90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudica
7. okt 2010

@yanni
@juli71 presne ako píšete....netreba sa starať, kto čo hovorí... Samozrejme, že chceme byť pekné, ale v neposlednom rade aj zdravé... veď aj o to tu ide. A je to aj o sebavedomí, aspoň u mňa. Aj keď mám 40 na krku, chcem sa páčiť a byť zdravá... a čítam tu, že aj vaše mamky a tak...no veď je to super! Budeme kočky! 😉

juli71
7. okt 2010

@claudica presne tak ide tu aj o zdravie , netreba sa potom stazovat na vysoky cukor a podobne ja ked som este nedrzala tuto dietu tak som nejedla vobec chleba ani rozky , nooo niekedy som si dala taky celozrny , sojovy a uz vtedy sa chytali za hlavu ako mozem vydrzat , ja viem ze to ide 😵 😀

anka72
7. okt 2010

@kubkovka vyhovor sa na zažívacie problémy. ☹ To ľudia pochopia, na rozdiel od toho, keď im povieš, že držíš diétu. Ale páčil sa mi názor, že treba aj trošku "zhrešiť". Ale na druhý deň-hor` sa pokračovať ďalej... 😀

kubkovka
7. okt 2010

@claudica no veru, bolo to vyborné, ja tiež milujem kyslú kapustu a aj zemiaky, som ako pravá sedliačka voľakedy..... 😀

kubkovka
7. okt 2010

@juli71 ja si tiež myslím, že táto diéta je fajn, vyhovuje mi, až teda na tie vitamínové dni, ale vydržím..
chcem potom stále dodržiavať tento princíp, mám aj knihu 90 dní potom, ale ešte som ju veľmi neštudovala, pretože by som sa doplietla ako sa poznám

kubkovka
7. okt 2010

@anka72 no nad tým som premýšľala a asi to aj tak urobím, v podstate nebudem klamať, lebo dva dni ma dobre preháňalo, asi sa mi vyčistili črevá 🙂

kubkovka
7. okt 2010

ja cvičiť nechodím, pretože sa bojím, aby som neprišla o mlieko, pretože to sa mi stalo pri malej, takže ešte vydržím, ale chodíme von na dlhé prechádzky a tak podobne

juli71
7. okt 2010

@kubkovka mne ta kniha pomohla usmernila ma

kubkovka
7. okt 2010

@juli71 no veď dúfam, že to tak nejako bude aj pri mne, uvidíme, ale viem, že mne forma oddelenej stravy vyhovuje, pretože mám problémy s trávením a teraz sa to lepší.....

zajtra mám na obed mrkvu ako mäso a k tomu tarhoňu

yanni
7. okt 2010

@kubkovka ze vraj sedliacka
😀 😀
tak to ja tiez tak. Ja na zemiaky nedam. Milujem ich v kazdej forme. Akurat ze hranolky mat asi tak raz za rok ak vobec a to tiez len vlastnej vyroby. A kyslu kapustu ja musim mat rada. Nakladame ju kazdy rok od nepamäti, to sa neda nemat rad.

Inak aj mne vyhovuje delena strava. ja som po prvom kole nabehla na tu klasicku delenu. predsa je to trochu pestrejsie stravovanie. A uz som to tu sominal, ako delim, tak nemam ziadne zaludocne krce. Od maja ked som zacala prve kolo ma zaludoik nebolel. a predtym dost casto, hlavne ked som sa riadne najedla, tak klasicky mysli, mäso, zemiaky a tak. Ja uz delit asi neprestanem. Po diete nabehnem na summovu resp.haya. A bude sa delit dalej. Podla 90tky by som nemohla zit vecne. Je to dost jednotvarne. Ale klasicka delena je super.


