90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
21. feb 2014

ahojte babenky, ako sa mate a ako sa vam dari ???? Drzime drzime ??? pomaly sa nam blizi druha voda a druhe vazenie 😝 😝 😝 😝 😝 😝

davam do pozornosti nasu kucharsku knihu, nejako nam to tam stagnuje, co tak pridat par receptov ??? aby sme dostali nove typi na varenie a papnie ????? 😉 😉 😉 😉
takze tu je link :
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

lydka84
21. feb 2014

@misena741 tak to sa mi paci, tiez som rozmyslala este do velkej noci byt takto, striedat 4 dni a cvicit a potom prejst na dalsich 90 dni ... takze to bude + - 120+90

lydka84
21. feb 2014

@1veroncek1 supeeeer blahozelaaaaam a aj cm urcite krasne miznuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂

1veroncek1
21. feb 2014

@lydka84 tie budem merat az po druhej vode ale o jednu konfekcnu velkost som menej tak isto aj tie ubudli 🙂 a ubudaju 🙂

1veroncek1
21. feb 2014

@lydka84 nejak som to tu nezaregistrovala aneche sa mi to znova citat, je tu hoka co schudla 40 kg, tusim za sedem mesiacov, to znamena ze sedem mesiacov fici na tejto diete?

lydka84
21. feb 2014

@1veroncek1 to je uplne super , ja idem asi + - ako ty aj vo vahe aj v konfekcnej velkosti 😉

lydka84
21. feb 2014

@1veroncek1 ta holka je @misena741 ... a ano za 7 mesiacov je o 40 kil lahsia, to je nieco ze??? 😎 😎 😎 😎 je mojim obrovskym vzorom , vdaka nee sa tak drzim ako sa drzim ... ak si dobre pamatam dala trosku upravenu stravu , daco sa mi mari s dukanom ale gro bolo 90 DD ....ale presne ti to povie ona 😉

1veroncek1
21. feb 2014

@lydka84 lebo ja som tiez rozmyslala ze potiahnem dlhsie aj pol roka 🙂 vobec mi nerobi problem sa takto aj do konca zivota stravovat samozrejme so sem tam ze dam si nieco mastne alebo tak , lebo toto nie je dieta pre mna ale iny sposob stravovania sa a nejak extra sa neobmedzujem 🙂 teda jasne len si pockam na to na co mam chut na ten ktory den ale inak pohodka 🙂 opytam sa jej teda...uz je aj mojim vzorom ani vo sne si neviem predstavit ze este 30 kg by som dala ty kokšo ...ani si neviem samu seba predstavit 🙂

1veroncek1
21. feb 2014

@misena741 ahoj, chcem sa spytat ze za tych 7 mesiacov stale ides stvordnovky normalne ? alebo ako vlastne lebo rozmyslam tiez ze potiahnem dlhsie ...nez tri, najlepsie do konca zivota asi 🙂 a aj cvicis?

lydka84
21. feb 2014

@1veroncek1 tak veru clovek si povie ze pocka a da si inokedy, ja som tak dnes urobila s cokoladou sme blahozelali kolegynke a doniesla nam z tej cokolady, Milku tak som ju dala do sacku a zajtra si ju fajne vychutnam uz sa na nu tesiiiiim 😝 😝 😝 😝 😝 😝 uz som skoro do nej kusla ale som si povedala ze den predsa vydrziiim 😉
a tak isto to vnimam aj ja, vobec mi to nevadi aj zhrasim sem tam niecim ide sa dalej dolezite je ze tych 95-97% idem podla dietky a bez prehreskov 🙂 🙂 🙂 + cvicenie k tomu a vysledky sa ukazujuuu co ma velmi tesiiiii a uz si to zacina vsimat aj okolie co je super

momamo
21. feb 2014

Zeny pomoc ... 😀 😀 Chcem s touto dietou zacat, co vsetko mi k tomu treba? Kde najdem nejake vychytane recepty k tejto diete?

momamo
21. feb 2014

Nasla som, od zajtra idem do toho drzte palce ... 🙂 😵

lydka84
21. feb 2014

@momamo ahoj strana 1600, prva sprava odomna dlha ale stoji za precitanie .... 😀 😀 tam sa vsetko dozvies
a napady na varenie, teda okrem tych co su v knihe najdes tu:
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

momamo
21. feb 2014

@lydka84 dakujem ti pekne🙂 Vsetko jasne, cize jeden den bielkoviny, potom druhy skroby, uh a nakoniec vitaminovy den a samozrejme aj ten asi najhorsi vodny, spravne hej? Cize vsetko je to o tychto styroch fazach, casoch jedenia a receptoch ...

