90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
8. apr 2011

@suezana 😉 😉 vieš že som nad tou milkou stála v lidli aj ja< 😉 😉 ? ale pre mna je to velký kusisko......ale ako je skvela.

kubkovka
8. apr 2011

@suezana no vyskusaj a daj vediet..........no mala strasne lubi parky, tak sa snazim kupovat aspon s trochou masa a nie samu muku 😀 😀 😀 a som rada, ze nieco zje, lebo ona len jogurty a parky, chleba to je dost problem........
@dajna11 no ja idem oslavovat svoju 30.tku, takze nejaka dieta sa nekona, len sa budem krotit........ale ochutnam urcite zo vsetkeho, len sa neprezeriem ako volakedy.........ved taka oslava je len raz za zivot........

kubkovka
8. apr 2011

ja som si vcera kupila studentsku malinovu, zjedla jeden pasik a zvysok uz nechcem, ja cokolady velmi nemusim, dam mm 😀 😀

suezana
8. apr 2011

@kubkovka a potom chceme aj fotečky vidieť v albume 🙂 Podľa mňa upusť trošku od diéty - aby sa to potom rozbehlo. No, máš to ťažké, keď aj ty ich tak ľúbiš 😅 Ja mám v podstate šťastie, že mm ľúbi viac študentskú a tú ja až tak nemusím...
@dajna11 no, pre mňa to vôbec nie je kusisko 😅

dajna11
8. apr 2011

@kubkovka to máš pravdu,aj my ked sme oslavovali jozefa tak som ochutnala aj saldké aj slané...lebo som robila slanú tortu tak som musela ochutnať svoj výtvor to je jasné...

suezana
8. apr 2011

@kubkovka no, ale tá malinová je dobrá 🤐 našťastie mm chce len obyčajnú 🙄

dajna11
8. apr 2011

@suezana nieeee???? my ju mávame ked ju niekto deťom prinesie,dám si jeden rad,pár kociek a mám sladkého po uši 😉 😉 😉 potom na ňu chodí do špajze mm 😉 😉 ....

suezana
8. apr 2011

@dajna11 aspoň sa ti nestane, že ti mm večer povie: je to také slané, že sa to nedá jesť 😅 😀 😀 😀

suezana
8. apr 2011

@dajna11 u nás je to tak, že mm si dá pásik, zaje klobáskou a potom ja dojedám 😝 a tak to aj vyzerá 🙄

mimika4408
8. apr 2011

dobre ranko dievcata, citam ze tu rozoberate cokolady 😉 mnaaaaaaam , studentska, milka, gastanky, margotka...to ja vsetko mozem 😉 a teraz mame doma dokonca olnu skrinu a k tomu aj bomboniery lebo aj Tonko mal narodky a ja meniny...to uz len je pokusenie 😒 . dnes mam vodu, zatial 2pohare a teraz kavu chlipem 😉 bez nej by to neslo...

suezana
8. apr 2011

@mimika4408 tak sa drž a nezávidím - dnes kvôli tebe idem na 100% ako morálna opora 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
8. apr 2011

@suezana dakujeeeem 😉 vazim si tvoju podporu 😀

dajna11
8. apr 2011

@suezana no aj moj je iba na mäsko....aj teraz j mám vitaminový den tak on si dá kolienko..to sa nebudem v kuchyni vtedy motať ale tá vona ked sa to bude variť......a ešte musím pokupiť klobásy a párky a mäsko pre návštevu.....

kubkovka
8. apr 2011

@suezana ja praveze cokoladu nemam velmi rada, ja som chcela iba ochutnat..........

