90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
18. apr 2012

baby papate medvedi cesnak?asi všade nerastie,ale ja si chcem spravit z neho olej na šalatiky a nejake kvapky...

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf ok a nezabudni aj vtomto receptiku dodrzuj zarovnane lyzicky alyzice nie kopcovite a dodrz teplotu rury pri peceni inac ti vyschnu kraje ☹ neviem piect 🙂 len pernik viem suhajdy,linecke,a najblizsie sa chystam si kupit spicku na špice a skusit ich urobit🙂 ale ja na take daco musim mat chut ako na pecenie ,ked peciem z donutenia tak vzdy pokazim,preto na sviatky davam piect cukrarke🙂

sajmonkaf
18. apr 2012

ja pečiem celkom dost.niekedy aj 2x do týždna,hlavne take rychlovky ako že sa všetko zmieša na rozne sposoby,deti to lubia.Aj torty aj kysnute,linecke.Koniec koncov aj vdaka sladkemu vyzeram ako velryba.hlavne cez zimu velmi priberam,teraz to bolo za zimu +8 kg.

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf viem ze ho predavaju vetsinou na trhoviskach ,u nas som ho tiez nevidela ajedna mi doniesla aj z cibulkou ale neprijal sa ja tu mam kolo domu sam il tak asi preto,no tak to pekne si pribrala xixixi neboj zhodis to !

miskakyska
18. apr 2012

@ketrinn miláčik počula si už o neurogennej tetanii?..to su tie inf.stavy,čo si písala..ja to mavam a na to je len magnezium..a stit.žlaza plus tetania no coment!

ketrinn
18. apr 2012

@miskakyska hej tak sa to vola, ? to som nevedela ale poradila som ti spravne 🙂 dnes si v pohode?ci?

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn no ja som si zistila nálezisko,asi 30 km od nas,tak asi pojdeme.

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf to super ked mas zdroj,nemusis chodit zhanajuci ,ja som robila tinkturu na zily z obycajneho kedisy.ale viem ze tento medvedi je ovela ucinnejsi .sesrta mi vcera hovorila ze neake bylinky ZAZIKY su vyborne do salatiku+ med,citron sol pepr,

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn ano,tie su dobre s jogurtom,to si dam ako variaciu na jeden bielkovinovy,že budem mat grecky salat a nejako si to pokombinujem podla chuti.Ja som si robila aj nechtikovu tinkturu,levandulovy olej a aj ružovy olej.tak chcem aj nieco nove vyskusat.

miskakyska
18. apr 2012

@ketrinn keď pridem z prace Ti napíšem ip...nestiham..jasnačka v pohodke.

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf ,aj ja som skusala aj svedske kvapky ale tie boli super ,kupila som si bylinky na svecke kapky v lekarni a urobila som podla navodu ,no to ti bolo perfektne na vselico! budem musiet niekedy urobit zas ,lebo kamoske to vyliecilo zlcnik aj pecen,ja tiez rada skusam aj recepty vymislam alebo aspon upravim dodam uberem vymenim nieco a ak je to mnam tak dam recept 😀 robievam aj cucoriedkovu tinkturu 🙂

ketrinn
18. apr 2012

@miskakyska tak prajem prijemny dnik a hlavne bez stresou a pomaličky si 😀 😀 klidek 😎

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn a tá je dobrá načo?ale u nas čučoriedky nerastu...

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf ta je hlavne dobra na travenie ,krvny obraz ,na hnacky na vela vela veci vysoko vizivna poslem ti ip,u nas zase hej vela ale ja nemam nervy chodit to zbierat ja radsej zaplatim a uzbieraju mi z rodiny

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn to by bola asi dobra pre syna,obsahuju železo a on je furt taky bledy,je alergik a nechce mi jest zeleninu,ovocie....

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn no dost je tam toho,už som to pozrela.to robievas s alkoholom ako kvapky,že?

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf ja pokial som mala davala som malej tiez je alergicka a memoze pit mlieko moja testina predava cucoriedky zyvarane mozem sa spytat ci este ma ak budes mat zaujem .neviem po kolko ale opytam sa ti,ja to mavam zavarane ako kompot ale aj ako kvapky v liehu,moj manzel pita urobit aj cucur.palenku pre sefa a tak pre ludi z roboty co mu nieco zohanaju take boule xixi ale mnam

sajmonkaf
18. apr 2012

.......prave ma napadlo,že som si tak pred mesiacom naobjednavala kopec oblečka vel.48,uk 20....ma mi to doniest sestra z Anglicka asi o mesiac,tak čo ja s tým teraz urobim??ked budem takto chudnut,tak mi ho netreba a budem potrebovat skor menšie.

