90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
29. okt 2012

@lucky v mnozstve jedal sa trosku obmedzujem, aby neboli tie porcie az tak velke, ale normalne sa z nich najem, tiez som zacinala na velakrat a vzdy som porusila, teraz uz pat dni bez prehresku..zatial som hladna nebola, tak ti neviem povedat, co si dam, ak budem 🙂 ale skusila by som to vydrzat

aduss
29. okt 2012

@lucky14 dodrziavam v podstate len podla rozpisu, ked som hladnejsia, tak sa najem tak, aby som nebola hladna..ale v podstate si nedavam nejake velke porcie 🙂 ja som si tiez na velakrat zacinala dietu, nemala som pevnu volu, nebola som ani hladna, ale skor som mala vzdy chut na nieco ine :D aku mas vahu a vysku?

lucky14
29. okt 2012

@aduss Ahoj. No mam vahu aj na rozdavanie 😉 a vysku 170cm. Dakujem pekne za odpoved. Dnes som si dala vodu a od zajtra idem do toho. Dufam ze uz zacnem naposledy. 😀

lucky14
29. okt 2012

@sajmonkaf dakujem za podporu. 🙂

sajmonkaf
29. okt 2012

@lucky14 ahoj,tak hned rano sa poriadne napi vody citronom alebo s jablcnym octom🙂

lucky14
29. okt 2012

@sajmonkaf uff ...citrony nemam a jablcny ocot???? da sa to vypit??? kolko si ho mam dat do pohara? 😉

zujka2
29. okt 2012

@aduss super, držím palce 🙂

sajmonkaf
29. okt 2012

@lucky14 len tak 1 lyžičku,to ti naštartuje trávenie.ja niekedy si dam,niekedy zabudnem🙂das si to do vody a ja potom ešte zapijem dalšim poharom čistej vody🙂

zujka2
29. okt 2012

@lucky14 ahoj moja, ja som tento víkend porušila, teraz nemôžem cvičiť a váha šla hore. ale podľa mňa, najprv skús sa naučiť na ten interval jedál a potom obmedziť množstvo.

lucky14
29. okt 2012

@zujka2 dakujem za radu. uz si neviem s tym mojim stravovanim radu. aspon ze cvicim lebo neviem neviem....Ty si uz super schudla takze vies co robit aby to islo znovu. 🙂

lucky14
29. okt 2012

@sajmonkaf no skusim zajtra ten ocot a kupim si citrony. som odhodlanaaaaa!!!! ach jaj nech mi to teraz vydrziiiii!!! 😀

zujka2
29. okt 2012

@lucky14 no hej, len to cvičenie mi chýba. no nič hádam ešte tých 5 kg nejako dám dole do konca 90 dňovky.

lucky14
29. okt 2012

@zujka2 ja by som velmi chcela 10kil do Vianoc. nech mam zo seba aspon trosku lepsi pocit a potom pokracovat kym nebudem na svojej vysnivanej vahe. 😀 ....mas nejaky zdravotny problem preto nemozes cvicit???

sajmonkaf
29. okt 2012

@lucky14 tak držim prsty,všetky,aj na nohách🙂 😉

lucky14
29. okt 2012

@sajmonkaf Dakujem moja!!! Cenim si to. 😀

katarina789
29. okt 2012

@aduss 163 cm vaha 70kg a teraz 66kg..no chcela by som na 60 pri mojej vyske..tak uvidime nejak sa to nehybe..nizsie

katarina789
29. okt 2012

@lucky14 Ahooj,tak ja dodrziavam tak na 89%+-...snazim sa dodrziavat co v ten den by sa malo jest..no ak mam ovocny zvyknem si dat ak som hladna jogurt..no nie stale jem presne to co by sa malo v ten den jest..no pouzivam uz len male taniere🙂)snazim sa sadnut a najest a hlavne nedojedat za mojim anjelikom🙂)..no a kedysi som vypila jeden pohar vody..tak aj na to si davam pozor aby som pila..(cistu vodu z vodovodu;) kavu pijem s mliekom ,ale bez cukru..zeleny caj si zvyknem dat..a ak mam velky hlad tak si dam to co mam po ruke ale v mensom..a chodim skor spat 🙂)) no nedari sa mi-tak ako by som chcela tak uvidim ci do Vianoc nieco zide.....ty z akej vysky a vahy zhadzujes..ja 163cm70kg....a za 29 dni len 4 kg dole...takze 66kg

lucky14
29. okt 2012

@katarina789 aj 4 kila su krasne. ak sa Ti to podarilo schudnut bez hladovania je to uzasne!!! kiez by som ja mala 66kg ...ach jaj. Verim vsak ze jedneho dna. 🙂 To je jedna vec ze ja som zvyknuta pit vela vody. Ostatne navyky budu chciet vela usilia a pevnej vole. 😀 Prajem vela pevnej vole aj Tebe...nech sme do Vianoc koceny. 😀

