90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
30. dec 2013

no ako Baby uz sa tesite?uz sa nam to blizi?)

lydka84
30. dec 2013

ja veľmi, trošku som zase zmenila tabuľku s cm, tamta bola moc komplikovana a casom by bola velmi neprehladna, tak snad tato bude lepsie....ak niekoho este napadne ako inak by sa dala urobit piste alebo co si chce merat kludne dorobte stlpec.... ja si roky meriam tieto casti tela ............... a stale vidim rozdiely niekde ....

andrea1516
30. dec 2013

@lydka84 takto je to lepsie si mylsim a co budes varit druheo uz mas vymislene?

lydka84
30. dec 2013

@andrea1516 tiez sa mi zda .... ja mam tymto stylom doma zosit od 12/2008 si to zapisujem bud kazdy tyzden alebo raz za mesiac a je to super clovek vidi kde chudne a kde pribera ... napr mne stale stehna stoja dlho na rovnakych cm ale najrychlejsie stracam cm cez zaludok a podbrusko ..... preto radsej na viacerych miestach lebo kazda sme ina a kazda moze chudnut na inej casti tela ...... aby to niekoho nedemotivovalo len pri troch mierach .......

a co sa tyka varenia kedze som stasrne rozkysnuta tak prvy tyzden asi bude taky drsnejsi takze na 1 den zapekana brokolica alebo zelene fazulove struky s tvrdym 30% syrom..... musim sa precistit a nastartovat hned a poriadne a druhy den asi ryzu cistu a k tomu ladovy salat treti asi dam cestoviny so spenatom a stvrty ovocie a zelenina varena alebo polievka z nej ..... a urcite vyhadzujem banany a hrozno (sladke ovocie) minimalne prvy mesiac , zacnem ranajkovat zelene jablka so skoricou uvidim do kedy mi to vydrziiii .... mam zosit velku linajkovanu A4, kazdy riadok jeden den tam si budem pisat co som zjedla + dole na listockoch napady na kazdy typ dna ..... toto mi pomohlo naposledy velmi cloveka nenapadne hend co by mal varit a toto je super, zavesim foto zositu aby si si to vedela predstavit

a zacinam cvicit dnes sme sa s kamoskou dohodli ze 3 krat do tyzdna fitko ..... som zdesena z vianocnych fotiek takze to beriem smrtelne vazne teraz

mirkapramukova
30. dec 2013

Uz sa tiez neviem dockat 2.1.Som velmi zvedava ci nam to pojde.Mam trosku strach pretoze mammanzela doma do 7.1. a on same chutky mi robi.Tak dufam,ze to zvladnem. 😖

lydka84
30. dec 2013

@mirkapramukova tak musis varit tak aby si mohla aj ty hoc len polovicu z toho co navaris a ty sa dojes zeleninou a pojde to neboj 🙂

lydka84
30. dec 2013

toto je moj zosit papania a napadov, jedna strana je 30 dni v pohode a papieriky s napadmi na skvele a oblubene jedla sa daju prelepit 🙂

andrea1516
30. dec 2013

@lydka84 zosit som si pisala aj jaa velmi to pomoze aj ja som si dneska spisala co budem do 14cca jest.ale strukovy ja jem na skroby nie na bielkoviny .teraz som kukala aby som si bola ista aj v knihe je fazula,hrach,soja,šošovica,cicer rxza zemiaky a vsetky obininy su v škobovom dni.a aj mam naplanovane na druhy den fazulu dusenu z ryzou na prvy den tu zapekanu zeleninu...ja sa uz strasne tesim...nasla som si taky gumenyi ubor na cvicenie co sa pod nym viac potis tak v tom budem cvicit na pase a este nieco vymislim uz aby to slo dole

lydka84
30. dec 2013

@andrea1516 ano strukoviny ale zelena fazulka je zelenina podla mna to nie je to co vyberies zo struku tu fazulu bielu ruzovu tsrakatu ale cely strucik.....

