90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
30. okt 2013

@misena741 masko mozes na obed aj za tanier, najedz sa do syta, uvidis ze casom ti budu stacit aj mensie porcie. Na veceru polovicu toho co na obed. vyvar som nepila, iba niekedy, ako som mala chut. A na vitaminovy den mozes aj zeleninu. podusenu, uvarenu, surovu, prip. zeleninovu polievocku si sprav, aby si mala teple. 🙂

misena741
30. okt 2013

@lucijja dik.tak napr.20 dkg masa?mozem aj 20dkg syru?na ranajky len ovocie,alebo mozem aj orechy?

lucijja
30. okt 2013

davaj len ovocie, s orechami vo vitaminovi den iba... 🙂 a ano, mozes aj 20dk maska alebo syru.. 🙂

cessy
5. nov 2013

Dobre ranko ako sa dari, aky mate dnes den??? 😵 😵 😵

lucijja
5. nov 2013

jaa bielkoviny...este neviem co budem, ideme z roboty na obed, tak asi nejakú rybku hodím... 🙂

cessy
5. nov 2013

@lucijja rybku mozem vzdy, alebo syr

lucijja
5. nov 2013

@cessy no ja sa snazim vyhybat masu okrem ryb, podla krvnej skupiny by som ho nemala...

cessy
5. nov 2013

@lucijja ja zás maso noc nelubim, skoro vobec nejem. Len rybu 😉

liliana0000000000000
6. nov 2013

Ahojte rada by som sa pridala k vam, zacala som v pondelok tekze dnes mam cestoviny 🙂 celkom fajn dnik ale naj je pre mna mäsko 🙂 a zajtra ovocny toho sa bojim najviac.

lucijja
6. nov 2013

@liliana0000000000000 ja som to mala tiež tak keď som prvý krát držala, bielkovinový bol môj naj, ale teraz druhý turnus mám najradšej škroby... 🙂 varím si polievky so sójovým mliekom, pečiem zemiaky, rizoto zeleninové... 🙂

liliana0000000000000
6. nov 2013

@lucijja ako ako dlho uz drzis ? ja mam velmi slabu vôlu ale uz musim vydrzat. kolko si zatial schudla?

lucijja
6. nov 2013

@liliana0000000000000 ja som 17ty deň, zatial sa nevážim, lebo som začala aj dosť cvičiť a mám už dva týždne v kuse svalovicu. 😀 Ale nohavice sú mi volnejšie a okolie si už tiež všíma, takže niečo určite zišlo. 🙂

Prvý krát som s ňou dala dole cca 15kg.

liliana0000000000000
6. nov 2013

@lucijja 15 kg to je supeeeeer. drzim palce nech sa dari...

viera22
15. nov 2013

ahojte tiež by som chcela dodržiavať túto diétu len to odhodlanie nie je až tak silné ako kedysi pred tehu neviem sa k ničomu dokopyť ale tak uvidíme ..... mohla by som poprosiť neviete mi niekto poradiť čo si variť v ktoré dni nejaké recepty alebo niečo podobné ďakujem

lydka84
17. nov 2013

@viera22 ahoj no ja som sa rozhodla ze zajtra zacnem opat .... a varit, mne najviac vyhovuje ze varim to co a mam rada len to delim a prisposobujem pravidlam 90-tky ... a tak to ide najlepsie proste na co mam chut to si dam 🙂 a sem tam sa inspirujem knihou, su tam niektore zaujimave recepty posielam link : http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

liliana0000000000000
18. nov 2013

@viera22 ahoj ak nemas problem zjest na ranajky ovocie tak ranajky mas odbavene, mne to po case zacalo robit problemy tak si robim take koktejly napr jablko banan a skorica to je moja mnamka.
v bielkovinovy den si robim mäsko na troske oleja opekam napr kuracie, morcacie prsia a ku tomu zeleninovy salat, alebo kuracie stehno pecene, pripadne ryby na masle.
v 2. den si robim pecene zemiaky, zeleninove ryzoto, sosovicovy privarok, huste zeleninovo strukovinove polievky,
3 den je pre mna najhorsi stale si robim cestoviny s paradajkovou omackou a oreganom, raz som mala zelenive lazane pizu sa mi akosi nechce ☹
v ovocny den zapekam jablka so skoricou, orechami na troske masla, alebo banan na masle s orieskami a hrozienkami je tiez super, alebo broskine rozvarim s vanilkou, na obed aj keby sa to asi nemalo si robim zeleninovu polievku to je moja zachrana v tento den. vela receptov najdej aj na nete
drz sa a pochval sa s uspechmi pre mna je to velka motivacia ked citam ako sa inym dari 🙂

liliana0000000000000
18. nov 2013

Ahojte pochvalte sa ako sa drzite 🙂
u mna to ide velmi pomaly dole zatial iba 2 kg a v centimetroch mam dole v pase - 2 cm, boky -2cm a stehno - 0,5cm.
drzte sa papa

sticker
18. nov 2013

@liliana0000000000000 Ahoj 🙂 Prosím ťa, sójové mäso patrí kam? Normálne neviem, či ho dávať v bielkoviny miesto kuracieho, alebo k ryži....? A ešte kuskus? Ja som dnes 15-ty deň, ale teda tento víkend bol zabijácky 😒 ☹ A keďže som 5 dní pred menzesom tak si to vieš predstaviť 😝 Zajtra vitamínový deň a zvažujem, čo na obed, lebo ja tiež ovocie eeeee... možno len zeleninu podusím a hotovo.....