katarina789
29. okt 2012

@lucky14 no pri mojej vyske aj tych 66kg je dost...:/ no strasne vela usilia to stoji,obmedzovania ...a davania si pozor co zjem...uz mavam dni ze koncim a idem sa poriadne najest..aj ked pocas dna ako då sa to zvladnut ale pride vecer Tamarka zaspi..je klud a dojde manzel ...no a hned by som jedla.....no nic len jedna druhu motivovat a hadam to pojde;) pred otehotnenim som mala 59 a to som hundrala a teraz vsetko male ..no ked mi zacalo okolie vraviet ci cakan druhe...vtedy som si povedala ze najvyssi cas nieco robit tak bojujem;)))

lucky14
30. okt 2012

@katarina789 ahoj. no moja zlata ja som mam po vcerajsej vode 78,3kg....takze mooooc ale bojujem. V maji som mala este 87,5kg odvtedy sa snazim s tym bojovat. Mam 170cm. Ako pises je to neskutocne tazke. Hlavne vecer ked si clovek sadne kludne pred telku ked uz malinky spinka a manzel pri mne papka....samozrejme same nezdrave veci. Ale dufam ze sa mi bude darit uspesne odolavat, aspon sa o to budem snazit. Ja mam s vahou celozivotny problem takze ja ked chcem vyzerat k svetu musim si davat pozor a ked si nedavam tak to tak vyzera. Mne moje telo vobec nic neodpusti. 😒 Presne podpora a motivacia nam dufam pomozu to dotiahnut do konca. ... na nasu vysnivanu vahu. 😀

lucky14
30. okt 2012

@sajmonkaf krasna nova profilovka!!! 😀

sajmonkaf
30. okt 2012

@lucky14 Ďakujem,no ako si "začala?"

lucky14
30. okt 2012

@sajmonkaf Ahoj moja. No super sa citim po vcerajsej vode. Riadne ma to nastartovalo. Dnes na ranajky som mala dusene jablcko na troske masla so skoricou. Proste si telo pytalo nieco teple. Kedze nejem maso ani ryby na BD to vidim len na zeleninku so syrom. Ale zatial odhodlanie je veeeeelike!!! Dakujem 😀

lucky14
30. okt 2012

@sajmonkaf Ani som sa nespytala ako sa Tebe dari??? Si znovu na 90DD pravda? 🙂

cutty
30. okt 2012

Ahojte, tak ako vy tu aj ja bojujem s kilami navyse a mam ich teda dooooost vela. Rada by som sa vas opytala ako ste spokojne s touto dietou, ake je to narocne na pripravu jedal a ci funguje. Hlvne ked chcem zhodit nielen par kileciek ale takych 30 😢 Viem, ze to nebude jednoduche a ze to urcite nepojde len za tych 90 dni. Rozhodla som sa, ze idem so sebou nieco robit lebo som uz zo seba zhrozena. Pocula som vela pozitivneho na 90dnovku, mam aj knizku uz tak sa idem dat na to. Dufam ,ze to vydrzim a do leta budem o cosi lahsia

lucky14
30. okt 2012

@cutty ahoj. Aj u mna je to o viac nie len o par kilach....ale takych 15-20kg takze tiez chcem vyzerat dobre na jar ked vykukne slniecko. Zacala som dnes s bielkovinami a vcera som mala vodu nastartovat sa. Tu maju kocky krasne uspechy takze urcite dieta funguje....len treba dodrziavat a byt dosledna...co bol doteraz moj problem ale dufam ze tento krat to uz dam. Prajem vela pevnej vole a odhodlania! 😀

katarina789
30. okt 2012

@lucky14 🙂 ahoooj,mas tu knihu 90-dnovku kupenu? Odkial beries recepty lebo ja uz obcas neviem co mam navarit ... Drzim silno prsteky aby sa kila kotulali dole jedna radost.Uvidis dame to uz do Vianoc nejake to kilecko...

katarina789
30. okt 2012

@cutty 90 dnova dieta funguje..viac menej je to o seba kontrole...aby si papala pravidelne 3x do dna ..v mensich porciach. Tak drzim prsteky..:o)

vejvass
30. okt 2012

@aduss ahoj no ja mam dneska znovu nocnu a mam ovocny den prave prezuvam mandle 😀 Ja mam uz 83,6kg cize cca 4,5kg islo dolu co sa velmi tesim.Aj ked prve 3kg mi isli rychlo no ale nevadi.Myslim ze uz mam asi 2tyzdne diety za mnou a zatial v pohodke 😉 .No uvidim teraz lebo ideme domov berieme si dovolenku a som zvedava ako vydrzim doma odolavat 😒 Dufam ze sa mi to podari ak ano tak uz to zvladnem urcite 😉 Tak teda zatial pa 🙂

katarina789
30. okt 2012

@santerra
@beky52 Ahooojte babenky,ako sa Vam dari..dlho ste sa nehlasili,pokracujete v boji?