tinna88
8. apr 2011

Pekný deň baby🙂 ako sa máte?
Ja dnes vitamíny, 🙂 na raňajky mrkvičkaaaa🙂 som si pochrúmala ( malá jedla praženičku, som jej len v tichosti závidela ) :DDDDD
obed si dám šalátik a večeru mrkvičkuuuu ( možem vkuse) 🙂
Aj u vás bol taký vietor v noci a teraz? ja som myslela, že nám strechu na dome odfúkne .....som nespala pár krát kvoli tomu🙂
@suezana na čo sú dobré tie slivky?
a párky sú aj u nás v kurze a keď sú plnené syrom,tak neni o čom 🙂
Co budete dnes varit pre rodinku? ja neviem co malinkej uvaríím🙂hodte nejaky fajn jednoduchy a rychly receptik 🙂 diky🙂

adamko05
8. apr 2011

ahojte

práve som si pred seba položila dnešne svoje prve jedlo.. 😝 (udusenu kapustičku), tak vas idem počíťať

inak v čera pohoda, na obed cestoviny, na večeru Fidorka 😀 ....

zajtra chcem tu vodu zaradiť, ale ideme k tym svokrovcom, nebojím sa, že nevydržím, len tie otazky od svokry, svokra a švagrinej 😒 😠 😖

adamko05
8. apr 2011

@kubkovka ja ked som mala "svoje dni", tak tiež sladke šlo na dračku 😝

adamko05
8. apr 2011

@suezana čo ti to dnes príde?? aka slivku umeboshi?? čo je to..?

adamko05
8. apr 2011

@kubkovka dnes o nej kolega basnil, vyjedal ju tam predo mnou (tu študensku malinovu), ale odolala som... ale cez UHL isto ochutnam 😉

adamko05
8. apr 2011

@mimika4408 ako voda.. ja teda zajtra snad sa odhodlam už

adamko05
8. apr 2011

a kde ste všetky?? 😕 😕 😕
dobre, ked tu nik neni, dojem, urobím granadír a natiahnem sa... potom pôjdeme svokru kuk, došla včera z nemocky

mimika4408
8. apr 2011

@adamko05 cauko,zatial ok ...sice aj 2kavy k tomu ale da sa 😉

mimika4408
8. apr 2011

@adamko05 podla mna vodu zarad ked budes doma 😉

adamko05
8. apr 2011

@mimika4408 len tu vodu tak dlho už odkladam.. do kelu 😠 😠 ... a možno tam nepôjdeme, ak bude tak veterno, hadam nepôjdeme do zahrady
rozhodnem sa zajtra.... uvidím

mimika4408
8. apr 2011

@adamko05 ked to vydrzalo doteraz tak si myslim, ze 2dni este vydrzi 🙂

adamko05
8. apr 2011

@mimika4408 musí to 4 vydržať 😀
ja som prvykrat tuším ani vodu nemala s chudla som 8 kg

mimika4408
8. apr 2011

@adamko05 ja som mala aj 1.vodu ale nedodrzanu uplne 😒 a teda ziadny zazrak som po nej nevidela....myslim si , ze ten 1den ozaj nejak nezavazi....

petulka444
8. apr 2011

prvy vodny den....zatial sa drzim, v praci veselo vyvaram a vypekam, tak mam nutkanie obliznut prsty 🙂 Zatial sa držím. 6kg dole od začiatku diety. Posledny tyžden sa to nejako zaseklo...dufam že sa to zase dakedy trošku rozbehne a nejake tie kila pojdu este dole.

suezana
8. apr 2011

Ahojte 🙂
@mimika4408 zatiaľ držím na 100% 😉 odolávam statočne - ráno výživa, obed kelový prívarok, večera to isté, už sa teším, teraz pijem kávu - dnes soom úžasná 😀
@tinna88 slivky http://www.planetafood.sk/product/sk/Ako-vyuzit...

hlavná vec pri diéte - vyrovnávajú ph v organizme - prekyslený org. si žiada cukor - návaly hladu, jojo efekt - odporučila mi to kamoška, aby som nepribrala - údajne 10g slivky dokáže "zničiť" 100gramo cukru.... tak nejak. Papá sa len kúsok asi 3x do týždňa 😉

suezana
8. apr 2011

@petulka444 super 🙂 ale daj telu aj šancu, aby si zvyklo - 6 kg za mesiac je krásne 😵