@kubkovka to fakt? da sa z cvicenia stratit mlieko?Prepac ja neznala bezdetna, nie som v obraze. ☹

monkula
7. okt 2010

Ja som dnes mala UH, dala som si špagety s pestom a sušenými paradajkami, bolo to výborné

monkula
7. okt 2010

inak ja sa tiež stretávam s názorom, že načo chudnem? VeĎ po dvoch deťoch vyzeráš dobre...
Ale ja nechem, aby bolo vidno, že mám deti, viete, ako to myslím... 😉
A zajtra ovocný, pomoc... 😉 a to mám ovocie rada.. ale žiť z neho celý deň, to je ťažké..

yanni
7. okt 2010

@monkula no ved to je tak. aj mne vravia ze naco chudnem. Mne ani nejde tak uz o spek ale o to ako sa citim. A citim ze este stale je tam nieco, co mi vadi. Ale mne sa zda, ze mne uz pomoze asi len cvicenie, kg uz asi nikdy v zivote mat nebudem, ale na by som este chcela. to je tak na moj pocit idealne. Takze este par kilecie. A nech si hovori kazdy co chce.

a ake pesto si si dala? Cervene? Ja mam strasne rada zelene, ale toho som sa musela vzdat lebo je tam pecorino. No na nervy. Tak by som si dala.

monkula
7. okt 2010

@yanni ja len zelené... 😵 ale nie všade je peccorino, v tomto mojom je grana padano, záleží od kvality ,čím lepšie pesto, tým lepší syr..
Ale to si môžeš spraviť aj doma, ja som kvôli tomu pestovala bazalku ,ale išla som k rodičom a kým som prišla ,tak mi vyschla, cheš recept?
ja pesto milujem napríklad natreté na bagetu, obložené šunkou a paradajkou 😵 😵

yanni
7. okt 2010

@monkula hihi ze vraj vyschla 😀

no jasnacka, hod recept, skusim. Mna ten syr teraz odradza, kedze je to bielkovina.

kubkovka
7. okt 2010

@yanni no ja si myslim, ze mi to velmi dopomohlo k strate mlieka, ale aj mozno preto, ze to bol aerobic a to natriasanie, no neviem, ale nebudem to znova riskovat

adamko05
7. okt 2010

myslím, že cvičenim sa do materskeho mlieka vylučuje ista kyselina a to babatkam nechutí potom a preto je menej mlieka, kedže menej piju, lebo neni chutne... neoplatí sa riskovat si myslim

monkula
7. okt 2010

@yanni no vyschla, keďže nebola polievaná 😀
http://domacnost.sme.sk/c/3560136/co-dokaze-baz...

adamko05
7. okt 2010

baby.... som si mieso maska urobila file na masle 😝 , ja nie som masožravy typ, a mne masko bez ničoho nechutí.... ešte raz za čas na ten obed s kuskom chleba, ale kedže chcem obmedzit chlieb, maso bude asi iba občas... tak max. kura s kyskou kapustou, to mi chleba netreba 😝 😝 😝 😝 😝
snad som moc neporušila, ked nebolo maso ale file, čo vy na to?

zibi
7. okt 2010

@kubkovka no a ja k tomu si dam kecup..pikantny 😉 je to fajn..ale najlepsie je ked mas tie s tou malou supkou tie pekne zlte..ja som si dnes srpavila poleivku este aj mame zanesiem..lebo zajtra mam daco ine
cestoviny teda
som si kupila taku omacku paraadajkovu v sacku s bylinkami aby osm nejedla stale to iste
no dajak mi stoji vaha..ale chodim cvicit a vidim ze sa mi vyhladilo telo a aj celula odisla xi xi do bazin 😀
baby dnes som odolala tiramisu..som taku chut dostala aj na gyros..som normal ze si kupim vsetko naraz ale som odolala chi tak som rada hm
u nas v jednej restike take fajne tiramisu a velke..do kelu..ked skoncim s dietou tak si pojdem jedno dat..xi
no nic utekam este cvicit
citim ze cvicenie mi pomaha a aj chudnut caute kooceeenkyyy 😅 😵

monkula
7. okt 2010

ja sa chystám zhrešiť.... O 45 minút objednávam pizzu... 😝 😝 a predo mňa, keDˇpostavíte šalát s rezňami, odolám, koláče, odolám, chipsy, odolám.. ale akonáhle predo mňa postavíte pizzu, koniec 😝

kubkovka
7. okt 2010

@adamko05 no jasne, ze neporusila, ja si to dávam často, aj keď teda ja som mäsový typ a vydržať len každý štvrtý deň, to je pre mňa utrpenie....

yanni
8. okt 2010

Caute kocky,

tak ja som vcera asi 3 hodiny odolavala nanuku ale neodolala som. Dala som si. Fajny bol 😀 Ale vcera na UH sa asi aj mohol. Je to fakt cudne, ako dietujem tak mi chodi chut po takych veciach, co ja vobec nemusim - sladkosti a podobne. Je to fakt zaujimave.

