90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
19. mar 2011

@helenka40 pozdravujeme kamošku a že keď bude najhoršie, nech príde medzi nás 😉

helenka40
19. mar 2011

@suezana vdaka odkazem ale ona namiesto netu beha chodi na zumbu na bicykli a pocas volna randi 😀 😀

suezana
19. mar 2011

@helenka40 no celkom dobre 😀 , že by som aj ja začala behať na rande? 😎

suezana
19. mar 2011

Babuľky, ktoré máte dnes ovocko a zeleninku - ako? ja som zatiaľ vydržala 😵 😵 😵 😵 dúfam, že 2 kg po splne dole 😝 😀 😀 😀 😀

adamko05
19. mar 2011

@suezana ja tiež zatiaľ OK, ale neviem, neviem 😠 😠
no, ja budem šťastna za 0,5 kg, nie že dve 😀 😀 .. jaka si ty skromna žena 😅

suezana
19. mar 2011

No, a práve dávali, že dnes je superspln 😵 tak budú 2 dole zajtra 😎 Len keby mi nebolo tak zle 😝 porazená chrípka, či čo ma to zmáha 😠

perla200
19. mar 2011

@suezana to fakt? takže som to už zmeskala????

suezana
19. mar 2011

@perla200 no spln je dnes v kalendári a odporúča sa 12 hodín pred ním začať s očistou - diétou 😒 aký máš dnes deň?

suezana
19. mar 2011

Inak hovorili, že na spln aj lieky super zaberajú 🙄 no neviem, mne teda vôbec 😢

suezana
20. mar 2011

Dobré ráno 🙂 ešte sa vyvaľujete v posteli? 😕

adamko05
20. mar 2011

dobre rano
mne šlo včera hlavu roztrhat, tak ma bolela večer 😝
a teda, vydržala som akože dobre včera, až na to, že som o pol 9tej večer vyjedla pred TV sušene banany 😝 , no čo už... potrebovala som dačo prežuvat

dnes pečiem koleno, k tomu chlebíka kusok, vyvar... tešíííím

som hladna ako vlk, zatiaľ len čaj, a idem si kafčo dať asi už aj

adamko05
20. mar 2011

@suezana tak čo, dve, či tri?

suezana
20. mar 2011

@adamko05 2 😵 😵 😵 😵 😵 😵 čiže dnes zo 74 na 65 😵 😵 😵 jupíííííííííííííí, ale priznávam, nečakala som to...
Ani dnes nebudem mať deň poriadny, lebo ráno som si urobila hrianku s cesnakom - zle mi bolo od hladu, od liekov, od kávy 😖 Nedám si na obed - pečivo. No a nemám bielkoviny, ale škroby, lebo chcem pečené zemiaky so šampiňónmi a večer ideme na oslavu - bude torta, tak uvidím, či budem, alebo zvíťazí vidina ďalšieho kila dole 😎

adamko05
20. mar 2011

@suezana a nemaš mat bielkoviny??
no super, 9 kg 😵 😵 .. za aky čas??
ja stále stojím na vahe 64,4 ☹ ☹ ☹
čo už...
dnes kava, čaj, voda, par orechov a už na doobedie stačí, len pit budem.... a uvidím, že by som bola bez večere 😕 , asi nie.. ale vidím to na jogurt, maso bez chleba, to neni pre mna, ale možno sa prekonam, nech nemiešam 😝

mimika4408
20. mar 2011

ahojte dievcata, ja dnes skroby, takze bude ryza so salatom 😉 , deckam som k tomu robila panenku so smotanovo-sampinonovou omackou . vcera som piekla nutelovy kolac a ani som neochutnala 🙂 . len neviem kedy sa ta vaha pohne zase, stale 80kg ☹ ☹

adamko05
20. mar 2011

@mimika4408 tak pozeram, že nie som sama, čo stojim s vahou... ale, hlavu hore, POHNE sa.... 😉

