90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
17. jan 2013

@cutty neboj Kati, bude to fajn. Aj ja som teraz riadne hrešila, ale včera na 100% a dnes zatiaľ tiež, akurát sa chystám na obed, už mi až sliny tečú po včerajšom ovocí 🙂
Držím ti dnes palce, aby deň dopadol super🙂

katka26021974
17. jan 2013

@speddy no ja som začala dnes. Tak aspoň sa budeme povzbudzovať

zuzu1104
17. jan 2013

ahojte spolubojovníčky🙂, tak ja som dnes ráno spapala dve mandarinky, už mám v sebe jeden liter vody, ešte ma dva čakajú a chystám sa zaútočiť na reznik a šalátik a celozrný rožtek🙂
Inak dnes sa učím na skúšky v plnom prúde a viete ako mi to pomáha nemyslieť na jedlo? Je to fakt super, lebo aj učenie mi ide veľmi dobre a aj jedenie dodržiavam. Je dobré sa takto zamestnať😀 Asi pouvažujem po ukočení minima nad nejakou jazykovkou, aby som bola opäť niečim zamestnaná.😀
Babky, tie čo ste robili banániky s džemom potom dajte vedieť, ako vám to chutilo.🙂 @melj, @katulka74, @lucky14

speddy
17. jan 2013

@katka26021974 to je super, budem deň po tebe, keď už nebudem vedieť čo mám jesť, aspoň sa budem inšpirovať od teba.

katka26021974
17. jan 2013

@zuzu1104 robíš si pedagogické minimum? Mne sa táto diéta držala dobre v práci, lebo som nemala čas myslieť na jedenie, teraz to bude ťažšie, keď som doma s malým.

zuzx
17. jan 2013

Tak to mozem len potvrdit, rano som sa najedla a kym sme spravili co bolo treba dnes vo vyrobe, tak zrazu 2 hodin, akurat ked mozem jest ovocie kazde 2 hodiny. Ale mam uz v sebe v ramci obeda hroznovy dzus, normalne sa citim napratana z toho 😀 Doma to musi byt tazsie vydrzat.

dasa0402
17. jan 2013

ahojte dievcata tak ja mam dnes ovocie uz som aj obedovala spravila som si fajnu zeleninovu polievku mnam 🙂 onedlho ma caka prva voda tak uz teraz sa na nu psychycky pripravujem 😀 pekny den van prajem

jaja29
17. jan 2013

Caute baby no dnes rano ma skoro porazilo skocila som na vahu (viem ze to nemam robit tak casto, ale pre inspiraciu) a ze nic ba 100g navyse a to drzim na 100%, vecera najneskor o pol 6, pijem ako keby ma z puste poslali a toto!!!! No naozaj ma to motivovalo 😠 ☹

zuzu1104
17. jan 2013

@katka26021974 áno, teda lepšie povedané len dorábam, budúci štvrtok budem mať štátne skúšky. A máš pravdu všetko je jednoduchšie, keď máš hlavu zamestnanú. Keď som ešte študovala denne štúdium, tak som vážila 68 kg, bola som kočka, nosila som veľkosť M, vedela som kontrolovať moje žranie a teraz ešte pred dvoma mesiacmi som mala 95 kg a nosila som veľkosť xxl, totál otras, stále je tu nutkanie jesť, keď je človek doma, však?

katka26021974
17. jan 2013

@zuzu1104 no ja so tiež učka na OA, teda bola som pred MD. V škole mi to ušlo jedna báseň. No uvidíme, ako bude doma. Zatiaľ ani doma nestíham. Dnes som robila môjmu prostrednému synovi parené buchty, ráno som upiekla domáci chlebík a ešte musím uvarit nieco na zajtra ku dietke. A na budúci týždeň držím palce.

lucky14
17. jan 2013

@jaja29 Ahoj. Hlavne to nevzdavaj. Aj ja mam tu chorobu ze stale skoro kazde rano hopnem na vahu. A jeden den ukaze viac a dalsi menej. Takze len vydrz. Ono to zavisi aj od mnozstva zadrzanej vody v tele. Uvidis pojde to dolu. Musiiiiii!!! 😀

lucky14
17. jan 2013

Ahojte babulky, takze dnesne vitaminky zatial na 100% a ani nahodou nemam mienku porusit. Na ranajky som mala dve jablcka na obed š mensie mandarinky a teraz si pojdem urobit tie bananiky s dzemom a orieskami. Tesim sa velmi. Inak kocky ja som si dnes obliekla rifle so com mala na sebe v den ked som dietu zacala a oni su mi o dost volnejsie. Takze nevzdavame to ani ked kila nejdu dolu jedna radost telo sa prisposobuje a meni a isto chudneme!!!! Ved dodrzujeme tak to predsa mus ist. 😀
@katka26021974 ja cez vitaminky jedavam okrem ineho ovocie s orieskami. Ale hlavne to robim podla toho aky mam hlad. Ak velikansky dam si teple ovocie s orieskami a to zasyti na dlhsie podla mna ako len jablko z chladnicky. Ale to je tak u mna. Milujem karamelizovane oriesky. Tie si davam na rozne ovocie. A su skvele ked si zohrejes marhulovy kompot potom navrch posypat. To je podla mna idealna vecera lebo to zasyti a vecer pri telke necitim hlad. 😀 Dnes si zacala aj s muzom tak vam obom prajem nech vam to odhodlanie co mate v sebe dnes vydrzi min. tych 90dni. 😀

