90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mexx
9. okt 2010

Toz, oprobujem... 😀

magimary
9. okt 2010

@mexx musíš 😉
si ako môj Tobi, ten ke´d píše si hovorí: "aj tak je to škaredé, bude to celé škaredé, nebude to pekné a pod." ( 🙄 😠 😒 -osud zdedených génov perfekcionistov 🙄 😅 ), tak som mu vysvetlila pojem demotivácia a už mu len vždy poviem: "tobi, čo sme si hovorili?!? nebudeme sa dopredu demotivovať!" a už presne vie, čo myslím...tak aj ty tak! 😅 😀 😉

mexx
9. okt 2010

Zdedene geny perfekcionistov...to je tak pokakano presne. 😀

magimary
9. okt 2010

@mexx 😝 😀
no, náš Tobi to má ťažké (práve v týchto génoch...hoci my dvaja sme už trochu dostali rozum 😅 , kým na to príde aj náš "dedič" dobre sa obúcha 😔 🙄 😅 ... a v suvislosti s učením maximálne, keďže tie jeho PU a perfekcionizmus vôôôbec nejdú dokopy 😝 😔 )

a u Teba je to asi detto, hoci neviem, ako je tvoj tata na tom s perfektnosťou..., ale mama ťa zásobila asi dosť dobre 😀

mexx
9. okt 2010

Tatik je pohodak... 😅 To z tej druhej strany fuka... 😅 😀 A ja som teda riadny extremista 😅 Mama je sice zurivec, ale ona ten perfekcionizmus hlavne od druhych vyzaduje, na seba je miernejsia. 🙄 Ja nerobim rozdiely. 😀 Ale nie...povolim...ale skor u druhych nez u seba. Seba bicujem az do (choreho) extremu...niekedy a v niektorych veciach. 😅 Obsedantno-kompulzivny pedant. 😎

magimary
9. okt 2010

@mexx 😀 😀 😀
OKP 😀 😀 😀 (obsedantno-kompulzívny pedant 😅 😀 )
to si zapíšem, to je aj tobik 😝 😅 😀
chudáčisko...
a teba ešte život nenaučil?!?... 😅
síce ja v tvojom veku (asi 4roky dozadu 😅 😀, to sme mali vlastne rovnako 😅, takže asi aj ty spolu s chudnnutím zažiješ v tomto období ešte aj takúto metanoiu 😀 ) som to u seba tiež ešte vnímala veľmi silne, teraz už som zľavila-mám pocit-asi zo všetkého... 😔 😅
v rámci sebazachovania...

mexx
10. okt 2010

Ja sa tiez snazim zlavit...ale stale su oblasti, v ktorych mi to az chorobne prepne, a to je koniec potom... 😅 😀

marianca
10. okt 2010

Čafte
@magimary osobo, ty ma neserkaj 😀 to čo ty robíš keď tak chudneš??????háááááá?ja chúďa malé ledva pol kola dolu, pche, asi už stebou prerušujem styky 😀 😀 😝 😝 😝 😝 ale nie super drž sa 😀
@mexx nedeprimuj sa, neboj však ti to ide a kapánek lepšejšie ako mne 😝 😉
bože vy pedantky 😝
ja som bola pedant na poriadok kým neboli deti,, všetko musela byť dokonalé, ale jaksi taksi prišli deti a poriadok odišiel 😀 😝
a čo dnes papáte, hoďte typ, šáááák ja neviem čo už do tej huby strčiť, aby bola spokojná 😉
Idem si vypiť kafe, lebo malý drichmolí, bol jak satan, neviem či má predmenštruačný syndróm či čo, ale nervózny, upišťaný, katastrofa....
tak peknú nedeľa aneprežierať sa 😉