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf tak predas na modrom konikovi das si do inzeratou pre mamičky🙂ja s som sice schudla ,mala som 44-46 a teraz nisim 44 ale troska volnejsia mije ale do 42 mi chyba este ☹ n 😔 ezapnem sa 😀

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn možeš sa opýtat na tie kompoty.z obchodu nekupujem zavaraniny vobec,tiež zavaram čo ma mama v zahrade.

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn to sa tak dobre číta,ja sa tiež na to tešim,kedy už obleciem menšie veci.Aj tak urobim,su to hlavne tuniky a trička,to bude aj pre tehulky.Ja by som chcela ist na velkost 40,niekedy som nosievala 38.ale to neviem či dosiahnem.

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf ok opytam sa ti dam ti vediet po nedeli ked pojdeme kuknut cez vykend tak sa jej opytam.

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn kludne,ved to nehorí.Pred 2 rokmi sme boli na dovolenke na Liptove,tak sme šli cez Námestovo,keby sme išli nahodou aj toho roku niekam,aj osobne by som si prisla.

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf ja mam 162 a mavala som tych 65 kg tiez taka 38 vel. ale 5 rok sa uz leicim na stitku tak som pribrala na 86 kg a sla som az na 44-46 ta 44 mi byvala natesno 😀 😀 teraz mam uz cca 10kg dole ale nezapisujem mala som mat 18 vodny ale ked nemozem kvoli pankracu ovocie a zeleninku tak striedam len tie3 dni a dietne + vitaminy magne+b komlex,podliecim sa apotom zase nabehnem spet a po tazdni dam potom vodovy 🙂 co ked inac sa neda vcera som vypila paradajkovu stavu ty kokso tak ma zdulo ako balon a prdela som a tie bolesti brucha no nemozem 😖 rano papam suchy chleba a banan vyzivu s toho mi nic nieje tak aspon daco potom pokracujem normal podla dna aky mam ale len b,s,u,vitam nedavam zatial este 2 tyzdne urcite nie,takze tu budem dllllllllllho xixi ok ak sa podari potom sa stavis ani hladat ma nebudes xixixi byvam ak pojdes cez zilinu tak prvy dom v lesnej 🙂

ketrinn
18. apr 2012

@ketrinn v oravskej lesnej ,to sami zda prechadzas cez namestovo,breza,krusetnica,zakamenne,oravska lesna tam je nova cesta na kysuce,zilna, tak hned ako vydes z lesnej a zabocis na tu cestu po pravej ceste byvam prvy dem asi 150-200m je to taka samotka xixi ale zastava sa to na domnou je hned 200m salaš.

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn no ved som čitala,ako sa tu trapite poniektore, ☹ ☹ ☹ normalne Vas obdivujem,mate to tažke.dlho nas tu bude asi viacej,mne to tu velmi pomaha,take povzbudenie a dobre rady.Ja som vysoka ako ty a mala som 88 kg.sama seba sy pýtam,ako som sa mohla tak "vyžrať".Ale bolo stresy,sedenie doma,ked boli deti chore,a hlavne večerne prežieranie sa. ☹ tak sa daj do poriadku,držim palce,a určite schudnes potom,netreba to siliť. 🙂 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn no take byvanie by sa mi páčilo,to musi byt ako rozpravka pre nas ludi z mesta,i ked ja som tiež z dediny,len som sa do mesta vydala,a byvame tu 14 rokov asi,ale velmi ma to taha na vidiek,rada chodim domov,a hlavne v lete,aj kvoli detom.

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf ok pomaly dalej zajdeš xiix mne staci ked schudnem na 70kg budem spokojna ,nemusim byt mis 😉
a mat idealnu vahu,jasne na dedine je krajsie 🙂 clovek je spokojnejsi ,mne sa tu samej nic nerobi ,xiixi a ked sa nudim pridem tu xixi pokecat

zoya1
18. apr 2012

@sajmonkaf Tak ja mám dnes tú pizzu - podľa knihy som robila. No nevyzerá to moc vábne - pizza bez šunky, a tvrdého syra, len paprika, paradajky a šampiony 😒 no som zvedavá čo povie manžel, ked príde z práce. Včerajšia ryža s hráškom mu strašne chutila - tak dúfam, že aj dnešná pizza. A už sa teší na večerný koláčik 😎 Manžel má strašne rád sladké. Tak som rozmýšľala že taká bábovečka s kávičkou by mu určite dobre padla. Samozrejme že len jeden kúsok 😀

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn ja som pred prvým tehu mala 68,tak to bolo celkom dobre,ale keby bolo 60 tak budem skakat po strop 😅 😅 😅 😅