90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

agika1982
27. sep 2010

@monkula miki060707

miki060707
27. sep 2010

tak kto chce dať váhu, budem čakať, ak mi nepošlete do ip, tak si to tu kuknem....a nech je tam aspon váha, cm si tak zapíšte do kalendára.....
no agi, ja mam už druhý krát krámy.....
už nech ste v bolerázi, xi
to ti dobre naspala, až by som sa bála, čo sa deje, xi

ja som mala banan, kávu, na obed kura zo včera a mame kapustový šalát, tak si asi ho ešte dochutim rajčinou a paprikou....a potom si dám aj polievku samotnu, čiže vývar...a na obed hadam ostane kurátko..ak ne, tak si dám karfiol uvarené a s vajíčkom, viem, že to má byť rovnaké , ale ked už nebude kura, tak čo už, nemôžem zas všetko zobrať, aj ostatný chcu obedovať kurátko, xixixi

agika1982
27. sep 2010

@miki060707 ale nie, je v poriadku.....my mame monitor dychu, takze ak by sa nieco dialo, hned alarmuje..a ja som sa budila, aby som ju kontrolovala...moja vaha je 99,9 heh..desne...

monkula
27. sep 2010

práve som sa odvážila... 67,7 kg, no také prasa som naposledy bola ako tehotná 😝 😝

agika1982
27. sep 2010

@monkula jezis ja mat tvoju vahu moja...sak ja mam sto kil, poptom ja som obr prasa 😉 😉 😉 😉

monkula
27. sep 2010

@agika1982 ja mám 165 cm 😝 a ty máš malinké bábätko, ja mám doma už veľk édeti, ja sa už na pôrod vyhovárať nemôžem

miki060707
27. sep 2010

ok, ja si to tu prečítam a navečer, alebo poobede doplnim tabulku, no ja mam že 108,7, kto má viac 😉 asi nikto, môj sen je isť pod sto, no je to dosť, ale viacerý poznaju môj boj s váhou, či 60kilovou, či sto kilovou....a cm si ja napíšem do kalendáre, lebo len len mi stačil na boky krajč. meter 🙂 no je to na plač, ale čo už.....
no ja som ako čo som schudla som skoro aj pribrala, ale to som žrala, normálne som bola sprostá, trafená....čo už...hadam to teraz takto pôjde lepšie...

agika1982
27. sep 2010

@miki060707 ja som prezrala vikend a tie tri kila nabrala spet...ale dnesnym dnom zaciname novy zivot...novy boj s vahou ...neboj zvladneme to 🙂 🙂 🙂

miki060707
27. sep 2010

@monkula no ja mam 160cm, takže naj naj prasa som tu ja, ale nenadávajme si tu do práááás,....ved ideme bojovať, a ja mať fakt tolko jak ty, ach jaaaaaaj

takže čaute, idem dať malemu papať a utekám pre dcéru do škôlky....

monkula
27. sep 2010

@miki060707 keby som to mala aspoň rovnomerne rozdelené.. ale ja som hore chudá, a všetko mám na zadku, bruchu a stehnách.. 😝 hruška 😀 😀 😀

st2
27. sep 2010

@agika1982 tusim nie, nemali by sa kombinovat bielkoviny moc ze ked masko tak masko

marianca
27. sep 2010

Dobré ránko modelky 😉
no ja som sa odvážila mám presne 54 kg 😉 stačí mi dať dolu tie 4 a je to v pohode,
@miki060707 tebe pošlem do IP tie miery
@agika1982 ja som dostala krámy po prvej sekcii po 3 mesiacoch a po druhej po 10 mesiacoch, takže to máš v poho, nech sú len tam, kde sú 😉
Ja si idem vypiť kafíčko, som hore od 5.00 ten malý škriatok po mne lozil, pchal mi prsty do všetkých otvorov a tak..... 😝
Nalačno som si dala pol litra vody s citrónom,potom som odviedla Fifa do škôlky teraz si dám kafíčko a nejaké ovocko neskôr.

monkula
27. sep 2010

@marianca no choď niekam.... že 54 kg... 😒 😒 😒 koľko meriaš?

marianca
27. sep 2010

@monkula meriam 159 cm, takže žiadne výšavy 😀 ja si už len chcem dotiahnuť váhu tam kde som ju mala pred prvým otehotnením.....takže tak, ale keď mi to nepôjde svet sa nezrúti a keď to pôjde skončím aj skôr, uvidíme....

marianca
27. sep 2010

@monkula inak minule som kuk fotky tvojich krpcov a strašne sú zlatí, a malý je čistý model 😉

monkula
27. sep 2010

ale aj tak musíš byť už teraz chudučká... ja chcem mať 55 kg... 😝

marianca
27. sep 2010

...nooo a kde je zvyšok chudnúcich háááá???? 😕 😕 😕 😕
@monkula neboj pôjde to, už si držala túto diétu?

monkula
27. sep 2010

nie, ja som proti diétam... 😅 😅 ale táto vyzerá rozumne...
Ja som vždy cvičila, mne to stačilo, ale nechápem, prečo a kedy som takto nakysla... sladké veľmi nejem, tak neviem...

marianca
27. sep 2010

@monkula ja som tiež ešte žiadnu nedržala, prípadne keď som skúsila, nevydržala som dlhšie ako do prvého hladu, ale toto je v pohode, je tam zastúpené všetko čo človek potrebuje a dá sa na to zvyknúť....a aj ja som cvičievala, ale teraz som lenivá jak hroch , nedokážem sa donútiť..... 😝 a sladké moóóóžem 😉

juli71
27. sep 2010

@gabika11 pre mna to bolo dost kysele ak budes mat nove receptiky posli rada urobim aj ja dik

juli71
27. sep 2010

dievcata, kedy by sa mali prejavit zmeny / po akej dobe/ na vahe?

monkula
27. sep 2010

spojenie pomaranča a kávy asi nebude dobré.. už som boal druhýkrát na záchode 😅 😅 😀

st2
27. sep 2010

baby ja som si kupila na ranajky ze broskyne, ale take boli hnusneeeeee, fuj ze som to rovno do kosa vyhodila tak teraz len cakam kym bude obed, alebo myslite ze si mozem dat teraz este jabko aspon, lebo iba vodou sa nalievam
boooze tieto prve dni budu najhrosie kym sa zaludok stiahne

juli71
27. sep 2010

@st2 vobec to nie je take hrozne ja mam pocit , ze vela jem , ja som jedla menej ale miesala som teda dobre vobec nepocitujem hlad a som na 4 dni vcera mi nesedel den UH, ja vodu vobec nepijem iba caje

monkula
27. sep 2010

ja som si akurát uvarila ponožkový čaj, rozumej Pu-erh 😀 😝

majca424
27. sep 2010

ahojte, tak čo, naranajkované? 😀 Ja idem až teraz niečo zjest, lebo maly konečne zaspal. Idem si dať nejaké to ovocíčko 😀 no a moja váha dnes ráno je 70 kg, a mojim cieľom je aspon 10 kg dať dole 😀

eyya
27. sep 2010

kava rozvoniava dufam ze oklame zaludok

majca424
27. sep 2010

@monkula no ja mám podobnu postavu, vsetko sa mi to drží na bokoch a stehnach, su to moje problematické partie. Aj ked niečo schudnem, vždy mi to ide najskôr z prs, uvidíme teraz 😀

monkula
27. sep 2010

@majca424 tak, mne už z pŕs nemá čo... 😝 😀
inak, náš typ postavy najviac priberá zo smotanových jedál, tak pozor na ne...

majca424
27. sep 2010

@miki060707 jasne jasne, ubytky vah len 😀