andrea1516
30. dec 2013

@lydka84 chapem ja to jem ako druhy den ale to je tak jedno

mirkapramukova
30. dec 2013

@lydka84 toho sa nebojim,ale ked rano natieram na ranajky vianocku a na veceru mu robim chlebik vo vajicku a same take chutovky tak to je pre mna najhorsie.Ale ked je v praci tak to ide lahsie.Ale ja to dam,len budem mat chute 😝

lydka84
30. dec 2013

@mirkapramukova chute budeme mat vsetky len im musime odolat

mirkapramukova
30. dec 2013

@lydka84 odolame 😉

andrea1516
30. dec 2013

@mirkapramukova juj chute budu vsade moja 7rocne dieta najviac papa ked ja chudnem a same dobroty a moj stary tiez takze taske aj premna aj pre kazdu ale musia aj nasi chlapi pomoct

matamisi
30. dec 2013

Ahojte....vcera som si kupila cinky na cvicenie a dnes som ich uz aj vyskusala ....chcem cvicit j.michaels....necelych 30minutvsom cvicila,ale makacka je to poriadna.triasla som sa ako osika🙂 a este by som chcela aspon 3 krat do tyzdna rano chodit behavat ...uvidim ako dlho ma to bude bavit,dufam,ze na jar sa zmesti do vsetkych veci co som pred porodmi nosila....a aj sa idem vsetko zapisovat co budem jest a aj kedy som co cvicila nech mam motivaciu....minule som si tiez pisala a vydrzala som po druhu vodu a minus 12kg tak ak to bude aj teraz podobne tak by som bola stastna🙂🙂m🙂

andrea1516
30. dec 2013

@matamisi to zapisovanie je super vec ale ja si budem psat aj vodu lebo u mna sladke a malo pitie vodi je hlavny problem takze ja sa musim na to sustredit .a to co je za vcicenie ?nemas daky link o tom ma to zaujalo.dakujem

matamisi
30. dec 2013

@lydka84 par receptov mas od macingovej ze? tu som tiez raz drzala sice len dva tyzdne,a este stale si od nej par jedal robim....ranajky zboznujem podla nej a brokolicu zapecenu,struky zelene tiez,cviklu tiez aj dnes som sispravila....:-P o a kalerabove cestoviny velka mnamka 😵

matamisi
30. dec 2013

@andrea1516 u mna voda neni problem,ale sladke je u mna zavistlost,to neviem ako zvladnem....ach toho sa najviac bojim....a cvicenie je aj tu na mk najdi si skupinu chudneme s jillian michaels a tam baby davaju linky co cvicia...:-P

andrea1516
30. dec 2013

@matamisi ok dakujem idem kuknut .no ja som sa cez sviatky sladkym rozjedla ale musim si to zakazat a uz s ana to psychicky pripravujem do leta chcem byt chutsia a ak sa to podari tak na jesen sa mozme snazit o babetko a to stoji za to oddolat sladkostiam 🙂

lydka84
30. dec 2013

@matamisi ano od dnesj, vela jedal jem od nej dodnes take co mi ze strasne zachutili a neviem sa ich zdat ako pohanove vlocky naprikad 🙂 ja som ju drzala niekolko krat dva krat som vydrzala 28 dni ostatne pokusy zlyhali v priebehu 2 tyzdna....ale krasne vysledky su pri nej a a clovek je lahsia mne starsne dobre to robilo na travenie ...mne tie spenatove cestoviny velmi chutia

lydka84
30. dec 2013

@matamisi ty si moja krvna skupina , voda nie je problem a sladkosti su zavislost 😀

matamisi
30. dec 2013

@andrea1516 ja som bola teraz tyzden u svokry a cele dni som len sladke jedla tak mam po tyzdni plus2kila=-O takze sladke bude pre mna drina...a ty mas peknu motivaciu,lebo nic krajdie neni ako drzat v naruci svoje babetko:-P prajem ti sby si takto o rok tu napisala,ze si uz tehotna:-Pneboj ty to zvladnes:-P

matamisi
30. dec 2013

@lydka84 spenatove cestoviny som neskusala,ale urcite ich nsjblizsie spravim...:-P

andrea1516
30. dec 2013

@matamisi dakujem si zlata no tentokrat si prvikrat v zivote verim ze to dam aj ked to bude drina mam prisebe super ludi ktori ma budu motivovat

lydka84
30. dec 2013

@matamisi vyskusaj su bombastickeeeeee ten spenat je skvelyyyy

matamisi
30. dec 2013

@lydka84 urcite vyskusam,spenat mam velmi rada:-P

lydka84
30. dec 2013

@matamisi
napriklad toto ..... vraj su pri tom skvele vysledky

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
eliza78
30. dec 2013

@andrea1516 viem o nej toľko, čo som si tu prečítala...

matamisi
30. dec 2013

@lydka84 presne to som dnes zacala cvicit🙂

lydka84
30. dec 2013

@matamisi no vidis, je toho kopa na youtube...rozne len sa do niecoho pustit 🙂