monkula
10. okt 2010

Ja som včera žrala ako blbá 🙄 🙄 buchty, a večer som si dala nanuk 😝 ale potrebovala som znova rozbehať metabolizmus, lebo sa mi chudnutie zastavilo a dne ráno som mala váhu, tramtaradá 64,1 😎 😎
Takže ja mám po dvanástich dňoch dole 3, 7 kg 😎

claudica
10. okt 2010

@monkula Tak s takým úbytkom by som bola maximálne spokojná, blahoželám! No včera som mala aj ja ťažký deň, neodolala som zemiakovej placke.... ☹ Mala som Š-deň, robila som si zvlášť zemiaky, aj som zjedla, ale aj placku som ochutnala. Dnes mám UH-deň, robím si tarhoňu s mrkvou, už som tááák hladná.... Odvážim sa zajtra ráno po 1. týždni, tak som zvedavá. Cez víkend sa mi to robí ťažšie ako keď som v práci. Musím vypekať, syn sa mi balí na intrák, tak je to obrovské pokušenie. Čo už.... Prajem peknú nedeľu. 😀

lubikaf
10. okt 2010

ahojte 😉 ja som pred chvilou vstala, bo som bola vecer kolegyni na svadbe gratulovat a prisla som v noci, a kedze tu nemam maleho, tak som si mohla dobre schrupnut 😉 😉 uz som si urobila kavu a naliala pohar pomarancoveho dzusu, to su akoze ranajky. a na obed mam tortelliny, uz sa na ne tesim, ved uz za pol hodku sa do nich mozem pustit 😉

baby vy ste tu vcera ale nakecali, a hlavne vam sa nechce v noci spat, ked ste do pol jednej kecali?? 😉 😉 😉

sivocka
10. okt 2010

Ahojte...
@mexx ,
@magimary , babulky, vcera sa Vam ale darilo. Taketo male "čudo" mam doma aj ja, ako ste vcera opisovali....Magi o tom uz vie, uz sme to spolu rozoberali...moj 6 rocny syn....vsetko je hnusne, hrozne, najoblubenejsia veta: to je hrozny svet.....len ked som Vas teraz citala...to ho tak skoro neprejde????? Kd Mexx s tym este teraz bojuje.....pomoooc...uz nech sa prihlasi nejaka nevesta a nech sa s nim trapi ona.... 😀
Ale inak dievcata...perfektne vysledky...klobuk dolu...ste bojovnicky...a obom Vam zelam, nech Vam to este dlho vydrzi.... 🙂 😵 😉
@monkula , ty tiez super... 3,7 kila za dvanast dni....ved to je parada....to by mne stacilo a uz by som mohla aj s dietou skoncit.....ale mne sa tak nedari...ja mam dolu len kilecko a to sa mi dari sem tam nabrat naspat a potom zasa ide dolu a zasa naspat... ☹

sivocka
10. okt 2010

@ingridka22 , ok, dohodnute...nevazime sa aspon tyzden a uvidime, co povies???, ja uz upodozrievam muza, ze mi na tej 55 namontoval nejaky magnet, ked ani za svet nechce ist rucicka pod.... 😉

@yanni - no teda bracho je na tej fotke fakt fesak....no ked si predstavim teraz...teda riadny rozdiel....si skvela sestra, ze sa o neho takto staras....dufam, ze si to aj vazi.....tak, ze mu drzim palce, aby sa Vam to takto na dialko spolu podarilo.... 😵 a inak tie fotky su neskutocne...myslim z pekarne. Dievcence, ze by sme takymto dobrotkam maloktora odolali???? Ja by som urcite musela dat vypoved....alebo zasit papulu... 😀

sivocka
10. okt 2010

@kubkovka , berieme ta do klubu "nevaziacich sa"....baby vahy do skrine na same dno, nestaci, ze nas drazdi zradlo, este aj vaha sa nam vysmieva.... 😉

yanni
10. okt 2010

caute babule,

noooooooooooooooo pekne vysledky. Ja som sa dnes odvazila odvazit a podobne ako sivi, len kilecko. Ale teraz aspon mam vahu ako konecnu po prvom kole. Takze teraz sa ide vazne chudnut aby bol daky vysledok aj v druhom kole. Ale zase na druhej strane. mam ubytok tuku, takmer jedno percento menej ako na konci prveho kola. a to je hadam dolezitejsie ako tie kila.

