90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

renata5
7. jún 2012

@sotia ked ja som taka ze napriklad dneska vidim v chladnicke mozarellu tak som ju zozrala

sajmonkaf
7. jún 2012

@sotia veru,rychlo to beži.no ved sa tiež spolieham na 3. mesiac,že pojdu dole kila a aj centimetre.ja nevarim podla knižky,len to si spravim,na čo mam momentalne chut,snažim sa prisposobit aj doma co varim familii,aby som nevarila stale ine pre seba aj pre ostatných.Najlepšie ked je ovocie,žiadne varenie,ale teraz som jedla namiesto ovocia zeleninu.Niekedy navarim viacej a supnem do mrazaku.

sajmonkaf
7. jún 2012

@renata5 na ovocny den skus aj oriešky,mna asi viacej zasýtia,a ked na teba pride hlad,tak si zobni a napi sa vody,aby si oklamala zaludok,a chladničku obchadzaj radšej 😀 😀 😀

renata5
7. jún 2012

@sajmonkaf ked zrazu sa mi velmi zapacilo v kuchyni 🙂

sotia
7. jún 2012

@sajmonkaf aj ja v ten vitamínový deň jem 1xzeleninu...už ked sa pozriem na jablka je mi zle...no a ja som ako vo vyvarovni, staršia dcera nejedáva mäso, muž zas hej a tej malej tiež ešte nedávam tak solené alebo korenené ako pre nás, tak si to vieš predstaviť skoro každemu niečo iné...ide ma poraziť

olga0251
7. jún 2012

ahojte dievcata renatka niekto schudne viac niekto mene zalezi od kileciek ale neboj vsetko sa da na chladnicku si daj nejaku vystrahu a je to 😀 🙂 😀 🙂

sotia
7. jún 2012

nooo, že dnes sušené ovocie...a že 8 ks...skoro pol balíčka padlo, no čo už

sajmonkaf
7. jún 2012

@sotia nic si z toho nerob,ja zobem oriešky,a balik padne tak či tak.a zajtra mam sladke,juj,jak sa teším.

miskakyska
7. jún 2012

Čaute tetky :o) nooo voda zvládnuta..dneska to išlo celkom fajn,bez žiadneho vlčieho hladu,čo som normálne prekvapená...
@sajmonkaf
@sotia ja tiež zožujem vždy celý balik semienok al.suš.ovocia..z osmiymiy kuskami si len chuť narobím

sotia
7. jún 2012

@miskakyska no si frajerka, mňa čaká v utorok....myslím, že tých 100g sliviek neuškodí, teda dúfam.

miskakyska
7. jún 2012

@sotia to zvládneš,nemaj boja...ja som si spravila o dve vody viac v 90dňovke :o) vždy mi to vyšlo na poobednu,kebyže mam byť celý deň doma tak to nehrozí.

sotia
7. jún 2012

@miskakyska nooo, poobedia sú z hľadiska diéty najhoršie

susi21
7. jún 2012

@kacenka1983007 ta dodrziavacia je taka divna. opakuju sa tam bielkoviny, skroby, skroby, UH, a vit. treba dodrzat vodu, ale tak nejak to tam divne kombinuju.... tak ja som si to upravila tak ze recepty davam tie co som si varila aj v jednotke, len dodrzujem tieto dni....ale pravdupovediac ta jednotka mi vyhovovala viac.... aj ked tu si mozes dat bielkovinovy na obed a na veceru / po 4 hodinach /si mozes dat nejaky iny./UH,VIT.../ . samozrejme ranajky su ovocie. Ked bude viac sacu tak tu napisem tie prve strany....ak to teda este potrebujes....alebo si to stiahni je tu link

susi21
7. jún 2012

@renata5 neboj urcite schudnes, len treba vydrzat, mozno to pojde trosku pomalsie, ale zas na druhej mat tvoju vahu tak skacem 2 metre od radosti 🙂

olga0251
7. jún 2012

@miskakyska noo tak to si asi riadne porusila ked si sa odhodlala na dva vodove clovece to asi dalo zabrat 😝 🙂 😝 😀 😀

miskakyska
8. jún 2012

@olga0251 preeesne tak..dožrala som sa jak jedno veľke hovädo :o)

miskakyska
8. jún 2012

@renata5
@olga0251
@susi21 vy tri osoby by ste si aj mohli vymeniť tu škeriacu kočku za Vašu fotku...lepšie sa tak píše :o)

renata5
8. jún 2012

@miskakyska ja som este horsia ako ta skeriaca fotka 🙂 🙂

renata5
8. jún 2012

zeny vcera vazim sa a co nevidim po 8dnoch diety 2kg dolu takze zo 65 na 63 gratulacie poprosim

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf urcite bude dole neboj ,viesco ja stale pouzivam len zeleninove bujony a vsade 🙂 ale vyvar z neho by som nevypila xi drzim sa nasich zasad aj ked nedietujem ale nemiesam ale menim ako sa mi zachce xi mam na obed bielkoviny a za 4 hodky si dam sacharidy ale cudujem sa mala som76 este v nemocnici a dnes som stala na vahu tak mam 75 ide to dole 🙂

miskakyska
8. jún 2012

@renata5 gratulujeeem!!!
@ketrinn ahoj Katuškaaaaa a tiež gratulujeeem!

ketrinn
8. jún 2012

@renata5 poradim ti nekupuj si nic do zasoby do chladnicky si nakup len zeleninku a ovocie ,tak ked tam aj nazries tak ked zobnes zeleninku tak nenaberes a kupuj si potraviny den pred ak mas blizsie obchod a ak nie nevadi pohyb ti nezaskodi 😀 😀 schudnes len musis byt presvedcena ze chces schudnut !aj v hlave prvy mesiac to ide najrychlejsie ja som dala dole 8kg potom som prestala zo zdravotnych dovodou uz 2 mesiace jem normalne potom mi slo este 2kg dole a nenaberam spet ale tie potraviny nemiesam ked zacnes zaklad ten mesiac bez porusovania !!!!! potom si mozes trosku dovolit porusovat ale nemiesat ! 😎 😉 🙂

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf potom poprosim receptik na ten makovy kolc do ip co si dala foto 😀 dakujem
😉 😉

miskakyska
8. jún 2012

@ketrinn Katulik ty by si mi nedopísala do tabuľky váhu? ..nechcem stále otravovať Mijku..ja ti to neviem cez mobil tam pripísať..

ketrinn
8. jún 2012

@renata5 no vidis ide to len treba chciet,niekedy sa nezda a stale sa citis ze nejde dole a ked na vahu stanes tak zazrak🙂!kila dole xixi drz sa !a chudni nech je to pre teba inšpirejšn tie 2kg! 😵

ketrinn
8. jún 2012

@miskakyska ok daj vahu dopisem,neni problem len sa ozvi a kolko mam pripisat?

miskakyska
8. jún 2012

@ketrinn včerajší dátum -2kg takže všehovšudy 10kileček...nato,že som mala v pláne menej,tak som spokojnááá..jupíííí

sajmonkaf
8. jún 2012

Ahojte,na ranajky som zblajzla misu jahôd,mnam,a dnes nevarim!obed pečivo so šalatom.nic sa mi nechce,žeby tým teplom?pripravujem sa na vodu,zas mi to vyslo na nedelu,dost blbe!

sajmonkaf
8. jún 2012

@miskakyska tíško závidim,moja...

sajmonkaf
8. jún 2012

@ketrinn už som ho poslala... 😉