90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
18. júl 2012

no kočky.... mám výsledok 🙂
1.týždeň.... -3kg
2. týždeň....-2kg
3.týždeň....-2,5kg
4. týždeň....-2kg

po vodnom dni som dala dole -9,5kg 😵 😵 😵 😵

ketrinn
18. júl 2012

@domyyy no super !!! krasne si sla dole🙂 a ktej nevolnosti radsej si urob test ,lebo ak aj spis cez den moze to byt tehotenstvo 😉

domyyy
18. júl 2012

@ketrinn vieš ako sa tomu teším? 😅 ale ešte mi treba aj 20 dole 😝 😀 včera som bola ozaj moc unavená, ale pripisujem to tej vode 😅 zatial nebudem robiť test lebo už ma aj týždeň prsia bolia tak asi dostanem 🙂

ketrinn
18. júl 2012

@domyyy das moja aj tych 20 neboj 🙂

ketrinn
18. júl 2012

@domyyy preco niesi v nasej tabulke?,,

kacena24
18. júl 2012

@domyyy gratulujem,to je krásny výsledok 😉

domyyy
18. júl 2012

@ketrinn hádam dám, uvidím keď budem chudnúť ako to pôjde dole 🙂 nie som v tabulke lebo sa hanbím napísať svoje miery 🤐 na koníku je dosť neprajníčok, a nechcem aby to hocikto videl, ale kto sa spýta ten bude vedieť 🙂

@kacena24 dakujeeeem 😵

ketrinn
18. júl 2012

@domyyy ja som sice zvedavec ale urcite nie neprajnik 😨 😵 mozes mi do ip 😉

sajmonkaf
18. júl 2012

juj,som sa napraskala,uplne obyčajna hrachova polievka,posypala som si to oprazenou cibulou a k tomu celozrnny chlieb.kupila som si taky trvanlivy v Kauflande,žitný,chutovo velmi dobrý,kupujete si ho niektora?Alebo ake pečivo jete ked už musite???

ketrinn
18. júl 2012

@sajmonkaf ja dnes som dala špenat z o syrokremom + sentvic na kocky ususeni v rure bola to mnamka ani som nestihla nafotit xixix mam bielkoviny .vecer som dala 2 vajicka a paradajku uz na vecer neostalo spenatu 😒 😀 😀 😀 vsetko sa spapalo na obed.zajtra si chcem sojove rizoto vytiahnut z mrazaku+ uhorka 🙂 chlebik som nejedla vobec kked som zacinala 1 krat teraz papam aj na ranajky,kedze potrebujem len 5kg dole tak ranajky papam normal uvidime kolko dam za ten mesiac,mne je spatne z ovocia davam si ho ale az po ranajkach za 3 hodiny a potom obedujem o 13,30 podla dna aky mam uvidime co to urobi 😉

miskakyska
18. júl 2012

@ketrinn
@sajmonkaf vy to tak pedantne dodržujete,ochch..ja neviem,čo je so mnou..ako som skončila 90dní som v prdeli..ide to so mnou dole vodou...

ketrinn
18. júl 2012

@miskakyska ja nedodrzujem tiez porusujem co sa da ale co uz dufam ze do tych 90 dni schudnem aspon tych 5kg 😀 😀 a netrap sa ak nepriberas tak je vsetko ok 😉

miskakyska
18. júl 2012

@ketrinn však uvidím..váhu obchadzam posledné dni na kilometre :o))

domyyy
18. júl 2012

@sajmonkaf ja nejedávam pečivo, tuším raz som mala aj to obyčajný rohlík 🙂

domyyy
18. júl 2012

@ketrinn ja si chcem dať už dlho špenát mňam 😵

baby ja si budem robiť denníček tu na fore čo jedávam, hádam nebudem už toľko porušovať lebo sa budem pred vami hanbiť 😀

Raňajky-1 nektarinka
Obed-rizoto s hráškom a mrkvou
Večera-rizoto, ale len dve lyžičky... je mi strašne zle..... poobede som spala 2,5hodinky, ochorela som, mám angínu a bolí ma celé telo ☹

sotia
18. júl 2012

@domyyy dospelí znášajú angínu horšie ako deti....skoré uzdravenie ti prajem.

domyyy
18. júl 2012

@sotia ďakujem pekne.... veru je to hrôza...

mijadave
19. júl 2012

dobre ranko kocky 😉
@domyyy pekne si sla dole, potlesk 😉 prajem skore uzdravenie 😉
pa a pekny dnik kocky 😉

ka3na
19. júl 2012

ahojte baby, nechala som sa ukecat (sama sebou 😀 ) a dala som sa na 90-dnovku. mam za sebou prve 4 dni a asi milion otazok. mozem sa vas pytat?