Juj baby to sa len tak zda stou pekarnoui a s tymi chutkami. Ja mam vyhodu ze chlieb a pecivo velmi nemusim a to sladke, ja som viac na kysnute cesto a my mame takmer vsetko z listkoveho co ja nemam rada a to co mame z kysnuteho ked to raz dva razy ochutnate tak to uz mate prejedene. Mna skor stale drazdi ta tepla vytrina kde mame reznik, fasirky a tak. Juuuj to by som mohla stale 😠

JAni no to je fakt rozdiel, ale 20 kg je 20 kg. Vcera sme sa bavili, tak stale dietuje, dakedy lepsie dakedy horsie, no ako to intrakovy zivot dovoli. A druha voda vraj bola suchaaaa. No tak tak. Inak my vychadzame dobre, vravi ze ma najlepsiu segru na svete, no tak dufam ze to tak aj ostane. Obcas ma naserie ale aj too musi byt.

Inak toto som jedla dnes na obed a na veceru nebude asi nic, neviem, nic nemam, zemiaky boli od minule a varit sa mi viac nechce. TAk hadam len dake jabko alebo co. A ten druhy obrazok to budem mat zajtra aj na obed aj na veceru, je toho dost, tak vecer sladke nebude ale nudle.

kubkovka
10. okt 2010

@yanni no krásny obed si dnes mala, určite aj chutný......ja dnes bielkoviny, vcelku som sa držala, neviem o nejakých prehreškoch......zajtra asi zemiaky s lečom........

kubkovka
10. okt 2010

@sivocka no jasne, ja sa budem vážiť až za nejakých 10 dni alebo neskôr

lubikaf
10. okt 2010

@yanni mnaaamko, co mi tu chutky robis, ja som hladna, ale nedam si nic jest a nedam 😠 😠 idem si radsej rychlo zuby umyt. inak som dnes v priebehu poobedia zjedla dva zakusky a jeden Magnum mandlovy, a o nejakej piatej este dva chleby, takze ziadna slava ☹ ☹

magimary
10. okt 2010

dnes: NEDEĽA -14-ty deň- 10.10.2010 ŠKROBY
---------------------
síce skoro už na sklonku dňa, ale "hlásenie" musí byť ( 😅 😀), aby sme sa (z)orientovali-vždy a všade 😅

@marianca , 😀 😅 😀 ...já? ja nič-ja muzikant... 😅 😀
@sivocka , ale aké to majú (máme?) takéto deti ťažké 🙄 😝 😅 a my s nimi

babky, krásne sa vám darí 😉 len tak ďalej...potom to sčítame-tie naše spoločné úbytky (po tom 90-om dni) a budeme vedieť, o koľko je naša zem ľahšia 😅 😀)
a, babulky-aj ktoré nechudnete(-me) tak, ako by ste chceli-nevešajte hlavu 😉, chce to len čas na "prehodenie metabolizmu" a trpezlivosť 😵
-ak TEDA máte z čoho chudnúť 😉 😅

ingridka22
10. okt 2010

ahojte chudulky 😀 , víkend chvalabohu skončil - u mňa s prehreškami, ale menšími ako minule 😖 . v pondelok sa radšej ani vážiť nebudem, najskôr až o týždeň... to aby ma netrafil šlak 😒
@sivocka, váženie odkladám, to áno, ale čo ty tu strašíš so svojimi 55 kilami 😀 veď toľko som ja mala na základke 😝 moje nervy 🙂
@mexx, magimary, monkula - úžasné úbytky, klobúk dole 😉, ja budem šťastná prešťastná, keď to u mňa budú 3 kilá za mesiac 😵 musím uznať, že ste macherky 😎
prajem nám všetkým úspešný týždeň 🙂

