90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
18. júl 2008

ahojte som tu len na skok,,,ja som si minule urobila leco so zemiakmi a dochutila troskou horcice/moze sa tam pridat aj parka pre ostatnych clenov rodiny/ je to dobre a len sa to spolu udusi dokial zemiaky budu urobenne

aniel
18. júl 2008

radšej zemiaky osamote,lebo naši by ich s lečom nejedli,ale ja áno.M 😝 😀 oja rodinka lečo s chlebom

gucz
18. júl 2008

No tak nakoniec som tie zemiačiky nakrájala na také tenké dlhé kúsky, tie som osolila, posypala girovacím korením a dala do jenského misy. Podliala som to trochou vody, zakryla alobalom a dala piect .Alobal som poprepichovala. Keď už to bolo viacmenej uvarené, alobal som dala dolu, zapla som len horný ohrev a nechla trošku pripiect. Mňam, dobrota veliká.

gucz
18. júl 2008

ja napríklad lečo nelúbim ani v mese na šťave, ani v guláši, ani s vajcom 😝
Ale zaváram lečovo fazuľový šalát a ten je výborný, lúbim s párkou, klobáskou, i samotný šalátik. Ak by niekto mal záujem, hodím recept 🙂

gucz
18. júl 2008

ten recept som v knižke nenašla, tak ho hodím do placu až v nedeľu. Baby kde ste všetky? malá spí, ja mám požehlené a tu nikoho

erikas
18. júl 2008

ahojte kočky 🙂 dnes mám môj neobľúbený ovocný deň,ráno som si dala banán,na obed uhorkovo-rajčinový šalátik,teraz pijem jablkovú šťavu a večer sa chystáme s drahým na pivko 😀

gucz
18. júl 2008

pivko je ovocie či zeleninka? 😀
to je vitamín B, čiže na vitamínový deň ako storené

erikas
18. júl 2008

gucz a máš Ty veru pravdu,už som si chcela robiť výčitky 😀

aniel
18. júl 2008

no ja pivko moc nelúbim,ale v podstate má gucz pravdu je to vitamín 😉

ja som dnes pomiešala všetko možné ,len to čo som mala mať som nemala 😀

erikas
18. júl 2008

aniel aj ja mávam sem tam všehochuť 😅 dnes sa zatiaľ držím,zajtra mám mäskový deň,dám si guláš fantastický jaaaaaj ako sa už teším 😝

erikas
18. júl 2008

ale hladná som ako "čenkovej deti"

gucz
18. júl 2008

Bambulky ja mám zajtra lietačky, doobeda na nákup, pre tortu, potom oslava pre malinkú, len ja, MM a malá, návšteva u mojich rodičov a aby toho nebolo málo, tak aj švagor oslavuje 40tku u svokrovcov, aj tam sme pozvaní. Už teraz som z toho na nervy. Na tú oslavu nás pozvali minulý týždeň (tiež sosť skoro...), ja mám pre malú tortu na zajtra objednanú už mesiac. Tak mi držte zajtra palce, aby som sa psychicky nezrútila, bo ja som strašný stresmen ak sa niečo nedarí ako sa má. A ešte aj toto počasie dotoho, dnes je stále chladno u nás, len by som jedla. Dnes som ku káve sprášila kakaové rezy, treb a si obaliť nervičky vopred.

aniel
18. júl 2008

baby ja som už dnes nemožná zasa som do seba všetko nakopu nahádzala.Ja neviem ,čo mi je.Dúfam,že zajtra už budem normálne papať.Tiež nebudem skoro celý deň doma,tak možno nebudem mať čas ani myslieť na jedlo 😀

gucz
18. júl 2008

No práveže oslava môjho švagra bola poňatá ako hodovanie (grilovačka, opekačka), tak neviem, ale zajtra mimo tej torty asi riadne zhreším, čo už, od pondelka budem držať fest dietu.

