90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
21. apr 2014

@lydka84 dobojovane 😀 idem si zabalit obedik a spat aby ma nekaralo ked som cely den vydrzala na 100%

jeinabe
21. apr 2014

No tak dnes sa mi vo varení vôbec nedarilo, to pucce mi vôbec nevyšlo, cesto bolo fajn, ale nie a nie to upiecť, urobila som tie buchty väčšie, tak asi preto.....nervózne som to vyhodila do koša, potom som si rýchlo rýchlo varila špagety, kým malý spí, že ešte stihnem aj vaňu...tak som si asi priveľmi skrátila dobu varenia, že som nakoniec zistila, že špagety niesú dovarené....akokeby som v živote nevarila a aj akokeby som nevedela vôôôôbec variť....takže som sa nakoniec na to všetko vykašľala 😠 , troška som počkala a neskôr som si dala koláčiky.....

dohna
21. apr 2014

ahojte pridávam sa k Vám ak môžem 🙂 od zajtra začínam bielkovinovým dňom, čo to som si naštudovala,. ale ak by vedel niekto poradiť nejaké receptíky budem veľmi rada, inak ovocie na raňajky sa môže napr že 1 jablko a 1 pomaranč, alebo musia byť rovnaké ?

jeinabe
21. apr 2014

@dohna Ahoj...vitaj medzi nami, kludne si ovocie mozes kombinovat, ake len chces, aj na desiatu si este mozes dat...co sa tyka receptov, tak si sem-tam vkladame aj recepty...najdes ich na stranke https://www.modrykonik.sk/group/5470/

jeinabe
21. apr 2014

@dohna Na strane 1678 najdes linky o diete a tam su aj tabulky, kde si mozes zapisat svoju vahu, miery atd..... 😉

dohna
21. apr 2014

@jeinabe dakujem idem ešte na to hodiť oko, sa teším, som zvedavá či to zvládnem :O

jeinabe
21. apr 2014

@dohna Tak musíš byt rozhodnuta a musis mat pevnu volu....ja som bola prve 2 tyzdne dost nervozna....

zebatox
22. apr 2014

Ahojte no ja dnes som konecne opäť nabehla na dietu davam si bielkoviny obed kapusnica a klobaska po veľkej noci fuuj 2kg hore takze uz naplno do toho

zebatox
22. apr 2014

@jeinabe co je to pucce?

suezana
22. apr 2014

ja dnes ovocný/zeleninový/vodový 😅 😅

matamisi
22. apr 2014

@lydka84 ahoj tak aj ja som uz na antibiotikach 😢 ach nestastna som,lebo vo stvrtok idem na sk a prvy krat som mala ist na jumping a teraz to asi musim odhlasit 😲 ach ja nestastny zemepan 😀 s cvicenia nic nebude 😢 cely zivot som chora nikdy nebola a teraz co skoro rok kojim tak uz tretie budem brat 😅
Teraz ma mm vyslal do obchodu nech idem malinkej sunar kupit,aby som ju odstavila .... 😨 😕 neviem co mam spravit,ja som stastna,ze ju kojim,ale furt som chora 😢 ach jaj 😢

jeinabe
22. apr 2014

@zebatox Take buchty,mame to tu v knihe receptov... 😉

jeinabe
22. apr 2014

No ja som uz tiez chora, asi skoncim na antibiotikach 😒

jeinabe
22. apr 2014

@matamisi ahoj,ja ta chapem s tym kojenim,moj maly sa sam odstavil,ked mal 8,5 mes., mne az slzy vysli,lebo mi prislo luto,ze uz nechce maminkine mliecko...ale aj tak si myslim,ze sme to dobre potiahli a preto si myslim,ze aj vam to staci,ale to uz je len na tebe.Potom som bola rada,ze to aj takto skoncilo,aspon som ho nemusela naraz odtrhnut od prsnika😀

tiffanytheo
22. apr 2014

Cavte zeny...takze boli sme od stredy na dovolenke...do pondelkaa...vsetko ako ma byt...dodrziavala som a v pondelok som to uz nezvladla a od rana som sa nadzgavala :-P vsade kde sme prisli nas nukali no proste cisty kpnec :-P...Za trest som si dala dnes vodny den :-P zatial je 100% uvidim ako do vecera 😉

suezana
22. apr 2014

@matamisi ale veď to nemusí byť predsa kojením 😕 😕 teraz je toľko veľa chorých a musím povedať, že mnohým sa to vlečie a opakuje - poznám v okolí viac prípadov..... ja by som pre to nekončila s kojením 😉 😉

suezana
22. apr 2014

@matamisi a teda jumpingu škoda, ja idem zajtra, už sa teším 😉

lydka84
22. apr 2014

@matamisi to mi je luto, prajem skore uzdravenie 😉

lydka84
22. apr 2014

@dohna vitaj medzi nami 🙂 🙂

lydka84
22. apr 2014

@lovacka no ako si dopadla ?? Spokojna ??? 😉

lydka84
22. apr 2014

@jeinabe aspon ze tie kolaciky ta zachranili 😀 😀 😀 😀 😀 ..... tie pucce som aj ja piekla dlho ale vysledok stal za to 😉

lydka84
22. apr 2014

@zebatox takato dobrota 😝 😝 😝 😝 😝 https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=pucce

lovacka
22. apr 2014

@lydka84 76,1kg 😵 😵 😵
este ak dam raz tolko dole ako som dala tak budem skakat luftom 😀 😀 😀 pridam zachvilku miery aj vahu do tabulky

lydka84
22. apr 2014

@lovacka supeeeeeer blahozelaaaaam 😉 😉 😉

matamisi
22. apr 2014

@jeinabe keby sa sama odstavila bolo by to jednoduchsie 😝 od zajtra jej rano budem davat mlieko a cez den sa uvidi,co najviac jej budem flasu s cajom ponukat 😅 ach,ale prvu dceru som nekojila,lebo sa nevedela prisat tak som 3mesiace odsavala tak preto som si to teraz uzivala,ale doktorka uz pred mesiacom mi hovorila,ze uz ju mam pomaly odstavit 😝 a kedze fakt cely rok som furt chora tak idem do toho 🤐 dva tyzdne mam na to aby sa mi to podarilo 😅
@suezana ale ja som furt od kedy sa narodila,takze asi mam oslabenu imunitu... 😢
@lydka84 dakujem

lydka84
22. apr 2014

@matamisi no tak imunitu treba nejako posilnit 😉

dohna
22. apr 2014

@jesika26 poslala by si aj mne prosim ťa bližie info ? Ďakujem vopred 🙂

lovacka
22. apr 2014

@matamisi ja som kojila tri roky maleho a skor by som posilnila tvoju imunitu ako odstavila malu

@lydka84 uz som zapisala udaje do tabuliek.

este dam maleho spat a ide sa na Jill

jesika26
22. apr 2014

@dohna posli mi mail do IP

lydka84
22. apr 2014

@tanjalea ahoj, no ako? zacala si s dietkou?? 😉