@adamko05 nezhresila si, rybka sa moze. A ja som viac mäsova ale viac-menej vsezravec. Su urcite veci co nejem vobec napr. paradajky ale inak zozeriem vsetko, hadam aj bycie gule keby mi nepovedali ze su to bycie gule 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@monkula dik za link. Len ten syr to tam kazi. Cestoviny a syr je v 90dnovke eeeee Skoda. Ale bude po diete 😉
Inak preco zhresila? Nemala si ty tiez vcera UH? To sa pizza moze. Inak ja zase neodolam mäsu ale pizze ano. To ja nemusim. Este tak v rstike taku cerstvu alebo ked sama vykuzlim, ale ani to nemusi byt. V prvom kole som pizzu ani nemala, teraz ma poslednom UH-dni len koli tomu, ze som mala od poslednej navstevy este jednu v mraziaku. Bol tam sice syr, ale to bolo len tak postrasene, tak som to neriesila. Zial oskrabat sa to nedalo.
Jaj aby som nezabudla, nemas nahodou osvedceny rezept aj na cervene pesto? Alebo ine baby, nemate?

@zibi no ja som taku omacku tiez mala. Ale tu to maju v pohari. Kupila som ju ked tu bol brasko v auguste, tak sme vyskusali vsetky mozne cervene omacky 🙂 Ta bylinkova bola fajna ale aj tak som ju este musela trocha dochutit. Najlepsia je Arrabiata. Podla vyrobcu niektore menej niektore viac stiplave.
Inak aj ja ako som zacala davno cvicit pilates a uz zo 3 roky chodim aj pravidelne plavat, tak tiez mi zmizla celulitida. A to ja mam stale sunky. Tie moje stehna asi nikdy nebudu ako spajdlicky. Este ze nemam ritisko ako svet, to by uz bola fakt pohroma. Hore chuda dole tucna, no na nervy. Na cecene len push-up aby bolo toho viac. Takze ja pushujem len sa tak prasi 😀 😀 😀 😀

@kubkovka
@adamko05 hm to je zaujiomave s tym mliekom. Musim si zapamätat, aj ked, mozno mi to asi ani treba nebude, No ved uvidime. Ale diky za vysvetlenie, ste zlate 🙂

Janka-sivi, a ty predsa dietujes? Si spominala ze si nic nebude. Ale fajn ze si tu. No ja som po talianskej dovolenke nemala ani gram navyse ale po tych poslednych par dnoch na SK hned kilo nabehlo. teraz som sa ani nevazila, neodvazim sa, bojim bojim....Lebo ja to teraz tak vselijako dodrziavam. Volako mam viac hlad ako v prvom kole. Nejako malo pijem v tom bude asi zadrhel. Ale to teraz ani tak nepride ked je zima. V lete je lepsie, tam si telo pyta. Ja teraz ledva dva litre do seba vlejem. A aj to viac caj ako vodu. Rano doma vzdy ovocny , to je asi tak 250 ml a ked mam bielkoviny tak cappuccino 500 ml. Potom v kancli bud ovocny alebo bylinkovy, tiez ca. 250 ml. a este vecer dakedy bylinkovy ca. 500 ml a zvysok je voda. No fakt neviem, nejako mi to dietovanie teraz nejde. Som zvedava co ukaze v nedelu vaha. Ja mam normalne pocit ze som pribrala a nie schudla. Na obleceni sice nic necitim ale taky pocit to je. No mozno mi to len v hlave strasi. Keby aspon kilecko do prvej vody bolo prec, to by som mala vahu ako po prvej diete a potom by mi uuz stacili take 2 kila na tych 55 a to uz len udrziavat. Pri mojej vyske mam sice uz terza super vahu ale tie stehna mi nedaju pokoj. Asi sa budem musiet donutit este aspon jeden den pilates, ale ked mne sa doma taaaaak nechce. V telecvicni je to ine, tam si pod dohladom, to sa ani ulievat neda, trenerka vsetko vidi. Najlepsie je ked je otocena chrbtom a spehuje v zrkadle 😀 😀 😀 😀

Inak ako bolo v podbanskom? Si spominala ze uz vo stvrtok ste mali ist. A tvoj velky nemusel ist v piatok do skoly, ci ako?