jaja29
17. jan 2013

@lucky14 jaj na teba som tu cakala ty si taka povzbudzovacka, dakujem 😀 ja vydrzim len ma to total nastvalo. Ked som drzala delenu tak som za tri mes schudla 12kg a kazdy den to islo dole to bola taka motivacia. Ja proste poteebujem vidiet tie kila dolu na tej vahe, nemozem si pomoct. ☹ a super ze to na tych veciach citis cm su urcite dolezitejsie ako kilecka parada 🙂

lucky14
17. jan 2013

@jaja29 ale moja ved ja som tiez presne taka. Potrebujem vidiet na vahe stale mensie cisielko. Ja som najviac v zivote schudla tym ze som pocitala kalorie a tiez som kazdym dnom videla menej a menej aj ked len o 100g ale vycarilo mi to usmev na tvari. Takze sme rovnake. Ja som vcera skocila rano a vaha ma nepotesila vydrzala som a dnes rano uz to islo dolu. Proste myslim ze je najlepsie sa vazit vzdy len po vitaminovom dni ked uz nedokazeme vydrzat dlhsie. Takze sa mozme dohodnut ze to aspon tak skusime. Co Ty na to? 😉 Aky mas dnes den?

jaja29
17. jan 2013

@lucky14 mala som to tak v plane ze vzdy po vitaminoch ale tak poznaz to 😀 dnes mam uh a zajtra vitaminy, takze budes den predomnou som zvedava 😉 dnes som mala na obed pizzu mnam tak to sa zajtra urcite nevazim a to vobec neviem co na veceru 😢.....

lucky14
17. jan 2013

@jaja29 ja som mala vcera na veceru slane pecivo este co sme mali z Vianoc a vzdy si dam aj pasik horkej cokolady. Ale nabuduce UH si isto dam horalku. Mam na nu uz dnes velku chut. 🙂

jaja29
17. jan 2013

@lucky14 no asi aj ja dnes supnem nejaky keksik alebo vianocku, no dieta jak vysita 😀 😀 😀

katulka74
17. jan 2013

@zuzu1104 musim ti povedat ze to je teda velka mnamka,mala som to na obed 🙂

lucky14
17. jan 2013

@jaja29 ved to je na tejto dietke super. V UH den si mozeme na veceru v ramci normy zamaskrtit bez vycietiek. 😀 Tak si ju tiez vychutnaj. Ja zase neviem co zajtra. Nemam rada bielkoviny. Musim nieco popozerat v knihe nech sa inspirujem. 😀

jaja29
17. jan 2013

@lucky14 jasne ze bez vycitiek. 😎 Vies co mi vcelku chutilo na bielkoviny je to v knihe zapecene file s rajcinami a paprikou a s chlebikom je to chutne 🙂

katka26021974
17. jan 2013

@lucky14 no ja nie min. 90 dní, ale max. 90 dní 😀 Ja odhodlanie mám, len horšie to bude asi s mojím m. A dík za tipy na ovocný deň.

lucky14
17. jan 2013

@jaja29 hm. 😒 Ja nejem maso ani ryby. Preto tento den moc nemusim ale zase jogurty to istia vzdy. 😀

lucky14
17. jan 2013

@katka26021974 vies ja som to myslela tak ze ak by si nahodou nedosiahla postavicku aku chces za tych 90dni tak potom si to mozes predlzit. Ja potrebujem dat dolu 15-20kil takze u mna je to asi na dlhsie ako 90dni. 😀 😀 😀

katka26021974
17. jan 2013

@lucky14 mojko, ja nemôžem toľko schudnúť, vyzerala by som ako Mortyšia z Adams Family 😀 Idealna konfekčná veľkosť u mňa je 40. Potom vyzeram ako človek.

monka1011
17. jan 2013

@zuzu1104 to je super,gratulujem🙂 a ako dlho si už na tejto diete?

zuzu1104
17. jan 2013

@katka26021974 ďakujem veľmi pekne a čo učíš?
Si šikovnica, keď takto pekne všetko postíhaš🙂

zuzu1104
17. jan 2013

@monka1011 no pred nedávnom som začala tretí mesiac a ďakujem🙂

katka26021974
17. jan 2013

@zuzu1104 účtovníctvo a strojopis. A stíhať sa to dá len preto, že malý je strašne dobručký, dá sa pri ňom porobiť, Pri najstaršom som si dorábala školu aj minimum, pri strednom sme stavali dom a teraz si to užívam. Nič mi nechýba, len aby sme boli zdraví. A koľko si už Zuzka? stihla schudnúť?

melj
17. jan 2013

no takže už je aj vitamínová večera za mnou a ak to nepokazím,lebo najkritickejšia časť dňa ešte len príde,,tak to dnes bude 100% deň
@zuzu1104 tie banány s orieškami a lekvárom boli mňaaaaaaaaaaaaam 😉 ďakujem za receptík

zuzu1104
17. jan 2013

@katka26021974 no tak to si pekne postíhala. Ja mám to isté, môj malý je síce expert, ale veľmi dobrý expert🙂 Tiež stihnem vetko pri ňom porobiť. Som tiež dorábala školu po jeho narodení a teraz aj minimum 🙂
Katka, zatiaľ som schudla 10 kíl🙂