90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
26. jún 2012

lucky14 no co ja viem,tak v tej knihe v receptoch to je povazene....napriklad ked si robis ryzu so zeleninou,tak je tam napisana gramaz....je fajn,ze ti ju posle... 🙂 hej chudne sa rychlo,ale stale sa papa to iste,aj tie recepty,ved tam su stale tie iste suroviny a vsade,vazne vynimka kde nesiel tvaroh :D

sotia
26. jún 2012

@lucky14 o vážení potravy, teda porcii nie je v knihe reč, terba tak primerane na obed, ako normálna porcia a na večer polovicu z toho

sotia
26. jún 2012

@kacena24 tam to je len napísane ako v recepte, ale určite to nemusíš vážiť

sotia
26. jún 2012

aby ste si náhodou neuvarili celý balík špagiet a všetky ich zjedli na posedenie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
26. jún 2012

@babylux a čo konkretne?lebo ja dost improvizujem,a prisposobujem rodine,čiže nejake "extra špeci" jedla nejedavam.dost vela som si grilovala kuracinku,na škroby som často jedavala zemiaky z rury,ale bez oleja na bylinkách,rizoto so všeličim....zacala som vela davat bylinky a tak.no a ked je sladke,tak to sa skoro vždy prejem.možem ti poslat do mailu,mam tu knihu,tak tam su aj recepty na kazdy den.Ale ja som podla toho nevarila.Kavičkarka som aj ja bola riadna,ale odkedy dietujem,už tolko kavy nemusim,proste nemala som chut a boli aj dni,ked som si ani nedala.predtým som bola na kave,lebo som bola vždy unavená,teraz 1 max 2 denne,aj to male,ale sladim bud hnedym cukrom alebo sladidlom.inak by som nevypila.A ked mam uhlohydraty,tak aj slahačku alebo mlieko si dam 🙂

babylux
26. jún 2012

@sajmonkaf a zeleninovy salat ako robis?ak budes taka zlata posli mi tu knihu.mala som na mysli nejake jedlo co je pre celu rodinku,nic specialne,ale take co aj moj mali moze.dakujem

kacena24
26. jún 2012

@sotia ok ďakujem,bo ja to vážim :D

miskakyska
26. jún 2012

:-O som zažila šššok,čo je tu nového popísaného..len tak ďalej!.

lucky14
26. jún 2012

Koceny vy co tak krasne chudnete aj vazite porcie alebo len tak sa snazite co najmenej zjest? Co papate ked ste medzi obedom a vecerou hladne ale vecerat chcete co najneskor aby ste nemaskrtili vecer??? 😉

olga0251
26. jún 2012

@babylux ahojte ja som pila kavu tak ako pijem z mliekom a bez cukru to uz je na kazdom tiez vypijem aj 3-4 a 15kg dolu porcie vazit netreba tak vela pevnej vole 🙂 😀 🙂 ale urcite sa to oplati 🙂 ahojte a do schudnutia 😨 😉

olga0251
26. jún 2012

@lucky14 na obed sa najec aby si bola syta a na veceru polovicu ja ked som bola moc hladna tak som si dala zeleninovy salatik z bylinkami a bylinkovou solou 🙂 alebo som hryzla mrkvu 😀 🙂 neboj da sa to tak vela zdaru

lucky14
26. jún 2012

@kacena24 presne tak: Tvaroh vsade. Ja som nakoniec len pila mlieko s umelzm sladidlom a skoricou. Sice som nebola hladna ale mala som hroznu chut na normalne jedlo. Tato 90 dnova vyzera ze je to to prave pre mna. Dufam ze sa bude darit. Ty mas dnes aky den? Ja mam dnes skrobovy. 🙂

lucky14
26. jún 2012

@olga0251 Ahoj. Dakujem. Zeleninu a zeleninovy vyvar mozem kolko chcem teda okrem vitaminoveho dna? 😒

kacena24
26. jún 2012

@lucky14 prvé vitaminy mam....no to už človeku ide riadne krom...

miskakyska
26. jún 2012

@lucky14
@sotia babky zlaté ja som veru zo začiatku vážila všetko :o) Evka v knihe sú gramáže..potom som si povedala,.náá,čo si šiši...baby HLAVNE VEĽA PITE!

