90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
22. jún 2012

@domyyy presne aj ja by som tak chcela,ale aspon tych tych 90 dni potesi

sotia
22. jún 2012

kočky, vitajte, som rada, že sa rozrástame

miskakyska
23. jún 2012

@kacena24
@domyyy jeeeej nové kočeny..VITAJTE a do chudnutia zdar! :o)

kacena24
23. jún 2012

@sotia
@miskakyska dakujeme pekne 🙂
dnes som zacala....ranajky melon a obed kura....dufam,ze neporobim niekde chyby....len sa chcem spytat,ze cez uhlohydraty kludne na veceru 3 zakusky, alebo 3 kjopceky zmrzliny? tak som to sice citala na nete,len nech nieco nedokafrem 🙂 dakujem za odpoved 🙂) pekny dnik zelam

miskakyska
23. jún 2012

@kacena24 dooobre si čítala,dobre!..to si môžeš dať hocičo sladké,slané ale nemalo by to byť kysnuté :o)

kacena24
23. jún 2012

@miskakyska super potom,dikes 🙂 ja milujem ruzove spice,to moze byt vsak? aj cokoladove su fajn,ale tak jasne s mierou 🙂

miskakyska
23. jún 2012

@kacena24 no jasnačka,že všetko s mierou..však keď budeš mať čas si tu prečítaj čo sme my tu všetko na UHdeň podrúzgali..aaale všeetko s mierou tiež :o)

kacena24
23. jún 2012

@miskakyska jasné určite prečítam 🙂 no zatial som stihla len niečo,ale tie výsledky máte fantastické 😉 klobúk dolu pred vami 😉

miskakyska
23. jún 2012

Babkyyy ja som taká trúúúbka trubkova :o( prečo sa ja musím vždy na noc tak nažžžrať? Keby som nebola taký debilos debilosový a nežrala po dvatsiatej hodine a obmedzila sladkosti tak mi svieti na váhe aj 60kg..oxx

sotia
23. jún 2012

@miskakyska čo sa sťažuješ, veď si ako prútik...len mi nepovedz, že fotky skresľujú

sajmonkaf
24. jún 2012

Peknu nedelu "chuduľky".dnes fakt dieta,včera ma potrapili črevá,tak rano banany,a na obed asi len zemiaky.zeleninu dnes,nebudem riskovat,a ked tak len varenu mrkvu z polievky si dam 😝

sajmonkaf
24. jún 2012

...a takisto vítam chudnúce posily 😉

sajmonkaf
24. jún 2012

No minuloročne plavky na mne visia,a obliekla som šatičky,ktoré som nemala na sebe 7 rokov, 😉

kacena24
24. jún 2012

Bre ránko
@sajmonkaf fíha že visia,to je paráda 🙂 dúfam,že sa dá žalúdok rýchlo doporiadku
ja dnes ani neviem,co papat,mam skrobovy den....asi to isti ryža so zeleninkou
želám Vám peknú nedeľku

kacenka1983007
24. jún 2012

ahojte babenky...tak včera sme mali oslavu narodenín tak som sa napchávala ako neviem čo,neni mi dobre som akási chorá ☹ už od štvrtka nemám hlas 😖 a to nepijem studené ani nanuky moc nemám...furt iba zeleny čajík mám,no čo už dufam že to prejde.

sajmonkaf
24. jún 2012

@kacenka1983007 na hlasivky ti pomože kalciovy sirup🙂

olga0251
24. jún 2012

@sajmonkaf no parada to gratulujem to uz je co povedat 😀 🙂 a plaverky aspon mas dvovod kupit noveee 😀 😝

olga0251
24. jún 2012

vítam dalsie nove babenky tak do chudnutia 🙂 😀

zoya1
25. jún 2012

Ahojte kočky. Tak ja sa ozývam po 3-dňovom porušovaní diéty. Bola som so svojím synom na školskom výlete. Stanovačka v lese - bez vody, elektriny, civilizácie. Jedla som všetko čo nezjadlo mňa - vymýšľať som tam veľmi nemohla 😀 Váha šla hore o 1 kg 😠 😠 😠 Ale oddnes znova dodržiavam. Manžel schudol už 20 kg - neuveriteľné. Dnes máme bielkoviny - ešte netuším čo si dám na obedík, ale dačo ľahšie by som si dala, nejak ma pobolieva brucho.
Pozdravujem nové chudnúce osôbky 😀 😀 😀
@sajmonkaf Že visia na na tebe plavky - gratulujeeeeeeem. Moje sú akési flexibilné - nevisia ani 1 cm 😀 😀 😀

zuzka2010
25. jún 2012

baby aky mate nazor na vyrobky MACES pri diete?

babylux
25. jún 2012

Ahojte.ja som drzala kapustovu dietu.Prvy krat som schudla za 7 dni 3,5 kg,dala som si prestavku a teraz to uz nejde dole.tak skusim tuto vasu.Ak mate nejake dobre tipy a recepty budem velmi rada ked sa o ne podelite.Dik!!

miskakyska
25. jún 2012

@zuzka2010 to čo sú za výrobky,som ešte nepočula o takých?
@babylux len skús,budeš veľmi milo prekvapená!
@sajmonkaf Simi :-O veď ty sa nám za chvíľku usušíš :o) už trošku spomaľ!

babylux
25. jún 2012

to sa je len kapustova polievka a moze sa aj ovocie alebo zelenina a na piaty den aj maso.a vela vody,aby som sa nevysusila.

sajmonkaf
25. jún 2012

@babylux kapustovu som mala raz tiež,ale po 3 dnoch som bola nervozna,nedala sa vydržat,už mi sla kapusta krkom,tato je super,určite nebudes hladovat.....

sajmonkaf
25. jún 2012

@miskakyska neboj,až take to nie je,praveže len 1 kilo slo dole od vody,a o 2 týždne končííím,tak chcem sa dostat aspon na 70 kg,ale asi to nedosiahnem,ide to fakt,aleže fakt pomaly 😒

sajmonkaf
25. jún 2012

@babylux proste musis len zacat,a hlavne chciet,dobra je nejaka motivácia,napr kup si niečo pekne menšej velkosti a pod.vela pi,najma čista voda,a hlavne nemiesaj.zo zaciatku ide dole najviac,potom menej.ved pozri co sme tu popisali,je toho vela,každa sa strauje podla seba nejak si upravujeme,čo mame radi.a hlavne,možeš aj sladke 🙂 🙂 🙂 🙂

merikac
25. jún 2012

ahojte hublinky..... zacala som ryzovou tyzdnovou ocistujucou kurou koli precisteniu organizmu, a po tyzdni som zistila, ze teraz je ten najvhodnejsi cas konecne zmensit porcie inac povedane, konecne schudnut, uz 2 tyzden papam len zeleninku ovocie, avsak asi moc konbinujem, lebo vaha neklesa,,,,,,,vasa dieta ma dake zasady, hodi mi niekto postup do IP budem vdacna,,,,,,,,

kacena24
25. jún 2012

ježiš aj ja som mala tú kapustovú a schudla som 5 kíl za 7 dní,ale preto že som nič nejedla,bo keď som si spomenula na tú polievku,prešla ma chuť aj niečo zjesť :D

sotia
25. jún 2012

@merikac pozri na nete 90-dňová diéta, tam je všetko rozpísané....budeme sa tešiť, keď sa k nám pridáš 😝 😝 😝 😝 😝

sotia
25. jún 2012

@kacena24 presne, kapusta na dlho znechutená