaz" namiesto sľubov... 😅 😀

mexx
21. sep 2010

Tu sa ide chudnut hromadne od 27-ho? 😕 Asi by som sa sem mala nastahovat. 😅

magimary
21. sep 2010

@mexx júúúúj, láska moja 😀 😀 😀 , že či?!?
na teba tu čakám ako na spasenie... 😀 😀 😀
pridáááááj sa... 😅 😉 🙂

agika1982
21. sep 2010

@magimary ak sa mozem spytat, aj si zhresila pocas tej diety???...ako fakt ta obdivujem

mexx
21. sep 2010

Ja tu dietu furt odkladam, si vravim, ze sak snad raz zacnem. Akurat som sem nachvilu mrkla, a vidim, ze sa ide hromadne na to...tak ma ti to aj laka. 😅 Ked sa pojde naraz, tak budeme mat vsetky naraz rovnake dni, hej? Cim sa zacina? Knihu mam, asi poobzeram podrobnejsie zas...

agika1982
21. sep 2010

ja este stale drzim dietku...ani neviem kolkaty den, ale dnes boli bielkoviny....uz sme s miki rozmyslali ze si dame dietu po svojom, po drzim ju tri tyzdne tusim a dve kila dole...to je nic
@lulupopo ja mam 98...

magimary
21. sep 2010

@agika1982 no, že či?!? 😅
to sa bez toho asi nedá...
a napokon-ja som bola počas diéty aj dvakrát na trojdňovom školení, v nemocnici na "operácii" a tak, takže niekedy to inak nešlo...
ale nejak zásadne som zase nehrešila...
ale trochu hej 😅 😉

@mexx, kedy ak nie teraz? vieš aká budeš pred vianocami??? 😅 ako vetvička na stromčeku tenká 😅 😉 😀

mexx
21. sep 2010

Mary, no este to tak, splynut s haluzkami na vianocnom stromku... 😝 😀 😀 😀 😉 A aby to bolo spravodlive, ty by si mala pockat, kym ja schudnem tych 17 jak ty, a potom dat druhe kolo so mnou. 😀
Teda neviem, ci ja volaco schudnem, bo to sa mi este v zivote nepodarilo, furt len rastiem. ☹ Asi sa budem utesovat vasimi skusenostami tu, a tym, ze vraj z vysokych cisel sa chudne najlepsie. 😀 (Som presvedcena, ze moje cislo by tu bolo bezkonkurencne najvyssie. Aj ked nezverejnim.) 😀