olga0251
26. jún 2012

@lucky14 vyvar som jedla len na obed pri skroboch ale salat zo zaciatku medzi obedom a vecerou na vitaminovy som si ho dala na obed na miesto ovocia lepsie ma zasytil

lucky14
26. jún 2012

@miskakyska Dobre vediet. Aspon neurobim hned na zaciatok chybu. A zeleniny mozem kolko chcem? A vsetku? Aj kukuricu? 😒

miskakyska
26. jún 2012

Ja som nemala ani raz vývar..hehe a nič sa nestalo
@lucky14 chýb sa neboj..keď nebudeš miešať jedlo,zamieňať dni a budeš dodržiavať tie hodiny medzi obedom a večerou váha sa pohne nadol len taký fukot..

miskakyska
26. jún 2012

Ja som nemala ani raz vývar..hehe a nič sa nestalo
@lucky14 chýb sa neboj..keď nebudeš miešať jedlo,zamieňať dni a budeš dodržiavať tie hodiny medzi obedom a večerou váha sa pohne nadol len taký fukot..

babylux
26. jún 2012

@olga0251 kupila som si to sojove mlieko do kavy,ale ved ked budem na navsteve tak si aj tak dam obycajne.a za kolko si schudla 15 kg?

babylux
26. jún 2012

@sotia uz som v tabulke 🙂

sajmonkaf
26. jún 2012

@babylux väčšinou čo mam doma v chladnicke,taka klasika,ladovy salat,paradajky,uhorka,cibula,olivy,petrž.vnat,provensalske bylinky,pred podavanim poliat olivovym olejom,alebo aký mas,a zalievka na šalat-zmiešaj štavu z jedneho citrona s cca jednou pol.lyzicou medu.Alebo lubim k masku paradajkovy,paradajky,cibula,ale viacej,oregano,oliv olej.ja nesolim šalatiky.davam do šalatu napr cesnakovy olej,čo som si sama robila.A na škroby robim take zemiaky:zemiaky dam varit,ale nesolim vodu,ked zacnu vriet odstavim,scedim,ked trochu vychladnu,tak dam na plech na papier na pečenie,posypem solou a prov.bylinkami a pečiem,su mnam a dietne.detom na nich dam roztopit maslo.a napis mi do ip mail,nech ti to poslem a tam su aj recepty,tak ta mozno nieco oslovi 😉

ivkas35
26. jún 2012

ahojcek chcela by som sa opytat na ceny produktov FitLine nemozem sa dopracovat k cenniku
Dakujem Ivka

sotia
26. jún 2012

@miskakyska hej su tam gramáže, pri tých receptoch...ja som mala pocit, že sú tam preto, aby mohli nejako ten recept napísať. V úvode, kde je písané o diéte ako takej nebola zmienka, že to treba presne vážiť, no tak som nevážila. Približne som si to dávkovala.

olga0251
26. jún 2012

@miskakyska kazdemu podla vole a hladu naco sa trapit ked je hladna 😉 🙂 🙂 aj v knizke doporucuju vyvar dokonca aj krajec chleba aj pri bielkovinovej 🙂 🤐
@babylux 15 kil som schudla za90 dni a teraz pokracujem a este som zhodila 2,5 kilecka tak sa tesim 🙂 😉

babylux
26. jún 2012

@sajmonkaf ok,dakujem poslem email

babylux
26. jún 2012

@olga0251 super,mne staci nejakych 7,tak dufam ze to vydrzim.moj drobec stale nieco vymysla,roztakuje vselijake dobroty,ale len nacne,necha mi ich na ociach a ja potom neodolam ☹ ,strasne

babylux
26. jún 2012

zajtra 2 den skroby,co budete mat na obed?

domyyy
27. jún 2012

@babylux ahoj aj ja mám dnes škroby 😉 upečiem si zemiaky a potriem ich sušeným cesnakom, rozmarínom a olivovým olejom, je to vážne super 😵 a minule som mala na škroby rizoto s kukuricou, šampionmi, paprikou a rajčinami...

domyyy
27. jún 2012

baby ja som si tiež nikdy počas diety nevážila jedlo a vždy som krásne schudla 😉 už sa neviem dočkať 17.7. ako sa odvážim a zistím kolko som schudla za mesiac 🙂