90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
9. sep 2013

@peggulka 😀 nieee,kazdy sa vazi ako chce,ale ja by som sa najradsej vazila kazdy den a to nieje dobre

aduss
9. sep 2013

@cessy aj ja by som sa vazila snad kazdy den :D aj viackrat za den :D

aduss
9. sep 2013

@walen no esteze vas tu mam babule 🙂 vcerajsi den zvladnuty, dneska tiez..sice som si sladke dala uz teraz, nevydrzala som..mala som pernik z obchodu kupeny a kocku cokolady 🙂 zajtra ma caka nektarinka a susene banany 🙂 viem viem, tie babany nie su az tak ok, ale mna nakopnu energiou a potrebujem trosku cukru

cessy
9. sep 2013

@aduss presne aj ja tak

majlo78
9. sep 2013

ahojte babenky.ja mam už 8 den.ubytok na vahe zatial 0,5kg.na nervi...,ale ja musim jest častejšie.vstavam o 6-tej a nabeham sa v praci namaderu.ked si nedam aspon 5 až 6 krat jest tak sa trasem jak notak.ale snažim sa jest medzi povolenimi jedlami len ovocie.ale kedy sa to rozbehlo vam?po ktorom dni.dik

petronela16
9. sep 2013

ahojte kocky,

chcem niekoho z vas poprsit o info kde by som zohnala tu 90 dnovu dietu. Ak by sa niekto nasiel kto ju ma aj elektronicky tak poslem aj email. Prosim, prosim....podla toho co som tu citala ste celkom slusne zhodili, ja som totiz po druhom porode a mam o 17 kg navyse ako predtym a som zufala 😖 lebo si nemam co poriadne obliect, vsetko mi je male. Ak sa niekto najde VOPRED MOC DAKUJEM

cessy
9. sep 2013

@petronela16 chod pozriet do skupiny.tam niekto link pridaval

cessy
9. sep 2013

@majlo78 kazdy ma iny metabolizmus.ja som za prve 4 dni dala dole 2,4 kg.samozrejme to je hlavne voda

siravan
9. sep 2013

ahojky,,,a to fakt sa schudne ja som vydrzala 1.mesiac a som schdla tri kila,,,teraz uz jem normalne...taze neviem ci to je dobre

evamar
9. sep 2013

@petronela16 ahoj, ja mám knihu, tak pošli mail a prepošlem...

evamar
9. sep 2013

ahojte dievčatá, dne mám za sebou len štvrtý deň a už som zhrešila, dala som si kusanček zo svadobného koláčika. Už aby ich manžel so synom zjedli, aby boli preč!!!!! škoda že som nemohla zapnúť net, možno by tu niektorá bola a podporila ma.

majlo78
9. sep 2013

@cessy super.pekny vysledok.dufam,že sa to rozbehne.

lucysl
9. sep 2013

Ahooojte...no, tak od zajtra sa pridávame aj my dvaja s manželom 🙂 Už sme to držali niekedy a je to super, tak znova do toho 🙂 Len keby som pre decká nemusela variť, potom stále niečo oliznem .-) Budem si sem chodiť pre motiváciu a inšpiráciu

walen
9. sep 2013

@lucysl tak vitajte a držíme palčeky.

cessy
10. sep 2013

@lucysl ahoj, ja nevarim zvlast pre moju rodinu, prisposobujeme sa . ale to tak ze ked ja mam skroby, tak ja si dam ryzu, popripade zemiacky a im prirobim masko, zeleninu, alebo ked mam cestovinu, tak im dam nieco ine na ne a mne ine.... da sa to, len si v tom ptreba najst system 😉

cessy
10. sep 2013

@walen jeda a co ty tu taku nocnu hodinu???? ja chodim cim skor spat, lebo potom len o jedle rozmyslam 😝

cessy
10. sep 2013

@majlo78 urcite ano, len treba vydrzat 😉

aduss
10. sep 2013

@cessy @walen ahojte kočky, tak ako sa vam dari? ja mam dneska ovocie 🙂 zajtra sa odvazim, kolko slo za tie 4 dni dolu..

cessy
10. sep 2013

@aduss ahoj, ja mam dnes bielkoviny, za prvych 4 dni som mala dole 2,4kg, ale treba ratat s tym ze to je hlavne voda 😉

aduss
10. sep 2013

@cessy ale aj to potesi no nie? 🙂 aj ked je to len voda..ja som zvedava sama na ubytky..neviem ale ci to bude voda, lebo ja cvicim uz mesiac, tam islo dole tiez ake take kilecko 🙂 tak uvidime

cessy
10. sep 2013

@aduss a kolko este chces schudnut??? urcite si aj cvicenim dost schudla

aduss
10. sep 2013

@cessy ked som zacala cvicit, tak som mala okolo 85 kg..a ked som zacala drzat 90 dnovku pred styrmi dnami mala som 83 kg..takze na kila moc neslo..ale mam v prsiach dolu 5 cm, v pase 7, cez pupok 9 a cez boky 7cm..zajtra sa odvazim, kolko slo dolu za tie styri dni..chcela by som to dat aspon na 70 kg..ale potom neskor casom na 65...ty si na tom ako?

walen
10. sep 2013

@cessy aj ja som chcela ísť skoro spať ale nejako ma zdržal moj nový eee pc tak som sa k spánku dostala až možno niečo pred jednou 🙂

walen
10. sep 2013

@aduss aj ja mám dnes ovocie 🙂 po 90 DD je ovocie každý 6 deň a dnes práve nastal 🙂 ale pohoda zvládnem lavou zadnou 🙂

peggulka
10. sep 2013

@cessy tak uz som tu 🙂 co mas dnes dobreho na obedik? ja som si rano v rure ugrilovala kuracie stehna, k tomu papam salatik a kusok chleba...upps, ale zabudla som si odlozit troska maska aj na vecer..stale na to zabudnem, tak vecer dam asi len salat..

cessy
10. sep 2013

@peggulka ja som dnes mala k obedu, teda, prave sa na to chystam, bravcove pecene so salatikom, mnam ja to veelmi lubim. vcera som robila pecene zavarane maso, tak som si trosku odlozila z toho na dnes 😝

peggulka
10. sep 2013

@cessy no parada...tak ten spenik sa preklada na inokedy 🙂) masko lepsie..mnaaam, aj ja milujem pecene bravcove..a k tomu kapustu a knedlu 🙂 no ale to nie je pre nas.. MOMENTALNE 😀

cessy
10. sep 2013

@peggulka spenat mozem spravit aj zajtra, ale ked som toto vcera robila, tak potom som nemusela vymyslat co robit dalsie na dnes

cessy
10. sep 2013

@peggulka a zajtra co planujes????
ja mam chut na ryzu, tak este nieco k tomu nasim vymysliet a hotovo 🙂

peggulka
10. sep 2013

@cessy ja to tiez tak robim, ze ked spravim nieco mne, tak im to iste,len samozrejme nieco k tomu..aby som nemusela 3 druhy jedla robit..no zajtra neviem..hmmm, a co tak zeleninove rizoto? ja mam rada, aj nasi zjedia, a nemusime nic k tomu extra robit..