lydka84
21. feb 2014

@momamo presne taka tieto 4 dni striedas a ked mas 28 za sebou tak 29 ide vodovy....ale to mas dalekooo

lydka84
21. feb 2014

@momamo a co sa tyka receptov, podla mna treba jest na co mas chut, proste ak mas rada masko daj si ak mas rada buchty na pare daj si...len dodrzuj co v dany den mozes a pojde to o to lahsie...neber to tak ze nedam si chlieb lebo viac schudnes a o tyzdne zjes polku naraz...treba si davat po trosku stale aj zo sladkeho na UH veceru a vtedy tu to nepride ako dieta a ani sama nebudes vediet ako lahko tie dni budu utekat ..... 😉 ...a treba papat tak aby si nebola hladna, (len vtedy nebudes mlsat) do pocitu nasytenia, na zaciatku ti pride ze zjes vela ale casom sa ti stiahne zaludok a zacnes zmensovat porcie ......proste musis byt v pohode 🙂

momamo
21. feb 2014

@lydka84 dakujem ti🙂 O mesiac to napisem ci som to vzdala alebo idem dalej .. 😀

lydka84
21. feb 2014

@momamo jasne ze pojdes dalej 😉 😉

momamo
21. feb 2014

@lydka84 dakujem za podporu .. 🙂

lydka84
21. feb 2014

@momamo ved na to sme tu, keby nieco pytaj sa, je tu kopa bab je nas asi 30 co mame za sebou uz aj prvu vodu ( mozno si videla tu tabulku nasu s kg) a ideme dalej...len cez ytzden sme asi moc zamestnane je to tu take menej rusne ale oni sa tiez poozyvaju a budu ta podporovat neboj 😉

momamo
21. feb 2014

@lydka84 este raz dakujem tabulku som nepozerala ale idem hned pozriet na strane 1600 hej? Mne ide hlavne o to aby tie jedla mohla jest aj moja 1,5 rocna dcera nakolko sa mi naozaj nechce varit na 2x, chlap sa prisposobi 😀

lydka84
21. feb 2014

@momamo ano 1600 tam je aj rozpis potravin co kam patri......
a uvaris normalne ryzu a maso na zelenine, on zje vsetko , mala ryzu zo stavou a ty si das prvy den masko + zeleninu a druhy ryzu + zeleninku.... a treti si pochutnate na sladkej dobrote 🙂
v tom je fakt super ze sa tam varia bezne jedla....

momamo
21. feb 2014

@lydka84 len moj najväcsi problem je mäso nedokazem ho dlhodobo jest? Cim mozem v bielkovinovom dni nahradit mäso? Vajcom? A podruhe ja jem len bravcovinu a zriedka hovädzinu ..

lydka84
21. feb 2014

@momamo vajicko, syry, tofu, sojove platky
ja som mala vcera salat a k tomu syr napr, alebo zapekana zelenina so syrom.....omeleta, zeleninove fasirky, brokolicovo - nivove fasirky a kopa inych dobrot sa v tento den daaaa vymysliet

lydka84
21. feb 2014

@momamo a este mliecne vyrobky, mlieko, jogurty, ....

lydka84
21. feb 2014

@momamo a este tvaroh a ryby a morske potvorky, krabie tycinky , ........ snad uz som na nic nezabudla 😉

momamo
21. feb 2014

@lydka84 ryby nemusim jedine lososa a potom len tvaroh ...So mnou to bude tazke 😀 😀

lydka84
21. feb 2014

@momamo al nebude neboj sa, bielkoviny vychadzaju 1-2 krat do tyzdna, uvidis az ti budu chybat 😝 😝 😝 a lososa aj ja milujem a aj robiiiim casto 😀 😀

momamo
21. feb 2014

@lydka84 este prosim ta tie fasirky robim klasika so zemiakou plus nejake bonus ako brokolica a niva hej?

lydka84
21. feb 2014

@momamo pozor zemiaky su skroby a niva je bielkovina 😉