domyyy
19. júl 2012

@mijadave dakujem 😵 🙂

@ka3na len sa pýtaj 😀 a vitaj 🙂 🙂

domyyy
19. júl 2012

oh Baby celú noc som nespala 😖 je mi na nič, budili ma psíkovia moji, takže ešte o pol piatej som bola hore 🙄 dnes na raňajky budem mať pomelo na obed mám uhlohydraty a dám si zapečené cestoviny s hríbmi v knihe o dietke je recept na ne tak sa teším 😅 a večera ešte neviem 🙂 možno skočím do mc donaldu na zmrzku 😀 mňaaam 😵

ketrinn
19. júl 2012

@domyyy moja lieč sa citroniky medik a pitny rezim 😉

ketrinn
19. júl 2012

@ka3na pytaj sa ak budeme vediet odpovieme🙂 a vitaj medzi nami🙂

ketrinn
19. júl 2012

@domyyy daj pokoj zo zmrzlinkou 😀 😀 😀 maš anginu to ti iba zhorši 😲 ,daj si radsej veterniky a kavičku 😎

ka3na
19. júl 2012

@ketrinn
@domyyy
dakujem za privitanie 🙂
zacnem hned prvou rannou otazkou, a to je kava. pre mna kava rano musi byt, lebo mam velmi nizky tlak. takze mam si dat rano najprv kavu, alebo najprv ovocie? alebo je to jedno? 😀
a este vas poprosim, ohladne obeda, ten vyvar musi byt? ako si ho robite? ja tie instantne nejedavam a som vegetarianka, takze je to pre mna trosku komplikovane.

sajmonkaf
19. júl 2012

@ka3na ahoj,takže kava u mna rano je až po ovoci,na lacno nie,je to nezdrave!vyvary si tiež nedavam,radšej ked mam skroby tak si uvarim napr fazulovu alebo šošovicovu....

ketrinn
19. júl 2012

@ka3na moja kavu mozes bez cukru ,ale-----mozes si dat medik neviem ja na lacno nepijem az kolo 9-11 hodiny neviem ako ostatne mne je zle z kavy na lacno 🙂 kavičku mozes aj ked tam das mliecko najlepsie sojove lebo kocky co tu drzia spomynali ze kavu si davali bez cukru z troskou mliecka aj tak sa da🙂 ja som prvy mesiac vobec nepila mala som problemy zo zlčnikom a po mesiaci prisnej diety som ju aj skoncila a teraz ju drzim 2 krat ale uz pijem kafčo kolo tej 9-11.myslim ked das ovocie a potom kavu tak ideš na velku ,či nie? ja by som sa doeeee 😀 😀 😀 vyvar som tiez nepila stacil mi obed dokonca ani chlieb som nejedla stacil mi ten obed 🙂 ale ked chces mozes vegetariansky bujon zeleninovy pri tejto sa aj tak moze len zeleninovy ja som aj na nom dusila zeleninu aj mesko nedavala som ani olej🙂 ale moze sa troska jasne dat to iba ja som nedavala .teraz davam normalne a ten bujon pouzivam stale a v bielkoviny papam len mliecne a vajicka meso nemozem je mi zle na zlcnik z mesa ak nieco pytaj sa urcite napisem a ty co papas v bielkoviny?

ka3na
19. júl 2012

@sajmonkaf @ketrinn
kavu pijem ciernu, takze s cukrom ani mliekom problem nie je 🙂
a prave to, ze ked dam najprv kavu na lacno, tak mam krce v zaludku, ked dam kavu po ovoci, tak krce v crevach 😀 tak skusim pockat s kavou tak hodinku po ovoci.
tak vyvary vyhodim aj ja... jedine ak budem malemu robit zeleninovu polievku, tak si z nej odlejem.
dnes mam druhy bielkovinovy den a dam si mozarellu so salatom. v prvy den som mala vajicka.

ketrinn
19. júl 2012

@ka3na preco mas prvy bielkovinovy a druhy bielkovinovy? dni musia ist za sebou takto bielkovinovy,sacharidovy,uhlohydraty ,vitaminovy ,ci ty drzis už 2 pokracovaciu?alebo čo? dni musis dodrziavat nie si ich davat podla toho co kedy da chladnička 😀 😀 😀 ak chces schudnut cim viac kil a nastartovat latkovu vymenu. 🙂 😉 tu kavicku by si mala bez cukru med mozes 🙂alebo sladidlo umele🙂

ka3na
19. júl 2012

@ketrinn druhy bielkovinovy mam. cize piaty den v poradi 😉
a kavu pijem ciernu, cize bez cukru a bez mlieka.