90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 ten privarok vyzera velmi chutne, musaka bola fantasticka , neskor dodam aj obrazovy material a recept lebo vela bab asi aj nema knihú 🙂

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1
privar ci polievka ci co z toho vzniklo bol super a skvele zasyti...

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 ja som total prejedena z obeda ...uff ledva fucim 🙂

mocca
19. jan 2014

tak mám na vás dve otázky. Podporujete chudnutie aj nejakými doplnkami, teda tabletky alebo cajmi na chudnutie? No a mám dilemu, jedávate aj zemiakové halušky trebars s kyslou kapustou? Ktorý deň, ked sa môžu zemiaky? Nie je tam tej muky privela? Lebo ja by som si strasne dala.... 😀

1veroncek1
19. jan 2014

@mocca ja som asi prve tri dni brala aj green coffee bean a malinovy keton ale strasne som bola podrazdena tak som to hodila do kosa....

mocca
19. jan 2014

@1veroncek1 :D to ja som podráždená z nedostatku jedla doteraz :D

zazulkaa
19. jan 2014

Ahojte, tak u nás dnes vitamínový deň. Na obed sme si dali zeleninovú polievku a počas dňa sme si spravili ovocný šalát tak každé dve hodinky trošku zobkáme 🙂 Zajtra si spravíme grilovaný hermelín + zeleninový šalát s rukolou 🙂 Už sa veľmi tešííím 🙂

1veroncek1
19. jan 2014

@zazulkaa hm grilovany hermelin mnam uz sa tesim na dalsi bielkovinovy den 🙂 aj ja si spravim 🙂

1veroncek1
19. jan 2014

tak tu je aj recept aj foto 🙂
skroby
zemiaková musaka so sosovicou
6zemiakov
3 paradajky - mozu byt aj z konzervy
šošovica (1 teglik od jogurtu)
1 vacsia mrkva
1 dl zeleninoveho vyvaru
sol, korenie podla chuti ( ja som dala iba cerstvu bazalku )
1 PL nasekanej pertz. vnate
1čl oliv. oleja

Zemiaky uvarite v supke, osupete a narezete na kolieska (ja som ich aj so supou dala lebo som mala mlade zemiacky) .Medzitym uvarite sosovicu takmer do makka, pridate k nej bobkovy list. Do mensej ohnovzdornej misy striedavo ukladate vrstvu zemiakov, sosovice, nastruhanu mrkvu a na platky nakrajane paradajky tak aby tvorili poslednu vrstvu. Zalejte teplzm vyvarom a peciete v rure 30 minut pri 200 C.

1veroncek1
19. jan 2014

@mocca a mne sa zase zda ze jem vela 🙂 teda ale idem presne podla knihy tak to nemoze byt vela 🙂

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1 poprosim recept aj s foto hodit do kucharskej knihy pod #skroby 😉
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

lydka84
19. jan 2014

@mocca
nedostatku? ved papat mozes kolko lkotrebujes dokonca mozes mat aj desiatu aj olovratnt..... treba zvacit porcie abude to dobre......ja osobne ziadne tabletky po mojich skusenostich uz neuznavam a caje pijem bylinkove 😉

lydka84
19. jan 2014

@mocca zemiakove halusky s kyslou kapustou mozes na skroby ale nepouzijes muku ale zemiakovy skrob 😉

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 uz je tam 🙂

sinqa
19. jan 2014

@1veroncek1 aj ja si ich krajam 🙂 ananas mam velmi rada ale hrozne ma po nom boli zaludok, takze ho nemozem :(

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1 skveleeeeee

lydka84
19. jan 2014

dajte typ na UH den....nie som extra cestovinova ako zjem ale nenajem sa z toho a ani ich nemusim (okrem spenatovych ale tie sa nedaju jest stale dookola) a bez syra uz vobec nie :(
mam hladku celozrnu muku, som kupila tak rozmylsam ze bud buchty na pare alebo palacinky....mate niekto este nejaky dobry napad,???? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 a co takto upiect si ten rascovy posuch? je tam sice pisana normal muka ale ja so si to skonbinnovala s celozrnnou...btw ak mas rada spenat skus palacinky plnene spenatom 🙂

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1 neviem ci ten rascovy posuch nie je naj ked je upeceny a ja idem rano do prace este som tu nasla ze cestoviny s makom tak slintam jak bernardim azvazujem ich ,,,,, 😝 😝 😝 😝 😝
palacinky plnene spenatom ??? a ako ten spenat urobis aby to bolo jedle v nich?

keikasik
19. jan 2014

Ja som dnes mala cestovinky s dusenym kalerabom, velmi jednoduche a chutne jedlo🙂

lydka84
19. jan 2014

@keikasik poznam je dobre ale ja mam chut na nieco "vydumane" ,,,ja mam stale s UH dnom najvacsi problem ze co navarit na obed 😒

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 hm, asi na cibulkovom zaklade alebo porovom a len tak povarit a dat tam prelisovany cesnak , sol A Korenie.....neviem lebo vzdy predtym som tam aj syr davala ale to nemozme teraz :(

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 ina super napad s tymi maokovymi len ja si dam orechove ale az na dlasi UH den mnam 🙂

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1
hmmm no osm zvedava co najdem nasla som buchty na pare robene v rure 🙂

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1 orechove som este nejedla je to dobre ????

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 ja som alergicka na mak, tak este moja babka mi robievala orechove 🙂 a chutia mnam alebo aj ked si este sruhanku oprazis a tym si to posypes a ked struhanku tak ovocie nejake by som si dala bobulove do toho alebo maliny cerstve 🙂

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1 struhanka asi nieeeee sak chclieb sa nemoze ci moze ci ako ???

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 jezis fakt ...beriem spat celu struhanku :D

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1 preto osm sa pytala bo su baby co si na veceru davaju chlieb s nutelou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka1408
19. jan 2014

@andrea1516
Ahoj, ano ma aj knizku. Niekedy, ked budem mat viac casu, tak ti poslem taky graf, podla ktoreho som sa drzala. Tam sa delia dni na rastlinne a zivocisne. To sa mi lubi viac, ale ked som teraz zacala tuto 90 dnovu, tak ju vydrzim a potom prejdem na nu.