lydka84
18. nov 2013

@sticker
... kuskus sa da jest v skrobovy den
... výrobky zo sóje ako granulát, sójové rezance, plátky, kocky sa zaraďujú medzi bielkoviny ako náhrada za mäso, teda patria do prvého dňa. Sójový syr Tofu je ako mliečny výrobok, takisto vlastne patrí do prvého dňa.
... ale soja ako strukovina to je uz skrob ,,, ako fazula, hrach ..... takze polievka so sojou alebo privarok ide ako skrob 🙂

liliana0000000000000
19. nov 2013

@sticker ahoj presne ako pise lydka84 soja a sojovy syr v bielkovinovy den, kuskus v skrobovy den.
s ovocnymi dnami mam aj ja velky problem, tiez si robim zeleninu. ja som dnes 16. den a zatial iba -2kg, pre mna dost demotivujuce ale idem dalej ja som zatial bez prehresku ak neratam tu zeleninu v ovocne dni.
a kolko by si chcela scudnut? mne treba 8 kg takze este 6.
drz sa papa

sticker
19. nov 2013

@liliana0000000000000 No ja som mala zatiaľ dolu 3kg, ale po víkende sa to určite pokazilo. Nemám odvahu sa postaviť na váhu 😀 Ja chcem schudnúť do mája 😀 Ale začala som teraz, lebo Vianoce dajú zabrať ako každý rok, tak nech mám aspoň trochu menej 🙂 Minimálne chcem zhodiť 5kg ale potešilo by tiež tých 8kg. 🙂 Včera som pridala aj cvičenie, len tam sa obávam, že váha nepôjde moc dolu, skôr svaly naberú...

liliana0000000000000
19. nov 2013

@sticker super ze aj cvicis mne sa nechceeeeeeee

lydka84
19. nov 2013

@liliana0000000000000 papaat zeleninu vo vitaminovy den nie je prehresok takze blahozelam k bezchybnej diete 🙂

lydka84
19. nov 2013

@sticker vazit sa vela netreba, ono vaha kolise tym co si jedla kazde jedlo inak zadrziava vodu .... ja osm s avazila maximalne kazdy druhy ovocny den takze nei castejsie ako kazdy 8 den a bolo to tak akurat aj vysledky boli uspokojive

siskah
19. nov 2013

Kocky taketo diety funguju len docasne, akonahle sa zacnete znova "normalne stravovat" opat naberiete tuk, namiesto svalov, ktore ste ako prve stratili ked ste dietovali. pretoze nas organizmus je nastaveny tak, ze akonahle zacne obmedzovat prijem, ako prve sa zacne zbavovat svalov, ktore najviac spaluju energiu, a vsetku energiu zacne ukladat do tukov. Takze ak sa po cas opat vratite k normalnej strave budete mazt manej svalovej hmoty, ktora bude samozrejme menej spalovat a nahradite to tukom. toto sa vola jojo efekt. Inak uz existuje jedna vec urcena na regulaciu hmotnosti na genovej urovni vola sa gamma TR 90 a momentalne to uziva moj manzel.. Nejde o klasicku dietu ale o restart metabolizmu, narast svalovej hmoty a metabolizmus tukov. staci si dat na youtube alebo google tr 90 alebo gamma weight management, dostanete viac info s realnymi fotkami. ak vas to zaujima, napiste do spravy poradim zvlastnej skusenosti. vela zdaru a zdraveho stravovania zelam.
a preco diety nefunguju?

https://www.youtube.com/watch?v=m_EM3L1cbJY
siskah
19. nov 2013

a dolezite su cm a nie kila, lebo ako urcite viete, sval je ovela tazsi ako tuk, takze v reali nemusite ist na vahe dole ale spali sa vam tuk a to je to o co sa usilujete.

liliana0000000000000
20. nov 2013

@lydka84 dakujem no len uvidime kolko mi to vydrzi, mame stretavku zo skoly tak mam motivaciu co bude potom nevem 🙂 🙂

monique02
20. nov 2013

caute kocky,

neda mi nereagovat

ja len ze drzala som tuto dietu po obidvoch deckach a v pohode vazim tolko kolko som chcela a vobec sompo skonceni nejako radikalne nepribrala 😉 ja som sice potrebovala schudnut len par kg tak som ju nedrzala celych 90 dni, ale o to islo pomalsie a predtym som ziadnu inu dietu nedrzala, tak mozno aj preto mi tato dieta sedela

neobmedzovala som sa nijako v mnozstve, len v type jedla, aj na obed na veceru som jedla kolko som mala chut, a je jasne ze ked sa zdravsie stravujete, cvicite, jete vela ovocia a zeleniny tak to musi priniest nejaky vysledok 😉 jasne chce to po skonceni diety nie hned sa vrhnut na tazke mastne jedla, polotovary, blbosti, ale sem tam si dat zase nejaky lahsi den, jedavat viac ovocia, zeleniny aj do buducna a bude to v pohode 😉

este ze vysledok zbadali na mne ludia az po case, ono ta vaha nie je najstastnejsia, podla mna lepsie uvidite na veciach ktore si obliekate ze su vam nejake volne 😉 a nevzdavajte to, ten pocit ked vam ludia vravia ako dobre vyzerate za to stoji

drzim palce

lydka84
20. nov 2013

@liliana0000000000000 snad vydrzis ja so v lete vydrzala mesiac potom slana dovolenku a napriek dovolenke som si vahu udrzala a to som jedla kade co .... a moja motivacia je ples 15 februara no len sa akois neviem odhodlat, snad sa do nedele podariiiiii

misena741
21. nov 2013

Mam za sebou 27den.dolu 7kg.este 19 a budem stastna.v sobotu mam volny den,tak sa trochu obavam.hl.rodicia maju zabijacku)-: