90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
18. sep 2008

niečo rýchle

aniel
18. sep 2008

baby no tak ,súrne ☹

lucxy
18. sep 2008

spagety, kolienka s vajcom, leco 🙂

aniel
18. sep 2008

dík ,ale niečo pečené k polievke 🙂

lucxy
18. sep 2008

co myslis pecene? 🙂

miresta
18. sep 2008

Prepáčte mi všetky, ale musela som odísť, dole k mamke - súrne.

No už ste všetky zdúchli.

gucz - krutóny sú kocky chleba opražené na panvici

aniel - rýchle ma nič nenapadlo, len Olivové bochníčky

miresta
18. sep 2008

Ale je to klasický recept na kysnutie

Olivové chlebíky
Potrebujeme: 30g droždia, 400g hladkej múky (ja miešam napoly s tmavou celozrnou alebo podobnou), 100g čiernych olív, 50ml olivového oleja, 1 ČL soli, 50g sušených paradajok ( zo skla, čiže oleja), rozmarýn, tymián, lupané semienka slnečnicové, dyňové alebo aj sézamové na ozdobu
PostuP:
Droždie rozdrobíme v 150 ml vlažnej vody spolu s tromi lyžicami múky. necháme na teplom mieste vykysnúť. Do misy dáme múku, olivový olej, soľ, kvasok a dobre prehnetieme cesto, a dáme vykysnúť. Paradajky necháme odkvapkať a nakrájame na menšie kúsky. Bylinky nasekáme, olivy pokájame. Paradajky, olivy a bylinky (môžu byť aj sušené) zapracujeme do cesta a necháme znova vykysnúť. Potom cesto rozdelíme na dve časti a vytvoríme menšie bochníčky, ktoré necháme na table ešte chvíľu nakysnúť.Potom pečieme v mierne predhriatej rúre pri 200 °C asi 25 - 30 minút.

Je to tiež grécky recept, ktorý ma naučil môj manžel a je to výborne. Ale na dnes som ti s tým asi nepomohla. ☹

miresta
18. sep 2008

aniel - ja totiž robím ku takým polievkam väčšinou sladké jedlo. Ako môj manžel si dá polievku s jednym krajcom chleba a potom napr. palacinky, buchty na pare, žemlovku, pečené buchty, ryžový nákyp, šúľance, gombovce ............a tak., Takže preto ja najčastejšie používam krutónky.

tinaa
18. sep 2008

ahojte baby, tu som, ale mala mi nedovoli sediet pri notebooku. Dnes som si dala na obed leco, t.j. papriku a paradajky na cibulke orestovane asi 10min. s jednym rozkom. Ten rozok ziadna vyhra, ale co uz. Nemam taku silnu vôlu, to bude asi tym pocasim, alebo co.

miresta, tu tekvicovu polievku milujem, mam este zamrazenu duzinu. Fakt je neuveritelne, ze chuti ako kuracia. Mnam, fakt odporucam.

Zajtra bielkoviny, co mate v plane?

aniel ahojko

anaret
18. sep 2008

teda, babeny, ale ste sa rozpísali!!!mám pocit, že prvýkrát ste boli nejaké poslušnejšie a lepšie ste to dodržiavali, nie??? tak držím palce...

lucia, nevzdávaj to a vydržte aj všetky ostatné- dá sa to- ja som vydržala až po poslednú vodu - a to bol pocit víťazstva - verte mi...a keď som to ja dokázala - bola som tu asi najväčší plačko - dokážete to aj VY!!

anaret
18. sep 2008

miresta, bývaš blízko pri mamke? to máš fajn, aspoň Ti pomôže s malou, keď treba...

aniel
18. sep 2008

tinaa-ahoj,malá celý deň nechcela spať a to čo spala sa nedá nazvať spaním.Ja celý deň jem jabľčka ,jahody ,výživu,jadierka.Veľa pijem a nejako ma ani nič iné neláka.

zajtra udusím kuriatkos uhorkovým šalátikom 😉

aniel
18. sep 2008

ANARET-POLEPšíME SA 🙂

aniel
18. sep 2008

BABY,KDE STE? 😵

gucz
18. sep 2008

čauko aniel, aj ja zajtra uvažujem nad kuriatkom, ale asi by som ho upiekla a pre MM by som spravila k tomu ryžu.

gucz
18. sep 2008

alebo pečienku na šťave, ale to by som si musela odobrať ešte pred zahustením tej šťavy, takže neviem čo budem variť.

simka9122008
18. sep 2008

Ahojte chuduľky no mala som čo čítať, ja som dnes mala dosť uponáhľaný deň ani som nemala čas myslieť na jedlo.
Nebojte sa zvládneme to a budú z nás kočice. 😉
Ja mám zajtra čínu.

polarka
18. sep 2008

DEN V
Ranajky: 2 jablka alebo 8 datli ...
Obed: Filé z lososa so zeleninovym šalatom
2 filé lososa, stava z citrona, 1 mensi karfiol, ½ hlavky mensej kapusty, ½ hlávky cervenej kapusty, 1 por, sol, korenie, 1PL ol.oleja, 1CL rozmarínu
Umyte file narezeme na pásiky a namocime do citronovej stavy. Pripravite si zeleninovy salat. Karfiol rozoberiete na ruzicky a trochu obvarite. Ostatnú
zeleninu nakrajate nadrobno, premiesate, osolite, okorenite a pridate ol.olej a c citronovu stavu. File rychlo opecieme na panvici a prizdobite nim zel.salat. Zjedzte s krajcom chleba
Nakoniec pomaly vypite 3dl cireho vyvaru
File mozno nahradit akoukolvek nemastnou rybou alebo hydinovym masom
Vecera: Polovičná porcia obeda, bez chleba a vyvaru

Bielkovinový den
OBED: Varene alebo dusene chude hydinove maso bez koze(moze byt aj chude hovadzie, bravcove, zajacie, morcacie alebo ryby, morske plody ale aj tofu). Namiesto masa mozete zjest 2vajcia, syr, alebo tvaroh a to v rovnakom mnozstve ako maso. Mliecne vyrobky ratame k bielkovinam, a preto ich mozeme jest v tento den. K tomu si pripravte vela zeleninoveho salatu a inej zeleniny, ktoru mozete podusit alebo zapiect tak, aby zostala chrumkava. K tomu este krajec celezrnneho chleba a 3dl čistej polievky, moze byt aj z kocky, ale bez zavarky. Vývar vypite hned po jedle. Nekombinujte rozne druhy bielkovin ( maso s mliecnymi vyrobkymi, maso s vajcami, vajcia s mliecnymi vyrobkami)
VECERA: Jedzte rovnake jedlo ako na obed, ale bez vyvaru. Ak ste na obed mali maso, musite ho jest aj na veceru, to plati aj pre ine vybrane potraviny. Porcia jedla na veceru musia byt vzdy o polovicu mensia ako na obed. Zjedzte ju bez chleba

nika07
18. sep 2008

Ahojte kočky,

som sa pozrela trošku do vašej témičky, takže prosím pochváľte sa so skúsenosti s touto dietkou 🙂 😉

luciap
18. sep 2008

Ahojte, radsej sa nevyjadrujem k dnesnemu dnu. O tom, ze to nebolo tak ako malo byt, svedci aj to, ze som bola poobede riadne zduta. Moja chyba. Dnes som kupila na nedelu rybu - pangasius. Viem,ze ste ho tu spominali, su tu aj nejake recepty na nu? Resp. mate nejaky dobry na ryby?

polarka
19. sep 2008

nika07 - ja budem mat dnes len 5 den 90dnovky (ubytok zatial necitim),vyckaj uspesne chudulky sa ozvu

luciap - z temy -30kg do roka som okopirovala toto,snad funguju linky,lebo mojerecepty.sk uz nefachcia,neviem preco???? ☹

recepty na pangasa - sladkovodneho zraloka

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3900

http://www.venusanka.cz/index.php?page=viewclan...

http://www.foodlife.cz/index.php?option=com_con...

http://www.receptar.sk/index.php?recID=2147241261

http://www.receptar.sk/index.php?recID=2147241236

ahojte,pokojny den!huraaa zvikendieva sa... 😉

alka875
19. sep 2008

ahojte .chcem sa spýtať či používate aj nejaké špec, krémy ,lebo mne sa tie stratené kilá odzrkadlili na tvári ,vraj som zostarla a pribudli vrásky ,lebo som mala plnšiu tvár a teraz z nej ubudlo .Má niekto taký problém ?

gucz
19. sep 2008

Dobré ránko 🙂

gucz
19. sep 2008

alka aj ja som schudla v tvári, ale mám líčka aj teraz, takže vrásky sa ešte neobjavili. Ale dobrú skúsenosť s krémmi, či vlastne s akoukoľvek kozmetikou mám s niveou, sem tam ešte používam avon. Mne aj keby sa vrásky objavili, tak to neriešim, teda ak by neboli nejaké extra hlboké, však to k životu patrí.

polarka
19. sep 2008

gucz ahoj!

alka875 - ja ozdravujem 3 tyzden,mam dole len -3,5 kg lymfodrenazou,kapustovou polievkou,delenou stravou a kontrolou nad sebou - ale uz teraz masirujerm a kremujem vsetko co sa da,a robim tvarovu gymnastiku - pozri temu -30kg do roka na predoslej strane su skvele cviky na selflifting - na okolie oci v speci lekarni som si popytala vzorky na eucerin,inak na brucho krem,co som pouzivala v tehotenstve z california fitnes 980gr za 450.- a na tvar,podbradok niveu 3v1 s Evit.

cauko.kakauko!

gucz
19. sep 2008

ja sa sem tam natriem krémom Elasti -Q (na telo), používala som v tehotenstve. ale strie sa mi porobili aj tak, tak neviem či vôbec pomáha. Plánujem si kúpiť expicial krém na suchú pokožku, a teraz míňam jeden z olejov čo mala malá, dostali sme viac.
Volakedy, ešte pred tehu som si krémovala tvár denne, ale cez tehu mi ten krém začal vadiť, tak ho už nepoužívam, minula som na nohy 😀 , teraz sa krémujem ozaj len pri pocite moc suchej pokožky, a mám myslím že loreal pure. Ale už ho viac asi nekúpim, presedlám na niveu.
Baby ja som za tie 4 dni neschudla nič, dostala som mrchu, som taká naliata, bolia ma didi, proste strach a hrôza.

gucz
19. sep 2008

A stále neviem čo uvarím.... ☹

twins
19. sep 2008

ahojte ja tiez neviem co budem dnes papat gucz ja mam dole aspon tiedve kg co som nabrala za tie dva tyzdne zatial som dietku neporusila a dufam ze teraz vydrzim trosku dlhsie nezhresit ako minule