sestri
18. júl 2008

ahojte...erika ja som už dávno tvrdila že pivo je vitamín B a ten sa cez vitamíny môže... 😀

anaret
18. júl 2008

ahojte, ja mám zajtra ovocko, dnes som mala také lietačky doobeda, že som ani nejedla, ani káva, nič...takže na zajtra tie vitamíny musím dobehnúť...

v nedeľu mám mäsko, máme hody, chcem si na niečom pochutnať...PROSÍM RADU: chcem robiť kapustu, knedľu pečené mäso...môžem si dať k tomu mäsu aj tú kapustu???veľmi to totiž ľúbim a neviem, či odolám...

aniel
18. júl 2008

baby pridala som do albumu nejaké fotky na porovnanie.Keď som bola so SOFI u lekára s kamoškami a fotky detí 🙂

anaret
18. júl 2008

aniel, mne sa páčite na tej fotke, keď kojíš malú na opekačke...z tej foto ide taká pohoda, zvláštne čaro, akási pohoda a pocit spolupatričnosti matky a dieťaťa, ktorý nenájdeš v inej situácii, len keď kojíš...ja som si to kojenie tiež vychutnávala a mala som z toho úžasné materské pocity, ktoré sa nikdy inokedy už nezopakovali...

alka875
18. júl 2008

twins,ten reduktil si mala na predpis,lebo v lekárni hovorili,že je na predpis a stojí a okolo 2500sk a môžem sa spýtať kde pozeráte fotky?

aniel
18. júl 2008

anaret je to presne ,tak ako hovoríš.Najstaršiu som nekojila a ona nevie preukázať na vonok lásku aj keď viem,že by sa rada pritúlila ,tak to nespraví. 🙂

alka klikni na foťák a ukážu sa ti fotky 😉

aniel
18. júl 2008

alka ja som tie tabletky kupovala twins u nás v lekárni a bez predpisu 🙂

aniel
19. júl 2008

dobré ránko babenky .Ešte spinkáte? 🙂

aniel
19. júl 2008

lucxy;ja som si dnes dobre pospala,len teraz sme sa s malou zobudili.Ty si taký ranostaj vždy prvá.Videla som ťa v ďalších 90 dňoch.Nevieš ,čo je s jesikou ?Už tu dávno nebola 🙂

lucxy
19. júl 2008

ahoj aniel, no to teda neviem co snou je asi prestala drzat dietku, myslim si ...idem do obchodu smalou, pojdem na peso je rada ked nakupuje s detskym vozikom....potom mi donho vsetko hadze,,, 😀

aniel
19. júl 2008

no moja už tiež s ťažkosťou vydrží v kočíku.Strašne rada berie všetko do rúk.Dobrá je len,keď sa jej chce spať.Vtedy v ňom vydrží 🙂

aniel
19. júl 2008

idem si asi zacvičiť,keď tu nik nie 🙂
je

twins,čo spíš alebo si v práci?
😒

anaret
19. júl 2008

ahojte babenky, dnes je krásny deň, dala som prať všetkých plyšákov, aj periny, no keď je tak pekne, nech to poschne...

nik mi neodpísal na moju otázku : môžem zajtra na obed pečené mäso s kapustou dusenou? neviem totiž ako sa ráta kapusta, či je to typická zelenina alebo čo....takže prosím radu...

lucxy
19. júl 2008

anaret myslim, ze mozes ale bez knedle 🙂

anaret
19. júl 2008

lucxy, potešila si ma, miesto knedle si dám chlebík, ale neviem, neviem, či nezhreším, či to zvládnem bez tej knedle, lebo ja takýto obed zbožňujem... dnes som ovocko zvládla v pohode aj so zeleninovým šalátikom, tak som rada...

zdravím všetky chuduľky, asi ste všetky vonku, nik nepíše, nevadí, užite si krásny deň!!!!

lucxy
19. júl 2008

ahoj anaret ja som uz tu akurat som ulozila malu..... 🙂 ale neboj zvladnes to bez knedle je to len zvyk 🙂