claudica
11. okt 2010

Dobré ránko, tak som sa odvážila odvážiť - neviem.... Východisková váha bola 70 kg (hanbím sa to aj napísať) a teraz mám 68 kg, čiže - 2 kg. Toto je po týždni, ja som začala trochu neskôr ako väčšina z vás. No ešte ma čaká dať dole aspoň 8 kíl....musím sa s takou váhou uspokojiť, viac asi už nezhodím.... Juj, keby som ja mala 55, tak to by bolo sveta žiť! Ale skorej sa asi dopracujem k takému veku ako k tej váhe 😀. No ale keď som mala tých 60, cítila som sa fajn, tak aspoň tam by som sa mala dopracovať. Dnes vit-deň, hádam to vydržím. Víkend bol ťažký....
Tak prajem všetkým úspešné chudnutie a vám, čo ste tak pekne schudli, blahoželám. 😉

eyya
11. okt 2010

takze mame tu zas pondelok a vazenie ja sa ale odvazim zajtra dne si davam trestny ovocny vcera som bola na oslave 😅 a vycitky nepustia... do tabulky zapiseme celkovy ubytok 😉 ak nikto chce moze sa do zoznamu dopisat dopisem aj do tabulky 😉

@agika1982
@bea44
@eyya
@ingritka22
@janka5861
@lulupopo
@magimary
@majca424
@marianca
@mexx
@mia85
@monkula
@miki060707
@ninka123
@predsaja
@sisa2
@st2
@yanni
@zibi
@zuzula25

kubkovka
11. okt 2010

Dobré ránko, ja dnes škroby, vôbec neviem, čo si mám uvariť, ale možno zlikvidujem papriku od svokry a spravím si lečo a zemiaky

kubkovka
11. okt 2010

@eyya no ja by som sa pridala, aj keď som teda začala skôr, už 20.09.2010....

eyya
11. okt 2010

@kubkovka neva dopisem ta tam s tvojim datumom 😉 IP

monkula
11. okt 2010

agika1982
bea44
eyya
ingritka22
janka5861
lulupopo
magimary
majca424
marianca
mexx
mia85
monkula - 3, 7 kg
miki060707
ninka123
predsaja
sisa2
st2
yanni
zibi
zuzula25

zibi
11. okt 2010

bea44
eyya
ingritka22
janka5861
lulupopo
magimary
majca424
marianca
mexx
mia85
monkula - 3, 7 kg
miki060707
ninka123
predsaja
sisa2
st2
yanni
zibi 4kg
zuzula25

misinn
11. okt 2010

ahojte tak zas sa k vam pridavam asi po treti krat...len som sa uistila ze uz nebudem vymyslat ine diety a ostavam verna 90dnovej.tak dnes zacinam prvy den.na ranajky som uz spapala dva pomarance..potom budem velmi rada ked si ma pripisete do tabulky 😀

st2
11. okt 2010

agika1982
bea44
eyya
ingritka22
janka5861
lulupopo
magimary
majca424
marianca
mexx
mia85
monkula - 3, 7 kg
miki060707
ninka123
predsaja
sisa2
st2 - 3 kg
yanni
zibi - 4 kg
zuzula25

lubikaf
11. okt 2010

ahojte, tak ja dnes tiez ovocnickov, fuuuj 😝 😝 😝

@claudica a ty kolko merias? lebo ja tiez idem zo 70 kilov a chcem ist na 60, tak pozeram, ze toto mame rovnake 😉 no ja meriam 165 cm.

baby mozte aj mna pridat do tabulky? no ja som teraz u nasich a neni tu vaha a meriat sa tu tiez nechcem, tak mozem udaje poslat zajtra? a komu presne to mam poslat?