Ozaj baby, tak co som minule tu otazku okolo toho viza hodila, ak si pamätate, tak uz s ato vyriesilo. Googlovala som dva dni pokym som nieco nasla. Je to komplikovane a drahe ale da sa. Ale o Maroku som nic nenasla. Aspon nic co by bolo aktualne alebo aspon overene. Fakt nikto z vas nic nevie? Musime najneskor v decembri bukovat letenky a musim vediet ake priezvisko tam hodit. Lebo ked pojdem na slovensky pas tak mam to s -ova a ked si budem musiet vybavit nemecky tak to mam bez -ova. Booooze je to komlikovany zivot s dvomi obcianstvami 😕 No bolo mi to treba? 😠 Tak ak niekto nieco bude vediet mozte aj do ip, za kazdu infosku budem vdacna 😉

kubkovka
8. okt 2010

Dobré ránko dievčatá, tak dnes ma čakajú UH, takže bude asi tá mrkva ako mäso a tarhoňa, myslím, že to bude fajn......na večeru si dám tortu, čo som piekla manželovi k narodeninám.....horšie to bude zajtra, ale určite bude na obed zelenina, buď polievka alebo len tak udusená

cencula
8. okt 2010

BABY mne tiež váha stojí stále len 3kg, ale včera som mala schôdzu volebnej komisie a obliekla somm nohavice,ktoré som 2 roky nenosila,lebo som sa do nich po pôrode nezapla, bola som šťastná ako blcha, fakt mi to pomohlo na psychike a normálne som vnich mohla sedieť a nič mi neprasklo, ani som nemala až tak moc otlačené brucho, jasné že som mala trocha pretekárske brucho ešte v nich, ale hlavné je, že som ich zapla,mohla dýchať,chodiť a sedieť vnich, Fakt som šťastná, držte sa aj vy 🙂 🙂

mexx
8. okt 2010

Kubkovka, ako robis tu mrkvu ako maso? 😕

yanni
8. okt 2010

@cencula jeeeeeeej super. len tak dalej. a nelam si hlavu nad kg, dolezite su centimetre. Niekedy vaha stoji ale zbadas to na cm, ze sa nieco hybe smerom dolu 😉

Presne tak, aj ja chcem vediet ako sa z mrkvy da mäso vykuzlit 😕

claudica
8. okt 2010

Dobré ránko, ja mám dnes bielkoviny, tak sa teším na obed, konečne jedlo 😅 ! No po včerajšom VIT- dni /vydržala som!!!/ sa už teším na čínu čo som robila rodinke včera na večeru, samozrejme bez ryže. A najviac sa teším, že si dám na večeru acidko....juj, toto mi chýba velice ☹
No a aj ja mám skúsenosti s delenou stravou, ja sa tak stravujem v podstate už roky, no samozrejme nie vždy na 100%, to sa nedá....ale určite je to dobré na trávenie a čo je pre mňa veľké plus - necítim sa tak unavená.... Keď sme pozvaní k rodičom na obed alebo je nejaká oslava, kde sa zíde celá rodina, jedla som normálne s nimi, ja som po tom obede išla zachrápať, no hrúza to bola. Takto tieto pocity nemám. Takže aj kvôli tomu sa to oplatí. Túto 90-dňovku beriem naozaj vážne a dúfam, že vydržím, zatiaľ sa cítim dobre, odvážim sa v pondelok ráno a zreferujem. A pomáha mi aj to, že tu môžem byť s vami. Je to super. 🙂

juli71
8. okt 2010

Dobre ranko dievcata tak vitajte v klube , vcera vecer som totalne pohorela dnes mam UH, povedala som si vadrzim na ovsen.vlockach dufam 😀 😠

claudica
8. okt 2010

@juli71 Čo si vyviedla??? Čo si schrúmala??? 😲