90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

susi21
8. jún 2012

@ketrinn
@sajmonkaf baby ,co je to tu za pokec? 😲 Rychlo do obchodu kupit o cislo mensiu suknu, aby bola motivacia a koncom mesiaca budete koceny v suknickach... chi aj ja som to tak urobila so satami ....do jednych sa uz zmestim ,ale v tych druhych som este taky mensi sudok :D

miskakyska
8. jún 2012

No zbohooom...tam sú teda v tej pokračovacej knihe domiešané tie obedy a večere,no namojdušu...veď do toho ako kukam tak kukam vidím večere pomaly každy deň bielkovinové a moj sladky deň je vždy v nedohľadne...och,radšej nejdem do nej ani hľadieť..

miskakyska
8. jún 2012

@sotia Evka ahoj..ako dýchaš?..dlho si tu nebola :o)

sotia
8. jún 2012

@miskakyska ahoj poobede sme mali také stretnutie z práce so všetkými, aj bývalými kolegyňami, ktoré pracovali na detskom oddelení v Partizánskom. Tak som na pol dňa vypadla z domu. dorazia som o 20:00, dala malú doporiadku a už sa mi nič nechce.

miskakyska
8. jún 2012

@sotia no to Ti verím..ty nie si na materskej?

sotia
8. jún 2012

@miskakyska hej som, ale tieto stretávky naša vrchna poriada pravidelne, tak sa nás tam asi 40 stretlo...som stále s babami z roboty v kontakte, mám to 10 minut od domu.ale tu boli aj také, čo už sú na dôchodku, alebo už nerobia u nás....

miskakyska
8. jún 2012

@sotia ty sa máš! :o) to sa len tak nevidí.

sotia
8. jún 2012

@miskakyska robím tam od mojej 18-tky, boli sme a aj naďalej sme super kolektív

sotia
8. jún 2012

@sotia no a ako ty teraz, už si skončila?Či ideš ďalej tou pokračovacou

miskakyska
8. jún 2012

@sotia skončiť som skončila,ale čo ďalej neviem :o) ale asi budem jesť ako doteraz..asi..alebo ja Ti nevíím.

sotia
8. jún 2012

@miskakyska mne toto tiež vyhovuje

miskakyska
8. jún 2012

@sotia dobre moja,odcházam,ide búrka,leje ako z krhly..akosi mi začali oči klipkať 🙂)

sajmonkaf
9. jún 2012

@ketrinn no moja,až tak daleko ešte nie som,take som nikdy nevarila....netreba to dat po vychladnuti do chladu?ale ked si sterilizovala,asi by to malo byt ok,nie?fakt neviem,si robila prvy krat?tie výhonky asi maju inu chut,ako staršie ihličie,v tomto ti žial neporadim ☹

sajmonkaf
9. jún 2012

@ketrinn čo si nasla?

ketrinn
9. jún 2012

@sajmonkaf ok nasla som akujem 🙂 vies co robila som prvy krat uvidim ako sa mi osvetsi vobec to nema zlu chut ,malej som dala lyzicku a ona ize: daj mi malu lyzicku idem papat chutna mi to xixi ma to vybornu chut sladkokyslu ako keby tam bol aj citronik ale nieje 😵 nakoniec som pre istotu zvarila a vriacce som dala do vyz flasticiek 4 mi vysli,vyskusame pri kasli a potom ti poiem ci zabera 😕 stare matere si to chvalievali

sajmonkaf
9. jún 2012

@ketrinn no úrčite daj vediet,ako sa osvedčí.to je jedno,kedy sa to robí?či musia byt len mladé výhonky?

susi21
9. jún 2012

@miskakyska no vidis, tak uz vies preco som chcela opakovat 90 dnovu 🙂 a nie pokracovaciu, ale ako si pisala neodporucaju to.....telo si ma dat oddych 😝

sotia
9. jún 2012

@susi21 neviem, ale necítim nejakú záťaž, práve že sa cítim dobre. Je však pravda, že ešte mesiac mám pred sebou. No uvidím ak bude ďalej, všetky spomínate, že tá pokračovacia asi neni nič moc...či?

miskakyska
9. jún 2012

@sotia je to tam také domiešané...

susi21
9. jún 2012

@sotia ved aj ja sa citim omnoho lepsie ako predtym. Ja som uz 90 dnovku skoncila, a chcela som ju opakovat este raz . Len ma tu zrusili, ako ziadost na byt, ze sa to nesmie 😀 . tak preto ta reakcia 🙂, Ta dvojka je trochu divna, ale ja si varim tak ako doteraz, len striedam tie dni podla dvojky 🙂 a obcas nabehnem na jednotku.... ako pride 🙂

mijadave
10. jún 2012

ahojte dievcata 😉 co mate nove? ja som sa rozhodla, ze koncom juna, najneskor zaciatkom jula sa k Vam zas pridam... zacnem podla akcii, lebo v skole mame nejake v plane a nechcem zbytocne porusovat, no este nemam potvrdene, kedy presne su... 😉 tak uvidime, no kazdopadne, najneskor 1.7. zacinam zas 😉

miskakyska
10. jún 2012

@susi21 trdlo :o) nikto Ťa nezrušil,čo trepeš :o)

lubinka26
10. jún 2012

caute kocky. tak my sme po dovolenke. drzala som sa vramci moznosti. cely den OK, vecer som to pokazila vinom. ale vobec ma to netrapi 🙂 nepribrala som a to je hlavne 🙂

kocky, co ste zacali naraz so mnou, kedy mame druhu vodu?

ked doperem a doupratujem, co bude asi tak za tyzden 😀 vas pridem docitat 🙂

lubinka26
10. jún 2012

kocky, sojova omacka kam patri? dakujeeeem 😎

sotia
10. jún 2012

@lubinka26 no moja v utorok, blíži sa to

mijadave
10. jún 2012

kocky, aby som nezabudla, keby ste nevedeli najst link na nasu tabulku... tu je https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

@lubinka26 moja, netusim, no ja som to brala ako korenie, takze som to bezne pouzivala na maso aj na zeleninu a tak 😉

sajmonkaf
10. jún 2012

@lubinka26 ja mam dnes,ešte žijem,ale do večera daleko.... 😎

miskakyska
10. jún 2012

@sajmonkaf ako? :o) nič hrozné,však?..počkaj aká budeš ráno vyškerená,keď sa postavíš na váhu...zato ja dneska pravý opak..na obed 3taniere segedínu s KNEDĽUUU,ku káve padli keksy esíčka..MM hľadel na mňa,že akože huráá konečne normálna..alebo Tebe to vyhrááva?... nevravel nič a ja som sa radšej nepýtala čo dumá :o)

miskakyska
10. jún 2012

@sajmonkaf ako? :o) nič hrozné,však?..počkaj aká budeš ráno vyškerená,keď sa postavíš na váhu...zato ja dneska pravý opak..na obed 3taniere segedínu s KNEDĽUUU,ku káve padli keksy esíčka..MM hľadel na mňa,že akože huráá konečne normálna..alebo Tebe to vyhrááva?... nevravel nič a ja som sa radšej nepýtala čo dumá :o)

miskakyska
10. jún 2012

Prebooooooha pardon :o)