tinkaa23
20. mar 2011

@suezana no dobre,budeme slapat🙂)

tinkaa23
20. mar 2011

ja mam v pondelok druhy ovocny den,mam sa baby odvazit uz alebo pockat?lebo nejak vela ubytok nevidim,nech nie som sklamana.-((

suezana
20. mar 2011

@tinkaa23 urob, ako myslíš 😉 ak máš strach, že budeš sklamaná, tak sa neváž - niektoré baby to tak robia, ja by som nevydržala 😉

suezana
20. mar 2011

@adamko05 ja som včera nemala mať ani ovocko, len kvôli splnu som si dala a dnes som sa len prispôsobila tomu, čo máme ako rodina - tak som dala škroby. A ty si kľudne daj na večeru jogurt, ak telo pýta. Veď to je ľahunká večera 😉

suezana
20. mar 2011

Ja obed za sebou - zjedla som len 1 veľký šampiňón (síce vypražený 😎 ) a zemiačiky pečené a šalát: ľadový, mrkva nastrúhaná a pomaranč - trošku práškového cukru (malá lyžička) mňam, mňam odporúčam pre zmenu, kto máte odvahu 🙂
... no a teraz tá oslava..... dúfam, že to zvládnem 😉 už volali, takže asi idem aj ja - cítim sa lepšie po naparení.

perla200
20. mar 2011

ahojte kočky....ako ja robím vsetko preto aby som zase priberala🙂 hoci vaha stojí....včera hambáč???? no možem sa hanbit🙂 ale inak dodržané.... a dnes že koprová omáčka na UHT???? brutal....ale neva pečiem trasenú tortu to dodržím na večeru🙂))) len ako zajtra to ovocko???? netusím:(

tibinka22
20. mar 2011

Ahojte 🙂 Mozem sa k Vam pridat? Som sa rozhodla, ze od zajtra zacinam drzat tuto dietu, mam ju odlozenu uz davno, ale vravela som si, ze mne nebude nikto "vraviet" co mam jest... Ale taka "moja" dieta u mna nefunguje... Vzdy ked na nieco mam chut tak si poviem a vsak mozem, ved potom si uz nic nedam a je to o nicom... Sice od 1.3. chodim cvicit do fitness a a na zumbu, ale mam pocit, ze sa nic nedeje.. a zbadala som tu tuto temu, tak som sa rozhodla ze aj ja zacinam 🙂
Tak dufam, ze sa mozem sem pridat a budem rada, ked tu najdem podporu 🙂
A su tu nejake kocky, ktore uz ju drzali a maju nejake vysledky? Priznam sa, nechce sa mi to nejako velmi dozadu citat 😀

suezana
20. mar 2011

@tibinka22 ahoj, jasné, pridaj sa, lebo nejako to tu vázne... 😕 nadšenie opadlo 😲 je nás veľa, alebo nás bolo veľa...no uvidíme v pondelok 😉 a tu je aktuálna tabuľka s váhami, zapíš sa.

suezana
20. mar 2011

.

tinkaa23
20. mar 2011

@perla200 ahoj🙂aj ja mam zajtra vitaminovy..ani ja neviem ako vydrzim☹ale dam si na obed troska zeleniny.-)dzusy ja vobec nepijem,takze len vodu a cajik zeleny.-)neboj to zvladneme!!🙂))

tibinka22
20. mar 2011

Dakujem, od zajtra idem na to, maso mozeem, tak sa tesim 🙂 a u mna ani ovocny den nebude problem, milujem ovocie, naopak zeleninu nemam az tak rada 😅

mimika4408
20. mar 2011

@tibinka22 vitaj medzi nami 😉 , no na tu zeleninu si asi rychlo budes musiet zvyknut lebo to je taka priloha ku vsetkemu a salaty su v neobmedzenom mnozstve 😉

mimika4408
20. mar 2011

@suezana cauko a ty nie si na oslave??? nechali ta doma? 😲